Indyk-Śląsk Sp. z o.o.

Opinie o Indyk-Śląsk Sp. z o.o.

Kimki

Oferty na stronie są aktualizowane?

byniu
@Kimki

no dobre pytanie.. bo nie chcę wysyłać i aplikować na darmo.. ktoś wie i się orientuje?

inn
@byniu

no raczej powinny być na bieżąco aktualizowane, ale najbezpieczniej to chyba będzie maila wysłać z zapytaniem do nich o wolne wakaty aktualnie ..

Norbert

Cześć, widzę tu dużo komentarzy ale czy ktoś mógłby zebrać do kupy informacje o pracy? Wszystko po kolei

byniu
@Norbert

czyli co? o co pytasz, bo tak to ci nikt nie odpowie, bo niewiadomo o co chodzi.

Onet

Czy można zarobić 4000 zł za 8 h pracy nam doświadczenie

Mam pytanie po ile godzin dziennie pracują przy trybowanu indyka

anick
@Nowy

właśnie od której zaczynacie robotę?

Magazynier

Spotkanie rekrutacyjne przemknęło bez żadnych zbędnych niepotrzebnych sytuacji , bardzo miła obsługa klienta ;) . Nie mam żadnych przeciw wskazań do pracy w Indyku . Polecam

Nie było żadnego pytania na które nie byłbym wstanie odpowiedzieć .

Emek

W pozytywny sposób oceniam mojego byłego pracodawcę i pozdrawiam.

Jerzy
@Emek

A mógłbyś napisać coś więcej? Bo w zasadzie (wybacz) nie napisałeś nic konkretnego, co mogłoby pomóc kandydatom/zainteresowanym tą firmą. Podpowiesz na jakie zarobki można liczyć na start, przy jakiej umowie i ile jest zmian? Są nocki?

nick nowy
@Jerzy

ale zazwyczaj te rzeczy masz opisane w ogłoszeniu o pracę, a zarobki ustalasz na rozmowie rekrutacyjnej, nie uważasz? ;)

też bym się czegoś dowiedział
@nick nowy

ale cokolwiek więcej byłoby fajnie wiedzieć. cokolwiek, czy stabilnie się pracuje, normalny system pracy, jacy ludzie itd

Witam powie ktoś ile można zarobić przy trybowanu indyka mam kilkanaście lat pracy nożem. Pozdrawiam.

Emek
@Kandydat

Oj nie wiem co ci zaproponują przy takim dużym doświadczeniu.

@Emek

To tak duże doświadczenie to na plus czy minus czy doświadczenie nie ma znaczenia przy zarobkach??

Frans

Wysłałem cefałke jeszcze sie nie odezwali wiec moze strach na wyrost ale im dluzej mysle tym bardziej nie wiem czy dam rade, sa jakies dni probne czy od razu okres probny?

Tristan

Opis stanowiska pracy: Przygotowanie towaru na magazynie do wysyłki, konfekcjonowanie mięsa - pakowanie (folia, worek, karton), etykietowanie etykietą, obsługa maszyn vacuum, ręczny transport pojemników To jak wygląda praca na magazynie? Od początku do końca

tyler
@Tristan

nie brzmi to jakoś skomplikowanie, jakieś uprawnienia trzeba mieć?

nie
@tyler

no jak patrze na ogloszenie to nie wymagaja tam uprawnien, jedynie co to ksiazeczke sanepidu trzeba miec

vans
@nie

a ogólnie to wysyłając cv na to stanowisko to macie już taką książeczkę czy dopiero będziecie robić? ile to zajmuje?

Bronic

Mówię z perspektywy pracownika ale klienci też sa zadowoleni

indyk

jak taki typowy dzień na produkcji wygląda co się robi?

bomo
@indyk

zależy na jakim dziale bo masz różne.

bomo
@indyk

z działów to masz masz ubój, rozbiór, trybowanie, później jeszcze myjnia i inne

indyk
@bomo

okej a który na początek będzie w miarę jak chodzi o robotę?

Ewelina
@bomo

hej, kobiety też u was pracują na produkcji, miałabym szansę? I ewentualnie na którym dziale? Wszystko do przyuczenia, nie zostawiają nowych na lodzie?

Niel

skupujecie indyki czy tez je hodujecie?

Gogh
@Niel

w jakim celu pytasz?

Zuzanna

Jakie są te stabilne i dobre warunki finansowe referenta ds. jakości? Interesuję się tą pracą, ale przy tej inflacji i drożyźnie to lepiej wiedzieć jakie zarobki, zanim człowiek złoży dokumenty.

timm
@Zuzanna

no to o finanse to najlepiej bezpośrednio pytać według mnie

Alina

Witam mam pytanie czy ktoś może wypowiedzieć się o pracy w biurze, jak to wygląda? konkretnie o księgowość mi chodzi bo chcę aplikować

Alina

Witam, mam pytanie o pracę w biurze, konkretnie księgowość, może ktoś pracował i może coś powiedzieć na ten temat

Hej

W sklepie przyfirmowym pracuje sie na pelny etat?

yy
@Hej

w sumie to nie wiem, ale pytasz bo szukają kogoś czy jak?

Antol

Jak sie pracuje w Indyku? Czy jest spokojnie czy poganiają swoich pracowników? Czy da się godnie zarobić i czy ludzie są uczciwi?

mruczek
@Antol

luzów nie ma ale jakoś szczególnie nie poganiają zależy na kogo trafisz. są osoby bardziej surowe i są mniej

mruczek
@Antol

ludzie fajni, uczciwi i pomocni a zarobki w miarę.

monk
@mruczek

no to tak jak i wszędzie przecież, na różne osoby można trafić

monk
@mruczek

czyli w miarę się dogadujecie? nie ma jakiś spin?

@monk

Panuje rodzinna atmosfera i wszyscy się klepią po plecach i przytulają. Dziwne pytania zadajesz

sopel

jak złożę teraz CV to będzie szansa żeby od marca już być zatrudnionym?

Tomson
@sopel

no ciężko powiedzieć, bo to nie od nas zależy

Jerzy
@sopel

Hej, i co? Złożyłeś to CV? Może się już odezwali i byłeś na rozmowie rekrutacyjnej? Jeśli tak, to byłbym wdzięczny za podzielenie się info w jakich godzinach praca, ile proponują na start i jaka umowa. Dzięki! :)

sopel
@Jerzy

złożyłem, ale odpowiedzi niestety brak

dox

a ile już czekasz?

romek

jaki system pracy na uboju?

@romek

też chce wiedzieć, napisałby ktoś?

witek

dox
@Piter

ktoś to potwierdzi?

hans

jak wygląda sprawa z odzieżą roboczą?

prod
@hans

no dostajesz wszystko co potrzeba

Julia
@prod

i co jaki czas standardowo ją zmieniają? jak samemu trzeba będzie wcześniej zmienić to się dopłaca?

Pracownik Produkcji
@Julia

Dostajesz ubrania na cały tydzień teoretycznie bo praktycznie dostaniesz dwa komplety i albo będziesz chodził w nich tydzień albo prosił się brygadzisty żeby ci jakiś wykombiniwał

Ryszard
@Pracownik Produkcji

O to dobrze, bo w wielu firmach dają tylko jeden komplet. A praktykowane jest tu coś takiego, że jak sami pierzemy te robocze ubrania, to firma co miesiąc daje pracownikowi dodatek za ich pranie? Bo z takimi dodatkami się już w życiu spotkałem, ciekawy jestem.

blak
@Pracownik Produkcji

okej, to i tak spoko że 2 dają od razu

święta

mam takie pytanko, bo planuje się tu zrekrutować i w sumie jestem ciekawy, czy dostajecie coś na święta od firmy? jak to było w zeszłych latach?

rom
@święta

były bony do sklepu firmowego, natomiast kiedy chcesz się zrekrutować? na te święta się chyba nie załapiesz

bisio
@święta

no raczej już sie nie załapiesz bo też nie przyjmą cie nastepnego dnia jak sie zgłosisz no ale może na wielkanoc coś też rzucą to zdążysz

@bisio

nie no jasne wiem przecież, ale chciałem się dowiedzieć czy coś takiego tu jest w ogóle

@rom

dzięki za odpowiedź

pig
@święta

i zdazyles przed swietami?

bidon

a ty pracujesz tylko dla swiatecznych dodatkow czy jak?

@bidon

nie, gdzie ja niby coś takiego powiedziałem?

@bidon

zapytałem z ciekawości i tyle

@bidon

skoro chce sie zatrudnić to po prostu chcialem wiedzieć takie rzeczy i już.

Pracownik Produkcji
@rom

Bon do sklepu firmowego na np 200zł które potem wezmą ci z wypłaty żeby bylo jasne haha

Zostaw merytoryczną opinię o Indyk-Śląsk Sp. z o.o. - Wieszowa

• Jak się pracuje w Indyk-Śląsk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Indyk-Śląsk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 156.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Indyk-Śląsk Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Indyk-Śląsk Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Indyk-Śląsk Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Indyk-Śląsk Sp. z o.o.