Indyk-Śląsk Sp. z o.o.

Opinie o Indyk-Śląsk Sp. z o.o.

Halka

Cześć, mam pytanie, jakie jest tempo pracy?

@Halka

czy ja wiem, na początku trzeba się przyzwyczaić ale ja teraz już nie mam problemu mimo że nie miałam za bardzo doświadczenia na taśmie. to już musisz się wypróbować jak ci będzie to szło.

Halka
@pracownik

A ty na jakim dziale jesteś?

Refill
@pracownik

Czyli tempo znośne, tak? Bo w sumie odpowiedź trochę niebezpośrednia

@Refill

moim zdaniem normalne, zwłaszcza jak się pracowało wcześniej w innych miejscach

@R.R.R.

A jak z zarobkami? 2800 podobno dają, to prawda? Pracujecie za tyle?

@Michał

wszystko zależy od stanowiska i pewnie w niektórych przypadkach od doświadczenia.

@R.R.R.

No to z niewielkim doświadczeniem zarobi się więcej niż minimalna?

@Michał

chyba wypowiedziałem się dostatecznie jasno, nie będę ci wróżyć z fusów ile zarobisz. O to pytaj w kadrach

MMM

Panie pracujące w tej firmie na stanowiskach kierowniczych maja się za nie wiadomo kogo proponując (usunięte przez administratora)zł netto - wymagają np. znajomości gardłowego angielskiego oraz pełnej dyspozycyjności w dzień i w nocy. (usunięte przez administratora)Nie polecam !

Domo

Firma jest uczciwa a praca stabilna, to mnie najbardziej interesuje i te warunki są spełnione. Na pieniądze też nie narzekam.

@Domo

ile już pracujesz bo ja nie długo i mam podobnie

asd
@Szyk

to skoro już pracujesz to po co ci opinia innego pracownika? sam najlepiej chyba potrafisz ocenić swoją prace i swoje warunki

@asd

ale ja nie pytam o opinie, pytam ile pracuje, tak o, żeby pogadać o pokrywających sie doświadczeniach

mada
@Szyk

robisz może na produkcji?mam pytanie co do obowiązków, czy mi je jakoś sztywną będą przydzielać czy sobie jakoś wybierać mogę?nie wiem jeszcze jak to będzie wyglądało ale może wiecie o co mi chodzi

@mada

no naturalnie, że nie wybierasz sobie co chcesz akurat robić w danym momencie, tylko masz jasno ustalone obowiązki w zależności od stanowiska...

@mada

gdyby każdy robił sobie co chciał to przecież chaos byłby nie do opanowania

Topper
@Szyk

może jemu chodziło do jakiego działu go przydzielą i jakie czynności będzie wykonywał?? no sam nie wiem

kierowca

Kierowcy jeżdżą po całej pl czy są to jakieś konkretne stale kierunki?

Magazynier

Spotkanie rekrutacyjne przemknęło bez żadnych zbędnych niepotrzebnych sytuacji , bardzo miła obsługa klienta ;) . Nie mam żadnych przeciw wskazań do pracy w Indyku . Polecam

Nie było żadnego pytania na które nie byłbym wstanie odpowiedzieć .

Ciekawy

Ilu pracowników mniej więcej zatrudnia Indyk Śląsk? Tak orientacyjnie czysto, żeby się zorientować jak duży pod względem zatrudnienia to zakład

Sid
@Ciekawy

no całkiem spory zakład ale nie jestem w stanie powiedzieć ci ile to jest konkretnie osób.. nie mam pojęcia

Grubo ponad 300

Ciekawy
@Jui

Wow to rzeczywiście sporo. Jest parę zakładów czy coś? Czy jeden duży?

hmm
@Ciekawy

ja slyszalem tylko o jednym ale moze jest wiecej???

@hmm

Jeden zakład podzielony na dość spore działy - ubój, rozbiór i magazyn

@Jui

A są teraz na magazynie przyjęcia? I płacą coś więcej niż minimalna?

hmm
@Jui

jeden budynek czy podzielone też na kilka budynków?

@Michał

Zazwyczaj są, zawsze możesz zadzwonić i dopytać w kadrach. Tak

Timi
@Jui

czyli to jakby otwarta rekrutacja jest cały czas? mi np trochę zależy na czasie wiec nie wiem czy mogę sobie tak czekać nie wiadomo ile na odpowiedź. i to tak odnosiło się do ostatniego pytania michała?

@Timi

Tak Michała Rekrutacja cały czas, nie będziesz czekał na żadne odpowiedzi itp. Przyjdź i sam ocen czy to jest to a szczegółów dowiesz się na miejscu. Pozdrawiam

Timi
@Jui

tak będę musiał zrobić w takim razie no i będzie co ma być. oby szybko wszystko poszło

on

pewnie tak będzie, powodzenia

@Timi

A czemu rekrutacja jest cały czas otwarta? Taka rotacja tu jest?

Karo
@Michał

ja widziałem póki co dwa ogłoszenia ale nie wiem.

Karo
@Michał

w sensie szukałem na mechanika no i jeszcze tam mi wyskoczyło jakieś. ale nie wiem co byś chciał to sobie tam popatrz.

Land
@Michał

a co to znaczy że jest cały czas otwarta? raz trzeba na takie stanowisko innym razem na inne jak jest miejsce to rekrutują. jakby nie było to by był problem a czemu ciągle nie ma rekrutacji

Land
@Karo

a poza tym faktycznie 2 ogłoszenia to ogrom rektutacji.. eh nigdy nie dogodzisz

FRank

Macie jakieś doświadczenia z pracą z mięsem? Nigdy przy czymś takim nie robiłem i zastanawiam się czy nie byłoby to dla mnie zbyt... trudne. Niby wszystko fajnie ale wolałbym dopytać ile trzeba czasu żeby się przyzwyczaić.

@FRank

Najbliżej co robiłem to przy pakowaniu sałatek za granicą. I chłodnia mi nie straszna, nie o to mi chodzi.

@FRank

Bo tam raczej też warunki chłodnicze są nie?

kandydat
@FRank

jak idziesz na (usunięte przez administratora) jak ja to raczej zimno nie będzie.

kandydat
@FRank

chociaż to muszę jeszcze dopytać bo to może jakoś jest izolowane, nie mam pojęcia...

nnn
@FRank

przeciez do kaloryfera cie nie przypną od razu jak przyjdziesz do pracy. sprawdzisz to się dowiesz jak jest czy wytrzyamsz i czy ci to pasuje proste

lenox
@FRank

Dopóki nie spróbujesz to się nie dowiesz. Nikt za ciebie nie jest w stanie zdecydować czy to będzie dla ciebie dobre czy nie.

Wiwo
@lenox

Mi to się wydaje że z zewnątrz to wygląda gorzej niż jest w rzeczywistości. Robota dobra, nie jest jakoś wyjątkowo ciężka moim zdaniem, ktoś ci pokaże co robić i robisz.

Kostek
@Wiwo

coś w tym jest, też na początku jak nie wiedziałem o co w tym chodzi to się zastanawiałem.

@FRank

Spokojnie się wszystkiego nauczysz. Jeśli będziesz chciał pracować, napewno znajdą dla Ciebie odpowiedni dział.

adam

I w jakich godzinach pracuje magazyn tak właściwie?

@adam

@Ton

można robić nadgodziny?

;)
@pytanie

jakbyś bardzo chciał to można i co więcej są płatne

@;)

to, że płatne to się domyślam a można kiedy się chce, czy raczej delegują kiedy jest zapotrzebowanie?

@;)

i czy jest jakiś limit ile można maks wyrobić miesięcznie?

;)
@pytanie

no to jesteś bardzo domyślny bo nie we wszystkich firmach to jest takie oczywiste. różnie to bywa z tymi nadgodzinami najlepiej to ustalać już w trakcie rozmów

@pytanie

Możesz zrobić sporo godzin jeśli chcesz.

Riko

Witam, często w nocy w Czechach spotykam ich solowki, dokąd maja kursy zagranica? Dziekuje

Lukasz

Witam ktoś się orientuje czy potrzebują kierowców C+E ?

Click
@Lukasz

potrzebują, jest nawet oferta na stronie

na pewno
@Click

A wiesz może, czy jest aktualna? Bo jak patrzyłem na praca.pl to oferty były sprzed 200 dni na przykład, może ktoś jakoś by to ujednolicił... Też może być, że nie umiem szukać, nie jestem w tym najlepszy.

nik
@na pewno

Na te na stronie nie patrz. Aktualne znajdziesz na praca . pl z datami dodania, więc nie idzie się pomylić.

nik
@na pewno

W razie wątpliwości zawsze możesz napisać też na maila sekretariatu, czy tam zadzwonić i dopytać

Arnold
@Lukasz

Jak chcesz jeździć solówka i bawić się w kurierke po 300h w miesiącu to możesz się iść,

Milos

Przyjmują może na nowy rok na jakieś miejsca związane z utrzymaniem ruchu? Jestem mechanikiem.

@Milos

wydaje mi się, że jak teraz wstawili jakieś ogłoszenie to już na nowy rok bardziej. zanim wszystko się podpiszę i tak dalej to schodzi.

@Milos

Patrzyłeś na ogłoszenia w ogóle czy tak w ciemno pytasz?

Milos
@Odp

Nie widziałem, więc pytam w ciemno, z nadzieją, że może coś wiecie

@Milos

To sobie patrz koniecznie na ogłoszenia jakieś, ja nie kojarzę żeby teraz były jakieś przyjęcia.

@Milos

Ale nie orientuje się za bardzo bo dawno nie musiałem sprawdzać takich rzeczy.

Mera

Jak zaczęłam tam pracować, raczej chciałam się tylko zatrzymać i w trakcie sie rozglądać za czymś innym, ale jak już sie wdrożyłam i bardziej poznałam ludzi było lepiej i ostatecznie postanowiłam dać temu miejscu szanse i nie żałuję. Czasem też mam z kimś spinę albo jestem zmęczona, ale ogólnie praca mnie zadowala. Mogę spokojnie utrzymać rodzinę i nie martwię się, że jutro nie będę miała dokąd iść, a wszystkiego spokojnie można się nauczyć.

Lomi
@Mera

A konkretnie na jakim dziale? Bo pewnie to też zależy od tego, jacy ludzie są, każdy dział ma troche inne zasady wewnątrz, ja tak zaobserwowałam z poprzednich moich prac.

@Lomi

Jestem na rozbiórce, tak mi przypadło i niech tak będzie haha.

Lomi
@Mera

A ciężko się tego nauczyć? Nie znam się na tym i wydaje mi się, że trzeba sobie wyrobić jakąś technikę, nie wiem. Ile mniej więcej zajmuje czasu żeby to opanować?

@Lomi

Powiem ci tak, mi przede wszystkim zależało, żeby się nauczyć. Nie mogę sobie olewać jak mam dzieci na utrzymaniu, a poza tym chciałam dobrze sie nauczyć pracy, żeby sie czuć pewniej, a nie prosić ciągle o pomoc. Odpowiadając na twoje pytanie, nie bylo mi ciężko sie nauczyć i nawet bylam zdziwiona jak szybko podłapałam co mam robić. Techniki głównie pokazali mi inni a potem już sama sobie wszystko robiłam też tak, żeby było mi wygodnie i jak najszybciej. Kwestia twojego podejścia do nauki.

Pat
@Lomi

Nie ma co się nad tym rozwodzić, myślę że miesiąc i już się przyzwyczaisz. Mi to mniej więcej tyle zajęło Teraz już odruchowo wszystko robię i całkiem nieźle się pracuje.

Shila
@Mera

Daje jakoś radę, żeby pogodzić dzieci z pracą? Można jakoś w razie czego zamienić się zmianą gdyby coś wypadło? Urlopy dają normalnie?

@Shila

Pracujesz na umowie o pracę, więc kwestia urlopów wygląda normalnie.

@Shila

Na rozbiorze na luzie, 1 zmiana, od 5 rano, więc spokojnie idzie zorganizować dzień

hilda
@Mera

Czyli pracują tu też dziewczyny Bo w tego typu zakładach jednak przewaga mężczyzn...nie chciałabym być "jedyna, obawiałam się tego, ale chyba widzę, że niepotrzebnie?

folcik
@hilda

niepotrzebnie nie będziesz jedyna na pewno.

Miol
@hilda

bez przesaady, przewaga facetów ale troche kobiet też pracuje

hilda
@Miol

To dzięki, już czekam na odpowiedź. Zobaczymy

Miol

powodzenia ;)

jakie ogólne wrażenie z rekrutacji? przymierzam się i chciałbym poznać kilka opinii

@555

Ja dość dobrze wspominam rekrutację. Zadzwonili się umówić na rozmowę z osobą z kadr. Same konkretne pytania, atmosfera życzliwa. Pokazali jak to mniej więcej wszystko wygląda co mi się spodobało bo nie byłem pewny co i jak. Szybko się w miare też odezwali, nie wiem, chyba 3 dni czekałem także niedługo. Miałem zapisane o co się zapytać, polecam bo potem można zapomnieć.

@Polon

ok spróbuję, bo w sumie czasem wskutek stresu umysł różnie reaguje i sporo sie zapomina. jeszcze dopytam, bo nie jestem pewny czy na pewno dobrze rozumiem, czyli od razu na rozmowie cie oprowadzili i wszystko pokazali?

@555

No tak pi razy okno, wiadomo, że wszystkiego naraz się nie spamięta ale tak, na rozmowie.

@Polon

ale później jest bardziej szczegółowo jak powiedzmy już się dostanie do tej firmy? ktoś nad Tobą stoi na początku i patrzy czy robisz dobrze czy źle ? kiedyś robiłam na śląsku na pakowaniu, i postawili mnie od razu pierwszego dnia na robocie i oczywiście pomyliłam etykiety bo nikt mi nie powiedział jak mają iść i nie miałam prawa wiedzieć. dlatego tak dopytuję bo to stres jednak na początku nawet jak ma się już doświadczenie...

@555

Jakie drążenie tematu, końca nie widać. Ale odpowiadając na twoje pytanie to tak, potem wszystko ci pokazują na twoim stanowisku i tłumaczą jak masz wykonać jakieś zadania, pomyłki zdarzają sie każdym nowym to nawet nie ma co się łudzić, że od razu wszystko wyjdzie bo zazwyczaj tak nie jest, a zawsze też możesz zapytać przecież nie jesteś sama przy stanowisku.

Jest nabór na magazyniera, czy może ktoś udzielić mi informacji w jakie kwoty zarobku proponowane są na tym stanowisku. Wiem, mógłbym dowiedzieć się na rozmowie ale wolałbym wiedzieć prędzej.

gdzie znalazłeś ofertę?

BILON
@Zainteresowany

Na magazynie jest godzinowa stawka. Na pewno coś między 3000 a 4000 netto ale jestem z innego działu to może ktoś inny potwierdzi.

Baku
@trek

Jest na stronie firmy

@Baku

dzięki za odpowiedź

@Baku

chociaż pytanie nie było kierowane do ciebie

@trek

Na praca.pl

@BILON

Dziękuję bardzo za odpowiedź.

tanzbar
@Zainteresowany

Myślicie, że jeszcze aktualne?

Rec
@tanzbar

jak oferty nie zostały usunięte to myślę, że spokojnie można próbować

karo
@Rec

coś tam wisi, trzeba najlepiej tam przedzwonić i zapytać jak to wygląda. zmieniać będę pracę właśnie teraz i może wystartuje bo słyszałem, że fajny zakład.

Można robić nadgodziny?

Remo
@gamma

a co tak bardzo potrzebujesz dorobic? ogolnie to mozna jesli sie chce

@gamma

HAHAHHA, pierwszy ktory sam z siebie pyta o nadgodziny, a nie narzeka na wszystko niepotrzebnie, rzadkie zjawisko akurat tutaj

Takie to śmieszne?

@Parko

Dodatkowy pieniądz nigdy nie zawadzi

@gamma

no na ulicy nie znajdziesz

a szkoda

@sc

każdy by tak chciał, a tu trzeba wypracować

blaszak
@Parko

A są jakieś premie czy coś?

Tak

@blaszak

Są premie od obrotów i uznaniowe

@blaszak

Więc troszkę można sobie dołożyć do pensji jak się spoko pracuje

Cicha woda
@gamma

Można nawet 300 godz przy normie 168 :) z tego do 230 musisz bo musisz swoje zrobić zależy od działu ;) aleee jak masz dobre chody i lubisz co nie co powiedzieć to i premia bd

Haha
@Wito

Hahahaha, chyba w biurze. Premia od obrotów i uznaniowa dobre

Rec
@Haha

ja nie pracuję w biurze i premię mialem, więc nie wiem co cię tak śmieszy, jak się solidnie pracuje to nie ma problemu, żeby dostać i trochę sobie dolożyć do pensji

adam

Jeszcze mam pytanie, czy umowę o pracę otrzymuje się od początku zatrudnienia, czy po jakimś okresie próbnym?

adam

Jak wygląda praca na magazynie? Jakie obowiązki się wykonuje? opowie ktoś tak pokrótce?

Kogut

Chciałbym coś napisać bo ludziom się należy. Bardzo lubię pracować z ludźmi z Indyka. Można i pogadać i sobie pomóc w razie czego. W firmach w których byłem wcześniej tak nie było.

@Kogut

Skoro już jest tak cud mód malina to macie jakieś wyjścia integracyjne tak bardziej prywatnie?

Znalazłsięśmieszek

Każdy mierzy swoją miarą kolego Lolo. Dla mnie ludzie są okej bo ich szanuje i oni szanują mnie. (usunięte przez administratora)

Miod

Okey, już jest ustalone, że ty na żadne wyjścia nie wychodzisz. A jak inni? Wciąż podtrzymuję pytanie.

Fkuv
@Miod

Inni wychodzą

Drzewko
@Fkuv

No są ludzie bardziej zabawowi i mniej. To chyba zawsze tak.

@Fkuv

Tak myślałem

majkel

jeszcze jedno, ile mniej więcej trwa wdrożenie nowego pracownika i te wszytskie wstępne szkolenia?

jordan
@majkel

to zależy czy nowy pracownik będzie szybko ogarniał czy raczej mu to opornie będzie szło bo długości są różne w zależności od zapotrzebowania

majkel
@jordan

okej, czyli to indywidualna kwestia rozumiem

jordan

zdecydowanie indywidualna kwestia..

Rex
@majkel

A mam takie pytanie bo szkolenie szkoleniem, ale nie da się wszystkiego od razu zapamiętać i mam pytanie, ludzie pomagają sobie na stanowisku? wiadomo, że trzeba trochę zdobyć doświadczenia, a cierpliwość do "nowego" nie zawsze się zdarza. Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

Bonne
@Rex

Dla mnie to oczywistość. Nigdy nie jesteś w stanie w stu procentach nauczyć sie pracy jak tylko przez praktykę, więc trzeba pytać innych jak sie jest nowym. a jak ktoś nie ma cierpliwości jak to ująłeś to świadczy tylko o nim, bo każdy był kiedyś nowy.

Rex
@Bonne

No dla Ciebie to może oczywistość ale ja pytałem jak to wygląda z ludźmi na zakładzie??

Bonne
@Rex

A już myślałem, że po moim komentarzu dosyć łatwo można sie bylo domyślić, że nie ma problemu, zeby dostać pomoc, tak jak powtarzam każdy byl kiedyś nowy.

sc

wszystkie działy pracują w tym samym systemie?

nie

@sc

ale nie będę ci wszystkich po kolei wymieniał

@sc

także jak chcesz wiedzieć to zapytaj o konkretny

Eto
@sc

nie, to zalezy czym sie zajmujesz

ok

@123

a jakie są? obój, rozbiór, to na pewno, co jeszcze?

sorry, że tak wypytuje

@Eto

i dzięki za poświęcenie czasu na odp

sc

przyjmują agencje, czy można bezpośrednio pod firmę?

uderzaj bezpośrednio

@sc

zawsze lepiej w ten sposób

Zostaw merytoryczną opinię o Indyk-Śląsk Sp. z o.o. - Wieszowa

• Jak się pracuje w Indyk-Śląsk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Indyk-Śląsk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 156.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Indyk-Śląsk Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Indyk-Śląsk Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Indyk-Śląsk Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Indyk-Śląsk Sp. z o.o.