Vectra S.A.

Opinie o Vectra S.A.

Memory

Zarobki na zlecenie 7zł (zapomnij o premii i jakimkolwiek urlopie- jeszcze w weekendy najlepiej pracować), a na umowę o pracę najniższa krajowa, i lepiej nie idź, bo tylko stracisz czas :)) nie warto na prawdę, atmosfera do kitu,jeden drugiemu d! obrabia

praca

Witam, a jakie są zarobki w Sekcji Korespondencji i Reklamacji?? W czwartek idę na rozmową i nie wiem czy warto tracić czas :)

Memory

Praca w tej firmie - w Centrali tym bardziej, to jedna wielka porażka, żal (usunięte przez administratora) ciska, żeby osoby w Centrali firmy zarabiały najniższą krajową. Osoby niepełnosprawne są przyjmowane na um. o pr., reszta na zlecenie 7 zł/ godz. Nie skomentuję tego. Przerąbana jest praca w Sekcji Korespondencji i Reklamacji- nikomu nie polecam!!! Atmosfera do kitu- tylu przesiąkniętych fałszem ludzi nie widziałam jak żyję, jadem tryskają za Twoimi plecami na każdym kroku, możesz być dobrym pracownikiem, ale "jeśli nie chcesz krakać jak i one..." zgnoją cię i z gównem zmieszają, żeby tylko się pozbyć, nikomu nie polecam tam pracy! co za badziewie- od początku roku 2015 z jakieś 30 osób odeszło. Wcześniej os. pracujące na zlecenie miały bodajże płacone za urlopy oraz miały jakieś premie... teraz, jedna os. podczas mojej pracy tam- dostała premię 1,20 brutto :) Wyżej srają niż d! mają :)porażka,ja nie przedłużam umowy z tą badziewiastą firmą. Dodam jeszcze że tydzień temu złożyła wypowiedzenia cały Dział SWUK- zajmujący się odstąpieniami i rezygnacjami- ich przełożeni stwierdzili, że mają zapier! aż padną, a jak padną- to po Red Bull-u i dalej- weekendy i po godzinach. Nie dajcie się zwieść tym uśmieszkom na wstępie. Poziom zerowy.

marsa

Pracowałam dla Vectra S.A w Warszawie w call center i niestety nie polecam tej firmy, nigdy nie dostałam wypłaty na czas często było to opoźnienie o prawie miesiąc, nie wspominając, że wypłata była zawsze nie zgodna.Liderzy niestety nie byli pomocni w wyjaśnieniu takich spraw i zaskoczeni,że ktoś chce się wykłócać za pełen etat na prawdę zarabia się 1100zł na rękę,bo sprzedać jest ciężko, poniewaz konsultanci zawsze muszą podnieść rachunek osobie zmieniającej warunki umowy, a nawet jeśli się uda to stawki prowizyjne są bardzo zaniżone.Jeżeli chodzi o telemarketing to polecam firmę Netia S.A pracowałam w obu firmach i pomimo spadku sprzedaży w neti przynajmniej panuje miła atmosfera pracy i super trenerzy, mozna się czegoś nauczyć.

Przedstawiciel Handlowy

Przychodzisz, o nic szczególnego nie pytają i pracę masz. Kierownik ci powie, że wszystkiego się nauczysz

Czy umiesz jeździć samochodem ? Czy pracowałeś już w handlu. Nie pracowałeś. Nic nie szkodzi. Nauczymy cię. Pracujesz tylko na prowizji, w swoim ubraniu (może byc nawet dres), swoim samochodem, więc nikt się przejmuje- jak ci nie wyjdzie- twoje ryzko

konsultant

dziś odbyła się rozmowa kwalifikacyjna - dział reklamacji i rozliczeń. umowa zlecenie, praca na zmiany 6-14, 14-22. Wynagrodzenie UWAGA POWALAJĄCE NA KOLANA 9,40 BRUTTO na godzinę co przy pełnym etacie tj. 160 h wynosi ok 1100 na rękę!!!! Po trzech m-cach maxxxxxx 14 zl. CHOLERNY WYZYSK NIE POLECAM !!!!!!! NIech się prezes zastanowi czy murzynów nie zatrudnić!!!!

SzeryfZaglembia

Pracuje się fajnie. Odbieramy telefon i pytamy co się wyświetla. Ludzie mówią o co chodzi a my im pomagamy. Pomagamy dużo, nie mało. Jak musimy iść zapalić to odpalamy stoper. Jak wracamy z papierosa - wyłączamy stoper. Poświęcamy nasze życie pomocy potrzebującym, czujemy się jak wolontariusze w służbie Wyższemu Celowi. Wyższy Cel płaci sprawiedliwie choć surowo. Ważne żeby klient był zadowolony bo to daje nam satysfakcję i napędza na przyszłość.

DamianZTG

praca super o (usunięte przez administratora) wam chodzi. dżolero jeszcze nie robi asle myśli tak samo jak DamianZTG

hahahahahaha

Hahahaha nie ma umowy o pracę. jest zlecenie ale wymagania takie jak na umowe o prace

sylwia

witam czy w vectrze jest umowa o pracę?

Vectra Srarara
@sylwia

Nie ma tylko zlecenie za minimalna krajową. Chyba ze jesteś niepełnosprawna.

A co do wypłat, to wcale nie jest tak źle, zazwyczaj przychodzą na czas ewentualnie 2-5 dni spóźnienia. Pytanie czy ktoś czeka na wypłatę 900 zl? Chyba nikt... Tym bardziej, że jest rozłożona na dwie raty...

Kochani, nie podejmujcie pracy w tej firmie!!! Przestrzegam Was!!! Szczególnie osoby zadłużone!!! Na jednej umowie, na której możecie zyskać na przykład 15 złotych firma może Wam odjąć np 120 (za każdy błąd w skrypcie 20 zł). Dlatego osoby przychodzące do firmy i pracujące na przykład dwa tygodnie często wychodzą na zero po zbilansowaniu kar jakie dostały a uwzględniając koszty dojazdu na minusie!!!. Plus do tego reklamacje -50 zł. Firma stawia nowy budynek i chce mieć więcej konsultantów a robi wszystko aby Ci którzy pozostali zniechecili się do pracy. Firma nieprzyjazna zarówno dla pracowników jak i dla klientów!!! Jednym słowem nie polecam (no chyba, że jesteś frajerów i w trojmiescie chcesz zarabiać 800-900 złotych miesięcznie)!!!

bla bla..

co do wypłat - 3 mies?? nigdy tyle nie czekałem. marna godzinówka jest do 10 - go, a prowizja do 30-go. niestety ostatnio też marna. i to nie z winy doradców tylko tych wyżej postawionych...a może Vectra po prostu potrzebuje oszczędności dlatego zabiera tym "szaraczkom" bo tak przecież najprościej !!!

bla bla..

cześć. pracuje w Vectrze już dłuższy czas. do tej pory wszystko było ok - zarobki rewelacyjne. z tego co wiem W żadnym call center nie płacą (nie płacili) tak dobrze jak w Vectrze. co do braku kompetencji przez kierowników oraz braku motywacji konsultantów to wszystko prawda. myślą, że kasa jest najlepszym motywatorem. i tak zawsze jest ale co zrobić kiedy tej kasy już nie ma??? i teraz zarabiasz tylko 1/3 tego co wcześniej. porażka!!ogólnie praca nie jest zła - klient nie jest złem tak jak niektórzy uważają. ja nie miałem i nie mam z tym nigdy problemu ale to chyba kwestia doświadczenia i wychowania. jeżeli lubisz kontakt z klientem to polecam pracę... tym bardziej ze ekipa która siedzi obok jest mega fajna :) piszę nie po to żeby odradzić pracę ale po to aby jakiś kierownik lub inny "święty" mógł dowiedzieć się że MY nie chcemy pracować za free! chcemy wykonywać pracę - swoją pracę a nie pracę innego działu za 5zł za godz także w soboty i niedz! może ktoś nas wysłucha i przestanie szantażować karami w wysokości 20 - 50 zł za każdy nawet najdrobnieszy błąd - jesteśmy ludźmi a nie robotami!

żelazna dama

nie polecam pracy w vectrze, ponieważ są ogromne poślizgi z wypłatami. na pensje czeka się nawet 3 mc.

enya
@żelazna dama

Sama prawda

Rozgarnięty

Szczerze radzę omijać firmę szerokim łukiem. Kalkulowanie na zimno (pracownik jest kosztem), okłamywanie własnego personelu, niekompetencja, brak jakichkolwiek struktur dystrybucji informacji (pracujesz we mgle), brak funduszy na jakiekolwiek nawet mało i średnio ambitne projekty... Długo by wymieniać. Firma sięgnęła dna oferując ostatni system "motywacyjny" swoim pracownikom, a przy okazji podsuwając niektórym pracownikom skandaliczne wręcz nowe umowy na zasadzie - masz "prosty wybór".

Gdy zaczniesz pracować na dziale technicznym to codziennie będziesz sobie uświadamiał jak wielu kretynów jest w tym kraju. Hasło "jestem państwa abonamentem" to codzienność. Umiejętność logicznego myślenia i składnej wypowiedzi jest obca dla typowego klienta. Dochodzą również państwo "ja płace 7 zł i wymagam podejścia do vipa" więc praca nie zawsze jest przyjemna. Większość problemów nie jest związanych z zagadnieniami technicznymi tylko niskim ilorazem iq użytkowników.

jacek

a jakie są u nich konkretnie oferty pracy, co to jest? bo ja też nie wiem już jak mam konkretnie działać, zeby teraz jakąś fajną prace znależć, wszytsko jest dobrze dopóki nie jade na rozmowe do firm, potem mówią już różne rzeczy, jakieś gruszki na wierzbie no i nie wiem czy tutaj nie będzie tak samo, jak sądzicie?

rita

Witam, Czy może ktoś powiedzieć jak wygląda praca w Vectra w dziale windykacji? Zarobki, kierownictwo, godziny? Słyszałam skrajne opinie, a zastanawiam się nad podjęciem tam pracy.

kodeker

tak na maxa, to nie pożyjesz... mc wieśniak w klifie będzie lepszą opcją, o ile całe cc się tam nie przeniesie :/

abc

7zł brutto jest to wynagrodzenie za godzinówke, umówmy się nikt tam nie bedzie siedział za godzinówke. Tak naprawde najwięcej można zarobić za premię. Godzinówka + premia to już jakieś pieniądze np w tym miesiącu 11,7zł netto. Oczywiście czekane na wypłatę to już inna sprawa...

Zostaw merytoryczną opinię o Vectra S.A. - Gdynia

• Jak się pracuje w Vectra S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Vectra S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vectra S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vectra S.A.?

Kandydaci do pracy w Vectra S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vectra S.A.