Aiton Caldwell SA

Gdynia

Opinie o Aiton Caldwell SA

pani pytalska 2013-08-02 13:53:49
ostatnio widziałam ogłoszenie do pracy w tej firmie na pracownika w biurze obsługi klienta. Podzielcie się swoimi uwagami/spostrzeżniami z pracy czy choćby warunków proponowanych na rozmowie kwalifikacyjnej
Były pracownik 2015-10-15 13:18:04
Firma, która usilnie (nie wiem dlaczego) próbuje być korporacją przejmując tylko jej najgorsze strony. Pieniądze słabe ale wypłacane regularnie. Pracownicy to naprawdę najlepsze co ta firma ma, a raczej miała. Jesteś w tej firmie tylko trybikiem, którego można w każdej chwili zastąpić. Jak jesteś na musiku albo studiujesz to można tam popracować ale na dłuższą metę nie polecam.
t 2016-04-28 18:50:56
Bo to nie jest przypadek. Nie polecam aplikować- kompletna strata czasu. Firma ma w zwyczaju rekrutować na jakieś stanowisko o konkretnym profilu, a pozniej okazuje się, że trzeba robić zupełnie coś innego. O jakimkolwiek rozwoju można tam zapomnieć- wciąż robi się to samo. Nie ma porządnego szkolenia, wszystko jest robione po łebkach. System pracy jest kompletnie bez sensu, na nową osobę np. jest zwalane specjalnie wszystko, żeby miała zapiernicz i nie miała czasu się uczyć. Firma ma również w zwyczaju zwalniać nawet po kilku ludzi z dnia na dzień bez żadnego uprzedzenia, w dodatku są na tyle durni, że nie próbują nawet tego zatuszować- przychodząc na miejsce pracy nowa osoba może znaleźć jeszcze rzeczy swojego poprzednika. Oczywiście trzeba być w pełni zdrowym, jakakolwiek choroba jest wykluczona- pracownik ma być maszyną przecież wiadomo, że jak "kogoś boli gardło to praca w AC nie jest dla niego", także szkoda czasu na tą firmę, chyba, że ktoś chce wysłuchiwać pretensji, że czegoś nie umie po tygodniu pracy bez szkolenia, ściemniania odnośnie obowiązków na stanowisku pracy, słabej kasy i złej atmosfery.
Emil 2016-05-16 08:17:39
@200 no i przeszła mi rekrutacja koło nosa. Ktoś może wie, kiedy będzie następna...?
Zostaw swoją opinię o Aiton Caldwell SA - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aiton Caldwell SA