TV Vectra

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o TV Vectra

Mariusz Nowy wpis

Czy vectra jeszcze istnieje czy tą firmę zlikwidowali?

wika Nowy wpis

faktycznie kwestia infolinii vectry jest do poprawienia, dlatego ja jeśli już zdarzy się jakiś problem to idę bezpośrednio do punktu i tam moje sprawy załatwiane są od ręki, a jeśli nie da się tego tak zrobić to dostaję instrukcję co zrobić, żeby było lepiej.

abonentka Nowy wpis

Ja od tygodnia czekam na włączenie usługi,dokładnie zmiane pakietu.Na infolini można stracić majątek a jak już w końcu odbierze to odp usłyszymy trzeba czekać na pytanie ile brak odp,masakra.Czas na zmiane operatora.

0adik0 Nowy wpis

Vectra jako jedna z niewielu firm która prowadzi postkomunistyczny tryb załatwiania klientów.Jeśli się klient zgłosi z problemem robi wszystko żeby się go pozbyć.Zawsze to samo masz problem to twoja sprawa.Jesteś klientem to płać.Umowy sporządzone w tej firmie są tak niejasne ze niejeden prawnik musi dobrze się zastanawiać co Vectra chce osiągnąć poprzez taką umowę. Co do samej obsługi to u nas w Kielcach w biurze obsługi klienta czułem się jak na przesłuchaniu na komendzie milicji w czasach PRL-u.To co klient mówi jest nieważne.Ważne jest tylko to co sami zadecydują. Przy stanowisku technicznym siedzi dosyć młody człowiek który tylko warczy i nie umiejący w ogóle rozmawiać z klientem.Nie wiem co chce przez to pokazać swoją wyższość czy głupotę.Na stanowisku nr.2 siedzi osoba niedouczona choć wiem,że pracuje już w tym fachu dużo lat.Dla mnie jest to żenada.Dla Vectry ponoć dobrzy pracownicy.Czy w tej firmie o to chodzi???????????????

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w TV Vectra spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
obserwator

obserwator - 2012-12-11 19:33:20 firma nie potrafi nic zrobic z problemami uzytkownika tydzien temu zaplacilem zalegly ra (usunięte przez administratora) nek do dzis brak sygnalu wracam po dziewitnastej z pracy a ich fachowcy juz nie pracuja wszelkie prosby o pomoc w odzyskaniu sygnalu spelzaja na niczym czekac do jutra jutro bedzie a nic sie nie dzieje mimo ze dzis bylem o 15 i czekalem na nich to i tak nikt sie nie zjawil mimo ze ich pracownicy pracuja do 19 tej brak kontaktu miedzy biorem a ich technicznymi w terenie chodzi o wejherowo wylonczyc to od razu potrafia nawet bez podejscia do danego klienta wylanczeja i koniec aby odzyskac sygnal stwarzaja wiele niepotrzebnyhc problemow najgorszy operator nie polecam[usunięte przez moderatora] firmaa unikajcie ich zadnej pmocy technicznej

obserwator

Zostaw merytoryczną opinię o TV Vectra - Wejherowo