Lambertz

Opinie o Lambertz

Kiwi

Jakieś newsy? Ktoś coś?

Krzysiu....

Witam, Powie mi ktoś czy zajmuje się u Was operator i jakieś przybliżone zarobki na miesiąc

hehe
@Krzysiu....

zależy jaki operator. Jeśli masz na myśli operetora maszyn, to znaczy że obsługuje maszyny :D

tuttifrutti
@hehe

no niebywałe...

Notarek
@Krzysiu....

Obowiązki skopiowane z ogłoszenia: Obsługę urządzeń i linii produkcyjnych, Realizację planów produkcyjnych, Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej, Ścisłą współpracę z Kierownikami Zmianowymi, Wykonywanie prac konserwacyjnych, Przestrzeganie dyscypliny produkcyjnej oraz zasad dotyczących jakości wytwarzania produktu.

cyntia
@Notarek

no i da się znaleźć.. tylko to lenistwo ludzi eh

Notarek
@cyntia

Nikt nie mówił, że się nie da ;)

bepo
@Krzysiu....

czy na to stanowisko konieczne jest doświadczenie

rwty
@bepo

podobno jest mile widziane, ale chyba nie konieczne. Zależy też jaka będzie konkurencja na stanowisko, bo zapewne jak będzie wybór pomiedzy kimś doświadczonym, a nie - no to wybór bedzie oczywisty

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Lambertz?

pyty

a na jakie stanowisko?

juta

Jeśli chodzi o takie stanowiska jak paletowy, operator maszyn, produkcja itp itp.. no to wcale angielski nie jest potrzebny.. Na stanowiskach biurowych no to już zależy, które konkretnie stanowiska, bo w działach zajmujących się kontaktem z klientem może być potrzebny bardziej biznesowy angielski, w jakichś mniej ważnych biurowych to już wystarczy komunikatywny.. także to wszystko zależy.

Jacek

Generalnie jeśli ktoś chciałaby tu pracować to warto bo dobrych pracodawców rzadko się spotyka.

@Jacek

to prawda potwierdzam to co mówi Jacek

Gaweł
@Jacek

odłączam się - praca na 12 h do przeżycia, a warto.

@Gaweł

ja tam nawet wolę 12stki jeśli mam być szczery

Gaweł
@Franek

a no praca na 12stki ma swoje plusy i minusy.. z jednej strony długo i cały dzień stracony, a z drugiej połowa miesiąca jakby wolna

@Gaweł

no to już kwestia tego co kto lubi

Olek
@Franek

jesteście rozumiem zadowoleni z pracy? jak atmosfera?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Lambertz? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Kurt

Sprawnie idzie u was załadunek?

Rekin
@Kurt

dosyć szybko, przynajmniej z mojego doświadczenia tak wynika, a wiadomo, że może być różnie w różnych przypadkach, czasem tzreba dłużej poczekać, ale nie ma ociagania

Ciekawe

Najniższa krajowa idzie do góry o 350zl co za tym idzie to spore podwyżki jedzenia, paliwa, czynszów. Ciekawe jakie podwyżki są przygotowane dla pracowników na strategicznych stanowiskach. W wielu firmach produkcyjnych na Śląsku stawki dla operatorów, brygdzistek zaczynają sie od 3400-3600zl. Tu pracownik kilkunastoletni zarabia mniej. Może Pani Dyrektor przeczyta ten wpis i zastanowi sie dwa razy zanim da komuś aneks na kwotę 100zl. W sezonie blagacie nas o nadgodziny bo wiecie że nikt nie jest w stanie zastąpić np: takiego ciastowego, ale szybko o tym zapominajcie gdy jest postój. Doceniajcie tych którzy jeszcze z Wami zostali.

Nikita

Cześć. Gdzie najczęściej można spotkać oferty pracy do Lambertza? Proszę o informację :)

olek
@Nikita

Hej, na pracuj.pl są na pewno, więcej niż jedna z tego co widziałem

olek
@olek

Tak, potwierdzone, jest kilka i to na Rudę

bodzio

Szczęśliwego nowego roku dla was wszystkich!

rabbit
@bodzio

Dzięki. To samo dla Ciebie

@rabbit

dzięki bodzio :)

Lambi

Nie wiem na którym profilu większe prawdopodobieństwo, że ktoś odpisze więc jeszcze tu zapytam na które stanowisko teraz można aplikować bez doświadczenia?

Tiru
@Lambi

próbować możesz na wszytskie

motomoto
@Lambi

nie wiem czy są teraz rektutacje w ogóle

Kronos
@motomoto

no ale próbować można nadal, najwyżej bez skutku :D

wironia

dobre pytanie. nie mam fejsbuka wiec nie sprawdze ale moze oni maja

Igor
@wironia

O co było to pytanie?

Korni
@Igor

O to czy Lambertz ma jakąś stronę internetową.

Igor
@Korni

Aha, to nie rozumiem czemu usunięte, ale ok

Jakie umowy zapewnia pracownikom Lambertz?

umowy o pracę, a dla tymczasowych zlecenie

zbylut
@123

To dobrze

Andi

Ja również tak uważam.

Szara Myszka

(usunięte przez administratora) osoby typu kierownik kierowniczka brygadzistka pracuje prawie za 1000zl więcej od nasz szarych osób A tylko się słyszy że by chciały podwyżki telefony służbowe i może jeszcze auta im dac A jeszcze darmowe kawy ciastka obiady(usunięte przez administratora)

Renila

Byłoby dobrze gdyby dorywczo można było pracować

owos
@Renila

No, ale takiej opcji nie ma niestety

nika
@owos

mi pasuje tak jak jest

Renila

Ja o firmie Lambertz nie wypowiadam się ani pozytywnie ani negatywnie.Jestem rozczarowana wszystko i natemat

colo

Co powiecie o stanowisku Ciastowego? Jakie wymagania, warunki? bo nie ładuje mi się odnośnik z ofertą na pracuj. pl i nic nie wiem...

colo

brzmi spoko :P

chips
@colo

Chcesz, żeby ci skopiować z pracuj po prostu?

Aga

W jakim systemie zmianowum jest praca?

Jaskier
@Aga

po 12 h, 6-18, 18-6, 7 dni w tyg

procu
@Jaskier

też miałem pytać, dobrze, że mówisz

Jolanta
@procu

Ja też, dobrze, że się dowiedzieliśmy. Mam nadzieję, że ktoś napisze coś więcej o Lambertz. A jakie stanowisko pracy konkretnie Cię interesuje?

procu
@Jolanta

ja myślę na stanowiskiem paletowego

Xibas
@Jolanta

A Ciebie?

Ararat
@Xibas

cóż za odbicie piłeczki :P

Macho

jaki jest system pracy u was? 4 brygadówka?

Zac
@Macho

w komentarzu niżej są dokładne godziny pracy

@Macho

tak

Szkoda że w takie święto jak 1 listopada jest pracujące. Większość zakładów w Rudzie ma wolne. (usunięte przez administratora) Poza tym praca w firmie jest calkiem spoko jak i atmosfera.

Kicia

Witam, czy ktoś może mi powiedzieć czy są wolne stanowiska pracy przy pakowaniu ciastek

Zostaw merytoryczną opinię o Lambertz - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Lambertz?

Zobacz opinie na temat firmy Lambertz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambertz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 18 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lambertz