Lambertz

Opinie o Lambertz

Jedensyf!!!!

(usunięte przez administratora)! Dawno tak firma nie wyglądała, tylko za jej rządów może tak wyglądać !!! Pisze oczernia wszystkich w koło (usunięte przez administratora) pisze o Jabolu miesza wszędzie tylko po to aby jej błędów nikt nie widział !!! (usunięte przez administratora) Oczywiście ze nic jej nie gadamy bo ona nawet nie słyszy a i nie widzi mowi wszystko dobrze jest Ok !!! A tak serio nic nie jest Ok !!!! (usunięte przez administratora)

@Jedensyf!!!!

Czerwony to nie Ona to w......ni pracownicy wiesz jak Cię cenimy za to co zrobiłeś

pela

Nika nie bądż zazdrosna to nie mydło dołącz do NAS

kura

Tam koleżanka koleżance pracując na jednej zmianie męża i ojca zabierze to co tu jeszcze można mówić? Wstyd i obrzydliwość.

Aktualny pracownik

Jestem pracownikiem Lambertz Ruda Śląska widziałem różne sytuacje i nie Bede ukrywał co tam się dzieje(usunięte przez administratora)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Lambertz? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Zniesmaczona

A ja straciłam przez koleżanki wszystko Godność pracę Męża Dzieci Lambertz Ruda Śl. Dziękuję a koleżanek niema wszyscy chyba wiecie o kim pisze i kto się tak bawi Pozdro Dla Normalnych

Sprawieiwa to malo powiedziane @big ale kazdy ma opinie na swoje zdania syf syfem porzadek porzadkiem ale bez przesady ok. Firmy lisingowe tez sa ludzmi a nie robotami mpwia nie robole itp tylko ryki na te osoby ale taka prawda jest ze nie jedna osoba z lisingu umi lepiej niz z lambertza a to wez posprzatak pozamiataj osoby sie przyjmuja na pakowalnie a nie na sprzataczke

big

Ale przychodzą też cwaniacy których, przykre to ale trzeba czasami pogonić do roboty.

kochana praca

Kochani,wywalczyliśmy w końcu ciszę i spokój my sami wspierając siebie na wzajem w tych najgorszych chwilach wraz z pomocą Pani Edyty za co dziękujemy za ten lepszy czas który nadchodzi,a będzie jeszcze lepiej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzięki że każdy z nas pomagał sobie na tyle co mógł i że w końcu staliśmy się jednością,wywalczyliśmy się to sami,dziękujemy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Super
@kochana praca

Piękna historia jak Braveheart z zakończeniem Pretty Woman

@Super

Ae się wysiliłaś nie wszyscy oglądali Bravehearta albo Pretty Woman więc nie wiedzą o co chodzi. Napisz jaśniej.

big

Pracowałam z Moniką na żółtej i złego słowa nie powiem.Jak jest wszystko o.k przy taśmie i jest czysto nie ma problemu z wymianką. Poza tym Monika przynajmniej sprawiedliwsza jest przy podziale a nie tak jak A.W. ma swoich pupili którym stale dzieli na to samo stanowisko n.p skoczka.

bil

Jak Ci się nie podoba to zmień brygade matole i WARA od foki

B.Sz
@bil

I masz rację bo Monisia to fajno brygadzistka ja już nie pracuję ale jak pracowałam to mnie ciągle wysyłali do Moniki aby zapytać się o wymiankę. Nigdy nie odmówiła ale wszystko musiało być ok.Zawsze na ucho jej szeptałam,że jest fajno a też czasami popiskała na mnie potem uściskali my się i było ok.Pozdrawiam Cię Moniczko dziś oficjalnie bo już nie pracuję i nikt mi nie zarzuci ,że się podlizuję.Ty mi tak fajnie zawsze mówiłaś B..ko.A jak przyszłam dodatkowo na dziesiątą zawsze mi jako jedna z nielicznych podziękowałaś i za to Cię lubię.

Żółtek
@bil

Foiki są spoko obydwoje

Co do zoltej zmiany prosza was zmiana najgorsza jak mozna byc ... laza ino spiakuka dra tego ryja jak nie wiem .

123 wyliczanka

Jestem ciekawy czy p.E.D pomysli o pozbyciu sie niektorych osob o IQ ameby.Bo wpisy niektorych osob o tym swiadcza.

@123 wyliczanka

I jeszcze jedno zdanie od Kolesia. I oto właśnie chodziło miła atmosfera pokona każdy trud związany z wykonywaną pracą a czasami wystarczy jedno słowo takie jak np. dziękuję.Myślę,że w takiej sytuacji tych bardzo uzdolnionych i mających ogromną wiedzę, tych co nie chcą pracować zastąpią jeszcze zdolniejsi ludzie. Brawo cały pracujący Lambertz.

Szczęśliwy pracownicy

Lambertz zakwita nowym życiem,pracownicy wracają, produkcja leci,nie ma zwad,krzyku,ryku,nikt niczym się nie martwi że jak coś zrobi źle a każdemu się przytrafi to od razu przerywane tylko wręcz przeciwnie pracownikom nie stresowanym pracuje się lżej, problemy są omawiane na spokojnie, jest świetnie i coraz lepiej,dziękujemy Pani Dyrektor Naczelnej Edycie za to że wróciła i że w końcu otwarl ktoś oczy a to was strajkujacy widać strasznie boli,mam nadzieję że nowi pracownicy nie będą uciekać w pierwszy dzień pracy a opinie zakładu znacznie się poprawią

@Szczęśliwy pracownicy

Brawo ,wracam ale pod jednym warunkiem jak nie będzie dinozaura i fotoreporterki. Wszyscy wiedzą o kogo chodzi.

obserwator
@koleś

oni są już przegrani wysoko u góry,niech się jak na razie cieszą że jeszcze nie zostali pociągnięci do odpowiedzialności że narazili zakład na straty,pracownicy namawiani na L 4 mogą spokojnie wracać,Pani Edyta na pewno ich zrozumie,kierownik produkcji jest już nowy,jutro zawita nowy dyrektor do Rudy Śląskiej,było,minęło i się w końcu skończyło

@obserwator

no i brawo

prawdziwy dyrektorze - wróć i ratuj ten burdel!!!

(usunięte przez administratora) MY MOŻE DO PRACY WRÓCIMY ALE PIP BĘDZIE NA ZAKŁADZIE 7 DNI W TYGODNIU 24 NA DOBĘ. UGOTUJEMY CIĘ WE WŁASNYM SOSIE. NA TE TWOJE MIŁE SŁÓWKA ŁAPIĄ SIĘ TYLKO (usunięte przez administratora)Z AGENCJI PRACY I CI CO "NIE PANIMAJU". NIE MASZ HONORU,(usunięte przez administratora). WIDOCZNIE ZARZĄD TEŻ W TYM SIEDZI UWALONY PO USZY. JESTEŚCIE WIĘKSZĄ MAFIĄ NIŻ AMBER GOLD. Ale przyjdzie ten dzień bo musi przyjść przecież....

karolina
@prawdziwy dyrektorze - wróć i ratuj ten burdel!!!

Zdaję sobie sprawę z Waszego rozgoryczenia ale takie wypowiedzi jak wyżej raczej Wam nie pomogą. Wręcz przeciwnie,świadczą o Waszej kulturze i nienawiści. Skoro nie chcecie pracować z Tą Panią o której cały czas mowa macie kilka sposobów ale trzeba działać a nie wyładowywać się na stronie, którą czytają tylko pracownicy lub byli pracownicy lub ich rodziny. To jest wyładowywanie swojego żalu,który właściwie nie przyniesie żadnego rezultatu.Moim zdaniem macie trzy wyjścia: albo pogodzić się z nową sytuacją i wrócić do pracy albo zmienić pracę albo przedstawić niezbite dowody pracodawcy na zarzuty,które tu opisujecie czego Wam z całego serca życzę. A takie pranie brudów Wam nie pomoże.Pozdrawiam.

Przy żółtej nawet stanąć sobie nie możesz,co ci wątku do pisania zabrakło że piszesz o pierdolach

benio

nudzi im się bo robota stracili a żal im cztery litery ściska

ludzie

Po pierwsze nie cały lambertz tylko ludzie których nie ma w pracy ( opinia tych ludzi nic dla nas nie znaczy). A ludzie którzy są w pracy w pełni popierają kolegę. Jestem ciekaw jak wy planujecie wrócić do pracy o ile w ogóle wrócicie i spojrzycie nam w oczy.

Ziomek

Oj pani e.d komu pani tak dobrze gal opierdolilaaa albo tak dobrze duppy dala bo to jest niemożliwe że panią dalej chcą !!!!!!

gig
@Ziomek

Ziomek tyś się futru nawdupiał i mele Ci się w głowie albo ?.Albo ewki się napiłeś.

zenek

ciekawe czy kogoś zwolnią

Do zenek
@zenek

Za chorobę nie mają prawa zwolnić

@Do zenek

Za udawaną i naciągnięte L-4 mogą nie tylko zwolnić ale także można mieć niezłe kłopoty

Nie strasz
@W-11

Za zastraszanie, i wmawianie że mamy naciągnięte l4 możecie mieć niezłe kłopoty w sądzie ! Jaki lekarz w dzisiejszych czasach da zakłamane L4 Człowieku w jakiej epoce żyjesz !!! Zdrowy człowiek L4 nie dostanie, żaden lekarz się nie narazi jak również pacjent !!! Dobrze Cię Dziura kieruje co masz pisać :) Lecz nie zstaraszysz, bo zdrowy człowiek by nie był na L4 !!!

@Nie strasz

Ha,ha,ha.Nie strasz.Owszem pracowałam za czasów Dziury ale nigdy z tą kobietą nie zamieniłam słowa.Zapomniałam nawet już jak wyglądała. A obecnie już nie pracuję .Za pomówienie też jest kara.Następny dowód na to jacy Wy chorzy jesteście zakłamani.

Nie strasz
@W-11

Dokładnie za pomówienie jest kara, jednak tutaj nie ma pomówień, wszystko co o Dziurze jest napisane jest prawdą, ona to wie najlepiej!!! A wszyscy którzy nie mają siły z tą osobą pracować i na nią patrzeć w sądzie to powiedzą. Czasy jej juz sie skończyły !!! Oczywiście normalne ze tak piszesz przecież siostrzyczka ci kazała :)

@Nie strasz

Wy wszyscy jesteście siebie warci i Dziura i wy wszyscy na L-4.Tak właśnie Polacy walczą o stołek. A niemiecki właściciel śmieje się z Was i zaciera ręce. Najlepiej jak by przyjechała do Was Merkel i zrobiła z wami porządek żeby wreszcie Ci co zostali mogli normalnie pracować.

Gośka
@W-11

Tej baby sie nie zapomina.. Najgorszy czlowiek jakiego spotkalam w zyciu. Zrobilaby wszystko aby znów mieć wladzę i pieniądze. Nie ma co się ludzić, ze sie zmienila.

Kiedyśtam

Skąd biorą się fałszy­wi i zakłama­ni ludzie ? Na początku jest ich gar­stka, po­tem sta­je się ich więcej. Dołączają do nich in­ni ale tak sa­mo fałszy­wi i zakłama­ni ludzie. Chcą się do ko­goś upo­dob­nić i stać się czyjąś ko­pią. Tym spo­sobem tracą swo­je praw­dzi­we ja.

Z Niemiec

Pozdrawiam pracowników Lambertz tych dobrych i tych mniej dobrych tych lubianych i mniej lubianych tych uczciwych jak i mniej uczciwych czyli wszystkich i życzę dużo cierpliwości ;-) Loluś !!!!!!!!!

Przyda sie

Przyda sie ten pip !!! Kto to widział aby tak długo tyle dni wykorzystywać pracownikow !!! Ale ona taka właśnie jest !!!! Wykorzystać i patrzeć jak sie wykańczają !!! To metody pani Edytki !!!

lew
@Przyda sie

No cóż trzeba czasami się poświęcić aby ratować zakład skoro inni wolą być na naciąganym L-4 i leczyć lenia.

Qwerty
@Przyda sie

Dla tej Pani nic się nie liczy oprocz niej samej.

wek
@Qwerty

Jak większości pracownikom w tym zakładzie najwartościowszą rzeczą są wyprodukowane tony.

lew

I co nareszcie chyba temat się wyczerpał. Nastała cisza ,cisza przed burzą,ALBO RYBKA ALBO pip..

Zostaw merytoryczną opinię o Lambertz - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Lambertz?

Zobacz opinie na temat firmy Lambertz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambertz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 18 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lambertz