Lambertz

Opinie o Lambertz

Ronka

Coraz gorzej w Agencjach Pracy i które zatrudniają pracowników leasingowych polskich ,oraz w samej firmie .Jedynym plusem terminowe wypłaty,chociaż w Jobsito też były nawet 2-dniowe opóżnienia.Ludzi -Polaków traktują jak białych niewolników ,ludzie odsyłani są często do domu ,mało kiedy ,żeby byli zatrudniani,za to cudzoziemcy są zatrudniani zawsze.Taka jest polska sprawiedliwość we własnym kraju i podziękowanie dla ludzi o dłuższym stażu pracy.

sebaruda

@vigvam, rzygać się chce jak się czyta twoje komentarze, to znajdź mi polskiego przedsiębiorcę co więcej płaci niż niemiec w Polsce....

Smutnik
@sebaruda

Kghm. Swoją droga tak tak wszyscy polacy zarabiają 2000zl miesiac szczególnie widać to po samochodach czy szalasach za kilkaset tys zl aaaa pewnie sa zaradne,wyksztalcone...blebleble. Ps zarobki z rzędu 2000zl(450€ !!!SIC!!!)to "nasza" wina bo sie po prostu na to zgadzamy.

pracowita

Agencje Pracy nieterminowo realizują wypłaty ,często z opóżnieniem,a o podwyżkach zarobków,czy innej motywacji ludzi do pracy to raczej trzeba zapomnieć,ponieważ leasingowcy to dobre śmiecie do sprzątania kątów

opinia
@pracowita

Dziędobry pod lizynkiem niema dodatków żadnych zanocki ukrainy pełno jest chcom zarabiać pracownicy pracują12godzin 2wekekendy przymusowo koszt wekendu wliczony koszt 4brygadówki przerwy kpina 1przerwa10minut 2przerwy po15minut 1wekend sprzątanie chał iprdukcjnych pracowników ubikacji też niema awansów żadnych ine stanowiska stawka taka sama wszystkich jest 21tys socjal wczasy pod gruszą świenta Boże Narodzenie dają 450zł-600zł paczkazwyrobami mają rodukcji przeważnie pierniki zależy od dochodów jakie ma pracownik skali roku

pracowita

W tej firmie brak perpektyw na przyszłość Z zarobkami -przelewami w APT bywa różnie,.Nie polecam ambitnym osobom pracy w tej firmie Nawet jednej paczki ciastek nie dostali pracownicy leasingowi przed Świętami aż wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

wiwa
@pracowita

Pracownikom leasingowym nie płacą nawet dodatku za przepracowane nocne godziny a Ty pracowita marzysz o paczce ciastek.Nie wiem czy wiesz ,że Ty musisz zarobić na firmę ,która Cię zatrudnia i na tłusty socjal dla garstki pracowników zatrudnionych w Lambertz.(usunięte przez administratora)

pracowiat
@wiwa

Masz rację Wiwa , leasingowców traktują jak śmieci-przynieś,podaj,pozamiataj.Coraz gorzej w Agencjach Pracy i w tej firmie. Niech ten (usunięte przez administratora) ludzie omijają z daleka.

wiwa
@pracowiat

Przynieś, podaj,pozamiataj to jeszcze nic strasznego.Ale istota żywa powinna być traktowana jak istota żywa tym bardziej przez drugiego człowieka.Wydaje mi się ,że najwyższa pora zawalczyć o swoją godność.

aaa

zależy na jakie stanowisko

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Lambertz? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Alicja

@zniesmaczony a dlaczego odwołują wiesz może? Czy za weekendy nie płacą? Zgłosiłeś to? Opowiedz o tym coś więcej. Takie informacje są pomocne dla osób, które zastanawiają się nad zatrudnieniem w firmie lambertz.

szczera
@Alicja

PRawde mówiąc zataką płace można 8godzin znaleść prace wszeendzie ościenych miastach anawet wieksze zarobki 12godzin 2wekendy zadarmo i sprzątanie chal pracowników zadarmo przmósowo praca wekendy 4brygadówka

Alicja

@zainteresowana pracą czy pracujesz w firmie lambertz? Czy zamierzasz może aplikować? Aktualnie firma rekrutuje na stanowisko Operator maszyn. W ofercie napisali, że gwarantują stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, szanse rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia, stabilne warunki zatrudnienia. Czy ktoś jest zainteresowany ofertą?

Bezrobotna

Ja oceniać nie będę jacy są bo nie znam, ale przykro mi że mnie nie przyjęli z powodu poza zawodowych na grafika.

Buahaha

Sience czy fiction? Naprawdę bardzo fajnie się to czyta, chyba się tam zatrudnię :) lubię telenowele, kryminały i komedie.... nadaję się?

Benek
@Buahaha

Zapraszamy :) ja najbardziej lubię horrory ....

Do kilku pozostałych

Szanowni strajkujący dajcie się już spokój bo to aż mdli jak się czyta niektóre wpisy,większość osób wróciła więc idzie was policzyć na palcach jednej ręki,każdy widzi kogo brakuje więc łatwo idzie się domyślić,widzę że nie umiecie przeboleć że właśnie straciliście pracę z tak wysokim wynagrodzeniem,właściciel tak zdecydował i tak już zostanie,pora zmienić pracę na inną lub iść na zasiłek dla bezrobotnych,straszycie pipem,telewizją a niech przyjadą,zaczną się pytać zwykłych pracowników fizycznych jak im się teraz i wcześniej pracowało a jest dużo lepiej,przy okazji się dowiedzą jaki zakład miał start na początku zmiany i dlaczego tak się stało,piszecie o jakiejś babie ze wsi a wyście są kto hanysy czystej krwi,chciałbym to widzieć,jesteście przegrani i tyle,na waszym miejscu siedziałbym cicho i się modlił żebyście jeszcze nie odpowiedzieli za straty dla zakładu pracy przed sądem za wasz bunt,a kto jest w pracy i mu Pani Edyta nie odpowiada zawsze może się zwolnić tylko jak na razie coraz więcej osób chodzi do pracy z uśmiechem,do zobaczenia niebawem

kos
@Do kilku pozostałych

Brawo i wreszcie ktoś mądrze wyjaśnił dlaczego Panią Edytę powołano na to stanowisko.A przestańcie ubliżać już tej kobiecie bo to świadczy tylko o waszej kulturze i ośmieszacie się. Zastanawiam się jak tacy ludzie jak Wy mogły zajmować stanowiska kierownicze? Sądzę ,że Pani Dyrektor i tak nie wchodzi na tą stronę i nie czyta tych prostackich wpisów.Pozdrawiam.

Fajnie
@kos

Właśnie niech dają tej Pani Edycie w końcu spokój,było fajnie a jest coraz lepiej,nawet nasz nowy kierownik produkcji jest rewelacyjny,miły,inteligentny,każdego wysłucha i zrobi wszystko żeby było lepiej a co najważniejsze nie robi z igły widły bo po co,dużo osób chodzi do pracy bo musi i nie patrzy kto jest za dyrektora tylko przychodzi zarabiać pieniądze za swoją pracę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

baba
@Fajnie

No właśnie doczekaliśmy się nowego kierownika który szanuje ludzi wysycha pogada i rozwiązujemy dany problem.Nie to co dinozaur foch krzyk glupie miny z jego strony i nie szanowanie ludzi. LUdzie ktorzy przyszli z L4 maja niezadowolona miny bo ich protest nic nie dał. Za te straty i sabotaż powinni ponies konsekwencje

kol

Można się uśmiać z tych Waszych wypocin,nic tylko ubliżanie, zawiść,mściwość podszywanie się pod niepełnosprawnych,pracowników z Delic-Polu jak menele pod sklepem o 6 rano.

kochana praca

Chamskie wpisy strajkujących nie dość że świadczą o ich kulturze osobistej to łatwo się domyśleć jacy też byli dla ludzi i dlaczego tak duża ilość osób w ostatnim czasie się zwolniła,nie ma to jak pisanie notatki po trzech nockach w pracy jak czegoś nie zdążyło się zrobić i zabranie premii,wasz strajk tylko połączył ludzi gdzie ciastowy pomagał magazynierowi i nie musiał się bać że jak zabraknie mu ciasta od razu notatka i bez premii,pakowaczka pomagała na Sollichu,operator pomagał mechanikom i.t.d Wasz strajk zjednoczył tylko ludzi i doprowadził do lepszych czasów,dziękujemy

luce

Brawo chłopcy nareszcie macie spokój, żal mi Was było jak Wami pomiatał. Ale sam człowiek nie może nic zrobić.Wolałam odejść z pracy (usunięte przez administratora)

Ol...

Piszecie o szacunku do drugiej osob ale co wy robicie np. Z firmami zewnetrznymi myslicie ze to roboty i wgl jak wy sie do nich w ogole zwracacie .(usunięte przez administratora)

Wstyd

narzekanie na Edyte to jest jedna sprawa jaka była taka była ale pomyślcie co robiła Beata.. Ze specjalnego nr dzwoniła do nas żeby się ugadać co do l4 czy to jest porządny kierownik? Chyba nie! Ale każdy niech robi co chce ! Dobrze że nie wszyscy poszli za nią tylko zostali i walczą cały czas! Damy radę bo kto jak nie my ?! Przykro się patrzy na osoby które pracują codziennie po 12 a nawet więcej godzin ale robią to nie dla siebie bo tylko się wykańczają ale robią to dla ludzi którzy pracują i mają wyliczone każde godziny i pieniądze żeby mogli zrobić opłaty bo Ci ludzie nie powinni cierpieć za Wasze l4 ! Bo nieświadomi niczego przychodzili do pracy i zostawili odsyłani do domu tylko i wyłącznie z waszej winy!!!!! Kto ma wrócić niech wróci a reszta niech nawet nie próbuje nam spojrzeć w oczy a szczególnie P.Beata która tym dowodzi ze specjalnego nr !

Rencista 2

Witaj, ja tez jestem rencista. Ale co pisez tu? Wies cemu tak jes po co pani (usunięte przez administratora)tu psysla? Ile pracujes bo ja dugi czas, nie było dobze jak ona kiedyś była, nikt z nią nie chce tu pracować ja to rozumie. Jestem bo misę pracować, ale rozumie tych co z panią Dziura nie bedom pracować widziałem co ona z nimi robiła, płakali i mieskali w robocie. Niech ona odejdzie i będzie tak dobze jak było przez ostatnie Laty !!!

Rencista 2

Ty nie mozes u mas dugi czas pracować, jak tak piszesz nie szanowała nas nami nigdy się nie interesowała wszystko tylko u(usunięte przez administratora)y mogliśmy załatwić i teraz mamy problem bo ich nie ma i nie mamy gdzie iść, niech ZARZAD się obudzi bo będzie koniec z ta firma/( a PEFRON nam nie pomoże tylko jak pani (usunięte przez administratora)odejdzie to będzie dobrze

W-11

Ludzie to jest forum o zakładzie pracy a prywatne sprawy załatwia się poza zakładem .Wy co niektórzy już chyba rozumy potraciliście.Nic tylko ubliżanie sobie na wzajem i wulgaryzm.Więcej szacunku dla samych siebie .Niektóre obrzydliwe wpisy świadczą o waszej kulturze.Czemu nie powiecie sobie w oczy tego co was boli?Tak postępują tylko fałszywi!

@W-11

Oni wolą pisać bo w oczy boją się powiedzieć co ich boli taka prawda!!!!

Były Pracownik

Widzę Jak Osoby Winne Się Tłumaczą a Więc Ludzie Piszą Prawdę Do Pani lub Pana :-) za Imiona Nie możesz Nikogo podać Do Sąd-u Bo Niema Nazwisk i Tylko Się Osmieszysz a jeśli jest Tak jak Piszecie Że Ta Grupa Ludzi Tak Się Bawi (usunięte przez administratora)

!!!!

Jesteście żałośni i brak mi słów na was. Proszę i to są ludzie którzy nie mają swojego życia tylko żyją życiem innych. Jak chcecie komentować czyjeś życie to najpierw kur..a popatrzcie na swoje du..py bo na wasz temat można powiedzieć o wiele więcej niz na nasz. Czysta ZAZDROŚĆ i nic więcej!!!!

obserwator

Jutro fotoreportera ponoć wraca

Wstyd

narzekanie na (usunięte przez administratora)to jest jedna sprawa jaka była taka była ale pomyślcie co robiła (usunięte przez administratora).. Ze specjalnego nr dzwoniła do nas żeby się ugadać co do l4 czy to jest porządny kierownik? Chyba nie! Ale każdy niech robi co chce ! Dobrze że nie wszyscy poszli za nią tylko zostali i walczą cały czas! Damy radę bo kto jak nie my ?! Przykro się patrzy na osoby które pracują codziennie po 12 a nawet więcej godzin ale robią to nie dla siebie bo tylko się wykańczają ale robią to dla ludzi którzy pracują i mają wyliczone każde godziny i pieniądze żeby mogli zrobić opłaty bo Ci ludzie nie powinni cierpieć za Wasze l4 ! Bo nieświadomi niczego przychodzili do pracy i zostawili odsyłani do domu tylko i wyłącznie z waszej winy!!!!! Kto ma wrócić niech wróci a reszta niech nawet nie próbuje nam spojrzeć w oczy a szczególnie P.(usunięte przez administratora)która tym dowodzi ze specjalnego nr !

wilk

To idż jej napluj i nacharkaj a nie pisz głupot.Wy zbuntowani przynajmniej nieliczni bo większość była wciągnięta byliście lepsi? O piątej rano brygadzistki szału dostawały bo Pani K już przyjechała.Mogłaś się posikać zrobić Kupę w galoty ale wyjść nie można było bo trzeba było jedną ręką pakować a drugą glancować bo zaraz dama po hali będzie chodzić. Mało to ludzi zwolniło się bo Pani Agata za waszym pośrednictwem niszczyła ich?Widocznie coś było nie tak skoro pracodawca tak zdecydował. Wy wiecie najlepiej o co w tym wszystkim chodzi a my też wiemy.Sam naważyliście sobie piwa to teraz go wypijcie i nie rozczulajcie się nad sobą.

leon

Słuchaj stary nie robolu .Nie wiem z kąt Dziura pochodzi ze wsi nie ze wsi ale nigdy ciastek niedomytymi rękoma na taśmie nie dotykała. A Ty ze swoim rozumowaniem nie nadajesz się ani na wieś ani do miasta ani nawet do buszu bo tam w buszu też się nie plują ani nie charkają.W moim postrzeganiu jesteś zerem i nie nadajesz się do pracy w tym zakładzie.A Gdzie Ty masz honor?Wy......ście się na L-4 zostawiając zakład na pastwę losu i co ty chcesz komuś zarzucać.Ja na jej miejscu w....szyła bym wszystkich co poszli na L-4 a w szczególności tych co namawiali np. kierownika z czerwonej .Co prawda przyszedł do pracy ale żle nam się z nim pracuje.

ola

Ludzie dosyć ubliżania sobie na wzajem.Przebywacie ze sobą ponad 12 godzin a nienawidzicie się jak najgorsi wrogowie.Dajcie już spokój były zmiany bo widać musiały być tak sobie widocznie życzył właściciel i nic tu nie pomoże szmacenie się .Mało stresów mieliśmy ostatnio?Zastanawianie się nad tym czy podpisać petycje czy nie mnie bynajmniej doprowadziło do nie małego stresu.Zastanawiałam się co będzie jak podpiszę a to nie przyniesie rezultatu i w odwrotną stronę co będzie jak nie podpiszę.Wszystko za nami nie jednego z nas kosztowało to dużo zdrowia wiec zakończcie już obrzucanie się błotem bo to na prawdę nic nie zmieni.Sądzę,że gdyby nie panika niektórych pracowników n.p dinozaura nie doszło by do tylu nie porozumień.Widocznie miał coś na sumieniu. A nie piszcie znowu, że ja to Pani Dziura albo osoba podstawiona bo tak naprawdę jej ubliżacie.A ja we własnej osobie nie bronię jej bo tak naprawdę bardzo mało ją znam.

:-)

Słuchaj za użycie imion masz przesrane i tak już wiemy kim jesteś także uważaj :-) A to że ktoś chodzi z kimś na piwo to nie grzech z toba nie chcemy bo ino pieprzysz o robocie a my tego nie lubimy i ciebie też... więc daruj sobie takie oszczerstwa bo za to można trafić przed sąd

Zostaw merytoryczną opinię o Lambertz - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Lambertz?

Zobacz opinie na temat firmy Lambertz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambertz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 18 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lambertz