Opinie o Delima Suwałki w Suwałki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Delima Suwałki. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Delima Suwałki o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delima Suwałki w Suwałki

przyjdzie kryska na Matyska

Z tego co wiem,to w Delimie nie jest ciekawie.Jestem była pracownicą tego sklepu.Wiem jednak,że menadżerka szczuje kierowników na pracowników,a pracownikom mówi jakiego to mają kierownika złego i [treść usunięta przez moderatora].Nie potrafi ochrzanić kierownika w pokoju u siebie,tylko przy pracownikach,żeby mieli powód do chwalenia jej?Kierownik nie ma tam nic do powiedzenia.Do mnie mówiła w oczy,ze ona wie i rozumie że jest tak a nie inaczej,ale po moim wyjściu mówiła do ludzi w ogóle co innego.Teraz uważajcie,bo pani menadżer stara się na kierownika czy dyrektora Caerfoura w Suwałkach.Ja sie uwolniłam od niej i mam nadzieję,że już wkrótce i reszta załogi uwolni się od [treść usunięta przez moderatora].Kto nie wierzy jaka jest menadżerka,niech z nią popracuje i zycze powodzenia.Pozdrowienia dla [treść usunięta przez moderatora]:)

Dominik

Wystarczy w wyszukiwarce wpisać Delima Suwałki i bez rozmowy kwalifikacyjnej o tak każdy marzy o takich pracownikach

bezrobotni

bezrobotni mają czas, piszą bzdury i łudzą się, że znajdą pracę w nowych galeriach bo marzeniem każdego kierownika - mieć z Delimy byłego pracownika

karlos

Nie szkoda wam czasu na wypisywanie tych bzdur;)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Delima Suwałki? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Suwałki
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Klienta (marki Śnieżka)
OEX S.A.
mis uszatek

buahahahaha, analityk się znalazł:)))))) a nie wiesz , że istnieje net w komórkach i bezprzewodowy itp, itd ......ale mnie rozbawiłeś:))))

Kto Eto

Ence pence słonko świeci, kto z mięsnego dziś poleci, Kto z kasami się rozstanie, odpowiedzcie moje Panie. Na warzywach strach telepie, Nabiał czuje się już lepiej A piekarnia i ochrona... robi sobie z nas [treść usunięta przez moderatora]

hany

w odpowiedzi na post "czytelników forum".Wogóle analizujesz to co czytasz?Pytam, bo sprawiasz wrażenie jak byś nie za bardzo rozumiał/a lub też nie chcesz przyznać racji. Gdzie ujrzałeś/aś słowa "nowych dupowłazów"? Pani menager nie potrzebuje nowych ona ma już wystarczająco dużo dotychczasowych "lojalnych" pracowników którzy świetnie donoszą.Szkoda że nie widzą jak świetnie są urobieni przez nasza pania menager i jak to wygląda z perspektywy osoby 3 ŻAL.

nie zgadzam się, pracownicy (usunięte przez moderatora) są ok. i kierownicy to zgrany klan klimat psują wszyscy co myślą że wszyscy inni powinni myśleć jak oni robić to samo co oni być na tym samym stanowisku zachowywać się i wyglądać jak oni a nawet jeść to samo

czytelnicy forum

Temat wart rozwinięcia mówisz, że menedżerka ma nowych [treść usunięta przez moderatora] na hali z którymi rozmawia o innych pracownikach? na pewno się kieruje tym, co kto na kogo powiedział i dlatego zwalnia. [słowo niecenzuralne usunięte przez moderatora] trzęsie cała kadra kierownicza, bo pracownicy o nich źle mówią.

hany

forum cieszy się dużą frekfencją.mamy tu grono poszkodowanych tzn zwolnionych lub nie docenionych,pożal się Boże obrońców tzn nie świadomych,czekających na zwolnienie dupowłazów a nawet jak z wypowiedzi wynika desperatów podszywających się za super inteligientnych choć w żeczywistości tylko pozornie ludzi. Owi "obrońcy" twierdzą, że większość negatywnych wypowiedzi to stek kłamstw.Być może, że tak jest, ale w każdym kłamstwie zawsze jest coś prawdziwego.Bronią Pani menager używając argumentu, że pracownicy piszą o niej źle chociaż jej nie znają.Jest takie mądre powiedzenie "jak Cię widzą, tak Cię piszą".Pracujemy z nią już ponad 7 miechów i mieliśmy wiele okazji przekonać się jaka ona jest oczywiście mówię o stronie zawodowej bo prywatna wogóle mnie nie interesuje.Rozmawiając z nią w 4 oczy jest jak do rany przyłóż, za chwilę kiedy otacza ją grono fałszywych adoratorów w postaci kierowników zmienia się nie do poznania.Potrafi bezczelnie zaprzeczyć słowom wypowiedzianym chwilę wcześniej, oczernić i wyśmiać pracownika, a z resztą nie tylko zaraz po tym jak wyjdzie od niej z bióra.Nie było by to takie żałosne gdyby przed wyjściem wcześniej wspomnianego pracownika nie śmiałaby się i żartowała razem z nim z kogoś zupełnie innego.Podobnych i wiele gorszych sytuacji można by było wymieniać na pęczki, ale sami wszyscy dobrze o tym wiecie bo spotykacie się z nimi na codzień.Poraża mnie tylko fakt, że są jeszcze ludzie z takim tupetem, którzy zaprzeczają temu co sie tam faktycznie wyprawia chociaż im samym to nie leży, bo fakt kierownikiem jest być fajnie, ale patrzyć jak zwalniają praktycznie nie słusznie ich znajomych a czasem nawet dobrych kumpli to nie wiem czy to jest takie super zwłaszcza że nie mogą otworzyć dzioba żeby im pomóc tylko dlatego że sami nie chcą się narażac Pani menager.3majta się

daro123

LUDZIE CZY WY NIE MACIE WSTYDU, OCZERNIACIE KOGOŚ W TAK OKRUTNY SPOSÓB ,A NAWET TEJ OSOBY NIE ZNACIE. JAK TACY ODWAŻNI JESTEŚCIE TO CZEMU SAMI JEJ TEGO NIE POWIECIE OSOBISCIE ,BO SAMI SIE BOICIE O WŁASNE STOŁKI . MASZ PRACE TO JA SZNUJ A NIE PISZECIE TAKIE BZDURY .CIEKAE JAK WY BYŚCIE SIE CZULI JAK BY WAS TAK OBRZUCALI BŁOTEM . ZDAJE SIE DOROŚLI LUDZIE A ZACHOWUJECIE SIE JAK GÓWNIARZE Z PIASKOWNICY I SZUKACIE SENSACJI .DO PRACOWNIKÓW PISZE JAK WAM SIE NIE PODOBA TO ZMIEŃCIE SOBIE PRACE NIKT WAS NIE TRZYMA TU NA SIŁE . POWODZENIA PANI MENAGER, NIECH SOBIE PANI NIE BIERZE DO GŁOWY WPISÓW TYCH [treść usunięta przez moderatora]

deli

a co mówią i komu? sprecyzuj bo to warte rozwinięcia

pracownica

Kierownicy się tu odezwali jak ktoś napisał że niedowartościowani a teraz napuszczają menegerkę na pracowników żeby zwalniała ci faceci to błąd było tak że kierowników nie było i był porządek w sklepie a teraz nie da się pracować bo próbują rządzić a ona im wierzy bo nie wie co o niej mówią

widać że kierownicy, kto z SZARYCH PRACOWNIKÓW WIEDZIAŁ O GODZ 15.36, ŻE 2 OSOBA POLECI PO 20 GODZ to napisał któryś z kierowników z 1 zmiany tacy oni są w [słowo niecenzuralne usunięte przez moderatora] menegerce włażą gdy ją widzą, a tu napisali jak ją cenią

pracownice

zrobi menegerka drugi czerwiec w listopadzie wiekszość przyjdzie do pracy tylko po to żeby wypowiedzenie odebrać tylko na tym forum większość wpisów to od kierowników jest, pracowników wpisy to na samym początku są, reszta to poziom kierowników

już od dziś nie ma potwora w pracy, odbiera urlop na wypowiedzeniu, wczoraj z kierownikami się pożegnała, a do pracowników nic... taki jej szacunek do ludzi...

tomasz

ha ha zły wynik audytu, [treść usunięta przez moderatora] pakuje już walizki zaraz pojawi się [treść usunięta przez moderatora] do tej pory ona zwalniała, teraz niech sobie na bezrobociu palcem pokazuje

Antonii

Coś wskazuje na to, że oprócz pracowników, jakiś kierownik oczernia menadżerkę. Nie tylko na tym forum. Nie robi tego w pracy. Może ktoś pokusi się o porównanie grafików z czasem wpisów i skojarzy słownictwo z osobą. Ja patrząc na obecność w pracy [dane osobowe usunięte przez moderatora] już wywnioskowałem, że nie mogła się tu wybielać, jak to sugerują niektórzy, no chyba że pisała o sobie bardzo obraźliwie. Wiem, że ta osoba jest samokrytyczna i dobrze przyjmuje ocenę środowiska, nawet negatywną. Nie rozumiem po co taką osobę publicznie obrażacie obrzucając wyzwiskami.

tomek

Wracając do tematu, to jest [treść usunięta przez moderatora] i chciałaby żeby było idealnie tyle że ona pojęcia nie ma co to znaczy. Ma [treść usunięta przez moderatora] ambicje i wymagania, ale to do niczego nie prowadzi, w sklepie moim zdaniem jest coraz gorzej

Roko

We wszystkich galeriach funkcjonuje coś takiego jak alarm przeciwpożarowy... a w Plazie Suwałki w razie pożaru wywołuje się [treść usunięta przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Delima Suwałki - Suwałki

Delima Suwałki