Luxoft Poland Sp. z o.o.

Opinie o Luxoft Poland Sp. z o.o.

Kate

I'm working for this company for 4 years and must say that currently things are not brilliant and so positive as used to be - lack of events for employees and families (as it used to be), people from external market are valued more than internal ones, huge salary disperencies. The only positive aspect was 13th salary but it was launched for everyone - even for those who did nothing extra at all.

Kuldeep

"I have been working at Luxoft for the past year and a half and I have had a great experience so far. The company has a wonderful culture, with a focus on teamwork and collaboration. Additionally, Luxoft provides a lot of benefits, including health insurance, paid time off, and opportunities for professional development. One of the things I appreciate the most about Luxoft is the abundance of opportunities to work on exciting projects. As an employee, I have been given the chance to develop my skills and take on new challenges, which has been very rewarding. Finally, I have been consistently impressed by the strong management team at Luxoft. They are supportive and approachable, and I feel like they genuinely care about their employees' well-being and professional growth. Overall, I would highly recommend Luxoft as a great place to work. If you are looking for a company with a positive culture, great benefits, and opportunities for growth, then Luxoft is definitely worth considering."

Pracuję w Luxofcie ponad rok i jestem bardzo zadowolona! Szczerze polecam - firma oprócz szerokiego pakietu benefitów oferuje też kurs języka angielskiego, w którym miałam przyjemność wziąć udział i uważam, że to naprawdę super opcja. Można pracować w pełni zdalnie, ale jest możliwość odwiedzania biura, co dla mnie jest sporym plusem. Zaczynając pracę spotkałam się z masą pomocy ze strony innych pracowników, kultura pracy też jest na wysokim poziomie.

Kaśka

Bardzo solidna i stabilna firma. Pracując tutaj ponad półtorej roku mogę powiedzieć, że jestem zadowolona. Dzięki wewnętrznęmu programowi Internal Mobility, po niespełna roku zmieniłam dział i mogę się teraz naprawdę bardzo rozwijać. To co moim zdaniem należy zmienić to zwiększenie punktów na Multicafeterii, zwłaszcza w dobie szalejącej inflacji to jest niestety śmiesznie mała liczba, do której jeszcze pracownicy dopłacają.

j123
@Kaśka

Czy to prawda, że w Luxoft jest 13-pensja po roku?

@Kaśka

Na czym polega ten system punktowy Multicafeteria? Co to jest i jakie benefity konkretnie zawiera? Jak te punkty działają? I ile trzeba ich mieć, aby coś uzyskać?

Account Manager

Rekrutacja miała bardzo dużo kroków, wiele z nich mogło być przeprowadzonych przez jedną osobę nie przedłużając procesu. Najpierw napisał do mnie rekruter na LinkedIn z informacją o stanowisku gdzie przedstawione były wszystkie obowiązki, zadania i oczekiwania. Później gten sam rekruter zadzwonił jeszcze raz tłumacząc to samo co w ogłoszeniu. Później zadzwonił kolejny rekruter spytać o oczekiwania finansowe i sprawdzić moją znajomość angielskiego. Kolejno miałam rozmowę z managerem, który również tłumaczyć obowiązki na stanowisku i znowu pytał o oczekiwania finansowe i ostatnia rozmowa była ze wspomnianym managerem i jeszcze jedną osobą odnośnie pytań technicznych.

- Oczekiwania finansowe (3 razy) - Okres wypowiedzenia - Opisanie obecnie pełnionego stanowiska i obowiązków - Wymarzona praca

XYZ

Praca w Luxoft pozwoliła mi rozwijąć się w szalonym tempie. Możliwość ciągłego poszerzania wiedzy i korzystania z biblioteki szkoleń uważam za duży plus. Trafiłam też na świetny zespół i przełożonych, na których można liczyć w każdej sytuacji. Pakiet benefitów porównywalny do oferty innych firm.

Marzena
@XYZ

Powiesz coś wiecej o tych szkoleniach? Jest do nich jakiś nielimitowany dostęp czy może macie jakieś indywidualne budżety szkoleniowe? No i czy rozwój tu w firmie wiąże się z jakimiś awansami ?

Happy one

A great company with a great approach. I've been working here for almost two years now and I'm very happy with the approach to the employee and the possibility to remote work.

frydm_n

Na początku trafiłem na bardzo fajnie złożony, świeży zespół (zaczęli miesiąc przed moim przyjściem). Pomimo trudności z ogarnięciem nas po stronie klienta (branża automotive) praca szła sprawnie. W zespole panuje miła, koleżeńska atmosfera. Nie ma problemów z dzieleniem się zadaniami, wszystko idzie płynnie, każdy się z każdym dogaduje. Oprócz pracy można po prostu znaleźć wspólny temat przy kawie i pogadać. SM (który jest w sumie też PMem) dba o to, żeby nikomu niczego nie brakowało, stoi po stronie zespołu w przeróżnych dyskusjach. W razie konfliktów wiem, że na niego właśnie możemy liczyć.

Ona

Bardzo dobra firma, z bagatym pakietem benefitów, biuro w centrum miasta, dobry dojazd.

Nieprofesjonalne podejście do kandytata - brak feedbacku po spotkaniach. Strata czasu tam aplikować

@1

Cześć, prosimy, skontaktuj się z nami na @ recruit.me@luxoft.com – chcielibyśmy wyjaśnić sytuację, aby nie powtórzyła się w przyszłości. Pozdrawiamy, Luxoft Poland

@1

No fakt, warto mieć feedback. Ale jednak chciałabym dowiedzieć się więcej o samej rekrutacji. Ile czasu trwał proces? Czy było tylko jedno spotkanie, czy więcej? I czy jeszcze przed spotkaniem było zadanie rekrutacyjne?

BobbyP

Writing from a few years of experience in the company: Advantages: multicultural environment, contact with other countries, English as the main language, standard benefit package, a chance to switch projects/teams internally, flexible working hours, my supporting team. Disadvantages: sometimes too dynamic environment, a lot of tasks to do.

K.

Working at Luxoft allowed me to develop in a sector that interests me. Stable employment on a contract for an indefinite period is definitely a plus - in today's difficult times. The great support that the company showed to our friends from Ukraine will remain unforgettable. I recommend working at Luxoft to everyone!

Admin worker

A solid company with values, where an honest approach to the employee always comes first. Sometimes there are a lot of tasks, but task-based and flexible working hours allow you to arrange them well.

Dobra praca na początek, po okresie próbnym dostaje się umowę na czas nieokreślony. Sporo benefitów takich jak multisport czy prywatna opieka medyczna, dodatkowo punkty mybenefit. Świetna atmosfera i pomocny manager, na którego można zawsze liczyć.

Wanda

Super opinia, ciekawie to brzmi. Mnie dodatkowo interesuje ta opieka medyczna. Czy ona dotyczy tylko pracownika, czy można dołączyć do tego rodzinę np. dzieci pracownika? To jest pełne finansowanie czy częsciowe dofinansowanie?

@Wanda

Za pracownika w całości płaci Luxoft, możesz dołączyć członków rodziny (współmałżonka, dzieci, swoich rodziców), ale za nich opłacasz sobie sama pakiet, ale w mojej opinii to nadal jest bardzo opłacalne i fajna opcja.

Ex luxofter

Typowe low cost center. Zdecydowanie słabe miejsce do pracy. Jeżeli macie jakieś uzgodnienia z firmą to najlepiej na papierze u notariusza. W innym przypadku wykręcą się.

Elżbieta
@Ex luxofter

Na co na przykład można dać się nabrać? Te uzgodnienia to każdy musi indywidualnie sobie wywalczyć, czy jakoś grupowo też są ustalane?

cms

Nie wiem skąd obecna niska ocena, aczkolwiek możliwe, że kiedyś było gorzej. Mogę powiedzieć, że to do tej pory najlepsza firma w jakiej przyszło mi pracować. Nie oznacza to, że Luxoft Poland jest nie wiadomo jak wspaniałe, po prostu nie ma (usunięte przez administratora) do których inne korporacje i mniejsze firmy moga chcieć nas przyzwyczajać. W miarę dużo opcji rozwoju i treningów, refundacja certyfikatów, za niewielke potracenie wynagrodzenia Luxmed i Multisport plus. Fajnie, że gdy management popełnił bład jeśli chodzi o zbyt wielka ilość zatrudnień, to przerzucaja ludzi do innych projektów, a nie wywalaja. Plusy: Super szybki i przejrzysty proces rekrutacyjny, szybki sprzęt, dodatkowy monitor, możliwość dobrania dodatkowego sprzętu Minusy: Przeciętne wynagrodzenie, standardowy pakiet benefitów, PPK 1.5% (czyli minimalne wymagane przez państwo), brak B2B (z wyjątkiem wybranych seniorów)

Paulina

I started working in 2021 as a recruiter, but after 9 months I changed my job to a managerial one. I noticed that if you want to get promoted in luxoft, it is enough to put in a lot of effort to your work, take care of your duties and be ambitious. The pay is not too big but the atmosphere is very cool.

Na czym polega praca „Image annotator and Quality assurance” i na jakie widełki można liczyć?

Ola
@Kandydat

No właśnie, na czym?

Harry
@Kandydat

Coś związane z uczeniem maszynowym. Etykietowanie obrazków np. opisywanie, że jest na nim pies, kot, drzewo.

Pracuję w Luxoft Poland już prawie rok. Jestem bardzo zadowolona zarówno z Pracodawcy, jak Mojego Zespołu. Codzienna praca jest dla mnie przyjemnością ???? Dużo benefitów, gdzie każdy znajdzie jakąś propozycję dla siebie. Program lojalnościowy, który umożliwia wymianę punktów na fajne nagrody. Bogaty pakiet Luxmed z opieką stomatologa ❤️ Elastyczność i Work life balance w prawdziwym tego słowa znaczeniu.

Paulina

Świetne miejsce dla osób ambitnych które chcą szybko awansować. Jasny system premiowania, natomiast benefitów jest mniej niż w konkurencji.

Agnieszka
@Paulina

Jasny system premiowani czyli jaki? I w jakich przedziałach jest ta premia? Wpływa ona normalnie na konto z podstawą? Warto wiedzieć więcej fajnie jakbyś powiedziala.

Luxoft to dobra kororacja, bardzo fajna atmosfera szczególnie we Wrocławskim oddziale. Pomocny Manager

Zostaw merytoryczną opinię o Luxoft Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Luxoft Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Luxoft Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 255.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Luxoft Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 202, z czego 165 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Luxoft Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Luxoft Poland Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Luxoft Poland Sp. z o.o.