Luxoft Poland Sp. z o.o.

Opinie o Luxoft Poland Sp. z o.o.

Karla

Luxoft Poland jest naprawdę porządną firmą. Wiadomo, że nie wszystko jest idealnie, ale jestem zadowolona. Przede wszystkim z ludzi w swoim teamie, dzięki temu praca nie jest męcząca, a wręcz chce się do niej siadać. Teraz też szykuja nam się imprezy firmowe, więc będzie okazja do kolejnej integracji.

Luxoft

collaboration and teamwork, fostering a positive work environment. The opportunity to work on diverse and challenging projects spanning different industries has been appreciated by many employees, allowing them to expand their skill sets and knowledge

Witam, Szukają IT Administratora z angielskim C1. Może mnie ktoś oświecić jak to jest z tym angielskim i dlaczego C1 wymagają? Czy zespół jest polski czy zbieranina różnych narodowości? Jakie widełki płacowe? Miło byłoby jak by się wypowiedział dział HR lub jakiś Admin.

@Zainteresowany

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Rola, o którą Pan pyta, jest na potrzeby zagranicznego klienta. Zespół projektowy jest międzynarodowy, stąd wymóg znajomości języka angielskiego co najmniej na poziomie C1. Na pozostałe pytania otrzyma Pan szczegółowe odpowiedzi podczas procesu rekrutacji. Pozdrawiamy, Luxoft Poland

Aneta

Luxoft to świetne miejsce na start, dla osób które dopiero zaczynają swoją ścieżkę zawodową. Można tu się wiele nauczyć, a po pół roku zmienić projekt czy stanowisko. Bardzo pomocny jest dział RE&F, IT, HR- zawsze można liczyć na ich wsparcie czy znaleźć rozwiązanie problemu. Super benefitem jest tzw. "swoboda leczenia" z pakietu Lux Med zwłaszcza dla osób, które mają swojego lekarza i to u niego chcą kontynuować leczenie.

Emila
@Aneta

Ile taka osoba bez doświadczenia może tutaj dostać na start w dziale IT? Będzie z 5000 zł netto? Juniorzy dostają też jakiś pakiet szkoleń wstępnych?

@Emila

4700 netto

@Pracownik a Senior Admin z 20 lat doświadczenia to jakie widełki bo nie wiem czy jest sens aplikować a zapraszają mnie na rozmowę?

Account Manager

Rekrutacja miała bardzo dużo kroków, wiele z nich mogło być przeprowadzonych przez jedną osobę nie przedłużając procesu. Najpierw napisał do mnie rekruter na LinkedIn z informacją o stanowisku gdzie przedstawione były wszystkie obowiązki, zadania i oczekiwania. Później gten sam rekruter zadzwonił jeszcze raz tłumacząc to samo co w ogłoszeniu. Później zadzwonił kolejny rekruter spytać o oczekiwania finansowe i sprawdzić moją znajomość angielskiego. Kolejno miałam rozmowę z managerem, który również tłumaczyć obowiązki na stanowisku i znowu pytał o oczekiwania finansowe i ostatnia rozmowa była ze wspomnianym managerem i jeszcze jedną osobą odnośnie pytań technicznych.

- Oczekiwania finansowe (3 razy) - Okres wypowiedzenia - Opisanie obecnie pełnionego stanowiska i obowiązków - Wymarzona praca

Pracownica

W Luxoft pracuję już ponad 1,5 roku. Jestem bardzo zadowolona z tej pracy. Mam ekstra zespół, zadania dostosowane do moich możliwości a zarazem pozwalające mi na ciągły rozwój w mojej dziedzinie. Rekrutacja przebiegła w miłej atmosferze - była szybka i klarowna. Pakiet benefitów na ten moment jest dla mnie wystarczający. Ciekawe są również działania Employer Brandingu, które dobrze promują Luxoft i sprawiają, że atmosfera pracy jest przyjemna. Polecam tego Pracodawcę! :)

Ala
@Pracownica

Szybka rekrutacja, czyli ile czasu zajęła w sumie? I ile jest etapów rekrutacyjnych? Klarowna, w sensie, że na start kandydat wiedział, ile będzie i etapów i ile w sumie czasu to zajmie?

J.

I've been working here for more than 1.5 years now. Although our base salary (we also have bonuses) is rather average, I was really happy with this work. Unfortunately, the global crisis approached Luxoft too. Everything slowed down, so it is a bit demotivating. However, there are no layoffs in recruitment which make me feel safe. Our team is nice, there is no place for mobbing or discrimination which is really important to me. Despite of crisis, I can still see opportunities to grow professionally and receive a raise/be promoted. flexible working hours, remote work, private health & dental care, group life insurance, loyalty program, mybenefit program, events & activities for employees

dev

Rekrutacje widmo na stanowiska, które być może w ogóle nie istnieją. Czy wasi rekruterzy zawracają kandydatom głowę na Lin z nudów, dla zabicia czasu czy z braku innych zajęć ?

@dev

Twoja opinia jest dla nas ważna i zależy nam na wyjaśnieniu tej sprawy. Proszę, napisz do nas na recruit.me@luxoft.com, ponieważ chcielibyśmy zweryfikować opisaną przez Ciebie sytuację. Pozdrawiamy, Luxoft Poland

Pracuje w tej firmie (sama nie wiem jak to sie stalo...) troche ponad 10 lat! I wlasnie, sa glowne dwa powody: pierwszy to dlatego ze wiekszosc moim managerow (oprocz jednego) bylo super ludzmi, ZAWSZE moglam na nich liczyc, dbali o moja kariere, czulam sie doceniana. Druga to taka, ze latwo jest w Luxoft zmienic projekt. I dzieki temu, ze zmieniam soie projekty co 2-3 lata, nie mam tej monotoni az tak bardzo.

Recruiter

Luxoft is a good company for ambitious people who can take care of lot of tasks at the same time. The colleagues and managers are pretty supportive and kind. The company organizes a lot of events and gives the opportunity to develop not only in the professional area.

Rohit
@Recruiter

I totally agree :) Luxoft is a really great place to work. I received lots of knowledge and support from my manager and whole team. We have access to Udemy platform which is great. I’m happy that I work in this company.

M.

Luxoft is truly a great place to work! Inner culture is focused on growth and opportunities. No stress, no pressure, convenient offices and timing of work. Colleagues are very supportive and helpful.

Justyna

Pracuję w dziale rekrutacji od ponad 1,5 roku. Dołączając do Luxoftu, nie miałam doświadczenia w tej branży. Mimo to dostałam szansę i jestem za to niesamowicie wdzięczna :) Do tej pory udało mi się dostać 3 awanse, co oznaczało również podwyżkę. Ponadto pracujemy w systemie premiowym (podstawa jest mniej-więcej średnią rynkową na tym stanowisku), więc przy dobrych wiatrach można otrzymywać naprawdę niezłe wypłaty. Na plus są też: praca zdalna, elastyczne godziny pracy (nie ma problemu, żeby w trakcie pracy skoczyć z psem na spacer, czy przygotować obiad, jeśli akurat nie ma nic pilnego do zrobienia), fajny pakiet benefitów (w tym pełna opieka stomatologiczna). Minus: często zmiany wprowadzane przez top management są ogłaszane na ostatnią chwilę.

Andzia
@Justyna

Ale superowo z tymi awansami. I lepszą kasą? Extra. A fajnie jak napiszecie, jak wyglądała ta kasa na każdym awansie? Ile dostawało się na każdym etapie awasnowania?

Julia

W Luxoft Polska pracuję ponad dwa lata, więc wydaje mi się, że mam już ukształtowaną opinię. Firmę uważam za bardzo porządną i stablną. Jestem zadowolona ze swojego zespołu, managera, kadry zarządzającej. Moim zdaniem ludzie, z którymi bezpośrednio się pracuje to podstawa. Mnie udało się trafić bardzo dobrze, ale wiadomo, że to wszystko zależy od działu, stanowiska, projektu. To co zasługuję na wypunktowanie, a inni już pisali wcześniej to oczywiście możliwość pracy zdalnej (już w tym momencie otrzymujemy dodatek z tego tytułu, a wiem, że jeszcze nie wszystkie firmy to już dostosowały i wprowadziły) oraz swoboda leczenia w ramach pakietu medycznego. Do przemyślenia dla top managementu, czy nie udałoby się wprowadzić dodatkowego dnia wolnego w miesiącu (np. na zasadzie rotacyjnej, nie, że wszyscy pracownicy mają wolne tego samego dnia i firma stoi) lub chociaż dodatkowego dnia wolnego z tytułu rocznicy pracy czy urodzin. Ale ogólnie jestem naprawdę bardzo zadowolona i polecam :)

Misia
@Julia

Ta stabilność, to też dotyczy formy zatrudnienia? Chodzi o to czy dają od razu stabilną umowę o prace na czas nieokreślony??

Julia
@Misia

Dają umowę na czas nieokreślony po 3-miesięcznym okresie próbnym. No chyba żadna firma nie da Ci z automatu umowy od razu na czas nieokreślony, a przynajmniej ja takiej nie znam.

Maciej

Wyróżniającym się aspektem Luxoft jest zaufanie, jakim darzą swoich pracowników. W przeciwieństwie do wielu innych organizacji, Luxoft ceni autonomię, pozwalając nam pracować bez nadmiernego nadzoru. Ta wolność nie tylko zwiększa produktywność, ale także zachęca do kreatywności i odpowiedzialności za naszą pracę. 100% praca zdalna zapewnia zwiększoną równowagę między życiem zawodowym a prywatnym i eliminuje stres związany z dojazdami do pracy, oraz nadaje szansę pracy osobom, które nie miałyby możliwości dojazdu do biura - tak jak właśnie mnie. Głównym negetywnym punktem jaki mógłbym podać jest lekka chaotyczność działania w firmie, którą szczególnie odczułem podczas mojej rekrutacji - rekruterka dzwoniąca do mnie miała w systemie podane inne stanowisko, niż te na które się zapisałem. Ostatecznie jednak były to małe czkwaki, a samą pracę w firmie odczuwam pozytywnie.

G.

Co tu dużo mówić, PRACODAWCA NA MEDAL. Ciekawe projekty, super ludzie, bogata oferta benefitów i szanowanie pracownika. Polecam wszystkim!

Pracuję w Luxoft od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Można rozwinąć swoje umiejętności. Firma godna polecenia ;)

Rekruter

Pracuję w Luxoft/DXC już od jakiegoś czasu i mogę z pewnością powiedzieć, że jest to firma dla młodych osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę. Firma oferuje łatwą ścieżkę awansu, dużą porcję wiedzy i możliwość zdobycia szeregu różnych umiejętności, nie tylko związanych z obecnym stanowiskiem. Mamy dostęp do Udemy Business, a także wewnętrznych szkoleń. Jedynym minusem który widzę, to to, że gloryfikuje się tu pracę po godzinach i w praktyce work life balance nie istnieje. W teorii mamy mnóstwo spotkań na zoom jak ważna jest higiena pracy :) Można oczywiście pracować wyłącznie 8 godzin dziennie ale wtedy trzeba się liczyć z wypłatą składającą się najczęściej tylko z podstawy, która nie jest oszałamiająca. Wsparcie managerów i kolegów jest duże, można liczyć na pomoc właściwie z każdej strony. Nikt tu nie zostawia nikogo samego.

Kate

Good place to start career and develop yourself, great benefits package, IM program is good option but after few years you will not have a lot opportunities to develop at some point. Overall is ok but could be better especially for loyal long-term employees.

Rumiana

Luxoft to świetna firma, z super podejściem do pracownika. Mamy bardzo bogaty pakiet medyczny dzięki któremu zrobiłam już wszystkie zęby u dentysty. Jest też ubezpieczenie, fajne aktywności w Intranecie. Ogólnie polecam.

Wanda
@Rumiana

Noooo to gratulacje z tymi zębami. A można wiedzieć, czy do tego super pakietu medycznego można też dołączyć małżonka i swoje dzieci? Może za jakąś mniejszą dopłatą?

Rumiana
@Wanda

Tak, można zarówno dzieci jak i małżonka. Objęci są wtedy tym samym pakietem (w tym Swoba Leczenia 500 zł/kwartał) i można korzystać. Nie pamiętam dokładnie ale chyba wychodzi coś koło 200-250 zł/msc za osobę towarzyszącą. Dzieci jakoś inaczej (nie wiem, bo nie mam), ale dużo osób korzysta u nas z tego.

Pracowniczka

Ogromnie polecam pracę w Luxofcie. Posiadamy całkiem fajny pakiet benefitów (w tym opiekę dentystyczną). Do biura możemy przychodzić, ale nie musimy (chociaż pewnie zależy to od projektu). Ludzie są bardzo wspierający. Biuro komfortowe. Wszystko da się załatwić :)

Klaudia

W firmie pracuje juz ponad rok i jestem bardzo zadowolona z mozliwosci jakie daje Luxoft. Firma posiada bogaty pakiet benefitow, w tym bardzo dobra oferte prywatnej opieki medycznej. Atmosfera w pracy jest pozytywna, co dla mnie jest bardzo istotne. bardzo dobra firma na start kariery.

Zostaw merytoryczną opinię o Luxoft Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Luxoft Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Luxoft Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 255.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Luxoft Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 202, z czego 165 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Luxoft Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Luxoft Poland Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Luxoft Poland Sp. z o.o.