Opinie o Manuli Hydraulics Polska S.A. w

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Manuli Hydraulics Polska S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Manuli Hydraulics Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja rur

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manuli Hydraulics Polska S.A. w

mariola

Ja tam zadowolony zona zadowolona a imadlo z majówki się przyda ;)

Ciekawski

Czy ktoś wie ile aktualnie osób na tapl ma covid?

@Ciekawski

Dużo. Ale nadal produkcja ważna niż zdrowie pracownika.

Covi..
@Ciekawski

Cicho, o tym sie w naszej rodzinie nie mowi.....

Będą robić zapisy do pracy na majówkę. A ja się pytam gdzie nasze podwyżki??? Proponujecie ochłap w postaci dodatkowej stówki za przyjście i myślicie że ludzie się zabiją??? Chyba Ukraina.....Będą podwyżki to pomyślimy o pracy.

Ona była moja

I jeszcze warunki do spełnienia.. serio ?:)

pr

najlepsze na koniec............"pomyślimy" - napisał myślący

Płacz
@Ona była moja

Jak się nie podoba zostań w domu przymusu nie ma a chętni już są pozdro udanego grillowania

@Ona była moja

Serio serio..... jak chcesz możesz przyjść.

@pr

To sobie przyjdź do pracy. Nikt ci nie zabrania. To zakład potrzebuje. Nie pracownicy. Podwyżki dajcie ludziom. A nie pracujący weekend.

@Płacz

Chętni? Chyba z Ukrainy... gdzie są podwyżki?!??

nie płacz
@Płacz

Jacy chętni? ukraińcy przymuszeni potrzebą dorobienia do minimalnej krajowej ( w sumie to nie ich święto, więc im bez różnicy) i tyle. A świstak siedzi i owija w te papierki... ;-P

Tupak
@Hehe

Marjola przychodzi a nie jest z Ukrainy

@Tupak

W sumie popodbierac imadło to ja też przyjde

Bulwa

Z tymi szmatami to masz rację, jeszcze może bym zrozumiał gdyby te szmaty,to niby czysciwo było odpowiedniej jakości ,żeby można było się tym wytrzeć ale żeby prać dżinsy, ortaliony kołnierze z futer i tym podobne (usunięte przez administratora) którymi nigdy nie dało się wytrzeć i tymbardziej po praniu się nie da więc po co to prać no ludzie, zajrzyjcie jakie (usunięte przez administratora) są w tych kubłach.

Operator Cnc

Rozmowa przeprowadzana przez kierownika który sprawdza znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność posługiwania się suwmiarką cyfrową

Określenie skoku gwintu (z rysunku technicznego) który podany jest w calach.

szalone wypłaty w manuli

Zanim nadejdą szalone podwyżki nadeszły szalone wypłaty ;-) Policzyłem. Mając nieco więcej niż minimalna krajowa, będąc w marcu 208 h w pracy wychodzi 15-16zł na godzinę netto. Po kilkunastu latach pracy. Większość pracowników w Manuli ma jeszcze mniej. Policzcie sobie, ile wy tu zarabiacie tak naprawdę i przemyślcie, czy to ma sens? Czy podwyżki 5%, o jakich się mówi w tym roku, to naprawdę jest szczyt możliwości? Zwalniającym się pracownikom proponuje się (usunięte przez administratora)zł brutto a tym lojalnym, którzy od lat pracują i nie piszą wypowiedzeń, nie zwalniają się co pół roku - (usunięte przez administratora) brutto.. Ja już wiem, co zrobię, jak zobaczę na świstku 5% szaloną podwyżkę.(usunięte przez administratora) Wypowiedzenie już wydrukowane.

majster

PM-owi ustawiacze na tapli dwa lata temu mieli 250-300 zł podwyżki, czyli mają 5000-6000 podstawy. Tak by wynikało z 5% podwyżki. Mało?

Szkoda gadać
@majster

A nic nie robią Naprawdę same pogaduchy i przeglądanie telefonu

Oko

Na pewno oni zrobią więcej ze swoim udawaniem niż ty swoją ciężką i bezmyślna "pracą".A dlatego tak się podśmiechują bo jak widzą co (usunięte przez administratora) jak ty w koło robią to z zachwytu wyjsc nie mogą

Śmiechu warte
@Oko

Teraz to mnie rozbawiłeś Tak robią PM ze godzinę po oddaniu już się nie da pracować i trzeba robić af bo się nic nie zgadza

szalona jakość czyściwa
@Oko

Spokojnie, spokojnie, wkrótce obcokrajowcy zastąpią i ustawiaczy i koordynatorów, a póżniej przyjdzie czas na biura, wszyscy zostaniecie pogodzeni :-)

edek
@szalona jakość czyściwa

Nie martw się o biuro , dowództwo zostanie takie jak było i będzie się dalej kręcić jak się kręciło . 10 lat ujadacie na tym forum psiocząc na dowodzących i samych siebie . Wieszczycie że sie zaraz to rozpi.......li , tym czasem wszystko się kręci i będzie się kręcić , z czego( mimo iż już tam nie pracuje) bardzo się cieszę , krzywdy mi ta firma nie zrobiła , .a nauczyłem się bardzo dużo.

Gucio
@szalona jakość czyściwa

Chce to zobaczyć haha

Bhp

Ja glowny bhp jestem dumny ze swojej pracy. Postawilem szafki na przejsciach w szatni byscie jako wielka rodzina przeciskali sie jak najblizej siebie.Szatnia jest disc szczelnie pozamykana wiec rodzinne zaoachy pozostaja. Sprostuje tylko ze to co pisze na wejsciu do szatni ze pomieszczenie te sa nalezycie przewietrzane to informacja dka biura.My tutaj w naszej rodzinie musimy sie dobrze czuc i to doslownie.Ubikacje tez bez sprawnych wentylatorow aby przypadkiem za duzo nie ulecialo. W dobie wirusa lepiej ograniczac wymiane powietrza i ja Wam to zapewniam.Nieskromnie powiem ze jesli chodzi o podwyzke dla mnie to nie bede nadto zachlanny. Liczy sie dobro rodziny i takie podejscie powinien miec kazdy pracownik. Amen

szafka
@Bhp

Brawo za pomysłowość, zaradność i skromność. Takich ludzi nam potrzeba :-)

Bhp2
@Bhp

Zapomniałeś kolego dodać jakie zajebiste czyściwo mamy dla naszych pracowników, wyprane dobrze naolejone.

dghkk
@Bhp2

a nawet i brak czysciwa ...

Pham

Czesc, my być nowi pracowniki,my lubiec polaka i manuli, my byc wasi przyjeciele. Lời chúc tốt nhất! chúng tôi đang mong chờ công việc mới của chúng tôi!

Pol

To forum o pracodawcy zakładzie A nie portal rantkowy Nikt normalny nie będzie fchdzil na tą stronę i narażał się na koszta Widzę że masz słaby bajer skoro musisz korzystać z takich stron

Nikita

Witam. Krótko pracowałam w firmie i może całego systemu firmy nie poznałam natomiast cieszę się, że zdobyłam tu ogromne doświadczenie. Wiele osób okazało wyrozumiałość za co dziękuję. Natomiast trzy osoby na zawsze zostaną w mojej pamięci jako SUPER nauczyciele : Pan Damian, Pan Artur i Pani Iwona. Z Wami można konie kraść. Milo było z Wami pracować, dziękuję i pozdrawiam. Nikita ????

15 minut i następna

Czytanie, ze zrozumieniem bolało to unikałeś lekcji, ale politykę wszędzie włożysz - Parodia. Nawet ślepy zobaczy, że taple jadą na oparach i nawet nie szczypią się, żeby cokolwiek produkować co chociaż przypomina detal na rysunku, bo Ukrainiec poleci na wszystkim dopóki maszyna się nie spali. Po 12h pracy po nich widać w jakim te maszyny są stanie i ile detali jest na selekcji (które i tak idą do wyjebania, bo jedna osoba tego nie poprawi) a ile jest "podobnych do rysunku" 2/3.

Grafik

Słyszałem że nie wszyscy są niezadowoleni z grafiku.

tuti bunga
@Grafik

Są tacy ? W sumie mnie to obojętne, puki nie wygram w totka trza gdzieś tyrać.

Szkoda gadać

Cyrk na kółkach Co jeszcze wymyśla jak nie ma już komu robić

Ciekawy

Chyba coś ci się pomyliło , jakie to niby firmy zewnętrzne remontują park maszynowy ?

Mototo
@Ciekawy

Orfeusze pszczyńscy , firma.od zadań najtrudniejszych

Może nie ma takich znajomosci jak ty?

Bahus

Ale o co chodzi ?

alojz

Jakie znajomości ? rozwiń wątek albo zamilcz na wieki .

Hotkiewicz

Nie przejmować się ,robić swoje ,pracować .Recepta na spokkuj u szczęście w pracy .

naganensi

(usunięte przez administratora) boli jak ktoś prawde mowi .. Ty swoją pewnie zalozyles a tu pracujesz bo nie masz co robic :)

garbaty

Nie od dziś wiadomo,że od ciężkiej pracy to najwyżej garba możesz się dorobić.Nie ma fizycznej możliwości żebyś ciężką pracą dorobił sie bogactwa.Pensje w tym zakładzie starczają na przetrwanie i co najwyżej żebyś mógł sobie kupić jakąś furę 10letnią.

Edek
@garbaty

Masz racje następnym razem jak przyjdzie operator z awaria żebym zobaczył to powiem tak jak Mariola że już widziałem i pójdę na cole albo zwyzywam i operator sam sobie naprawi

Lewy

Panowie ponoc czesc naszej produkcji przenosza do innych firm bo lepiej dac obcej firmie zarobic niz nam dac podwyzki. Prawda to? Jak tak to widac jak oni szanuja pracownikow. Polityka.. moze jakies zbiorowe wypowiedzenia?

Real
@Lewy

Pomyśl co się stanie jak będzie odwrotnie. Dostaniecie papiery i co wtedy kto was obroni i za wami stanie?

Tttte
@Lewy

Do kierownika już czeka na twoje wpowiedzenie z dół+ go+ PiS +em

Regulamin
@Lewy

To jest chyba logiczne jeśli gdzieś mogą wyprodukować taniej jak u siebie prawda? Manuli zawsze korzystało z kooperantów przy natłoku zamówień lub sytuacjach gdy nie wyrabiało się, wy nie chcecie robić sobót to inni będą zarabiać. Jeśli to możliwe to włączcie samodzielne myślenie bo ci którzy was podpuszczają nie obronią was w przykrych sytuacjach które mogą się zdarzyć. Nikt nie wie co będzie za miesiąc albo dwa epidemia robi swoje a firma nie jest studnia bez dna z której można ciągnąć kasę ile się podoba. Miejmy nadzieję że jakoś wspólnie dotrwamy do kwietnia i wtedy może znajdzie się kasa. Inne wydziały poszły już po rozum do głowy i pracują w nadgodziny a przecież też ponieśli przykre koszty zastosowania "tarczy".

Trol
@Regulamin

Skoro można wyprodukować gdzieś taniej w co nie wierze to niech wszystko tam produkują ,po co tu się szarpać i użerac ,myślisz że w firmach kooperujacych robią za Free bo lubią.Myslenie to Ty włącz kolego bo bzdury wypisujesz.

Tttte
@Trol

Kolego certyfikaty robią swoje my mamy tamci nie i dlatego sa sporo tańsi

Trol
@Tttte

A no tak,certyfikaty...jaki ja głupi,my mamy A oni nie bo klepią u Ptaśka w stodole na przerobionych maszynach przedzalniczych:):)fajnie pogadać z kimś tak obeznanym, przynajmniej się pośmialem:):)

barszczyk
@Regulamin

Oczywiście,że nie można ciągnąć kasy ile sie podoba.To jest przywilej zarezerwowany dla góry.Znowu na koniec roku kierownictwu wpadnie po 10 koła,może więcej.A my dostaniemy barszczyk z pasztecikiem i jakiś kawałek ciasta.Ważne,że brzuszek będzie pełny,reszta sie nie liczy.

Taniej się nie da
@Regulamin

Taniej to chyba w Chinach :D z drugiej strony ciekawie czy Ci kooperanci też pracują na trzech maszynach za najniższą krajową :) wątpię

@Trol

Znajac manuli hokus pokys i certyfikat się znajdzie

gonzo
@Regulamin

Gdyby głupota mogła się unosić przestworza byłyby twoje. Jeśli ktoś ,gdzieś jest w stanie produkować taniej to TYLKO z tego powodu,że tutaj prym wiedzie kosmiczna armia pasożytów,nierobów i nieskażonych myśleniem cwaniaków. I nie chodzi mi tutaj o tych biednych,niezbyt rozgarniętych,wybitnie nędznie opłacanych roboli. Zarządzający tym bałaganem w normalnej firmie by się nie załapali nawet na czyścicieli kibli.

No to co

Uuuu a co to za poważne zmiany na szczytach władzy ?Takie zmiany w KRS , no ciekawe .

???
@No to co

Bardziej szczegółowo bo pierwsze słyszę

wpisz krs firmy do netu
@???

imising.pl + krs firmy

Edw
@wpisz krs firmy do netu

Dobra firma , polecam

Witam. Firma taka sama jak wiele innych. Wszędzie na swój sposób wykorzystują pracownika. Zawsze kierownicy lub wyżej przełożeni będą chcieli mieć spokój więc naciskają tych najniżej. Ale żeby nie było tak pięknie. Tutaj opanowali to do perfekcji. Poniżanie pracownika( prod pomocnicza) i pan N. Pa. Głąb jakich mało. Ale cwany głąb. Do pomocy ma paru pseudo koordynatorów którzy robią czarną robotę. On sam jest tak tępy że opisywanie tego nie ma sensu. Kto wie ten zna temat. Chodzą słuchy że we Włoszech biedaczysko jeździł wózkiem widłowym a przyjechał tu fiatem cinqecento. Kolega dyrektor F del M. pomógł koledze się wybić. No ale sam dyrektor... wisienka na torcie. Zwykły programista we Włoszech. W Polsce programista na CNC. I nagle dyrektor. Spytajcie jakie zna języki. Ten wulgarny opanował do perfekcji. Reszta towarzyszy dramat. Pracując tu ponad 20 lat poznałem ich na wylot. Rącze pracy nie zmienię bo swoje lata mam. Ale uprzedzam kandydatów i resztę. Tu nic dobrego was nie spotka. Zakład bez perspektyw. Kto jest u żłoba temu dobrze. I tak się trzymają rękami i nogami. Pan R. Ja... Gdzie on taką robotę dostanie. Za takie pieniądze ze służbowym samochodem. Osoba kompletnie niepotrzebna. Kolejny Pan M. Jar.. odkąd pamietam gość od wszystkiego i niczego. Mówią że nawet dzień go zaskoczy. Człowiek oderwany od rzeczywistości. Ale u żłobu i tego się trzyma. Podejrzewam że jakby właściciel tego zakładu wiedział prawdę jak go kłamią zaufane osoby rozgonił by to towarzystwo dawno. Dlaczego się nie zmieniają? Ręka rękę myje. Świat idzie do przodu. Firmy z innym podejściem do pracownika i zarządzania. Wystarczy wyjść na halę i zobaczyć. W trzecim świecie zakłady wyglądają lepiej. Brud (usunięte przez administratora) i ogólny bałagan. Powiecie pewnie co tam robisz? Ano próbuje pracować i przetrwać. Ale swoje widzę i swoje wiem. Tu już dobrego nie będzie. Niech tylko starzy pracownicy odejdą na emerytury. Zostanie dyrektor, Niko... i Jarn... Mogą powiedzieć potem jak taki zakład doprowadzić do upadku.

taki sobie

Rozumiem napisać merytoryczne uwagi odnośnie funkcjonowania firmy , natomiast nie mogę zrozumieć ciągłego jazgotu że dyrektor i kierownicy są do kitu .Nie wam o tym decydować czy właściciel dobrał sobie odpowiedni menagment .Skoro już tyle lat są w niezmienionym składzie znaczy że jest zadowolony .Ciągle stękacie że firma upada lub już niebawem co jest kompletnym idiotyzmem bo jak na razie zarabia bardzo dużo pieniążków -- znaczy kierownictwo wywiązuje się ze swoich zadań . Niekoniecznie wasze oczekiwania muszą się pokrywać z oczekiwaniami właściciela .JEGO FIRMA JEGO KASA JEGO DECYZJE . Wytykanie komuś że zarabia w tej firmie wg was dużo kasy czy ma samochód do dyspozycji to czysta zazdrość i małość .W dzisiejszych czasach to normalne że nawet kierownicy mają służbowe auta - tak to normalne .A co do Panów na "JA" to i jeden i drugi są ,co by nie mówić , ludźmi inteligentnymi i nie są tam gdzie są przypadkowo .

@taki sobie

Wiesz co? Większego steku bzdur dawno nie czytałem. Jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia to lepiej milczeć. Właściciel ceni ich prace?? Bo kłamstwa ciagną się latami. Jeden drugiego kryje. Czego mamy zazdrościć? Samochodu? A niby czym 99.9% pracowników jeździ? Furmankami? Człowieku skończ bredzić. Koleś pisał że takim jak oni się nie należy. To ludzie inteligentni tak? To chyba nigdy nie słyszałeś jakie (usunięte przez administratora) płynie z ust jednego lub drugiego. Jak wyzywają ludzi od (usunięte przez administratora) itp. To tylko lekki przykład. Powiem krótko że polizałeś tym tekstem nieźle. Tylko ci nie wyszło.

@Hehe

Piszę tylko prawdę ,oczernianie ludzi bardzo łatwo przychodzi , krzyknął ,źle się spojżal ,cóż za tyran .Jak masz konkretne zarzuty wobec tych ludzi to napisz a nie brednie wypisujcie że krzykacze ,ciężko z taką załogą wytrzymać to pewnie im nerwy puszczają . I na tym zakończymy bo jedyne co potrafisz napisać to że się "nie nadają " że słabo zarządzają i inne bzdety .Sprawdziłeś czy sam nadajesz się na stanowisko które zajmujesz ?

małpka
@Hehe

Tak,tak kierownictwo jest bardzo inteligentne.Weźmy pierwszy przykład z rzędu,np.kierownika pressettingu,który kiedyś stwierdził,że na pressettingu to małpy by mogły pracować ,a o tym że niejednokrotnie ludzi nazywa dee...bilami to już nawet nie będę wspominał.

@taki sobie

Oczernianie? Byle kogo na zakładzie spytasz to ci opowiedzą jakie wyzwiska lecą na ludzi. Nerwy puszczają? To może relanium weźmie jeden z drugim. Niejednokrotnie słyszałem jak pan nadkierownik bluzgał na pracowników. Pod budką z piwem podobnie słychać. Masz racje. Zakończmy temat i przestań pisać bzdety bo się kompromitujesz.

@Hehe

Czyli jak przestaną krzyczeć i przeklinać będzie ok? . No to.co ty od tych ludzi chcesz ?.Dobry management tylko krzykliwy , krzykliwy ale skuteczny .

umysł
@taki sobie

management??? Gdzie TY go masz ??? Aż zaplułem cały monitor....

Komedia
@taki sobie

Imieloku daj już spokój lepiej kierownika zapytaj czy czasem nie wyschła mu ta słynna rzeka ze wschodu? Bo na chwilę obecną to wygląda że jest susza haha

Komedia

To nie pimpek tylko Imielok z 1boxu

@Hehe

Jeśli rzeczywiście, jedynym argumentem ze strony kierownictwa jest podnoszenie głosu i wyzwiska to oznacza tylko o ich bezsilności. Nie potrafią inaczej zmobilizować podwładnych to i uciekają do najprostszych i jednocześnie najsłabszych możliwości. Słabe to, i umujące.

Puk puk

Tutaj to wszyscy odważni a u kierownika na dywanie to słowa nie umi wypowiedzieć a żeby powiedzieć mu jeszcze w twarz te wszystkie obelgi Oki zgadzam się że są hamy ale to też są ludzie taką mają pracę a jak komuś się nie podoba kierownik to go zmień

@Komedia

martw się o "swoje" 2700 PNN" bruttto

@Hehe

nie ma relanium .............jest diazepam........ ale to trzeba poczytać

@Andrzej

nie wiem co to "umujace".. po jakiemu to.......Mysłowicku???? zmobilizować gościa który nie pottrfi dodawać???? dobre..........

@Puk puk

ty poczytaj buraku troche o świecie... takie średniowieczne podejście do ludzi na zasadzie pan i sługa to trudno już znależć, a w meneli to norma.. Wszyscy wiedzą, że w boxie masz słuchać i przytakiwać. Ci co mówią swoje, są "wypraszani". Ewentualnie zwalniani niedługo póżniej. A w normalnej międzynarodowej dużej firmie: "..dyrektor wskazuje dwie rzeczy. – Po pierwsze, (pracownik ma) uczyć się, mieć w sobie ciekawość, zadawać pytania. A druga rzecz: mieć silny charakter, swoje zdanie. W firmie atmosfera jest raczej luźna, na korytarzu trudno zorientować się, kto jest managerem, a kto nie, bo wszyscy chodzą ubrani podobnie. I każdy może zadawać pytania, proponować nowe rozwiązania czy kwestionować istniejące. Tylko w ten sposób, kwestionując, zadając pytania, można się rozwijać." tylko, że my nie pracujemy w "normalnej" firmie i normalnego kierownictwa tu brak

Puk puk
@..

To idź do normalnej firmy po co tu tracisz czas nerwy tylko wciskać kit że wszędzie jest jak w bajce obudź się w bajki nikt nie wieży ani w zielone krasnale marsjanskie

trollencjoni
@taki sobie

Jeżeli inteligencja przejawia się tym że zwalnia się pracowników którzy są naprawdę dobrzy a innym dobrym pozwala się odejść tak poprostu bez pytania dlaczego, niedostrzeganiu na jakim złomie w jakim dziadostwie ludzie pracują to pan n ma rzeczywiście iloraz inteligencji na poziomie Einsteina. Ludzie którzy naście lat pracują za krajową najniższą mają rzeczywiście dobrą motywację żeby wyrywać sobie nogi dla firmy tym bardziej wtedy kiedy się dowiadują że Panie sprzątające które przez połowę swojej dniówki nie robią nic są na tym samym poziomie zarobkowym. Nowi pracownicy którzy przychodzą i nie potrafią oraz nie wiedzą nic mają z automatu dokładnie tyle samo na rękę ile pracownik który jest w firmie 10 lat i ogarnia wszystko z zamkniętymi oczami w tym bałaganie, brudzie na dostępnym złomie i po części ze złomu. A pro po złomu..... czy temu superinteligentnemu dowództwu n. f. zaczyna brakować inteligencji w momencie w którym trzeba policzyć ile kontenerów ze źle wyprodukowanym złomem wyjeżdża przed bramę i porównać to z ilością złomu który opuszczał firmę parę lat temu ? Czy inteligentnemu panu f. zaczyna brakować inteligencji dopiero wtedy kiedy trzeba znaleźć odpowiedzialnego za to że na dole produkuje się złom bo chłopaki ze wschodu wcale nie kontrolują tego co automaty produkują tylko śpią na nockach albo grają w gierki na telefonach ? Coś dziwna ta południowa inteligencja nie uważasz ?

@taki sobie

Znam taki manegment co od surw. Wyzywa pracowników takie jest cale manuli

taki sr-aki sobie
@taki sobie

kolego lojalny, właściciel siedzi sobie na jachcie i patrzy jak mu na koncie przybywa i puki przyrost mieści się w widełkach nie robi z firmą nic za to co opisujesz odpowiedzialni są członkowie zarządu i dyrektorzy, którzy poupychali na dobrze płatnych stanowiskach swoje rodziny i kumpli i tak długo jak niema z góry grzmotów wszystko kręci się bez zmian.

@sdf

Na ccm pewien elektronik nie wie jak gwint narysowac A awansowal wysoko Ale Sz.

Bareja Miś
@Lulu

Z całym szacunkiem , kogo mieli awansować? , poza tym żeby zostać elektronikiem trzeba mieć zdecydowanie większe predyspozycje intelektualne od przeciętnego czytacza rysunku technicznego .Niespełnione zazdośniki w starych gaciach , trza się było uczyć to byście też awansowali

Robol
@Bareja Miś

Zgadzam się z tobą w tym zakładzie ludzie tylko potrafią kopać dołki innym uważając że samemu jest się bez winy i poszkodowanym to nikt nic nie zrobi nic dla drugiego człowieka tylko narzeka

Bezproblemowy
@Lulu

A elektronik jest od rysowania gwintów? Dziwny jest ten świat.

@sdf

Jakie 2700 już, jest 2800

@Bareja Miś

Tylko że ten elektronik nawet zawodowki nie ma

Bareja MIś
@Lulu

w dzisiejszej Polsce nie ma możliwości żeby jak to piszesz nie skończyć zawodówki i być elektronikiem .Co jest tym elektronikiem z mianowania ?, głupoty piszesz i tyle .

Ddddd
@Lulu

Lulu gulu ci skacze z zazdrości

Filip z konopii

"(usunięte przez administratora)" Wypadałoby sprawdzić pisownię przed serwowaniem mądrości.

Filip z konopii
@Filip z konopii

Mam pytanie Panie Administratorze portalu: Czy napis widniejący na bramie pomnika martyrologii jest tekstem zakazanym? Jeżeli tak to może w Oświęcimiu też go usuniecie i zastąpicie hasłem: "usunięte przez administratora".

Lulu

Przepraszam zapomniałem że słowo takie jak szacunek w meneli mija jak kal w sedesie

Pani sprzątająca
@trollencjoni

Mam rozumieć że cała manula sprząta się sama ? Mopy zdalnie sterowane ? Zapraszam na jeden dzień jako pracownik sprzątający, zobaczymy czy nadal będzie Pan/Pani twierdził że pół dniówki siedzimy :)

Mototo

Na tle innych jest ok

@Bareja MIś

To ty manuli nie znasz

Czarna

Propozycja pracy ? Czy warto? Po komentarzach już wiadomo że nie. Czy urlop wakacyjny można wziąść w dowolnym terminie czy narzucony jest konkretny termin?

@Czarna

Poszukaj wpisu ,"(usunięte przez administratora)" tam jest opisane podejście do urlopów

raz na trzy tygodnie.......typowa śląska matma raz na 6 baranie

aaaaaa

typowa śląsko matma......... nie raz na trzy tylko raz na sześć BARANIE

ale

na wakacje do Sosnowca to cię musi być stać...dla ciebie rymeroku to Egipt albo inna Tunezja raz na trzy tygodnie..typowa śląsko matma....... raczej raz na sześć tygodni... ale to trzeba umieć policzyć do dziesięciu (usunięte przez administratora) dlatego ten ......... Sosnowiec tak ci leży solą w oku

kkk

raz na trzy - dobre chyba raz na trzy razy dwa pod górkę do szkoły było... oj było

qwerty

co racja to racja

.I.
@qwerty

nie napinaj się, bo ci żyłka pęknie ;-P_

yuiop

nie chodzi mi o gradację ...tylko jak sami niektórzy się określają tak jak "ślązak" i "prawdziwy ślązak" i "mega hanys" itd..... jak wiesz o co mi chodzi......

lakiluciano

Nie ma co się szarpać , gościowi nie przetłumaczysz , dla niego każdy kierownik to ch.....a jak gorol to ch... do kwadratu i nie ważne czy pamiętasz jednego czy drugiego jako normalnych ludzi .Dla niego to gorol i wszystko co najgorsze wynika z gorolstwa .

yuiop
@lakiluciano

racja, zamykam temat pozdro dla CNC

Pl

Jest jeden—RICHAT z pressetingu!!

Aaa

Mnie nikt z niczym nie mieszał, ale może przez to poszłam z tego pierdolnika w siną dal :)

Ona

Witam. Dostałam propozycje pracy. Czy warto się zatrudniać? Jak jest zarobkowo?

Diabeł

A mnie zastanawia jak pociągnie nasz grafik.. bo z kim .. ledwo wystarczy nam ludzi na obsługę podstawowej liczby maszyn. Już nie mówiąc że przeszkolenie obecnych pracowników jeśli chodzi o prace na tych automatach to dno totalne. Produkowany złom liczy się jeśli są spełniane ilości produkcyjne na dany dzień. Tylko to liczy się dla koordynatorów zmian i kierownictwa. Pewnie to jeszcze długo pociągnie, pytanie brzmi jednak jak długo ... Przy okazji informacje w temacie grafiku zamieszczone... a podwyżek?? Nikt nic nie wie..

Bareja Miś
@Diabeł

Od grafika są zarządzający , pracownik jest od świadczenia pracy w zakresie przewidzianym umową oraz prawem pracy .Decyzję biznesowe , strategiczne podejmuje zarząd nie operator tokarki .Rób swoje nie zastanawiaj się nad robota innych ,tak.bedzie lepiej dla firmy ps jeżeli.uwazasz inaczej to jak.zepsuje ci się samochód zamiast do.mechanika jedz do ogrodnika ........

Bambaryła
@Bareja Miś

A Ty kolego chyba jesteś jedną z tych osób co uważa tak tylko z tego powodu że pracujesz na jedną zmianę 5 dni w tygodniu .. i weekendy spędzasz ze swoją rodziną.. kolejny mądrala..

Prawda

Prawda , polejcie Mu

Jareq

Już na etapie rekrutacji wprowadzają w błąd w ogłoszeniu. Jest ogłoszenie operator wózka wysokiego składowania na Białobrzeskiej, po czym na rozmowie z kierownikiem na hali okazuje się, że praca nie jest na żadnym wózku tylko chodząca a wózkiem się jeździ sporadycznie, a przez telefon wyraźnie było mówione ze typowo praca na wózku więc odradzam osobom chcącym się przyjąc jako wózkowy bo tylko straciłem czas na rozmowy najpierw na Brzezińskiej później tam

normalka
@Jareq

Nie dziw sie,kierownictwo tej firmy lubi ludzi w konia robić.Obiecuje np.podwyzszke po 3 miesiącach przy przedłużeniu umowy,a potem takiemu pracownikowi nic nie daje.W tym zakładzie to norma zwłaszcza u takiego jednego kierowniczka.Jego nazwisko poznacie za niedługo i jeszcze parę innych szczegółów dotyczących tej persony.Odradzam pracę w tej firmie.

Miki
@normalka

To nie kierownictwo to menedzment taki cudowny wielbiony i podziwiamy przez cały slask

Luksus
@Jareq

To jak jest w końcu z tym wysokim i składem, jest on czy go nie ma bo mam iść na rozmowę, jeżeli to ściema to olewam.

Jareq
@Luksus

Tj. pisałem wcześniej czasami coś ściągnąć z góry a ogólnie to praca chodząca albo na kangurze. W ogłoszeniu powinno być pracownik magazynowy z uprawnieniami a nie operator wózka wysokiego składu. Dobrze, że kierownik na hali od razu to powiedział to nie traciłem czasu na badania itd tylko szkoda, że w ogłoszeniu ani po konsultacji telefonicznej o tym ani słowa

Zostaw merytoryczną opinię o Manuli Hydraulics Polska S.A.

• Jak się pracuje w Manuli Hydraulics Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Manuli Hydraulics Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 268.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Manuli Hydraulics Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 220, z czego 68 to opinie pozytywne, 60 to opinie negatywne, a 92 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Manuli Hydraulics Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Manuli Hydraulics Polska S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Manuli Hydraulics Polska S.A.