Opinie o Manuli Hydraulics Polska S.A. w

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Manuli Hydraulics Polska S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Manuli Hydraulics Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja rur

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manuli Hydraulics Polska S.A. w

Rdza

Do pracy w niedzielę....3...2....1...!!!!

Zmęczony
@Rdza

ja urodziłem się zbyt zmęczony żeby pracować

@Rdza

0 słownie ZERO chętnych - propozycja takich nadgodzin to jak splunięcie w twarz - więc plujemy na tych co proponują taką jałmużnę, sami sobie przyjdżcie

@000000

Dokładnie w punkt kolego!!

Pączuś
@000000

A dyrektor oburzony ze nikt za pieniadze w niedzielę nie chce przyjść;) Sami swoimi decyzjami z Nikim i A rozwalili ten zakład. Tak dalej to to wróca sobie do italii a tam raczej dyrektorami nie beda...

@Pączuś

To może niech cały biurowiec wraz z dyrekcją przyjdzie w niedzielę na nadgodziny? Przykład idzie z góry!

Paczek

Moze lepiej nie bo oni za 1niedziele miec wiecej niz my za 4. Dzis nowe listy z premia 50zeta;)

Nigdy
@Paczek

100 zł było 13 lat temu więc 50zl teraz to chyba próba obrazy

Haha
@Paczek

50 zł brutto dodatku? Już lecę haha za taki dodatek to tym bardziej nikt nie przyjdzie, oni myślą że ochłapy ludzią dadzą i wszyscy się rzucą na niedziele

bagins
@Haha

Z ostatniej chwili. Bonus 50 złotych,połówka jajka niespodzianki i bon do Biedronki w wysokości 6 złotych. Niech załoga wie ,że jest kochana. Dla pracownika ,który przepracuje dwie niedziele specjalna nagroda ,uścisk ręki kierownika. Dla rekordzistów,którzy przepracują wszystkie niedziele spotkanie-niespodzianka czwartego stopnia z dyrektorem. Decyzją kierownictwa Święta Bożego Narodzenia 2020 i Wielkanocne 2021 przeniesione na 2028 rok.

On
@Nigdy

Ludzie 3 miesiące pracowali za 80% to i kolejny miesiąc wytrzymają bez nadgodzin i ich śmiesznych dodatków za niedzielę

Operator
@Nigdy

Kilku pajacy z CNC podobno i tak przychodzi nawet bez dodatku.

Tatawchodzicidowanny
@Operator

Pewnie kolejny dożywotni operator pajac potrafi się tylko w sieci odezwać, tak jak i 95% marnych ludzi w tym zakładzie

Trzeba się wykazać
@Operator

Chłopaki chcą się pokazać kierownikowi bo awansik sam nie przyjdzie :D

Jan Paweł 2
@Trzeba się wykazać

Ciekawe na kogo ten awansik, na sprzątacza co najwyżej.

Tapl

Oczywiście że masz racje. Ale ile to razy muszle były tak obrobione kałem, pisuary oblane moczem. Były przypadki że fekalia leżały obok muszli. Zachowajmy czystość wspólnie. Nie zmienia to też faktu iż ubikacje powinny być częściej sprzątane

Srodki dezynfekcji

Mało tego,wszędzie karteczki ponaklejane o dezynfekcji rąk i co,wchodzisz na portiernie pierwszy dystrybutor pusty,nie można rak przemyc, sala śniadań pusto,stoliki tak u.e.b.a.n.e że aż cofa,nie ma czym przemyc ale maseczki musza być bo jakiś mądry tak chce,w tym się robić nie da ludzie przy tym oleju

karol

Przecież zawsze były firmy sprzątające i firmy od kanalizacji -orfeusze , to co nie ma komu posprzątać ? Ale fakt że niektórzy kupe robili obok muszli .......szkoda gadać

Toaleta w czasie zarazy
@karol

Oczywiście zgoda, że zdarzało się, że ukraińscy pracownicy ściągani z jakichś wsi nie wiedzieli do czego służy muszla i załatwiali się po ścianach, ale nie można tym w nieskończoność usprawiedliwiać obecnego brudu i smrodu. (usunięte przez administratora)kiedyś chodził po halach i sprawdzał jakość usług firm sprzątających. Było zbieranie petów, brudnych szmat itp. Koordynatorów i kierownika hali porządek nie interesuje, może kierownictwo wyższego szczebla skontroluje miejsca podwyższonego ryzyka dla naszego zdrowia. Zapraszamy do skorzystania z pracowniczych toalet

Edw
@Toaleta w czasie zarazy

Są firmy zewnętrze świadczące usługi na terenie tej firmy , biorą za to wynagrodzenie no to w czym problem ,chyba że tak nie jest i dlatego tak to wygląda

olo
@Edw

są firmy zewnętrzne , sprawa prosta , zakres robót , wynagrodzenie , ze strony zleceniodawcy trzeba kontrolować to czy firmy wywiązują się ze zleconych prac , sprzątanie , prace remontowe itp .Tak to wygląda w większości firm produkcyjnych . Chyba są osoby w tej firmę które są odpowiedzialne za kontrolę firm zewnętrznych ?

Bezproblemowy
@olo

W manuli tak nie jest. Titaj wszystko po znajomości i ręka rękę myje.

Bezproblemowy
@Srodki dezynfekcji

Na szczęście "legia cudzoziemska" nie korzysta z umywalek i środków dezynfekcji po pobycie np. w kiblu, więc spoko dla nas nie braknie. Radze nie dotykać klamek wychodząc z kibla.

Ed
@Bezproblemowy

Nieprawda ,tu wszystko jest zgodnie z procedurami żadne znajomości ,żadne ręką rękę myje ,uczciwie po korporacyjnej linii

@Ed

Zgodnie z procedurami to się zabiera 20% wypłaty, tym co zarabiają najmniej a w normalnej firmie powinno się zacząć obcinać od zarządu, dyrektorów i kierowników. Związki zawodowe to półmózgi, które tylko przyklepują, co im podstawią, zamiast wysunąć takie proopozyjce, żeby obcinać najwięcej zarabiającym, a nie tym co najmniej mają. Ale w manuli zawsze odwrotnie - nigdy nie było normalnie i nigdy nie będzie.

Szymon z cnc
@Ed

A ja nie mam nawet zawodówki a awansowałem wysoko jestem doceniony przez pająka

Brawo CNC pokazaliście gdzie macie ich nadgodziny w niedzielę :D pusta lista już znikła :D brawo brawo brawo brawo

Bronek

Ostatni wolny wekend mamy.Cieszmy sie bo od wrzesnia niedziele bedziemy spedzac z nasza prawdziwa manulowska rodzina:)

Bambaryła

co dostałeś?

Bronek
@Bambaryła

Darmowe wejściówki do biedry a ty

@Bronek

Operator Cnc

Rozmowa przeprowadzana przez kierownika który sprawdza znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność posługiwania się suwmiarką cyfrową

Określenie skoku gwintu (z rysunku technicznego) który podany jest w calach.

slawek manufacturer

pracowalem w tym zakladzie15 lat i mam tylko jedno zdanue na ten temat. To człowiek człowiekowi zgotował taki los.

Wesoły Romek

W poniedziałek, w poniedziałek ja nie mogę Bo pomagam mamie A we wtorek. a we wtorek i w środę Ty masz w domu pranie No a w czwartek, no a w czwartek ja mam dyżur W piątek, w piątek dwa zebrania Ty w sobotę, ty w sobotę też nie możesz Bo na lekcje ganiasz Ale za to niedziela, Ale za to niedziela, niedziela będzie dla nas

aaa

a ilu jest "rodowitych ślązaków " na kierowniczych stanowiskach w Twojej firmie??

San Escobar

W niedziele???? Hahaha!!! Ubaw po pachy! Najpierw podwyżki!! Teraz wy potrzebujecie!

Mhm...

chceta to lećcie :P Uważam że teraz powinni wpierw podwyżki ludziom dać. Na zatrudnienie nowych ukrainskich pracownik zaklad ma .. teraz niech oni sie płaszczą..(usunięte przez administratora)

Wydymany

Jak tak robole zadowoleni z wyplaty? Prawdziwe 80% ;) Tylko pamietac by od poniedzialku pelna para za...pracowac na nowe bmw kadry zarzadzajacej bo pora nowe auta zamowic jak sie wroci ze wczasow ze slonecznej italii.

Żenada
@Wydymany

Wypłaty super!! I ja mam pracować na 100%? Za pieniądze 80%? Chyba się z głupim na łby zamieniliście. Sami sobie gońcie za takie pieniądze!

@Wydymany

Na dodatek pracownicy nie mieli 2 tygodni ciągłego urlopu!! Dobrze że PIP już o tym wie. Święte krowy miały po 2 tyg urlopu. Tym zakładem powinny się zainteresować odpowiednie służby.

@@@

Są tacy,co mieli po 3 tygodnie

PIP
@Tapl

A co im PIP zrobi jak przenieśli urlop na grudzień i wtedy go dostaniesz i wszystko się zgadza :D dał pracodawca urlop? dał a że w grudniu to mało kogo obchodzi

@PIP

Tylko że cześć załogi nie ma już urlopu bo zakład wykorzystał cały urlop przysługujący pracownikowi.

urlop
@Tapl

Mi zostało 5 dni, bo mi wciskali urlop w ratach, więc jak dadzą mi w grudniu dwa tygodnie? Wytłumacz

Elżbieta z personalnego
@PIP

I będzie bezpłatny w grudniu urlop wtedy będą dopiero piski

Oczywiście
@Elżbieta z personalnego

Na bank a zamówień mają opór i będzie bezpłatny ,daj już spokój i nie pisz Prawda taka że nawet urlopu obiecanego nie będzie w grudniu tylko praca

Gorol zwei

Komu trzeba dac i co by zamiast 80% miec 100% wyplaty tak jak maja majstry, remont i kierownicy? Komu oni dali? Oni moga wziac wolne a robole nie???

Remont
@Gorol zwei

Trzeba klekac,bakac i nie plakac i jest 100% ,albo lepsze wyjscie-w czwartek do szafy:)

Rudolf
@Gorol zwei

Reszta remontu ta najmłodsza ma stawki jak operatorzy jak by dostali 80%to by się zwolnili gdzie indziej przyjmą z otwartymi rękami

120 brutto :/

No to w Mysłowicach pewnie będą po 150 brutto

Ciekawy

A ponoć wkrótce wraca nasz ukochany grafik ;) nocki od poniedziałku do sb itp.. super.. wszyscy szczęśliwy?

Koński
@Ciekawy

To czas pokaże czy grafik wróci. Dla mnie istotne jest to że nie miałem 10dni urlopu jednym ciągiem w okresie wakacyjnym. Do tego płacone 80% a w tym jeszcze zabranie 2dni urlopu? WTF? Na jakiej podstawie się pytam? Jelenie związkowe nie mają tu wiele mądrego do powiedzenia bo zarząd manipuluje nimi jak dorosły człowiek małym dzieckiem,ah szkoda gadać. Pracownicy zostali wycyckani z kasy na 3miesiace pod pretekstem "tarczy "a teraz wymaga się od nich wydajności i pracy na 100%??? Pan koń coś tam mamrotał pod nosem że podwyżki są podpisane?? A jeszcze jedno czy to prawda że ten śmieć Niko..do pracowników powiedział że teraz ma taką maszynę co pięciu zastępuje i jak im się nie podoba to mogą się zwolnić?

Zmęczony ;)
@Koński

Ja chcesz to pracuj ja się urodziłem zbyt zmęczony żeby pracować ;P

@Koński

Teraz będą mieć wydajność adekwatna do wypłaty i ich zachowania

@Pieczone

To się człowieku zwolnij i poszukaj sobie innej pracy. Lepszej, w której za większe pieniądze będziesz mógł leżeć nie cztery godziny a całe osiem.

@Ktoś

Nie. Teraz będzie taka praca na jaką sobie zasłużyliście...

@Pieczone

I myślisz że komuś zrobisz na złość? Śmieszny jesteś. Z takimi jak ty radzimy sobie bez problemu

@Ktoś

Wy sobie z niczym nie radzicie i w tym jest cały problem. Zaczynając od dyrektora, który przez tyle lat nie nauczył się komunikować po polsku i jest uzależniony od podszeptywaczy-kierowników, a kończąc na koordynatorach, którzy nie wiedzą, czym jest pozytywna motywacja i którzy jaja mają tylko na wielkanoc w koszyczku ..

Italia
@koordynator

Dyrektor?Żaden z italiańców nie potrafi gadać po naszemu.Po ponad 20 latach przebywania w tym kraju.To tylko pokazuje jaki jest ich poziom.A na temat poziomu koordynatorów to się nie będę wypowiadał.Wspomnę tylko,że niektórzy z nich mają skończone zaledwie 3 klasy zawodówki.Taki jest ich poziom i tej firmy.

@Ktoś

Haha nie rozśmieszaj mnie wy sobie sami z sobą nie radzicie ale czego można się spodziewać po ludziach bez kręgosłupu moralnego co mają stanowiska po znajomości bez żadnych kompetencji

@koordynator

Wszyscy którzy mieli jaja poszukali sobie innej pracy. Reszta została i płacze na go worku. Tyle w temacie.

Stefan

Do pracy wrócił przewodniczący związków!!! Hurrra!! Jesteśmy uratowani!! To on im teraz pokaże!!

Stefan

Zmienić prace? Nigdzie nie ma takiego przewodniczącego związków jak u nas. Taki oddany pracy. Prawdziwy związkowiec broniący swych owieczek. Ponad własny interes kładzie dobro ludzi! I ja mam zmienić prace?

Jaok
@Stefan

Piszecie dość ostro na tę firmę ,w takim razie zadam pytanie ,czy znacie chociaż jedną osobę która zwolniła się z manuli i ma się teraz lepiej ,pracuje w lepszej pracy czy ma swoją firmę ?.Czy znacie osobiście .Ja nie znam bo nie ma takich ludzi , idą do podobnych firm za podobne pieniądze ,taka prawda .

@Jaok

To bardzo mało wiesz. Niektórzy prowadzą swoje działalności. Większość może i pracuje za podobne pieniądze ale nie widzą tego bałaganu.

@Jaok

Ha ha ha nie spotkałem jeszcze osoby, która by tu pracowała i nie wspominała żle tego (usunięte przez administratora) Spotkałem masę osób, które tu pracowały i żadna nie chciałaby tu wrócić. Są w tej firmie osoby, które długo tu pracują i wydaje im się, że jest ok, ale one NIGDY nie miały innej pracy i NIE wiedzą, że praca może zupełnie inaczej wyglądać. Zmień pracę jeden z drugim, to się przekonasz.

@koordynator

Co to teraz się wyprawia na produkcji? Same dywaniki teraz za wydajność. Może w końcu zrozumieją ze te maszyny to do muzeum powinny trafić.

Polarny

Może i byli tacy co wracali,nie do końca z podkulonym ogonem ale jak już wrócili to na chwile i dziś na pewno takich osób nie ma,no może jedna

Exterminator

Najpiękniejsza Gabryśko o włosach blond będę Cię ruchał po nieznany ląd

Rudolf
@Exterminator

Skończ beton z tą Gabrysia widziałem ☺️ cię na mariackiej na chycie i szło ci jakbyś szitka obskakiwal na jakość

?

Czy to prawda że w naszym zakładzie w Mysłowicach jest potwierdzony przypadek covid19 podobno na produkcji?

Osi
@?

Tak prawda ,a ten co robił z nim ostatnio na maszynach pewnie bezobjawowy i wszystkich zaraża..wywalic go albo na kwaranttanne

mix
@Osi

Już przed postojem był chory ale wiadomo jak wygląda prośba pracownika o urlop Więc pracował do końca

ed

płaci ci ktoś za takie idiotyczne wpisy? , ciężko zrozumieć że możesz to robić samoistnie ....

żetony

kto dziś bierze żetona? pseudo zarzad opala się w italli a motłoch z polski zapierniczac bo na drinki im braknie Pozdro da wy dy ma nych :-)

Lokaty

Pamiętam jak awansował flaszkę my wypili potem na zwyzkey nyple podkręcać ale spoko nie prowadził :)

aaa
@żetony

zapłać sobie z 500 plus

Wczasowicz

Za dwa dni nareszcie urlop!! Cały rok czekałem na to żeby spokojnie dwa tygodnie odpocząć. Tyle planów z rodzinką. Super! Żona też ma w tym samym terminie więc nam się udało. Jedziecie gdzieś?

ed
@Wczasowicz

Wspaniale , ja również wybieram się na wewczasy , zaopatrzony w dużą ilość gotówki zaplanowałem urlop nad słonecznym Bałtykiem - najpiękniejszym morzem na świecie . Smażony dorsz i zimne piwo , cudownie , jestem mega zadowolony .

Wczasowicz
@ed

A wiesz że poprosiłem o dodatkowy tydzień urlopu i dostałem bez problemu? Cudowna firma! Zawsze idzie n a rękę pracownikowi!

nick
@ed

i zimna woda i deszcz i drozyzna. za ta cene masz wczasy w bulgarii samolotem nad morzem czarnym a pogoda lepsza i woda cieplejsza. ceny porownywalne albo taniej.

TAPL

Na tym portalu panuje totalna cenzura. Moje komentarze już kilka razy zostały usunięte. Nikogo w nich nie obrażałem i nie podawałem nazwisk. Ostatnim który usunięto to opinia o Panu X przewodniczącym związków zawodowych. Pracownicy już zapomnieli jak on wygląda. Napisałem odpowiedź iż ten osobnik przebywa na zwolnieniu lekarskim nie dlatego że choruje czy boi się zarażenia wirusem a dlatego że to leń i symulant. Znam go kupę czasu i zawsze taki był. Jest dużo pracowników którzy mogli by korzystać z opiek czy zwolnień lekarskich ale tego nie robią. Pracują normalnie jak każdy. Ale Pan X na urlopie nie traci. Załoga wyczerpie urlop a on będzie miał cały. Da się? Da się. Zawsze coś wykombinuje żeby wyjść na swoje. A reszta? Nieważna. Byle kasa składkowa się zgadzała. Pewnie i tak to moderatorzy usuną ale taka jest prawda. Tyle w temacie Pana X i związków w tym zakładzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Manuli Hydraulics Polska S.A.

• Jak się pracuje w Manuli Hydraulics Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Manuli Hydraulics Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 268.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Manuli Hydraulics Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 220, z czego 68 to opinie pozytywne, 60 to opinie negatywne, a 92 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Manuli Hydraulics Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Manuli Hydraulics Polska S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Manuli Hydraulics Polska S.A.