Opinie o Salon DRZWI.PL w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Salon DRZWI.PL. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Salon DRZWI.PL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salon DRZWI.PL w Wrocław

Konrad

Zabawni jesteście :), pracuję w tej firmie (od niedawna, ale to nie ma znaczenia)widać, że albo dla większości z was to pierwsza praca bądź żadne z was nie pracowało w firmie pod presją czasu i nawału obowiązków ( z których z resztą masz pieniądze) jeżeli potrafisz to otrzymasz przyzwoitą wypłatę, ale trzeba się postarać a to dla większości widzę problem :), że szef ma swoje humory trudno ma do tego prawo jest człowiekiem takim samym jak każdy z nas, pracowałem na kierowniczym stanowisku i niejedno krotnie krzyczałem na pracowników z tego lub innego powodu, ale od (usunięte przez administratora)można się wiele nauczyć trzeba tylko chcieć, długo myślałem czy dodać ten komentarz ale krew mnie zalewa jak czytam wasze wypowiedzi. Pozdrawiam i powodzenia w znalezieniu pracy gdzie płacą za nic :)))))

ciekawy
@Konrad

Kolego (usunięte przez administratora)a Twojej siostrze nie podobało się w salonie drzwi, że tak szybko zniknęła i na swoje miejsce brata wpakowała?? hahaha

Konrad
@ciekawy

Ciekawy, zacznijmy od tego, iż nie mam siostry :) no chyba, że o czymś nie wiem :D więc jeżeli jesteś niedoinformowany to nie wypowiadaj się :)

kumpel z czerwonym krawatem

julus mordo ty moja ile taki mustang pali?

ffgfgf

Bardzo dobry prawcodawca

haha
@ffgfgf

gdzie?????

konsument

postrasz sądem, odbierz kasę z zaliczki i idż do jakiegoś porządnego salonu, bo ten do takich widać nie należy, podobnie jak ten we Wrocławiu!

robcio

nie znalazłem ŻADNYCH ogłoszeń o pracę w salonie drzwi.pl w Warszawie???!!!! ktoś wie coś o zatrudnieniach tam???

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Salon DRZWI.PL? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Przyjmę Dziewczynę do pracy? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
wacek

przesz jeszcze nie otwarli tego saloonu we wawie

warsiawiak

we warsiawie podobno cus otwieraja ale otworzyc nie moga bo cały czas podane otwarcie wkrótce taki to saloon hehe

były montażysta

W tej firmie jest teraz tylko jedna pani z długim stażem pracy, obecna Pani Kierownik salonu, dziewczyna mądra, miła i bardzo ładna, reszta Pań to same nowe osoby w tej firmie, więc rotacja ludzi jest tam ogromna, zresztą montażystów także, bo warunki są marne i ludzie uciekają do konkurencji, taka to prawda o tej firmie.

Slaydeka

A to nie moja firma i płaca nie powala bym tam sobie namiot miał rozbić i brać to wszystko na odpowiedzialność.

samopał

anonim - 2013-07-03 01:50:59 zorientowana,mozesz podzielic sie wiedza na temat firmy opowiedz cos o umowie z firma DRZWI.PL ,ile wynosi stawka za godzine pracy,jaki stosunek ma szef do pracownic itp...dziekino comments

rotacja

rotacja, rotacja, rotacja...

ella

Wie ktoś jakie są zarobki w Drzwi.pl ? Jakie warunki itp ?

Zostaw merytoryczną opinię o Salon DRZWI.PL - Wrocław

Salon DRZWI.PL
2.9/5 Na podstawie 75 ocen.
  • Zakopiańska 70
    54-031 Wrocław