Opinie o Salon DRZWI.PL w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Salon DRZWI.PL. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Salon DRZWI.PL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salon DRZWI.PL w Wrocław

a ja mam wrażenie

że to szefuncio sobie ''dyskutuje '' z Konradkiem , obiadek zjedzony na zapleczu , siema Staruszku:P

killer

teraz to jest raczej saloon drzwi hehe

zadowolony

kupowalem jakis czas temu, mieszkam blisko wiec bardzo czseto tamtedy przechodze i bardzo czesto, nawet dzis widzialem Pana (usunięte przez administratora)w drzwi.pl. Akurat u niego kupowalem wiec znam. Nie wiem o co chodzi ale polecam Panu (usunięte przez administratora)nie wdawac sie w dyskucje z tym gosciem-kilerem, bo szkoda Pana nerwow. Jeden z lepszych i bardziej zorientowanych na klienta handlowcow jakich poznałem.

@zadowolony

kondzio to znowu ty stary cwaniaku???

@killer

słucham?... człwieku kim ty jestes? domyslam sie, ze z konkurencji. Wez sie lepiej za robote. I zmadrzej troche. Tyle w temacie tej płytkiej gadaniny

Konrad

Poziom umysłowy oraz elokwencja wypowiedzi uczestników "dyskusji" powala na kolana....

haha
@Konrad

kondzio a ty teraz gdzie gary zmywasz, pewnie w mc donaldzie hehe

@haha

Cóż, że ty masz takie traumatyczne przeżycia nie wnikam :) a "kondzio" po pierwsze z dużej litery po drugie dla Ciebie Pan Konrad :) nie ten poziom chłopcze...

@Konrad

strzel sobie zdrową kupkę frajerze to ci dobrze zrobi i dalej gary zmywaj bo tylko do tego się nadajesz hahahaha

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Salon DRZWI.PL? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Przyjmę Dziewczynę do pracy? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
klientka

Panie fajne , ale ten pan to oszołom

@klientka

jego baba mu kota pogonila i stad taki oszolom

@killer

ale o kim mowa, dlamnie wszyscy byli bardzo pomocni

la la

no, no panie pwnie ;)

ojejku

no, no panie ;)

Konrad

"buahaha" matko człowieku masz 15 lat ?? Nie ma i co z tego ? Jednak o firmie mam nadal bardzo dobre zdanie, zwyczajnie w świecie przyszedł czas na zmiany... A firmę Drzwi.pl jak polecałem tak nadal polecam, jeżeli ktoś chcę się nauczyć to ma szansę, a kolega "prorok" ma chyba problem sam ze sobą :)

prorok

no i naszego Konradka juz nie ma buahaha

samopał

julus a jakie skarpetki ci stara zostawila po tej calej akcji aaa? buahaha

czerwony krawacik

julus sa juz jakie nowe blondyny aa?

czerwony krawat

julus fajna ta nowa blondina, skąd ty je bierzesz bo ja też takiej szukam do mojej firmy? a nasz swietej pamieci wodz jak on takie lubial aj jak lubial...

wacek pukacz

nie sciemniaj julus, jedziem na dwa baty do wyplaty!

pies na baby

blondi jestes chetna aa?

prorok

jak tak dalej pójdzie to za miesiąc, góra dwa, nasz Konrad kierownikiem salonu zostanie jako najstarszy stażem na pokładzie hehe

xx
@prorok

mijają dni, miesiące, lata,...a Prorok toczy tę pianę i toczy...

ciekawy janek

a gdzie miesci się ten cały saloon, aa?

prorok

julus jesli to ty zwolniles (usunięte przez administratora)to zostaje ci juz tylko modlitwa a jesli sama sie zwolnila to tez zostaje ci jedynie modlitwa wiec jeden wuj haha

zabujany wielbiciel

Iwonka jest cudowna :-)

ktoś

8h to się tam nie pracuje :) przychodzisz na 10 rano a wychodzisz.... CZemu jest tam taka duża rotacja skoro to taka dobra praca ? Czy napewno to wina kandydatów na to stanowisko ? I czemu aż tak zaciekle bronisz tej firmy skoro jesteś przecież tylko jej pracownikiem a nie właścicielem ? :)

ktoś

KONRAD - ciekawe, że z kierowniczego stanowiska jesteś teraz zwykłym sprzedawcą, pracujesz 6 dni w tygodniu (soboty niepłatne) i tak zachwalasz.....

@ktoś

"Zwykłym sprzedawcą".... jak to ująłeś nie jestem, popracował byś troszkę w firmie zrozumiał byś, dlaczego zmieniłem pracę to moja prywatna sprawa, głównie dlatego, że nie chciałem właśnie pracować po 14h dziennie niekiedy 7 dni w tygodniu. Soboty odbierasz sobie jako dzień wolny w innym terminie ponadto w soboty pracuje się 4h a nie 8 :) polecam się zainteresować, popracować później dawać oponie :)

montażysta

montażyście wieją z tej firmy aż się kurzy ciekawe dlaczego?

prorok

dzisiaj polecasz jutro bedziesz odradzał niezbadane są wyroki boskie na tym świecie synu amen

wyrocznia

synu ty tez nie zabawisz wspomnisz te slowa hehe

@wyrocznia

[usunięte przez moderatora] Konkludując polecam firmę drzwi.pl jako pracodawcę

ciekawy

ohhh, co za przypadkowa zbieżność nazwisk tutaj wystąpiła, widać to nazwisko jest teraz bardzo popularne we Wrocławiu haha

@ciekawy

A nie wpadło Ci kolego do głowy, że takie same nazwiska ma nie tylko rodzeństwo :) ale widać poziom inteligencji nic dziwnego, że nie zabawiłeś długo w firmie :D

Zostaw merytoryczną opinię o Salon DRZWI.PL - Wrocław

Salon DRZWI.PL
2.9/5 Na podstawie 75 ocen.
  • Zakopiańska 70
    54-031 Wrocław