Opinie o Fabryka Silników Elektrycznych BESEL SA w Brzeg

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fabryka Silników Elektrycznych BESEL SA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Fabryka Silników Elektrycznych BESEL SA o rekrutacji.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Silników Elektrycznych BESEL SA w Brzeg

Gapol

Ja ze swojej strony powiem tak. Różnie bywa w tej firmie. Nie każdy dzień jest różami usłany. Z drugiej strony nie widział bym się w żadnej innej firmie szczerze mówiąc.

Maveric

KOnkretna i fajna robota. Bardzo dużo się ostatnio poprawiło. Oceniam na plus!

Jacek W

Ja tam pracowałem rok temu. Praca średnio ciężka, nie ma co też wymagać przesadnej ambicji. Generalnie z tego co wiem ludziom pracuje się dobrze choć część jak zawsze narzeka. Ja generalnie byłem zadowolony i polecam

Marta95

SŁyszałam, że przyjmują nowych ludzi. Jest w stanie ktoś to potwierdzić ?

ttutti
@Marta95

Możesz to potwierdzić, szukałem ogłoszeń ale nigdzie w necie nie znalazłem . Jak można aplikować?

qwerty
@Marta95

NIe ma się co rozwodzić jak tu niektórzy piszą. Robota w pożadku.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Fabryka Silników Elektrycznych BESEL SA? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Manilas

Od poniedziałku zaczynam pracę w Besel. Zachęcony komentarzami i opiniami z rynku. Zobaczymy jak to wygląda ale jestem bardzo pozytywnie nastawiony.

Głośny

Są u was jakieś przyjęcia teraz?

pl
@Głośny

Nie wiem, możesz spróbować zadzwonić i zapytać, ja się tak dostałem parę lat temu. W mojej opinii praca jest naprawdę fajna więc raczej warta twojego zachodu :D

dżordż

Praca na produkcji nie jest ciężka, kasa się zgadza i jest na czas, atmosfera git.

dyszek
@dżordż

Zgadzam się z kolegą, aczkolwiek praca napewno nie dla każdego będzie lekka :) jeśli ktoś pracował wcześniej na produkcji w innej firmie to raczej praca będzie dla niego lekka. Jak ktoś nie ma porównania to może być mu ciężko. Zarobi i atmosfera ok- tak jak przedmówca pisał.

Nowy monter

Dzisiaj podpisałem umowę na stanowisko montera. Do zobaczenia w pracy!

gęsty
@Nowy monter

Gratulacje i powodzenia :)

pracuś
@Nowy monter

Jeśli kasa Ci odpowiada to myślę że ogółem będziesz zadowolony:)

lony
@Nowy monter

Tak kasa to jedyne na co w tej firmie się narzeka... ale na kasę się wszędzie narzeka :P nie znam takiego co by powiedział że za dużo zarabia xD

RudaNaFali

W tej firmie cenię sobie dobre relacje ze współpracownikami. Poznalam tu kilku świetnych ludzi i teraz pracuje sie przyjemniej.

qwerty

Tak sobie czytam te komentarze i nie wierzę jak mogą być różne percepcje na temat naszego zakładu. Każdy widzi to co che widzieć. Tak jak ktoś już tu napisał wczesnej, najlepiej sprawdzić samemu czy się nadajesz do tej roboty czy nie. Ja polecam

młody_wilczek
@qwerty

Masz racje, opinii jest tyle co pracowników, a o negatywne komenty łatwo bo każdy lubi sie wyżalić. Jak szukałem pracy to widziałem negatywne komentarze na temat pracy, ale mimo wszystko poszedłem na rozmowę. I dobrze zrobiłem bo pracuje już od ponad roku i jestem mega zadowolony. Polecam iść na rozmowę i zobaczyć co zaoferują.

Jakiśtypek
@młody_wilczek

Dokładnie! fala hejtu jest olbrzymia. Ale to chyba standard wszędzie.

Michał72

Świąteczne życzenia dla chłopaków z produkcji. Trzymajcie się tam

Karaluch

Firma jest ok

Januszek

Praca jest ok ale nie dla każdego. Jak ktoś nie ma doświadczenie i nie popracował w innym miejscu to bedzie psy wieszał, jak zreszta kilka osób wcześniej. FIrma ma swoje plusy i minusy. Najlepiej sobie samemu opinie wyciągnąć.

Kastor87
@Januszek

Zgadzam się. Miałem okazję pracować w Besel kilka miesięcy. Powiem tak, nie było łatwo ale na pewno nie żałuje. Sporo się człowiek jest w stanie nauczyć, oczywiście jeśli się nauczyć chce :)

tym

Hej, mozecie cos napisac o jakosc produktów robionych u nich? jak ten balagan o ktorym piszecie przeklada sie na jakosc silnikow?

Benyamin Netanyahou
@tym

Czy tu jest (usunięte przez administratora) to cieżko powiedzieć człowieku. Nie wierz we wszystko co piszą, na pewno bywa ostro, ale przeszedłem już kilka firm więc wiem że nie jest ani lepiej ani gorzej niż gdzie indziej. Produktowo natomiast jest ok, sprzęt niezły, widziałem gorsze za dużo większą kasę.

Szybki

A ja tam byłem na rekrutacji i zrobili na mnie pozytywne wrażenie. jak teraz czytam te wpisy to się aż nie chce wierzyć czy wierzyć ;)

Qmaty75

Powiem Wam tak. Niezła fala hejtu się tu przelewa. Wiem, że w tej firmie nie jest doskonale ale bez żartów, pracowałem w firmach o wiele bardziej hardkorwych niż Besel i powiem Wam jedno, przy nich to tu się na chmurce leci. Pozdrawiam fighterów

ktoś

Wiele lat temu to tam grało jak w zegarku. Ludzie od 12 grali w karty bo w 6 godzin wyrabiali akord z górką. Pracy było więcej i tempo było szybsze, ale całość była sensownie zarządzana, przez co było łatwiej niż jest teraz.

Radosan

Witam. Obiektywnie pisząc, dobrze wspominam pracę w F.S.E Besel. Nie mógłbym narzekać bo dużo się tam nauczyłem i po ośmiu latach (w 2004 roku) zdecydowałem się zmienić pracodawcę. Zastanawiam się nad tak niskimi aktualnie zarobkami bo jak odchodziłem wiele lat temu zarabiałem około 1400 netto.

momo

bo taka jest prawda nie robią niccccccccccccc tylko ręce w kieszeni i schodzą na produkcje dopiero jak się schody rozwiną.

mor

do czerwka na początek dostaniesz jakięś 10.50 11 zł na godzinę

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Silników Elektrycznych BESEL SA - Brzeg

• Jak się pracuje w Fabryka Silników Elektrycznych BESEL SA?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Silników Elektrycznych BESEL SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Silników Elektrycznych BESEL SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fabryka Silników Elektrycznych BESEL SA
3.7/5 Na podstawie 120 ocen.

Fabryka Silników Elektrycznych BESEL SA