Opinie o Fabryka Silników Elektrycznych BESEL SA w Brzeg

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fabryka Silników Elektrycznych BESEL SA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Fabryka Silników Elektrycznych BESEL SA o rekrutacji.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Silników Elektrycznych BESEL SA w Brzeg

Lider

Ten zakład to parodia miejsca pracy. Jeżeli znasz właściwych ludzi (tj. tych u góry) bądź twój tatuś jest "miszczem" to nie będziesz miał źle. W innym przypadku nie jest tak kolorowo. Zresztą góra ma dziwną tendencję do trzymania starych alkoholików, którzy powinni zostać zutylizowani za bramą, ale znają kogo trzeba strzelą z ucha co się na dziale święci, to kto będzie usłużnych aparatczyków (tak im zostało zapewne po prl'u) ruszał? Stanowczo odradzam podjęcie pracy w tym zakładzie. Jeśli będziesz mieć wyjątkowy niefart to trafisz na dział na którym premii nie wyrobisz i będziesz tyrać za najniższa do momentu aż się nie zwolnisz.

MistrzL
@Lider

Jesteś pewien, że piszesz o Besel? Ani tu nie ma układów o których piszesz, ani tym bardziej alkoholików. MOże ci się coś pomyliło kolego, w takim razie przydało by się sprostowanie.

Kacap
@Lider

Pracuje w firmie już 7 lat i nic z tego co napisałeś nie ma miejsca. Jakiś niezadowolony frustrat

LeonidK

Ja generalnie już nie pracuje w Besel, ale miałem okazję być tam zatrudniony przez blisko 5 lat. Potem był czas żeby iść dalej. Nie wspominam jakoś tej roboty źle. Narobic sie trzeba ale wynagrodzenie na poziomie. DO człowieka jakoś też tak po ludzku podchodzą. STabilna firma bardzo raczej ze starszą ekipą ludzi którzy pracują wiele lat ale znowu nie tak żeby się robiły jakies elity których wszystkich rozstawiają po kontach.

WOjtuś

wie ktoś jak się rozlicza wczasy pod gruszą czy odrazu dreptać do kadr?

Opolos

Robota jak robota. NIe ma co narzekać, niestety niektórzy to robią.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Fabryka Silników Elektrycznych BESEL SA? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
WOjtuś

Pozdrowienia z wakacji dla Beselowej ekipy. Tak wszedłem z nudów ;)

@Pimpek, a o jakim stanowisku konkretnie mówisz? Widzę, ze obecnie trwa nabór na stanowisko pracowników produkcji, jednak oprócz informacji, że warunki są stabilne nic dodatkowe w ofercie się nie znajduje, może napiszesz co firma jeszcze oferuje dodatkowo?

Maniana
@Karolina

Produkcyjnych to zawsze, wszędzie, wszyscy rekrutują. takie czasu

Pimpek

Robota taka sobie. Trzeba się ładnie napocić. Każdy kto tam cche do roboty powinien miec to na uwadzę.

Mientus
@Pimpek

Troche przesadzasz, napocić się trzeba w każdej firmie to jest normalka.

Pimpek
@Mientus

To ty nie przesadzaj, to że pracy jest sporo i napocić się trzeba w każdej firmie to ja wiem i nie trzeba mi tego tłumaczy.

Hieronim

Z tego co widzę z komentarzy na tej stronie Besel to przyzwoita firma. Na jakie zarobki może liczyć osoba po studiach na kierunku administracyjnym w pracy biurowej. Gdzie można aplikować ? Na stronie nie znalazłem niczego: http://site.cantonigroup.com/pl/motors/besel/job/

MistrzL
@Hieronim

Masz tam podany nr telefonu, dxzwoń

Lulek

Podobno szukają kogoś na magazynie, prawda?

Manny

Czy w wakacje jest jakaś przerwa maitenesowa, postojówki?

Siwy

Praca ciężka i nie dla każdego. Jak kto ma delikatne raczki to odradzam

ZenonW

Bardzo fajna firma. Pracuję w Besel od 8 lat więc jestem weteranem. Generalnie bywal o lepiej i gorzej. Ludzie przychodzili i odchodzili. Ja się jakoś trzymam tej pracy bo mi nie jest źle i nie mam na co narzekać za specjalnie, ale to chyba zalezy od człowieka bo są i tacy. Polecam generalnie

Kent88

Koledzy, dojeżdża ktoś do Brzegu, można sie z kimś zabrać do roboty?

Lava
@Kent88

pisz waldekLAVA@poczta.pl znajdzie sie miejsce

Fabio

Czyli tak jak wszędzie na starcie. :(

janek

najnisza krajowa

janek

malo

Fabio

Ile można zarobić w besel na starcie ? proszę o PW fabio87@o2.pl

Mila88

Znam besel., bo mieszkam w Brzegu, co prawda nigdy tam nie pracowałam, ale moja znajoma pracuje i bardzo sobie chwali tę firmę.

jim

Bardzo spoko praca. Serdecznie pozdrawiam kadrę managerską ;)

Paranormalny

zgłosiłem się do pracy jako magazynier. Czy mógłby ktoś napisać jak taka praca przebiega? Czy częste są nadgodziny? jak długie są przerwy itp?

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Silników Elektrycznych BESEL SA - Brzeg

• Jak się pracuje w Fabryka Silników Elektrycznych BESEL SA?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Silników Elektrycznych BESEL SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Silników Elektrycznych BESEL SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fabryka Silników Elektrycznych BESEL SA
3.7/5 Na podstawie 120 ocen.

Fabryka Silników Elektrycznych BESEL SA