Opinie o Fabryka Silników Elektrycznych BESEL SA w Brzeg

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fabryka Silników Elektrycznych BESEL SA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Fabryka Silników Elektrycznych BESEL SA o rekrutacji.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Silników Elektrycznych BESEL SA w Brzeg

@Teraz, stabilna sytuacja w miejscu pracy zapewne wpływa na komfort pracy. Napisałeś, że nadgodziny zdarzają się rzadko. Czy jeżeli dochodzi już do ich wypracowywania, to Fabryka Silników Elektrycznych BESEL SA jakoś inaczej za nie płaci?

Wielki

W Beselu każdy ma co robić, praca jest porządna, kasa standardowa, może dla niektórych za niska, ale z drugiej strony nie słyszałem, żeby ktoś mówił, że za dużo zarabia, heh. Polecam w każdym razie każdemu, kto szuka dobrego miejsca pracy.

OK

od razu wiadome, że będzie ciężka robota, no ale warunki są normalne dla pracowników, więc narobisz się, ale w zamian za to wszystko jest OK

@Czapla, dużo pracy jest równoznaczne z potrzebą nowych pracowników i spokojem u aktualnie zatrudnionych. Rozumiem, że w Fabryka Silników Elektrycznych BESEL SA obecnie nie występuje rotacja i sytuacja jest stabilna. Czy w związku ze wzmożoną działalnością tej firmy, wypracowujesz nadgodziny? Czy pracodawca za zaangażowanie i wyniki proponuje jakiś system premiowy?

Teraz
@Karolina

Tak jak piszesz, sytuacja jest stabilna, pracuje się dobrze. Może się jakieś nadgodziny trafiają, ale ja akurat rzadko.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Fabryka Silników Elektrycznych BESEL SA? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Leszno

@Czapla, myślę, że są użytkownicy na tym forum, którzy chętnie dowiedzieliby się czegoś więcej na temat tych zmian na plus. Mógłbyś je w kilku zdaniach opisać? Tak jak napisałam powyżej, informacje których udzielisz mogą być interesujące dla tych którzy planują ubiegać się o zatrudnienie w Fabryka Silników Elektrycznych BESEL SA.

Czapla
@Karolina

No wiesz, firma się rozwija. Nowi ludzie się pojawili w różnych odstępach czasu i ogólnie widać, że jest bardzo dobrze i Besel sobie radzi, bo tak jak pisałem dużo roboty jest. Ale niech to nie zraża, bo to jak najbardziej zaleta, nie wada.

Czapla

Pracuję w Beselujuż jakiś czas i powiem tak. Ostatnio się dużo pozmieniało na plus. Mają tam jeszcze parę rzeczy do podciągnięcia, ale tak to zrobiło się całkiem przyzwoicie, chociaż roboty dużo.

Zapoznałam się z Waszymi wpisami i widzę, że jesteście zadowoleni z Fabryka Silników Elektrycznych BESEL SA jako pracodawcy. Odpowiada wam m.in. atmosfera i wynagrodzenie. Za co jeszcze cenicie pracę w tej firmie? W jaki sposób pracodawca docenia Wasze zaangażowanie w wykonywanie obowiązków?

Zaginacz czasoprzestrzeni
@Karolina

Ja cenię za stosunek do pracownika, bardzo ludzki, a w takich robotach to rzadkość. Nie ma z niczym kłopotów. No i stabilnie bardzo jest.

10pkt
@Karolina

zgadza się. a nawet jak coś było to się szło dogadać normalnie. normalni ludzie, jak trzeba.

Pokerman

To nic złego, że masz inną opinię niż wszyscy, ale nie musiałeś jej powielać w trzech komentarzach. Jeden wystarczył, serio.

Młody gniewny
@Pokerman

Niestety, są to opinie różnych osób.

Młodygniewny

Ta firma to skansen, maszyny starsze od większości pracowników, osoby które obecnie podejmują tu prace wytrzymują kilka dni albo zwalniają się po pierwszej wypłacie, stawka na początek to (usunięte przez administratora) brutto, i to bez znaczenia czy pracujesz na maszynach cnc czy wykonujesz prostą prace. Wiekszość pracowników narzeka na zarobki. Zarobisz jedynie wtedy gdy zostaniesz więcej niz 4 razy po godzinach, przyjdziesz na 2 soboty i będziesz mieć conajmniej 20% premii. Ogólnie nie polecam.

Kitte

Widziałem już lepsze i gorsze firmy, ale Besel akurat oceniam pozytywnie. Uczciwa firma.

jakie zarobki na odlewni

Mężczyzna

Pracowałem. Trochę się nauczyłem. Kierownictwo okej. Żadnych większych uwag nie mam.

Quwerty666

robota jak robota. przychodzisz, robisz i zarabiasz. warunki w beselu ok, ludzie w sumie nienajgorsi, kaska też.

nico
@Quwerty666

Witam nikt nie pisze ile się zarabia to jakaś tajemnica, ciężkiej pracy się nie boję ale chciałbym wiedzieć za co i czy warto się starać.Pozdrowienia dla pracowników.

pokład intelektu
@nico

Chyba obecnie w każdej umowie masz zakaz mówienia innym o tym, ile zarabiasz. Dlatego pewnie nikt nie podaje dokładnych kwot. Znajomy pracował dla Besel i nie narzekał na zarobki, niech to dla Ciebie będzie wskazówka ;)

fabri

Nie wiem w sumie, czy mogę podawać ile się zarabia, ale ogólnie to chyba standardowe widełki w tego typu pracach, może troche lepiej nawet. A szefostwo dba o pracowników, ja sie dobrze czuję tu.

fabric

Nieźle się zarabia w beselu, chociaż trochę trzeba się napracować, ale no taka to praca, co zrobić. Ludzie wszyscy są za to bardzo porządni. Mogę polecić tę firmę.

SSSSSesel

potwierdzam wcześniejsze opinie. praca nie należy do łatwych, ale besel daje dobre warunki do roboty!

@XYZ123 z wpisu wynika, że jesteś zadowolony z tego pracodawcy. Wspominasz, że Twoim zdaniem, momentami praca jest ciężka, ale wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanych obowiązków. Widać również, że cenisz sobie stabilną pozycję tej firmy na rynku pracy, co na pewno wpływa na Twoje poczucie bezpieczeństwa. Mógłbyś w związku z tym napisać na jakich warunkach opiera się Twoja współpraca z Fabryka Silników Elektrycznych BESEL SA? Czy pracodawca dba o Twój rozwój jako pracownika?

XYZ123
@Karolina

Jasne! Pracuję już parę lat, mam normalnie umowę o pracę i jestem zadowolony. Koledzy też, z tego co słyszę w pracy.

XYZ123

Besel to bardzo stabilna firma. Polecam każdemu, praca bardzo w porządku. Momentami bywa ciężko, ale jest do przeżycia, a pensja to wynagradza.

Ciachtrach

Pracowałem w tej firmie parę lat i nie miałem żadnych problemów. Najważniejsza były dla mnie stałe pensje i dobra atmosfera, a to było wiec byłem zadowolony. Gdybym nie musiał się przeprowadzać to zostałbym na pewno dłużej.

Piszę z zapytaniem. W całej grupie Cantoni jest sporo ofert pracy ale czy w Besel aktualnie jest dostępna jakaś praca biurowa?

Piterson
@Marta

Marta, zerkaj na stronę. Narazie jest stabilnie i nic nie słyszałem.

Kinga
@Marta

gdzieś mi się ostatnio przewinęło ogłoszenie na sekretarkę

Marynarz

Rożne rzeczy o firmie się gada, a to na zakładzie a to na zewnątrz. Moja ulubiona plotka jest taka, że firma ma być przejęta przez Niemców. I tak już to słyszę piaty rok. Ludzie weźta się puknijcie w głowę. Zamiast jakieś ploty puszczać to byście się zastanowili.

Jaro78
@Marynarz

Hehe, też to słyszałem, tylko w wersji Szwajcarów :)

Miedziany
@Marynarz

Dlatego nie wierzy się w plotki

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Silników Elektrycznych BESEL SA - Brzeg

• Jak się pracuje w Fabryka Silników Elektrycznych BESEL SA?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Silników Elektrycznych BESEL SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Silników Elektrycznych BESEL SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fabryka Silników Elektrycznych BESEL SA
3.7/5 Na podstawie 120 ocen.

Fabryka Silników Elektrycznych BESEL SA