Opinie o Systema Sp. z o.o. w Nowy Sącz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Systema Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Systema Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Systema Sp. z o.o. w Nowy Sącz

Patryk

Nie polecam Systema Sp. z o.o. prowadzi firmę Zespół usług elektrycznych, najpierw wyciągnął pieniądze,a potem nie można się było doprosić o skończenie. Po prostu masakra z taka firmą, do tego nic nie wie, jak się sprawy toczą, a jak się go pyta to potrafi powiedzieć żeby mu głowy nie zawracać. Po prostu gorzej chyba nie można trafić partacze i tyle, tylko człowiek mądrzeje jak zapłacił już za wszystko.

Sebastian

Typowa firma " zepchnij na innych". Byłem trenerem u tych Państwa i nie polecam. Dla potencjalnych ofiar tych Państwa, pracujcie tak żeby was nie było widać, jak najmniej kontaktów z kierownictwem firmy bo lubią "spychactwo" zarzucanie rzeczami które powinni wykonywać pracownicy biurowi. Dokumenty, materiały, pytania, wszystko pocztą, kurierem, mailem.

Sylwia

Normalna firma dla ludzi którzy nie boją się pracy. -PORAŻKA-(usunięte przez administratora)Obiecywał Mi wynagrodzenie na poziomie unii europejskiej, dużo nowych możliwości i tak dalej i tak dalej ale najpierw staż. Po wykonaniu powierzonych mi zadań i zakończeniu stażu obietnice padły w niepamięć a hasłem dnia stał się " co możesz zrobić dla firmy? ile możesz pracować za darmo? załóż firmę i pracuj na siebie i na firmę!". (usunięte przez administratora) Nie polecam tej firmy w żadnym wydaniu!

Pedro

Normalna, spoko firma dla ludzi, którzy nie boją się pracy.

Kierownik Projektu

Bardzo dobrze

Matematyczne

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
TERESA

Pracodawca, Nie polecam podpisywania umów z Biurem Systema Sp. z o.o a jeżeli już to najpierw solidnie sprawdzicie dokładnie co podpisujecie. Po podpisaniu później wszystko tak czy inaczej jeżeli będzie coś nie tak i ich strony to za wszystko będą obciążać WAS. Ja do dzisiaj tj do 12-04-2019r. nie dostałam dofinansowania (zwrotu poniesionych kosztów zatrudnienia pracownika za miesiac luty 2019r., pomimo iż w ich regulaminie jest zapis - cyt. "w terminie do 14 dni od daty złożenia kompletnego wniosku". Już jest dawno po terminie ale Pani D. informuje mnie że zapis w regulaminie jest następującej treści cyt. - ... w miarę posiadania środków". Pytam się co to jest za bzdura. Kto napisał i zaakceptował taki durny zapis w regulaminie. Chyba jakiś pomyleniec a nie prawnik. Ale zauważcie to jest Sp. z o.o. - czyli to coś znaczy. Gdzie uczciwość wobec tych którzy do WAS przychodzą a przede wszystkim wobec samego siebie. Jesteście zwykłymi kombinatorami i śmiem twierdzić że daleko nie zajdziecie, stosując takie zapisy. Nigdy więcej takiej "pomocy". Teresa

@Anna, czy możesz napisać dokładnie w jakich aspektach pracy, pracownicy firmy Systema pomagają sobie? Czy można liczyć na wsparcie innych działów, czy tylko wyłącznie kolegów i koleżanek z tego samego zespołu?

Stanowimy zgrany zespół i pomagamy sobie

@Natala, proszę Cię o zwracanie uwagi na język wypowiedzi. Tego typu porady nie są na pewno przyjemne dla @Karola. Może warto rozwiązać to w inny sposób? Szczerość i wzajemne zaufanie zawsze wpływają pozytywnie na pracę w firmie. Jaka jest twoja ocena atmosfery w firmie Systema? Czy pracownicy są do siebie życzliwe nastawieni?

Natala

Niektórzy stawianie wymagań nazywają mobbingiem. Karola, weź się do roboty!

@Karola, zarzuciłaś szefowi firmy Systema poważne przestępstwo jakim jest mobbing. Przypominam, że wypowiadamy się na forum publicznym, więc fakty, które przedstawiamy powinny być odpowiednio uargumentowane, aby mogły zostać uznane za zgodne z rzeczywistością. Wspomniałeś o mobbingu, jednak w żaden sposób nie uzasadniłaś swojej wypowiedzi. Podaj proszę konkretne argumenty.

Janusz

Szkoda, że nie piszecie ponieważ opinie pracowników są potrzebne chętnym do pracy w firmie.

Henry

Konkurencja jak widzę pracuje!!!

Współpracownik

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

Jarek

Czy można powiedzieć, że dobrze się wam tu pracuje? Taka cisza

Nie polecam

@Anna

Może ktoś coś więcej napisać o tej firmie ? Widziałem że jest tam oferta ostatnio na konstruktora. Warto tam składać wogóle papiery ?

Jestem pracownikiem firmy od 5 lat i z czystym sumieniem mogę ją polecić. Szef stawia na ludzi z pomysłem i zaangażowaniem. Moim obowiązkiem jest zrealizowanie powierzonych mi zadań a także samodzielne wykreowanie nowych obszarów, w których mogę się zrealizować a nie "wysiedzenie" 8 godzin co bardzo mi się osobiście podoba.

Irek

A jednak to prawda ściema na całego . Sweterki szukają jelenia.

wiedno

dlaczego? przecież chyba nawet ostatnio wypuścili nową posadę na stanowisko do pracy personelu projektowego i kierownika projektu, całkiem spoko oferty

Tomasz

Nie polecam.

Dilek

opinia negatywna została stronniczo skasowana.

Zostaw merytoryczną opinię o Systema Sp. z o.o. - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Systema Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Systema Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Systema Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Systema Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Systema Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 89 ocen.
  • Partyzantów 54F
    33-340 Nowy Sącz