Opinie o Toshiba w Biskupice Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Toshiba. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Toshiba o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toshiba w Biskupice Podgórne

Andrzej Żarnecki

Firma w której wszycy mamy zaszczyt i oczywiście przyjemność, jest cudownym i uroczym zbiorowiskiem niezależnych duszyczek. :) To od nich w głównej mierze zależy ten wspaniały rodzinny klimat w pracy... Jest przyjemnością pracować z tak zżytym zespołem w tak wspaniałych klimatach... Wszyscy jesteście kochani.. pozdrawiam Andrzej Żarnecki

@Andrzej Żarnecki

Człowieku, najmniejszą przyjemnością to jest praca z tobą, odejdziesz to dopiero wtedy będzie fajnie

Ilona

Celem tego forum nie jest wzajemne atakowanie się i podważanie wypowiedzi innych użytkowników. Jeżeli uważasz, że niektóre opinie, z którymi się tutaj zapoznałeś są niezgodne z prawdą, to zachęcam Cię do zamieszczenia w tym wątku własnej opinii o Toshiba jako pracodawcy. Z pewnością są osoby, które chętnie się z nią zapoznają.

xyz
@Ilona

Właśnie Twoja opinia jest nieprawdziwa : Bo naszym pracodawcą nie jest Toshiba ...skąd Ty się urwał.ś ?

...

Kasia to najlepszy zielony na calej lince,ma wiedze i dryg do pracy,orientuje sie we wszystkim i zna sie na robocie,inne zielone z testow to nieroby ktore powinny byc zdegradowne i zagonione do zamiatania hali zwlaszcza ten babochlop ktory wyzywa ludzi a nie stanie na najprostszym tescie bo nie ma pojecia na czym te testy polegaja

nick
@...

he !he ! he ! a to dobre... a tak na marginesie proponuję zrobić jeszcze ze dwie zielone ...

Vestel
@...

Tak stoja tylko i obgaduja ludzi zamiast pilnowac produkcji a najwiecej to liderka w blond ....yyyyyy przepraszam w zielonych wlosach

Andrzej Żarnecki
@...

Po­za kręty­mi ścieżka­mi są jeszcze kręte scho­dy, kręte uli­ce, kręte włosy i pokrętne słowa. Na wszys­tkie trze­ba uważać.

Onapp

Czy są przyjęcia na produkcję,jaki jest system pracy i z jakich stron jest zapewniony dojazd Strzelin, Ziębice?

tak tak
@Onapp

są przyjęcia i jest dojazd ze Strzelina z Ziębic :)

Onapp
@tak tak

A czy może mi Pan/Pani dać jakieś namiary gdzie wysłać CV? :-)

Grubas z linki.

Nic nie robić. Nie mieć zmartwień. Chłodne piwko w cieniu pić.... Kocham tą robotę. Masz etat, pensję a jednocześnie możesz dorabiać w innym miejscu, bo do pracy przychodzić nie musisz.

Damian

Czy Waszym zdaniem warto zainteresować się stanowiskiem Sales Administration Assistant w Toshiba? Jak osoby wykonujące obowiązki biurowe w tej firmie ocenią tę posadę? Jaka atmosfera występuje na co dzień? Każda wasza merytoryczna i rzetelna opinia będzie wartościowym źródłem informacji dla osób zastanawiających się nad wzięciem udziału w tej rekrutacji.

@Damian

To nie jest zakład Toshiba tylko Vestel ... Toshiba zakład sprzedała a zostało tylko forum pod starą nazwą...

Zainteresowana

Cześć! Czy w Waszej firmie są trenerzy produkcyjni?

g.c.
@Zainteresowana

Nie ma i nie bedzie bo są niepotrzebni trenerzy

kocham tą firmę!

Ludzie, kiedy to w końcu do was dotrze, że ta firma już tak będzie funkcjonować i tak to właśnie ma wyglądać-jak jest robota to cisniemy nawet i nadgodziny, jak nie ma co robić to mamy postój, ile razy trzeba wam to powtarzać? Jeśli ktoś tęskni za harowką i normalnymym 8godzinnym czasem pracy (za 200zl więcej i 3zmianami) to LG i Alegre tuż obok czekja,a z tego co wiem nie ma problemu żeby odejść z Vestela,nikt was na siłę nie będzie trzymał.

Vestel
@kocham tą firmę!

Dokladnie jak komus nue pasuje po co narzekac ide do pracy gdzie sie pracuje a jesli placa wam nie odpowiada ide tez do innej i przedstawiam przyszlemu pracodawcy warunki na ktore chce przystac w tym i Na ile cenie moja prace idzcie gdzie indziej tak jak ci co odeszli i na kolanach wrociliby tu nawet przez agencje pracy!!!##!!

o
@kocham tą firmę!

sam to wymyśliłeś? nie przebywaj tyle na słońcu ... :)

@Vestel

Nie mierz wszystkich jedną miarą.

@Vestel

Nie mierz wszystkich jedną miarą.

???!

Czy kiedyś jeszcze w tej firmie będzie normalnie !

????
@???!

Nie podoba Ci sie ta NIEnormalnosc???:)trzeba korzystac kiedys sie skonczy ....

@???!@
@????

Tobie się podoba!??? Teraz siedzieć w domu a później nadgodziny 6 dni w tygodniu w środku lata w upale ! chyba już zapomniałeś co to znaczy normalnie...

@@???!@

Nie wiadomo jak bedzie nie ma co sie nakrecac i sluchac tego tamtego na zas tu juz nie raz co to mialo nie byc grafik napiety a nagle cisnienie opada i juz nic nie jest pilne czas pokaze ale to ze siedze teraz w domu nie ma nic do tego ze bede robic pozniej nadgodziny bo tak samo nie musieli by dawac postoju zrobiliby maraton filmowy w pracy a pozniej nadgodziny tez by byly tak czy tak na jedno wyjdzie a pogadac sobie mozna

@???!

No masz swoje normalnie przyjdziesz w poniedzialek na 8 godzin siedzenia a pozniej nadgodziny jak bedzie trzeba w upale tez bedziesz stal

oj!
@123

czyli wiele osób się ucieszy z takiej normalności: będzie kino, plotki ,spacery na palarnie ,szatnię ,stołówkę ...

mika

Będą nadgodziny ??? czy ktoś coś wie ?

@mika

Nie będzie nadgodzin, to jest pewna informacja

-''-
@mika

Nadgodziny niestety będą, to już wszyscy wiemy,zła wiadomość jest taka że raczej nam nie zapłacą za nie

???
@-''-

a dlaczego nie zapłacą ?czyli jak?

Damian

@kocham tą firmę, możesz wyjaśnić o co dokładnie chodzi i jakie zmiany zostały wprowadzone w firmie Toshiba? Czas pracy uległ zmianie czy piszecie to w sposób ironiczny chcąc podzielić się negatywami z innymi użytkownikami?

Szok

Dlaczego zielone z montażu nie są angazowane do żadnej roboty?Co się dzieje w tej firmie ze jedni pracują w pocie i duchocie non stop a zmartwieniem tych pań już w momencie wejścia na halę jest jaki film dzis obejrzeć w treningowce?Szczególnie dziwi postawa seniorki która powinna dawać przykład i interesować się tym co w firmie się dzieje ale po co jak można siedzieć i wyczekiwac kiedy postój ogłoszą bo przecież zmęczenie już po tych kilku dniach robienia kilkudziesięciu sztuk tv.Wstyd i hańba.

kocham tą firmę!

Ja tam jestem wdzięczna firmie za wszystkie postoje ktore ostatnio mielismy i za zmiane godzin pracy po 4godziny,to jest wspaniala niespodzianka zwlaszcza przez swietami.Martwic sie nie martwie,wyplaty mam na czas, bony są, plan prędzej czy później będzie większy-nie takie rzeczy człowiek przeżył w tej firmie i pracuje dalej:-) dziękuję Vestel!

Kochusiam vestel
@kocham tą firmę!

Dobrze ze sie nie martwisz bo nie ma ku temu powodu :)ja tez jestem wdzieczna bo to sa madre i logiczne decyzje

Kochusiam vestel

No ....i suma sumarum plotki sie potwierdzily z duzym poslizgiem bo duzym ale sa nie po 6 ale po 4 godziny nie powiem bo fajnie .....ciekawe jak dlugo to potrwa

xxx

Kiedy będą karty doladowane te na bony?

@xxx

karta już jest doładowana :)

2018

Jak myślicie,co będziemy produkować?Bo nie da się ukryć ze produkcja telewizorów powoli się kończy i szykuje się coś nowego,tylko ciekawe co

Pan Turek co nie kończył meczu
@2018

Już nie będzie telewizorów?

Słyszeliście że od następnego tygodnia mamy pracować po 6 godzin? Ma ktoś jakieś wiarygodne informacje na ten temat?

vestel

Raczej nie będzie takiej sytuacji

???
@vestel

To może wiesz wszechwiedzący ,, vestel" co kobiety będą robiły przez 8 godzin ?

vestel
@???

To samo co mężczyźni-grały na telefonach

szogun
@vestel

Podłogi pucować i taśmy naklejać.

Filip

Ja mogę dodać jedną bardzo ważną informację a mianowicie to, że firma jest bardzo dobrym pracodawcą!!!

Janusz

A jakieś konkrety?

NN

A to ciekawa teoria

-''-
@Filip

Jest tak dobrym pracodawcą ze od lat nie dali ludziom konkretnej podwyżki i kto może ten stąd odchodzi, nawet pracy nie potrafią zapewnić,człowiek przyjeżdża i przez 8godz musi szukać sobie zajęcia

@-''-

Jak ci nie odpowiada to mozesz sie tez zwolnic idz na 4 brygady kroci nie zarobisz a zapomnisz jak dom wyglada nie jeden by sie zamienil z toba na jeden dzien chociaz przychodzisz do pracy i sie relaksujesz Bog wie ile nie zarabiamy ale wyplata jest na czas i tyle co trzeba ludziom to nie dogodzi !jak jestes tak ambitny i chcesz sie rozwijac i zarabiac to nie wiem jak tu przetrwales do tej pory

Xyz
@-''-

Zawsze możesz odejść i iść tam gdzie nie będziesz musiał szukać zajęcia ale Ci co odeszli teraz bardzo chętnie by wrócili Twój wybór

@Xyz

A do czego tam wracać ????

Jak do czego jestesmy zatrudnieni z przepracowania nikt nie mdleje wyplata jest nie wiadomo ile nie zarabiamy ale w innej pracy dostaniesz troche wiecej ale jakim kosztem nie dziekuje wole jezdzic do pracy i wracac jak czlowiek a w niedziele zjesc obiad z rodzina a ci co tak pisza to sa zazdrosni ja tam sie ciesze ze mnie zostawili narazie jest jak jest ale nie ma strachu a natyrac sie kazdy zdazy trzeba sie cieszyc i doceniac

xxx

Nie chcę mówić kto jest prawdziwą żmiją...

@xxx

Niech sie kazda zmija zastanowi nad soba a im mniej ludzi na linii tym gorzej sie zra ze soba

tt

Lucyna z testów dobrze zrobiłaś,że rozdzieliłaś to gniazdo żmij,jeszcze jest troche do zmienienia ale juz jest lepiej niż było.Dziwnie się porobiło na tej linii,kiedyś jak była stara ekipa to było lepiej,to wymieszanie montażu z testami nikomu na dobre nie wyszło

@tt

Najpierw to zmiany trzeba zaczac od samego siebie to raz a dwa kiedys pracowalo tyle SET ludzi i jakos to bylo a teraz taka garstka zostala i zgodzic sie nie moga. Na tej linii po trzecie co to za roznica czy ta jest z montazu a ta z testow?czlowiek jak jest normalny to. Wszedzie w zgodzie pracuje z ludzmi a bynajmniej sie stara a nie z byle czego problem robic i konflikt niepotrzebny sami sobie stwarzacie taka atmosfere

:) :) :)

Oj biedni zawiedzeni wszyscy co wyzywali od leserów i straszyli że będą wszyscy zapier....ć cały tydzień a i ci co liczyli na wielką kasę bo nie dość że sobota była wolna to jeszcze w tygodniu normalnie 8 godzin...

Zmeczony nadgodzinami
@:) :) :)

Taaaa sami sie ciesza i jedni i drudzy bo podejrzewam ze wszyscy maja dosc nadgodzin czas zaczac myslec o swietach

Zostaw merytoryczną opinię o Toshiba - Biskupice Podgórne

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Toshiba?

Kandydaci do pracy w Toshiba napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Toshiba