Opinie o Toshiba w Biskupice Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Toshiba. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Toshiba o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toshiba w Biskupice Podgórne

co

skąd ta pewność?

@co

Nie dzwonili dz ciebie?

co

skąd pewność że 14 będzie koniec postojowego?

@co

Nie napisalem ze to pewne tylko tak przekazali ze na dzien dzisiejszy 14 do pracy

ooo

Cieszmy się wypoczynkiem bo niestety wiecznie to trwać nie będzie i niedługo się pewno skończy :)

zaraz powrot do pracy
@ooo

Cos chodza sluchy po zakladzie ze od poniedzialku wracamy i zaczynamy produkcje

@zaraz powrot do pracy

Mnie tez doszly sluchy ze to juz ostatni postoj

Wujek d...

Może psychiatra by pomógł :) No skoro macie jakieś słuchy, głosy...

digital

Czy ktoś się orientuje może czy w poniedziałek wrócimy do pracy? Ma może ktoś jakieś przecieki? Spodziewać się jutro telefonu? Troche meczące już to jest, czekanie myślenie i pilnowanie telefonu. Albo wracamy albo niech dają do końca miesiąca wolne bo mnie to już denerwuje

kc
@digital

pracy jako takiej jeszcze nie ma , więc do pracy nie wrócimy ,ale czy w poniedziałek pojedziemy do zakładu to się jutro dowiemy do godz.15

@digital

Jesli bedzie wolne to tylko przyszly tydzien i koniec z postojami!

Nika

a skąd masz takie wiadomości?

@Nika

Halo co za cisza?cos mi sie zdaje ze w poniedzialek do pracy

14 do pracy

Przedłużone o 3 dni poniedziałek był wolny do odrobienia 19 listopada zobacz w kalendarzu firmy

Pytanie tylko do kiedy ten kalendarz jest aktualny nie zapomnij ze my juz nie compal :)

Co ludzie maja po kryjomu sie kryc i po facebookach przekazywac sobie informacje

Jak zadna tajemnica to napisz?mogli zadzwonic po wszystkich i zrobic zebranie nie rozumiem tego jak m9zna przekazywac informacje kiedy cwierc zakladu jest nieobecna!!!!!-!

@ja

Nie wiem jak zamierzają informować ,najwidoczniej na razie jeżdżą te osoby które są potrzebne ; co chcesz wiedzieć ? na początku listopada będzie przejęcie firmy linie będą przebudowane już się zaczęły prace to nie tak jak z compalem tu wszystko po nowemu będzie chyba nie zadzwonili po ciebie i się denerwujesz , nie martw się praca będzie

@tak

No ja siedze w domu i dlatego stad te pytania :)dzieki wielkiecza konwersacje

zx
@ja

to się ciesz i cicho siedź , bo inni siedzą jak na szpilkach ; zadzwonią czy nie? i muszą jechać nie wiadomo po co a pozostali sobie śpią w cieplutkim...

hjk
@zx

Jak myślicie-zadzwonią jutro też i przedłużą wolne?:)

Gosc
@hjk

Chyba tak bo nadal pustki,nic sie nie zmienilo na magazynach

Gosc
@Gosc

Tak wolne do 4go listopada,juz dzwonia

lol
@Gosc

Na początku listopada ma być przejęcie firmy przez Vestel , no i wtedy z pewnością o dalszych naszych losach decydować będzie nowy właściciel...

@lol

To juz chyba naprawde ostatnie wolne skoro tylko o 4 dni przedluzone a nie o 2 tygodnie ciekawep jak to dalej bedzie....

olala
@Xyz

Wszystko zależy czy mają już pozwolenia wszystkie, cześci itd bo z tego co słyszałam to jeszcze nie ale faktycznie może być tak że nowa władza bedzie nam kazała przyjeżdżać do pracy nawet jeśli produkcja jeszcze nie ruszy

tak

Produkcji na razie niema i tyle...

qwerty

Macie jeszcze czas to wpiszcie sobie Vestel mega fabrika i wyszukajcie filmy na (usunięte przez administratora) kilka jest i pooglądajcie sobie jak pracują bo u nas tak będzie , linka nie dam bo usuną

@qwerty

Nie wiem czy dobry film kliknalem ale na tym nagraniu pokazuja jak produkuja rozne rzeczy gdzieniegdzie pracuja w kombinezonach:!!!!!tylko nie jestem pewnien czy to telewizory Oby nie

@Xyz

Zanim u nas tak bedzie to nie wiem ile czasu minie hoho

qwerty
@Xyz

Tak jest kilka filmów i jest o wszystkim tego trzeba przesuwać o telewizorach też jest a panele też będziemy robić ...

@qwerty

A kiedy to bedzie ...chlopie

oho
@ja

Niedługo,już szykują linie-c1 i c2 bedzie jedną linią i oprócz normalnej produkcji bedzie tam też robiony panel, to samo z pierwszymi dwiema liniami k.

@oho

Taa zieloni już wiedzą i większość mężczyzn kilka razy już byli w pracy ..

@tak

To jak jedni mowia ze po co do pracy mamy przyjezdzac na miotle latac a tu piszesz ze juz szykuja linie ludzie to zdecydujcie sie i po co kolejna partia ludzi bo ktos napisal ze jutro nadejdzie wiekopomna chwila i nastepna partia ludzi do pracy nic tu sie nie sklada w calosc kazdy swoje!

@123

Jutro 6,45 się dowiecie

@tak

O 6:45???do kazdego beda dzwonic?i po co w koncu?co ty tam tworzysz kolego:)

@ja

nikt tu nic nie tworzy , CI CO JUTRO BĘDĄ O 6,45 DOWIEDZĄ SIĘ CO NAS CZEKA ,zresztą to żadna tajemnica , nawet była mowa żeby na faceboku czy inaczej powiedzieć znajomym co i jak ,tu na forum nie miejsce na takie rozpisywanie się , a z tą wiekopomną chwilą to nie wiem o co chodziło? a to co wyżej pisali to prawda a kiedy zaczniemy produkować nie wiadomo czy ktoś to wie ale na pewno będziemy

widz

No właśnie anonim będziesz miał okazje wykazać się na mopie

fan

anonim ty to się gubisz już w tym co tu wypisujesz raz się cieszysz że masz wolne raz że idziesz do pracy a w końcu się okazuje że dalej nic nie wiesz tylko snujesz opowieści dziwnej treści.Wrzuć na luz co ma być to będzie nie nakręcaj się

@fan

Wybacz ale nie kazdy komentarz jest moj :) pisza tu tez inni ludzie

uhu

Kto powiedział że to ostatnie wolne?Coś mi się nie wydaje...

@uhu

Bo niektore dzialy i osoby dostaly informacje ze mozliwe ze nawet we wtorek beda musieli przyjsc do pracy i maja byc pod telefonem np ja dostalem taka informacje wiec podejrzewam ze cos powoli zaczyna sie ruszac logicznie wnioskujac

Niektorzy juz jutro ida

ciekawy

ciekawe po co ? i na ile ? skoro tam pustki...

Chyba zbyt malo wiesz...

abc

To daj jakieś info kiedy to rusza ? czy tylko się domyślasz?

?

OO! Czyli magazyn pełny?...

@?

Jutro mamy jechac zeby rozbierac niektore stanowiska na produkcji beda przerabiac linie ...po swojemu.........

zzzz
@?

A magazyny świecą pustkami .

olo

To akurat dobre powinni jeszcze zorganizować pracę po swojemu :)

@olo

Z tego co wiem tak bedzie ......oby tylko tym najnizej nie bylo gorzej

@zzzz

Magazyny puste ale nikt nie napisal ze ze od jutra rusza produkcja pelna para wiec czytaj uwaznie

Jak ktos byl dzis w pracy i macie jakies nowe info co tam sie dzieje dajcie znac

gościu

Nikt wam nic nie napisze bo w większości są źli że wy sobie siedzicie w domu a część musi jeździć nie wiadomo poco ,zadzwońcie do swoich zielonych powinni wam przekazać co i jak

@gościu

Zli????!!!!! Przepraszam bardzo po tylu miesiacach wolnego platnego ktos jest zly ze mu kazali przyjechac ???chyba sobie ktos raczy zartowac!!!! jakby mi kazali przyjsc tez bym przyszedl chociazby z ciekawosci i tego zeby nie zapomniec drogi do pracy ile byscie chcieli siedziec na tym wolnym chyba troszeczke wam sie poprzewracalo w glowach od nadmiaru czasu wolnego ludziom to nie dogodzi bo i tak niczego nie docenia i widza tylko same minusy ja mam nadzieje ze to ostatnie wolne i wrocimy wszyscy!

x

Prawdopodobnie coś się będzie działo w listopadzie ale co i kiedy??? To dopiero po przejęciu firmy na początku listopada prawdopodobnie ...

@x

Tez czuje ze od poczatku listopada wrocimy wszyscy juz czas!dzieki za info

gościu

tak? to dlaczego jak było postojowe a ty musiałeś przyjechać to narzekałeś i byłeś zły

@gościu

Nie wiem do kogo to pytanie bo bo ja nigdy nie narzekalem ze musze przyjechac takze srednio rozumiem o ci ci chodzi

pomału ,pomału...

,,szczęśliwiec"
@x

I jutro nastąpi wiekopomna chwila i część załogi rozpocznie działalność po długim odpoczynku ,pozostali cieszcie się chwilą i oczekujcie na telefon o powrocie.Anonim wreszcie się doczekasz może upragnionego powrotu i zaspokoisz swoją ciekawość...

@,,szczęśliwiec"

No cieszcie się z rozpoczęcia działalności na miotle :) bo nic tam więcej niema do roboty hihi, no ale przynajmniej się dowiecie o przyszłości

@,,szczęśliwiec"

:)Zeby rozwiac watpliwosci nie jestem zielonym tylko zwyklym robolem i dalej podtrzymuje tak ciesze sie ze wrocimy:)pozdrawiam

Zaq

To ile jest tego postojowego ? Bo ja mam informację że 1 tydzień tylko...

@Zaq

Z tego to wychodzi ze kazdy ma inna informacja od swojego przelozonego i nie pytaj na forum ile tego wolnego tylko kazdy ma byc non stop pod telefonem nie sugeruj sie co tu pisza bo kazdy dzial kiedy indziej widocznie ma przyjsc.przyjdziesz wtedy kiedy ci lider karze przez telefon

Comp

Mam taką propozycję dla tych co tak bardzo są nieszczęśliwi z postojowego i chcą pracować ;bo skoro część osób prawdopodobnie ma jeździć to żgłoście się na ochotnika że wy pojedziecie za te osoby

Cos niepokojaca ta cisza czyzbysmy musieli przyjsc do pracy w poniedzialek ??pisac tu kto wie pierwszy

gostek

Tylko ciekawe po co przyjdziemy...

@gostek

Wlasnie to mnie dziwi i niepokoi po co

mi

Nastepne 2tyg wolnego, prawdopodobnie ostatnie postojowe

@mi

Super ze wolne i super ze ostatnie takze korzystajcie kochani odpoczywajcie

compal1234

i co pracujemy w poniedziałek

@compal1234

To pytanie czy stwierdzenie?

Chyba nie ma jeszcze informacji zwykle po 12 zawsze bylo wiadomo za wczesnie jeszcze

KIKA

Co tak wam tęskno za zimnymi nieogrzanymi autobusami?

gość

Ludzie a kto wam broni pracować?

kl

(usunięte przez administratora)br /> Nie podważam tego chodzi mi tylko o to czy już zostały uzyskane wszelkie zgody i czy już transakcja została sfinalizowana bo to jest chyba podstawą do rozpoczęcia produkcji, a o tym że przez 3 miesiące płaci nam compal to nie słyszałam

@kl

Widocznie bylas z na zebraniu z inna grupa i pan tego nie dodal ja napewno dobrze slyszalam.natomiast czy zostaly uzyskane zgody a transakcja sfinalizowana tego Ci nie powiem az tak wysoko nie siedze i jie znam tych procedur jesli chodzi o rozpoczecie produkcji natomiast modle sie zeby nikt nie dzwonil w piatek za tydzien i zebysmy wrocili bo juz baaaaaaardzo dlugo nas nie bylo i nawet nie ma sie od kogo dowiedziec mysle ze pierwszy i nieco wiecej powinien wiedziec ktos z magazynu nie znam takiego a oni beda mieli najszybciej info

aaa

ojojoj nie masz się już o co modlić

@aaa

No moze i dobrze ze o takie rzeczy tylko:) no co moze i glupie ale czes wracac pisze jak jest

a ja mam tylko nadzieje że zadzwonią

To ile bys chcial tego wolnego ?mi tez sie juz znudzilo tak jak przedmowczyni szczerze mowiac wole chodzic do pracy

ciekawy

Rozpisujecie się tutaj o częściach o planach produkcyjnych aja mam podstawowe pytanie : kto jest właścicielem zakładu na dzień dzisiejszy ? bo jakoś szukam ,szukam i cały czas wychodzi mi że nadal jest compal czyli jeszcze umowa nie została sfinalizowana

@ciekawy

Ale co ty chcesz znalezc w tym internecie?umowe sprzedazy firmy?lub inne poufne informacje?na zebraniu bylo mowione ze przez 3 miesiace placi nam compal do tego czasu poslugujemy sie ta nazwa firmy a jak nas compal kupil to ile jeszcze nazywalismy sie toshiba dlugo

kl

Nie przypominam sobie żeby na zebraniu coś takiego było mówione

@ciekawy

Wlascicielem fabryki jest vestel i to chyba juz od poczatku wrzesnia na internecie jest info na ten temat w jezyku polskim ze jestesmy sprzedani pozatym najlepszym zrodlem i potwierdzeniem jest P.Kowalczyk ktory przekazal ta informacje nam oficjalnie

@kl

Wtedy kiedy ja bylam na zebraniu bylo mowione przez 3 miesiace placi nam compal

zyx

coś cisza ? czyli w poniedziałek się spotykamy?

@zyx

siedzimy dalej 2 tygodnie!

@xyz

To pewne bo ja nic nie wiem nikt mi nie dzwonil???

pewne ! już obdzwaniają!

@xyz

No juz chyba wszyscy wiedza ale ja wiem czy to sie cieszyc

xyz

a dlaczego nie cieszyć się ? czekamy na nowego pracodawcę tak? wypoczywać i nabierać sił

@xyz

Myslicie ze to juz ostatnie dwa tygodnie wolne macie jakies informacje?

ka

Jeśli w piątek zadzwonią do ludzi pracujących na magazynie żeby od poniedziałku przyszli do pracy do rozładunku części to będzie to oznaczać że koniec już z postojowym. Ale czy części zostały zamówione i czy są już jakieś szczegóły dotyczące planu produkcyjnego to ci nie powiem bo nie wiem. Słyszałam tylko że jeżdżą nasi z biura do Turcji do fabryki patrzeć jak tam to wszystko wyglada

@ka

Bardzo Ci dziekuje za informacje :)

eh

I dużo się dowiedziałeś?

@eh

A co nie potrafisz czytac?

!
@ka

Zamówienie cześci i ich dostarczenie to min. 60 dni. A nic jeszcze nie zostało zamówione :(

@!

O nie tylko nie to:(

Przeciez to dwa miesiace nie wierze ze tyle bedziemy w domu siedziec:(

@!

Nie wiadimo czy to prawdziwa informacja jakos nie chce mi sie wierzyc tak do konca

@ka

I co tam sherlocku ? jadą z magazynu do pracy? będą części i praca???

Wlasnie halo magazyn!!!!!!!!!! Jakie macie info dajcie znac!!!!!!!!!!!???????

Mamy wolne ;)

dinozaur

Nie wiem czy jest to powód, żeby się cieszyć....

Do konca miesiaca bedzie wolne?dla mnie rowniez to nie powod do radosci jesli to prawda wrecz przeciwnie

Czyli za tydzien w piatek znow beda dzwonic dobrze rozumiem?wie ktos moze lepiej poinformowany ile to jeszcze moze przypuszczalnie potrwac??????

AA

Biedactwo ,biją cię w domu?!

@AA

Nie bija mnie w domu i nie bija mnie w pracy!!!!a jak tobie sie nie chce wracac to moze nie lubisz swojej pracy i chodzisz z przymusu to sie zwolnij bo strasznie musisz sie katowac jak przychodzisz tu na sile

KAKA
@dinozaur

No przecież pisałam wam że do stycznia będzie wolne to żeście się śmiali i nie wierzyli:)

@KAKA

Na zebraniu bylo powiedziane wyraznie ze taka sytuacja z postojowym moze potrwac cytuje nawet do 2,5 miesiaca ale nie do konca roku zanim ruszymy pelna para od stycznia beda musialy byc tak zwane probne produkcje sam pan Kowalczyk nie bez potrzeby podkreslal ciagle OKOLICE LISTOPADA. Ze spodziewa sie produkcji w tymze czasie nie wiem byliscie wszyscy na zebraniu i nadal siejecie zament i ploty sluchajcie uwaznie co sie mowi przeciez zebranie bylo w jezyku polskim

ktos

Kowalczyk ludziom z linki powiedział tak jak napisalas, a swoim z biura w tym mojej szefowej powiedział inaczej. Nie pierwszy raz w tym zakładzie jest tak ze każdej grupie mowi sie co innego!

@ktos

Inaczej tzn co powiedzial dokladnie?jesli moglbys napisac cos wiecej bylabym wdzieczna:)

KAKA

Ano to powiedział że przypuszczalnie prawdziwa produkcja z Vestelem rozpocznie sie w okolicach nowego roku, tzn około stycznia, i skoro Compal bedzie nam płacil te 3 miesiace (wrzesień,paźdz.listopad) to oczywistym jest że szybciej nie zaczniemy robić bo wtedy musiałby nam też zapłacic Vestel, a wiadomo że tego nie zrobią i nie dostaniemy dwóch wypłat. Vestel bedzie przeciągał rozpoczecie produkcji dopóki nam Compal płaci.Inna kwestią jest to że długo trwają administracyjne sprawy i możemy sobie tu pisać jak bardzo chcemy albo nie chcemy już iść do pracy-nic nie zależy od nas, nawet p.Kowalczyk na wiele spraw w tym temacie nie ma wpływu, nie przyspieszy się pewnych procedur.

@KAKA

Jeśli to prawda to się co niektórzy zapłaczą , a ja tego nie rozumiem bo zapowiada się że praca będzie dalej może się polepszy ,wypłata jest cała można odpocząć ,pobyć z rodziną bliskimi podreperować zdrowie jest okazja na spokojnie , a jak ktoś chce to może podjąć dodatkową prace na zlecenie czy na czarno i po co tutaj wypisywać swoje tęsknoty i swoją troskę niby to o zakład i jeszcze takie typowe : jak się nie podoba to się zwolnij ,

Wiesz niby mozna podjac ale gdyby czlowiek wiedzial dokladnie ile tego wolnego a tak naprawde co dwa tyg sie dowiadujemy ze wolne jest przedluzone a to co wyczytamy z forum to dla mnie nie jest do konca pewne to mozna sobie pisac podejmij prace mozna podjac tak ale to nie takie proste jesli trzeba dzies dojechac bo na miejscu nie ma mozliwosci takiej a jednak po kazdych dwoch tygodniach moga kazac przyjsc i tak kolko sie zamyka

Oh
@KAKA

A ja się bardzo ciesze ze jest tyle wolnego, naprawdę przyjemniej jest odpocząć w cieplutkim domu niż marznąć na zimnej hali i marnować tam czas siedząc na wózkach albo udając przed lajnami że mamy co robić tak jakby to była nasza wina że zajęcia nie mamy. Mam nadzieje że masz racje i szybko produkcja nie ruszy, dziwie się ludziom którzy biadolą że wolą iść do pracy, to nie lepiej pobyć z rodziną, z dziećmi? dobrze ktoś wcześniej napisał, że wypłata jest cała na czas, zapewnienie mamy że kupił nas Vestel i praca będzie, odpoczywajmy i cieszmy się wolnym bo w przyszłości naprawdę może być ciężko jak wprowadzą kilka zmian albo jakiś inny gorszy system pracy. Pozdrawiam was moi znajomi z pracy, będzie dobrze:)

Obserwator personalny
@Oh

Kochani - niedługo minie 10 lat od czasu gdy podjęliśmy pracę w tym zakładzie - było różnie - to fakt - ale wszyscy zaczynaliśmy z jednakowego prawie pułapu i każdy się uczył - i pracy i zarządzania w nowym zakładzie. Krytykom zarządzających nie było i nie ma końca - każdy miał swoją koncepcję uzdrowienia produkcji i zarządzania - a im niższy był poziom pracownika - tym wyższe mniemanie o słuszności jego chorych chwilami teorii ... Złorzeczeniom pod adresem innych nie było końca -a przecież ludzie nie są u nas żli - tylko trzeba mieć choć trochę kultury osobistej w sobie - by móc zobaczyć pozytywy u osób z którymi pracujemy . Ale nie....są grupki osób ponad wszystkimi ...uważają się za niezastąpione i plują jadem na wszystko co ich otacza:) Jak się czujecie teraz - siedząc w domkach wśród bliskich - na których pluć jadem nie możecie? Tęsknicie jak widać za znienawidzonym przed postojowym zakładem pracy i za pogardzanymi przez Was kolegami i koleżankami - bo pożywki dla siebie nie macie? Biedactwa - szkoda mi Was:) Prośba do osób zarządzających zakładem - stańcie na głowach i zróbcie wszystko co w Waszej mocy, by od poniedziałku nasze zakładowe Wampirzyce mogły wrócić do pracy i nadal czerpać siły życiowe z zatruwania życia innym - czy to kierowcy autobusu , czy paniom ze stołówki za - za małe ich zdaniem porcyjki jedzenia czy w końcu koleżance lub koledze z linki za ich niedoskonałości na które te doskonałe ,,plują" jadem i pogardą .Ratujcie je - proszę - bo stracimy niepowtarzalne i niezastąpione Egzemplarze ... a bez nich -to na bank zakład padnie /tak One przynajmniej myślą/ Pozdrowienia dla tych - którzy na przestrzeni tych wspólnie przepracowanych lat nie ,, pluli" na zakład i ludzi :) Do zobaczenia wkrótce - miejmy nadzieję :)))

@Obserwator personalny

No. Czekamy do jutra moi drodzy beda dzwonic czy nie beda dzwonic....jutro sie okaze

Piszcie jutro jak bedziecie wiedziec cos o postoju wczesniej bo do niektorych to dzwonia nawet ok 14 :00 predzej sie czlowiek stad dowie:)pozdrawiam caly zaklad

@

Haha! Na zły adres to piszecie ,proponuje wysłać to prosto do Turcji do Vestel Ticaret ,a po drugie nie podniecajcie się tak przecież ta firma już produkowała telewizory dla toshiby nawet przywozili je do nas i były to jeszcze gorsze badziewie a puki co to jeszcze nic nie wiadomo co i kiedy będziemy produkować i jeszcze płaci nam compal

bzik
@@

I dobrze, oby jak najdłużej to postojowe trwało:)

@@

Czy ktos sie orientuje moze ze jak wrocimy do pracy w poniedzialek to na dluzej czy znow na 1 dzien????

gość

A skąd ta pewność że wrócimy w poniedziałek?Może przedłużą postojowe?

@gość

Planowo mamy isc w poniedzialek wiec stad pytanie mije a czy pojdziemy to juz inna sprawa o ktorej sie jutro przekonamy

Zostaw merytoryczną opinię o Toshiba - Biskupice Podgórne

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Toshiba?

Kandydaci do pracy w Toshiba napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Toshiba