Tecnocasa

Opinie o Tecnocasa

Co jaki okres czasu w Agencja Nieruchomości Tecnocasa można ubiegać się o podwyżkę?

G.L

Awans to podwyżka, pozatym wyplaty są uzależnione od obrotu jaki zrobisz plus wyrobienie normy spotkan itd

Maciek

Że co? Podwyżkę? ????????????

Były długoletni pracownik

Podwyżka! Hhahha Tecnocasa to najgorzej opłacająca pracowników firma w tej branży na krakowskim rynku.

Wiecie czy Agencja Nieruchomości Tecnocasa udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Były długoletni pracownik

Nic nie otrzymasz omijaj szerokim łukiem tą firmę.

Klient

Cześć, nigdy nie pisałam negatywnych opinii ale tym razem to zrobię. Chcieliśmy wynająć mieszkanie z koleżanką w Krakowie na Prokocim Nowy bo bardzo nam się spodobało i oferta była w całe spoko. Ale spotkanie z dziewczyną z tej agencji zniechęciło nas. Dziewczyna była chamska i nie miła. Narzekała że moja koleżanka, która przyjechała na spotkanie, spóźniła się, chociaż ta jeszcze poł godziny przez czekała pod budynkiem. I tylko przez tą dziewczynę musiała pojechać na inny adres i wrócić z powrotem!!! Same obejrzenie mieszkania było okropne! Moja koleżanka wszystko musiała pytać, bo dziewczyna nic nie powiedziała o ofercie, a tylko powiedziała co i gdzie się znajduje. Moim zdaniem człowiek który pracuje w agencji nieruchomości nie może tak się zachowywać so potencjalnych klientów. A prawie na 80 % procent byliśmy pewne że będziemy wynajmować tę mieszkanie

Klient

Cześć, nigdy nie pisałam negatywnych opinii ale tym razem to zrobię. Chcieliśmy wynająć mieszkanie z koleżanką w Krakowie na Prokocim Nowy bo bardzo nam się spodobało i oferta buła w całe spoko. Ale spotkanie z dziewczyną z tej agencji zniechęciło nas. Dziewczyna była chamska i nie miła. Narzekała że moja koleżanka, która przyjechała na spotkanie, spóźniła się, chociaż ta jeszcze poł godziny przez czekała pod budynkiem. I tylko przez tą dziewczynę musiała pojechać na inny adres i wrócić z powrotem!!! Same obejrzenie mieszkania było okropne! Moja koleżanka wszystko musiała pytać, bo dziewczyna nic nie powiedziała o ofercie, a tylko powiedziała co i gdzie się znajduje. Moim zdaniem człowiek który pracuje w agencji nieruchomości nie może tak się zachowywać so potencjalnych klientów. A prawie na 80 % procent byliśmy pewnie że będziemy wynajmować tę mieszkanie

Samuel

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie agentów i jakie warunki stawiają ?

Robert
@Samuel

Przyjacielu, lepiej jeździć taksówką, sprzątać, pracować na magazynie lub Call Center niż pracować u nich. Na biegacz się po mieście w celu pozyskania nieruchomości i jak cokolwiek sprzedaż to znaczną część prowizji zabiorą. Jak nie zrealizujesz odpowiedniej ilości spotkań to nawet podstawy nie dostaniesz. Nawet nie czytaj ogłoszeń tych Januszy biznesu.

Kupująca

Miałam do czynienia z oddziałem w Nowej Hucie na os. Piastów 21b. Osoba zatrudniona w biurze niekompetentna, w czasie prezentacji mieszkania nie potrafila udzielic podstawowych i rzetelnych informacji na temat transakcji a także mieszkania. Agencja nastawiona na zysk kosztem kupującego. Agencjo!!! Jak już chcesz zarabiać na ludziach to wyszkol albo zatrudniaj ludzi kompetentnych i zorientowanych w zakresie kupna-sprzedazy.

investorcracov
@Kupująca

Potwierdzam, o ile mi wiadomo to nastąpił mały rebrending. Kadra "słynnego" z poprzednich, komentarzy biura na starej Nowej Chucie przeniosła się na Piastów. Dlatego zalecam ostrożność kupującym oraz sprzedającym mieszkanie i osobą poszukującym pracy.

Ortofil
@investorcracov

"Rebranding", " Nowa Huta", "Osobom ". Poza tymi podstawowymi brakami w znajomości pisowni, ortografii wszystko się zgadza.

o123

Agencja nie poważna ! Korzystając z ich usług tracą państwo tylko czas ! Szczerze NIE POLECAM !

ole12
@o123

Niestety muszę potwierdzić!!

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Agencja Nieruchomości Tecnocasa?

Obiektywny

System premii uznaniowych? W tej firmie cos takiego jak premie, szacunek dla pracownika czy też docenenienie jego wkładu pracy nie istnieje. Na twoim miejscu wybrałbym zdecydowanie inne biuro nieruchomości.

joe

Czy jeżeli złożę ofertę kupna nieruchomości , ogłoszenie znika z portali internetowych i nie jest prezentowane dla potencjalnych kupców do czasu aż sprzedający nie zaakceptuje /zaakceptuje mojej oferty ?

@joe

Szanowny Panie, po złożeniu oferty kupna nieruchomość, do czasu zakończenia negocjacji, nie powinna być prezentowana innym potencjalnym nabywcom. Jeśli chodzi o ogłoszenia w internecie, należy to do indywidualnych decyzji oddziału i ustaleń agencji z właścicielem nieruchomości. W razie dodatkowych pytań, proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy (e-mail: rzecznik@tecnocasa.pl, tel.: +48 505 461 957).

Pani dobra Rada

Niestety nie mogę powiedzieć nic dobrego na temat Tecnocasy: - dużo godzin pracy ( brak elastyczności ) - ich idea to idź szukaj po blokach mieszkań--> pozyskaj nie ważne co i jak---> sprzedaj szybko bez żadnych sentymentów... Dla tej firmy NIC więcej nie jest ważne oprócz ICH zarobku ( Nie liczy się agent czy klient) - pomimo obiecanek i pięknych słów jesteś tam cały czas nikim i nie ma szans na rozwój... Jeśli się zastanawiasz STANOWCZO ODRADZAM ! Każde inne biuro będzie Cię o niebo lepiej traktowało od tej sieciówki!

Edward
@Pani dobra Rada

Całkowicie zgadzam się z opinią koleżanki. Układy i układziki. (usunięte przez administratora) Narobisz się i nic z tego nie masz i jeszcze dostaniesz reprymendy. Prowizję mają podwójnie od sprzedającego mieszkania i kupującego. Ludzie unikajcie pośredników szerokim łukiem biorą 8-6% prowizji ze sprzedaży bądź kupna. Policzcie sobie ile wychodzi to przy aktualnych cenach mieszkań w Krakowie. Bardziej opłaca się wziąć dla kupującego i sprzedającego wynająć prawnika aby sprawdził stan prawny i przygotował umowy niż "specjalistów" od nieruchomości którzy skasują kasę.

Milena

Nie trzeba być oszukany na WNUCZKA, wystarczy mieć kontakt z Tecnokasą w Krakowie na ul. Starowiślnej. Mila, pomocna obsługa,jak się zorientowałam po sprzedaży okazało że zniknęły 15m2 1 5m.Co ciekawe, nie odbierają telefonu, udają że się nie znają między sobą.. Szukam kontaktu ze wszystkimi poszkodowanymi przez tą firme

@Milena

Powyższy wpis traktujemy jako pomówienia. W związku z tym sprawa została przekazana do kancelarii prawnej w celu prowadzenia dalszych czynności.

Rafał

Bardzo miła obsługa w biurze, rzeczowa rozmowa z osobą zarządzającą oddziałem (kierownik), system wynagrodzeń podstawa + prowizja Moje sugestie dla Agencja Nieruchomości Tecnocasa: Brak Lubię atmosferę w Agencja Nieruchomości Tecnocasa za: Mody personel i ludzie chcący pomóc

Joanna
@Rafał

W swoim komentarzu wspominasz o systemie płacowym - możesz powiedzieć, czy poza wspomnianym przez Ciebie wynagrodzeniem są także jakieś dodatki pozapłacowe, na przykład karta sportowa? Napisałeś także, że pracownicy są młodzi, czy jest to praca dla osób rozpoczynających swoją karierę zawodową, bez doświadczenia?

Mikołaj
@Joanna

Na swojej stronie piszą, że oferują możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji, rozwój kariery zawodowej oraz motywującą atmosferę pracy. Ale nie ma nic o rodzaju umowy i wynagrodzeniu. Powie mi ktoś na co można tak liczyć?

Niki
@Rafał

Odradzam pracę w Agencji nieruchomości tecnocasa. Mam tu na myśli pewne biuro w rejonie Nowej Huty. Umowa bardzo jednostronna, zabezpiecza jedynie interes pracodawcy. Praca od 8-16 nawet w soboty. Dodatkowo obowiązki związane z wykonywaniem zadań wyznaczonych przez biuro naraża na dodatkowe koszty, których pracodawca nie pokrywa. Duża część prowizji uzyskanej z tytułu sprzedaży nieruchomości, bądź wynajmu pochłania pracodawca. Pracownik otrzymuje niską prowizję w stosunku do wykonywanych obowiązków i odpowiedzialności jaka wiąże się z pracą (podpisywanie umów pośrednictwa, negocjacje z klientami, finalizacje transakcji). Radzę dobrze się zastanowić, zanim podejmie się tam pracę. Radzę być bardzo ostrożnie podchodzić do ofert pracy w tej agencji, a jeżeli już ktoś się zdecydował to od razu należy bacznie wszystko obserwować i wyciągać wnioski. W żadnym wypadku nie ulegać presji czy socjotechnikom używanym przez kierownika czy starszych współpracowników.

Wanda

Korzystałem z ich pomocy przy zamianie mieszkania. Miałam kontakt z kilkoma oddziałami na północnym zachodzie Krakowa. W każdym oddziale atmosfera była przyjazna a pracownicy pozytywnie nastawieni do mojej osoby i do pracy. Jestem zadowolona z przeprowadzki. Moje sugestie dla Agencja Nieruchomości Tecnocasa: Pracujcie tak nadal Lubię atmosferę w Agencja Nieruchomości Tecnocasa za: pozytywni ludzie bardzo pomocni

Elżbieta

Lubię atmosferę w Agencja Nieruchomości Tecnocasa za: Korzystałam z usług agencji nieruchomości tecnocasa ,obsługiwała mnie pani Aleksandra ,byłam zadowolona ,pani Aleksandra przygotowała mi propozycje mieszkań ,,dokładnie takie jakie mnie interesowały ,zadawałam dużo pytań pani Aleksandra była dobrze przygotowana i bardzo szczegółowo odpowiadała na moje pytania .To miła uprzejma i kompetentna osoba .Polecam.Elzbieta

Hanna

@były pracownik, komentarze są usuwane, gdy naruszają regulamin serwisu. Akceptuje się go przed dodaniem komentarza. Zachęcam do zapoznania się: https://www.gowork.pl/regulamin Każdy komentarz, nawet negatywny, jeśli nie łamie regulaminu to pozostaje na forum.

Waldi

Zastanawiająca jest ta cisza na forum?

Hanna

Z tego co widzę na stronie internetowej Agencja Nieruchomości Tecnocasa zaprasza nowe osoby zainteresowane współpracą z firmą do przesyłania CV na adres e-mailowy. Więcej informacji znajduje się pod linkiem: http://www.tecnocasa.pl/tecnocasa-kariera-kontakt-z-nami.html Czy ktoś ostatnio brał udział w takiej rekrutacji i chciałby podzielić się swoim doświadczeniem? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Zachęcam do aktywności na forum, gdyż pomoże do osobom w podjęciu decyzji o współpracy.

Kamil

Pracuję w Tecnocasie ponad 8 miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Kamil, WAMM2

Pracuję w Tecnocasa już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Są szkolenia, dużo się dzieje. jest tak jak było przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej. Wynagrodzenie terminowe, bez problemów.

Jestem na etapie gromadzenia informacji o tej agencji i... póki co utknąłem na pierwszym kroku: w Krajowym Rejestrze Sądowym nie ma żadnej spółki o nazwie "tecnocasa", a na stronie agencji nie ma ŻADNYCH danych firmowych: NIP-u, REGON-u, nic! To już jest mooocno zastanawiające... firma-widmo!

aaaanonim
@anonymous

każdy oddział jest niezależnym podmiotem gospodarczym - info z drzwi - co znaczy, że każdy ma innego właściciela, nazwa oddziału na pieczątce zapewne, w każdym oddziale inna

Zostaw merytoryczną opinię o Tecnocasa - Kraków

• Jak się pracuje w Tecnocasa?

Zobacz opinie na temat firmy Tecnocasa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tecnocasa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tecnocasa?

Kandydaci do pracy w Tecnocasa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tecnocasa