Tecnocasa

Opinie o Tecnocasa

Była pracownica

Wiecie co..czytam te opinie i ja chyba w innej Tecnocasie pracowałam. Jeśli chodzi o szkolenia, to nie tylko czas, który poświecił mi kierownik oddziału na szkolenia w biurze, ale i tzw ścieżka w siedzibie firmy dla grupy nowych agentów, prowadzona przez właścicieli innych biur, jak i szkolenia zewnętrzne. Miałam okazję uczestniczyć w szkoleniu sprzedażowym, szkoleniu z notariuszem, kolejnym z organizacji czasu pracy i z radzenia sobie ze stresem. I to wszystko byli prowadzący spoza firmy. Jasne, ze każdy oddział działa inaczej i są te lepsze i gorsze. Może dobrze trafiłam, i gdyby nie wyjazd za drugą połówką to pewnie bym została. Byłam traktowana po ludzku i z szacunkiem. Wypłata się nie spóźniała i zawsze była dla mnie zrozumiała. Jest to praca, którą trzeba lubić, a jeśli boicie się odezwać do obcych ludzi to będzie Wam ciężko się odnaleźć. Na pewno każdy dzień jest inny i codziennie kogo innego się spotyka. Jest mnóstwo wyzwań ale i możliwości rozwoju. Ogólnie polecam!

nick
@Była pracownica

Zgadzam się, ponieważ to prawda.

Rafał

Bardzo miła obsługa w biurze, rzeczowa rozmowa z osobą zarządzającą oddziałem (kierownik), system wynagrodzeń podstawa + prowizja Moje sugestie dla Agencja Nieruchomości Tecnocasa: Brak Lubię atmosferę w Agencja Nieruchomości Tecnocasa za: Mody personel i ludzie chcący pomóc

Niki
@Rafał

Odradzam pracę w Agencji nieruchomości tecnocasa. Mam tu na myśli pewne biuro w rejonie Nowej Huty. Umowa bardzo jednostronna, zabezpiecza jedynie interes pracodawcy. Praca od 8-16 nawet w soboty. Dodatkowo obowiązki związane z wykonywaniem zadań wyznaczonych przez biuro naraża na dodatkowe koszty, których pracodawca nie pokrywa. Duża część prowizji uzyskanej z tytułu sprzedaży nieruchomości, bądź wynajmu pochłania pracodawca. Pracownik otrzymuje niską prowizję w stosunku do wykonywanych obowiązków i odpowiedzialności jaka wiąże się z pracą (podpisywanie umów pośrednictwa, negocjacje z klientami, finalizacje transakcji). Radzę dobrze się zastanowić, zanim podejmie się tam pracę. Radzę być bardzo ostrożnie podchodzić do ofert pracy w tej agencji, a jeżeli już ktoś się zdecydował to od razu należy bacznie wszystko obserwować i wyciągać wnioski. W żadnym wypadku nie ulegać presji czy socjotechnikom używanym przez kierownika czy starszych współpracowników.

Wanda

Korzystałem z ich pomocy przy zamianie mieszkania. Miałam kontakt z kilkoma oddziałami na północnym zachodzie Krakowa. W każdym oddziale atmosfera była przyjazna a pracownicy pozytywnie nastawieni do mojej osoby i do pracy. Jestem zadowolona z przeprowadzki. Moje sugestie dla Agencja Nieruchomości Tecnocasa: Pracujcie tak nadal Lubię atmosferę w Agencja Nieruchomości Tecnocasa za: pozytywni ludzie bardzo pomocni

Pracuję w Tecnocasa już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Są szkolenia, dużo się dzieje. jest tak jak było przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej. Wynagrodzenie terminowe, bez problemów.

Ksenia Nowy wpis

Witam, zastanawiam się jak to jest, że w takiej ofercie dla Agenta Nieruchomości są wpisane widełki placowe od 2 do 10 tys brutto na pełny etat, podkreślę, że oferta jest jeszcze widoczna i była dodawana już w styczniu. Czy ten minimalny próg nie powinien być w teorii wyższy? Proszę o wyjaśnienie

oyeah Nowy wpis
@Ksenia

Wypłata w Tecnocasie składa się z kilku elementów jest to podstawa + prowizja + premia kwartalna + dodatki za np. polecenie doradcy kredytowego. Tak na prawdę górny próg nie istnieje, nie ma żadnego limitu kwoty prowizji. Co do minimum jest tak jak w ogłoszeniu. W nieruchomościach czy innych pracach w szeroko pojętej sprzedaży nie masz stawki godzinowej, żeby tu wychodziła minimalna krajowa. Ja niejednokrotnie osiągałam tutaj wypłaty po około 10 tysięcy zł i więcej. Myślę że jak szukasz pracy w sprzedaży to nie ma co patrzeć na minimalną stawkę tylko jakie pieniądze możesz zarobić jeżeli się sprawdzisz.

@oyeah

Czyli teoretycznie może wyjść niestety tak, że ktoś skoczy miesiąc z kwota 2000 zł na koncie? Zastanawiam się za jaki praktyczny zakres wykonanych zadań mogłoby tyle przypadać? Co wykonuje się w projektach z opisu oferty, prócz samej interakcji z klientem?

oyeah

Pracowałam w firmie Tecnocasa kilka lat i śmiało mogę polecić tą pracę dla młodych komunikatywnych osób, które liczą na rozwój i wysokie zarobki. Tecnocasa jest siecią franczyzową, więc dużo zależy od konkretnej placówki, w której się pracuje ale ogólne zasady panujące w firmie jak i jej rozpoznawalność, obecność na rynku od 20 lat i ilość placówek (ponad 25 w Krakowie) oraz ilość agentów zdecydowanie ułatwia pracę jako pośrednik. Tecnocase tworzą młodzi ludzie i panuje tam bardzo dobra atmosfera. Nie musisz mieć jakiekolwiek doświadczenia, ponieważ wszystkiego cię tam nauczą. W kwestii szkoleń są one prowadzone w biurze, w którym jesteś zatrudniony, dodatkowo są organizowane ścieżki szkoleniowe wdrażające nowych pracowników, które trwają kilka tygodni, oprócz tego pojawiają się szkolenia zewnętrzne ze sprzedawcami, notariuszami, architektami, doradcami kredytowymi itd. Uważam, że pod kątem wyszkolenia agentów Tecnocasa stoi na bardzo wysokim poziomie (a miałam styczność z wieloma osobami również pracującymi w tej branży ale w innych biurach i na prawdę jest różnica). Jeżeli sprawdzisz się w roli agenta masz szanse na zostanie kierownikiem placówki, a potem założenie własnego biura. Jest to kwestia kilku lat. Są przypadki osób, które pracowały około 2 lat i już są właścicielami biur, a wcześniej nie miały nic wspólnego z nieruchomościami! Jeżeli chodzi o zarobki to dostaje się podstawę + prowizje + premie kwartalne i na prawdę jak się ciężko pracuje to nie ma się na co narzekać. Wypłaty po kilkanaście tysięcy złotych a nawet i więcej na prawdę są możliwe.

Kierownik Nowy wpis
@oyeah

Potwierdzam! Nie tak dawno temu do pracy przyjęli mnie będącego praktycznie wrakiem człowieka. Dzięki wsparciu szefa niedługo będę mógł zostać młodym przedsiębiorcą z dużą wiedzą i olbrzymim wsparciem z góry. Zarobki - mega jeśli tylko ktoś robi to co do niego należy i trzyma się schematu. Niczego więcej nie trzeba, tylko ambicji. Ludzie wokół pomogą

Anula

To w sumie możecie opisać te aktualne szkolenia? czy w ich zakresie cokolwiek się zmienia z czasem? Na przykład jak teraz kolejny rok idzie? Widziałam te opinie, w której ktoś stwierdził, że jak na dobra grupe się trafi to można przy tym zyskać. Tylko czy ma się w ogóle na to jakiś wpływ?

oyeah
@Anula

Szkolenia są ciągle dostosowywane do aktualnych potrzeb jakie są na rynku. Po każdej ścieżce szkoleniowej pracownicy wypełniają ankiety z oceną szkolenia i też na tej podstawie są one dostosowywane do młodych agentów. Oprócz kilkutygodniowej ścieżki szkoleniowej masz szkolenia w oddziale oraz szkolenia z handlowcami, notariuszami, architektami oraz doradcami kredytowymi.

Czemu do dziś nikt nie udzielił odpowiedzi na zapytanie odnoszące się do rekrutacji pośrednika w obrocie nieruchomościami? To zapytanie jest sprzed jakichś dwóch lat a mnie w internecie wyświetlała się taka oferta. jak ocenicie tegoroczne warunki?

Cześć, czy zagadnienie rozwoju jest tu może przez kogoś do szerszego omówienia? Liczę na zdanie osób doświadczonych. Wyświetliła mi się właśnie oferta od firmy zatytułowana „rozwojowa praca w centrum miasta” przy czym podano jeszcze stawkę do 20 tys, wiec chętnie najpierw poczytam co macie na ten temat do napisania. Warto się zainteresować?

BiG

Co trzeba przyznać proces szkoleniowy w firmie jest całkiem sprawny jeśli jeszcze trafisz na grupę która będzie dobrze prosperować na szkoleniach to marka ma za zadanie wcielić cie w struktury i pomoc stworzyć ci warunki dk tego by samemu otwierac kolejne oddziały - żaden franczyzobiorca nie jest spoza stajni

Jak długo trwa proces awansu w Tecnocasa?

Michał W.

Od jakiegoś czasu zastanawiałem się nad złożeniem CV w jednym z oddziałów, ale zauważyłem, że zniknął. I z tego co widzę całkiem sporo oddziałów ostatnio w tej firmie zniknęło. Czy ktoś wie co się tam dzieje?

@Michał W.

Jeżeli nadal jest Pan zainteresowany pracą w którymś z naszych oddziałów to uprzejmie prosimy o przesłanie CV na adres info@tecnocasa.pl

Michał W.
@Tecnocasa

Jednak wolałbym wiedzieć, co się dzieje ze znikającymi biurami, żeby się nie okazało, że składam CV do upadającej firmy

@Michał W.

Szanowny Panie Michale, Istotnie, w ostatnim czasie w kilku przypadkach zmieniły się osoby zarządzające niektórymi z naszych oddziałów lub zmieniła się lokalizacja biura w danej dzielnicy, ze względu na możliwość lepszego wyeksponowania naszych placówek (większa witryna, bardziej uczęszczane miejsce, większy metraż lokalu). W tym samym czasie otworzyliśmy również nowe biura, co świadczy zdecydowanie o dobrej kondycji firmy. Bardzo spodobała nam się Pańska dociekliwość i determinacja w dążeniu do uzyskania interesujących Pana informacji - to cechy bardzo przydatne i pożądane w naszej branży, więc jeszcze raz serdecznie zapraszamy do przesłania aplikacji na adres info@tecnocasa.pl.

BiG
@Tecnocasa

Fajnie ze w końcu marka Thcnocasa włączyła sie do dyskusji, słowo marka tutaj pasuje najlepiej ponieważ Panie @Michał W. chciałbym Panu uświadomić ze Tecno to franczyzodawcą gdzie pracownicy którzy lepiej weszli w struktury firmy i mieli lepsze wyniki dostają awans na kierownika danego oddziału, a potem jesli ktos ma takie ambicje może otworzyć własny oddział(jesli odpowiednie osoby sie do tego przychylą) raczej sie zgodza ponieważ bedzie pobierana wtedy frycowe. Ale prawda jest taka ze Tecno to nie jedno lity twór gdzie można trafić na lepiej zarządzany oddział albo gorzej. I to ze w jednym oddziele było jakos to nie znaczy ze w innym jest tak samo

@BiG

Jaka z tego konkluzja może obecnie wynikać dla obecnych zainteresowanych? Czy są prowadzone jakieś rankingu lub cokolwiek? mam na myśli te wspomniane oddziały, podkreślasz ze jeden może być lepiej a drugi gorzej zarządzany, co z tymi lepszymi? Znacie przykładowe?

Czy w Agencja Nieruchomości Tecnocasa odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

olo

można podejść do któregoś z biur i zostawić CV.

Była pracownica

Ja podczas pracy uczestniczyłam w kilku takich szkoleniach. Poza szkoleniami prowadzonymi w siedzibie przez właścicieli innych biur, były tez szkolenia z osobami zupełnie spoza firmy. Np szkolenie sprzedażowe, z marketingu, z notariuszem, z zarządzania czasem i radzenia dobie ze stresem.

@Była pracownica

i za te wszystkie szkolenia placi pracodawca, tak? czy chce pospiasania jakiejs lojalki ze np przez rok nie odejdziesz skoro w ciebie tak inwestuje

@Halina

Nikt nigdy nie kazał mi płacić za żadne ze szkoleń. Poufność owszem, ale o lojalce na tym etapie nic nie wiem.

Zuza
@Była pracownica

No i teraz pytanie na ile te szkolenia były skuteczne? Generalnie to jest przy tym dawane coś jako dowód, że się na takim było? Dla przykładu certyfikat? I przede wszystkim jak bardzo czasochłonne są? One w trakcie pracy maja miejsce? Potem trzeba to odrabiać?

Czy pracując w tecnocasie jest obligatoryjne chodzić od drzwi do drzwi i pytać ludzi czy coś się nie sprzedaje? Czy można podjąć pracę i tego nie robić ?

xyz
@Michał

zależy od biura, ale generalnie jest to obligatoryjne

@xyz

To co innego jeszcze się robi w takim razie prócz tych wycieczek od drzwi do drzwi? Czego jeszcze wymagają?

wieloletni pracownik
@Michał

Poszukiwanie nieruchomości na sprzedaż polega na łączeniu różnych metod i kontakt bezpośredni czyli właśnie pytanie lokalnych mieszkańców to jedna z metod poza telefonami itp. Można iść na łatwiznę i robić to co cała konkurencja tj. nie ruszać się z biura i dzwonić na ogłoszenia z internetu ale to mało efektywne. Nawet w sumie ci bardziej ogarnięci agenci z innych firm sami stosują sposoby Tecnocasy...

Kama

Pytanie tylko na którą część pada ta dość dokładna odpowiedź? W tym roku jaki jest styl pracy i jakie zarobki z niego wynikają? Czy ich potencjał wzrasta z czasem? Są może jakieś konkretne porady dla osób nowych?

Obecny pracownik
@Kama

Pozwolę sobie odpowiedzieć jako osoba, która jeszcze niedawno była na miejscu nowego pracownika. Zalecam trzymać się tego co zalecają przełożeni. Metoda pracy wymaga codziennego kontaktu z ludźmi na strefie, bo to po prostu działa. Rejonizacja daje to, że jeśli ktoś robi to konsekwentnie, to nie dość, że zyskuje grono klientów od razu, to dodatkowo sami zgłaszają się oni do biura. Zresztą, firma działa w ten sposób na całym świecie - nie byłoby to możliwe gdyby to nie działało.

Jak wygląda ścieżka kariery w Tecnocasa? Czy trudno jest zdobyć awans?

wieloletni pracownik

Kiedy agent dobrze sobie radzi i są perspektywy to po 1,5 - 3 latach awansuje na kierownika oddziału. Jeśli się sprawdzi i będzie chciał kontynuować współpracę to ma szanse zostać właścicielem nowej placówki. Jedni realizują to w 3 lata jedni w 5. Piszę to jako osoba, która przeszła przez te wszystkie etapy i nadal działająca w tej firmie :)

Obecny pracownik
@wieloletni pracownik

Potwierdzam i z całego serca polecam! Jeśli ktoś nie radzi sobie w kontaktach z obcymi ludźmi, to zupełnie się nie odnajdzie, jednak jeśli nie ma z tym problemu, przykłada się do szkolenia, wykonuje swoje obowiązki, to nie tylko może liczyć na dobre pieniądze, ale także na niesamowicie pozytywną atmosferę. Zapraszam do naszego teamu :)

Joanna

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami, jak wygląda rekrutacja? Jest możliwość wzięcia udziału zdalnie czy trzeba przyjechać do siedziby firmy? I ile trwa ogółem? Dajcie znać, czego się spodziewać. Pozdrawiam.

Bogna

Chyba ktoś nie ma zupełnie rozeznania w pracy agenta nieruchomości . Firma spoko polecam!!

brother11
@Bogna

Jeżeli taka dobra i firma i prowizje tak niesamowite, to dlaczego nie stać ich na zatrudnienie w oparciu umowę o prace nawet na najniższej krajowej? Jeżeli byłoby normalne zatrudnienie + prowizje, wolne soboty i dni ustawowe to taka pracę można wykonywać, nawet jeżeli jest stresująca i odpowiedzialna. Jeżeli firma chwali się takimi osiągnięciami na krakowskim rynku nieruchomości to czemu normalnie nie zatrudni swoich agentów?

Przemek
@brother11

W biurach nieruchomości nie zatrudnia się na umowy o pracę i w tym zawodzie nie jest to "normalna" umowa. Jeśli jakieś biuro to robiło to szybko upadło. Umowa o pracę zabija kreatywność i zaangażowanie, niezbędne do tego zawodu. Jeśli szukasz umów o pracę zmień branżę.

Piotrek
@Przemek

Ha ha czyli polskie "januszostwo" bez umowy zawsze najlepiej :) ok rozumiem twoje podejście. Masz rację człowiek ma motywację żeby działać tylko że jak stracisz zdrowię stanie się jakiś wypadek nie z twojej winy to tracisz pracę, nie masz prawa do publicznej pomocy lekarskiej i nie dostajesz wsparcia, czyli jesteś na lodzie. Jak by w tej firmie dało się zarobić takie prowizję jak piszecie to w zasadzie umowa byłaby nie potrzebna natomiast pracując w sprzedaży wszystko zmienia się dynamicznie i nie masz często wpływu na to. Więc jest to praca nie dająca stabilizacji, wymuszająca ciągłe zaangażowanie nieraz po godzinach, zatraca się granica między życiem prywatnym a zawdowym i stajesz się niewolnikiem, obietnice rozwoju są ułdą która ma na celu kanalizację twojego myślenia na jednym jak sprzedać. To bardzo zawęża myślenie. Natomiast nie dziwi mnie to Tecnocasa ma takie sposoby działąnia. "Piękne panienki", "szkolenia" i sama organizacja biura 3 do czterech osób więc jak jesteś nowy to nie masz możliwości weryfikacji bo kto ci to powie. Wszystko przemyślane zorganizowane jak we włoskiej mafii tylko pieniądze marne i żaden prestiż.

@Przemek

Pomijając umowę o pracę (chociaż prawnie patrząc to umowa zlecenie, na podstawie której się tam pracuje, spełnia wszystkie kryteria umowy o pracę: m.in praca w siedzibie firmy i w określonych godzinach), to stawka przy pracy pon-pt po 8h plus niektóre soboty wynosi UWAGA 10,80 zł/h (licząc przy 168 h w miesiącu czyli praca od pon-pt po 8 godzin plus jedna sobota). WYZYSK. Przypomnę, że podstawowa godzinowa stawka minimalna na umowę zleceniu wynosi na ten moment 18,3 zł/h. Od sprzedaży są prowizje, lecz w porównaniu do innych biur nieruchomości są one małe, jak na prowizje, które się bierze od klientów.

W innych biurach nie dostaniesz żadnej podstawy, plus, jeśli radzisz sobie ze sprzedażą to wskakujesz na wyższe progi i dostajesz do 25% prowizji od sprzedaży ;) A jeśli sobie nie radzisz to dostajesz podstawę i narzekasz.

Agnieszka

To jakie trzeba mieć wyniki żeby osiągnąć ten wyższy próg prowizji?

xyz

dokładnie tak jak jest napisane, wynagrodzenie porażka

25% prowizji w porównaniu do 60% w innym biurze gdzie pracowałem, chyba nie ma o czym dyskutować :) wasza dziadowska podstawa nic tu nawet nie pomoże. Plus tam jeszcze elastyczne godziny pracy a nie siedzenie w biurze od rana do nocy, plus soboty.

Rafał

Skoro było tak pięknie w innej firmie to dlaczego już tam nie pracujesz

K
@Piotrek

Czemu nie masz wsparcia w NFZ jak coś Ci się stanie? Na umowie zlecenie normalnie możesz opłacać składki zdrowotne i dobrowolną składkę chorobową, żeby mieć L4. Ty wiesz w ogóle na jakich zasadach działa zlecenie? XD W tej firmie nie pracowałam na zleceniu, ale już trochę na niej przepracowałam i są teraz obowiązkowe składki emerytalne i zdrowotne, dobrowolna pozostała składka chorobowa. Nie wiesz to się nie wypowiadaj. XD

Pracowałem przed pandemią w biurze w Nowej Hucie. Miło wspominam ten czas, dużo mnie nauczyli. Atmosfera w oddziale super. Niestety ze względu na studia nie mogłem dalej tu pracować. Ps. Jak się pracuje to i wyniki są

Gabriela
@Marcin

To znaczy, że przyjmą studentkę bez doświadczenia w handlu nieruchomościami i przyuczą, czego trzeba? Ej, super :)

Tom
@Gabriela

Dokładnie tak, większość pracujących tam osób to studenci, którzy są uczeni fachu od zera. Ci ogarnięci chętnie rozwijają się dalej w firmie po skończeniu studiów.

Emilia
@Tom

A na jakie zarobki może liczyć taki student, który w firmie zdobędzie doświadczenie i chce się rozwijać dalej?

Tom
@Emilia

Spora podstawa i do 25% od wypracowanego zysku. Kwotowo rożnie, od kilku do kilkunastu tysięcy w zależności od skuteczności

Olaf
@Tom

'Spora podstawa' tzn. ile ?

@Tom

w jaki konkretnie sposób ta cała skuteczność jest badana i później oceniana?

tomasz

miałem okazje być klientem tej firmy, chciałem kupić mieszkanie to kazali mi zlozyc oferte i zostawic zaliczke 5000zl na konto po czym nie chcialo im sie pytać własciciela czy akceptuje oferte. po paru tygodniach dopiero mi zwrocono kwote i dodatkowo szef sklamal ze przelew puscil pare dni wczesniej a tak nie było!!! musiałem sie prosić o swoje a kontakt z klientem to dno! nie wiem ktory to oddział ale chodzilo o mieszkanie na osiedlu podwawelskim

Pawel

Miałem okazję pracować jakiś czas temu w tecnocasie. Co do bycia traktowanym przez szefostwo - zależy od konkretnego biura i właściciela, aczkolwiek bywa różnie. Niektórzy właściciele biur są najlepszymi osobami jakie poznałem, a niektórzy tylko szukają okazji żeby nie wypłacić części pieniędzy lub nie podać ręki w chwili potrzeby. Co do samej agencji to wyróżnia się jedynie stopniem przygotowywania agenta podczas prezentacji mieszkania, bo w innych agencjach miałem okazję się przekonać że agent nie wiedział nawet ile mieszkanie ma metrów i czy jest czysta księga wieczysta. Poza tym tecnocasa używa przestarzałych metod, które się w Polsce nie sprawdzają jak gazetka które czytają tylko osoby starsze czy szukanie nowych ofert chodząc od drzwi do drzwi. Mam wrażenie że przez to tecnocasa stwarza sobie więcej wrogów niż przyjaciół bo ludzie uważają agentów za nachodzicieli. Poza tym mentalność osób w Polsce jest inna niż we Włoszech skąd wywodzi się tecnocasa i ludzie nie lubią jak ktoś przychodzi im do domu. Samą pracę wspominam neutralnie, czasem było fajnie czasem nie, myślę jednak że warto spróbować swoich sił. Podsumowując, myślę że jeśli w tecnocasie nie zmienią się gruntownie zasady pracy i sterów nie przejmie młode pokolenie - firma niebawem upadnie. Co zresztą widać po ilości zamykających się biur lub takich które funkcjonują jedynie na papierze. Wystarczy wejść na oficjalną stronę i zobaczyć że 'prosperujace' biuro posiada dwa ogłoszenia co jest mocno niepoważne. Szkoda, bo przez prawie 20 lat tej firmy w Polsce został zmarnowany ten potencjał...

@Pawel

Pełna zgoda. Sama agencja jest całkiem w porządku, zwłaszcza agenci którzy są dość dobrze przygotowani podczas prezentacji mieszkań. Natomiast jeżeli chodzi o ich marketing to koszmar.. przestarzałe gazetki, które się walają po klatkach, zdjęcia mieszkań bez większego przygotowania - gdzie stanę tam zrobię no i naklejki po słupach i rynnach... Ostatnio np. pół Krowodrzy było tym oblepione i to z wielkim logo (bez strachu) pomimo, że wedle prawa nie wolno tego robić. Moja rada na przyszłość, zatrudnijcie jakąś agencje od PR, zainwestujcie w reklamę, w social media i przede wszystkim internet, a nie te gazetki na tym szarym papierze..

niedoszly klient

Zaktualizujcie godziny otwarcia swoich biur! Na drzwiach i stronach internetowych godziny otwarcia do 19 i do 17 w sobotę, a idąc do biura o 18 w piątek pocałowałem klamke! Taka sama sytuacja w sobote, gdzie o 15 próbowałem się dostać do biura i wszystko zamknięte!! Te biura zaczynają juz być jak kioski

Jacek
@niedoszly klient

O który oddział chodzi? Bo miałem ten sam problem

@Jacek

A zdradzisz ten swój? Bo jak widać chyba nie jest skory do odpowiedzi

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Agencja Nieruchomości Tecnocasa?

Daria

na żadne

Zabawne
@Daria

Nie licząc służbowego telefonu, komputera, systemu ułatwiającego zbieranie danych o nieruchomościach, oraz dopasowywaniu ich do klientów kupujących z bazy. Typowe "nie znam się a wypowiem się"

@Zabawne

Telefon - stary ścigający się grat z rozbita szybka Komputer - stacjonarny w biurze, ze starym windowsem i bez pakietu office, uruchamiający się przez 15 min System służy zbieraniu bazy dla firmy a nie pomocy pracownikowi, bądźmy szczery Nie koloryzuj ;)

Była pracownica

Miałam służbowy telefon, nie najgorszy smartphone. Komputery w biurze były z Windows 10. W oddziale był służbowy samochód, którego używaliśmy w razie spotkań z klientami, a czasem i na weekend można było pożyczyć ;)

Aga
@Była pracownica

Tak jak wyżej - wszystko zależy od oddziału. "Nowe biura", które zostały stosunkowo niedawno otworzone wiadomo, że mają nowy sprzęt, natomiast większość biur pracuje na kilkunastoletnich sprzętach i problem jest, aby dostać nowsze

@Aga

Mimo wiekowości to jeszcze jako tako jest funkcjonalne? No bo jeśli użytkowanie sprawiałoby już spore problemy to raczej zainwestowaliby w coś nowszego? Te komputery z tym starym windowsem dalej jeszcze są?

Dlaczego usuwacie opinie?

Agnieszka

Co zostało usunięte? Może były niezgodne z regulaminem?

nick
@Była pracownica

Zgadzam się, ponieważ to prawda.

Joanna

A nie chodzi ci przypadkiem o szkolenie z perswazji? To chyba nie to samo?

@Joanna

nie chodzi mi o to dobrze wiem co to perswazja a co to bezczelne naganianie

Zostaw merytoryczną opinię o Tecnocasa - Kraków

• Jak się pracuje w Tecnocasa?

Zobacz opinie na temat firmy Tecnocasa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tecnocasa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tecnocasa?

Kandydaci do pracy w Tecnocasa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tecnocasa