Tecnocasa

Opinie o Tecnocasa

Hanna

@Asia czy dobrze rozumiem, że podczas rozmowy kwalifikacyjnej, czy też przy podpisywaniu umowy nie dostałaś jasnej informacji na temat wynagrodzenia podczas odbywania szkolenia oraz okresu próbnego? Czy ktoś jeszcze miał właśnie takie doświadczenia? Piszesz również, że jednym z powodów Twojej decyzji o odejściu był brak predyspozycji do pracy. Mogłabyś powiedzieć coś więcej o tej kwestii? Może to bardzo ułatwić podjęcie decyzji osobom, które nie mają wcześniejszego doświadczenia z pracy w tej branży i nie wiedzą, czy się w niej sprawdzą.

Konkrety prosze

Ludzie , jak można pisać ze ktoś znalazł piękne mieszkanie czy był zadowolony z obsługi w tecnocasa.. to jest portal dla tych co chca tam pracować a tu tylko piszecie o bajkach, ze już ktoś powinien spać dawno i inne pierdoły. Konkrety a reszta to pisanie nie na temat i pisanie menagerów pracujących w tej firmie ze są zadwooleni z obsługi. Pozdrawiam i proszę o więcej konkretów

Hanna

@o123możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z Agencją Nieruchomości Tecnocasa? Konkretne informacje będą o wiele bardziej pomocne dla osób, które poszukują opinii o firmie. Dawno też nie było nowych wpisów odnośnie tego jakim firma jest pracodawcą. Jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy w ciągu ostatnich miesięcy zaszły jakieś zmiany?

Hanna

Zastanawiasz się nad wysłaniem swojej aplikacji do Agencja Nieruchomości Tecnocasa? Zobacz, co oferuje Ci firma! http://www.tecnocasa.pl/tecnocasa-kariera-co-oferujemy.html

er

@A a na jakie zarobki można tutaj w firmie liczyc?

W

podstawa (usunięte przez administratora)+ prowizja 12% od zarobku biura

A
@W

Chyba, ze nie wyrobisz odpowiedniej ilości punktów, wtedy Twoja podstawa idzie w dół.

piszcie o warunkach

ile można zarobić - podstawa, prowizja? jak zorganizowana jest praca?

Życzliwy

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM. DOBRZE RADZĘ!!!

stokrotka

heh z tą książka to nawet dobry pomysł:) byłoby o czym pisać. Jest to praca trochę inna niż wszystkie z racji tego, że wynagrodzenie to podstawa plus premia od zleceń. Jak dla mnie to bardzo motywująca forma zarabiania, ale słyszałam też opinie od innych, że woleliby mieć stałą pensję, niż uzależnioną od wydajności. Kwestia do przemyślenia przed podjęciem tam pracy, a poza tym to oki:)

Wynajmujący

Ja również jestem wynajmującym i za pośrednictwem tecnocasy wynajmuje swoje mieszkanie już 6 rok. Do tej pory korzystałem z ich usług 4 razy. Zawsze przy podpisaniu umowy z pośrednikiem zastrzegałem iż nie chce zwierząt w mieszkaniu i nie chce "byle komu wynająć" Jak już znaleźli klienta to w pierwszej kolejności były omawiane warunki finansowe( i o ile dobrze pamiętam też terminy od kiedy i na ile chcą wynająć). Jeżeli mi nie pasowały szukali dalej klientów. W pierwszych dwóch najmach przed podpisaniem umowy chciałem poznać najemców (posrenik organizował spotkanie w biurze) i raczej napisze, że jestem pod wrażeniem jak pośrednik działał, chodzi o organizacje spotkań i krok po kroku prowadzenie klienta. Jeżeli miałem specjalne życzenie co do profilu klienta, to nie było wciskania na siłe swoich racji, chyba każdy ma świadomość że po prostu nie podpisałbym umowy z osobami, które mi nie pasują. Przy dwóch następnych najmach zdałem się na pośrednika i poznałem najemców dopiero przy podpisaniu umowy z najemcą. Umowę pośrednikowi dostarczyłem ja bo mam zaprzyjaznionych prawników, nie było problemu że mają swoje umowy. Dwa razy pośrednik pomagał mi w aneksie umów za co nie żądał zapłaty prowizji. Ja jestem bardzo zadowolony z ich pracy. Tyle w temacie. Kto chce sie przekonać to moze sam się do nich wybierze. Choć moze za chwile konkurencja napisze że za spotkanie informacyjne też biorą pieniądze :) pracuje w branży gdzie konkurencji mam sporo więc znam takie zagrywki

Marcel

Praca fajna, ciekawa, rozwijająca, zdarzają się różni klienci. Ciekawych historii jest tyle, że kiedyś może książkę napiszę na ten temat :) Na pewno nie ma nudów. Wiadomo, nie dla każdego. Podobnie jak nie dla każdego jest praca jako kierowca, pilot czy policjant. Tyle.

Natalia

Tecnocasa działa na zasadzie franchisingu czyli każde biuro rzeczywiście ma swojego właściciela, ale może chodziło mu o właściciela marki? Ale kto go tam wie? Fakt jest taki, że jeżeli jest się dobrym w sprzedaży to w ciągu 2-3 lat można otworzyć własne biuro, budować zespół i czerpać profity. Tecnocasa jako pracodawca zapewnia szkolenia z zakresu technik negocjacji, prowadzenia rozmowy, dialogu z klientem jak i kwestii prawnych i własnościowych. Dają know-how i niezbędne narzędzia do wykonywania tej pracy. Wiadomo, jednym będzie się udawało lepiej innym gorzej - ale zarobki z tego co wiem to są tam na dobrym poziomie.

Julianna

Ja też współpracowałam z firmą i nie miałam żadnych problemów, nie wiem może nieraz ludzie sami sobie robią różnego rodzaju problemy, a potem oburzeni piszą na forach.

marecky

Dukacz co za głupoty opowiadasz, jaki to nowy właściciel się zmienił i gdzie te duże zmiany. Z tego co wiem, każde biuro ma swojego właściela. Przestań pleść głupoty na tym i innych forach o tym nowym właścicielu, no chyba, że Ci zapłacili za szeptany marketing to sorry

sagata

Do każdego pracodawcy i biura można się przyczepić, wiadomo, wszystkim się nie dogodzi. Wszędzie pracują ludzie, którzy pasjonują się tym, co robią i chcą pracować, tacy są mili, bardziej oczytani i działają dla dobra oby stron. Wiadome też jest to, że w takich miejscach pracują też młode osoby, niedoświadczone, które jeszcze pewnie nie wiedzą o co w tym wszystkim chodzi. Ja na szczęście trafiłam na normalnego pośrednika, wszystko odbyło się bez zgrzytów i problemów, widać było, że ta osoba znała się na rzeczy. Poza tym to wydaję mi się, że skoro to biuro jest takie złe to dziwne, że mają tyle oddziałów w całym Krakowie i jeszcze prosperują.

Dukacz

To może jako człowiek, który tam pracował w czasach studiów się wypowiem bo wiem troszkę więcej niż osoby, które słyszały od kogoś. Po pierwsze w firmie jest nowy właściciel co oznacza dość duże zmiany na plus nie tylko jeśli chodzi o podejście do pracowników, warunki pracy, ale także podejście do klientów. Z tego co wiem osoby, które nadal tam pracują mówią, że bardzo dużo się zmieniło, a jak ktoś chce się przekonać jako klient czy pracownik jak jest w tecnocasa to moze najlepiej wybrać się samemu?

dr Dick

Cieszę się jak widzę takie wpisy konkurencji. A klientom zawsze doradzam porównanie sobie biur, to nic nie kosztuje a klient będzie miał możliwość porównania usług za "10tys" świadczonych przez Tecnocase a usług za 3tys świadczonych przez biuro "no name". Tecnocasa jest już praktycznie w każdej dzielnicy więc łatwo można trafić (w tym momencie jest już ponad 30 biur na terenie Krakowa).

mila

Najwyraźniej inny klient się znalazł, który był bardziej zdecydowany i kupił mieszkanie od ręki. Cóż takie jest prawo na rynku. Gdybyś miał podpisaną przedwstępną umowę, to na pewno ominąłby Cię ten cały stres i nerwy. Korzystałam z pomocy Tecnocasa i byłam zadowolona. Być może wyjątkowo trafiłeś na pośrednika, z którym się nie dogadałeś, ale ja narzekać nie mogę. Wg mnie mój pośrednik dbał o klienta i o swoją renomę, bo wiadomo im więcej poleceń tym ma większą kasę z prowizji. Poza tym był miły, o wszystkim informował i wyjaśniał zagadnienia z umowy.

Dukaczewski

Max nie wiem za bardzo do czego ty się odnosisz, ale tecnocasa akurat w takiej formie nie działa. To raczej banki, które oferują różne odwrotne hipoteki gdzie de facto po śmierci mają mieszkania warte kilkaset tys, za kilkadziesiąt. Co do samej firmy to miałem okazję przepracować tam 2 lata i szczerze mówiąc nie było nigdy jakiś wielkich problemów. Wiadomo, że w systemie prowizyjnym na początku szczególnie podstawa mogłaby być wyższa, ale jak ktoś się wdroży to już nie zwracał na to uwagi bo prowizja często przewyższała podstawę. Także pracodawca jak na rynek Krakowski ok.

Jerzyk

Kolego, chyba się za dużo filmów naoglądałeś. Biura nieruchomości biorą odpowiedzialność za to aby mieszkanie było zgodne z opisem. Niezadowolony klient i dziesięciu zniechęci. To jest żelazna zasada w tej branży.

Zostaw merytoryczną opinię o Tecnocasa - Kraków

• Jak się pracuje w Tecnocasa?

Zobacz opinie na temat firmy Tecnocasa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tecnocasa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tecnocasa?

Kandydaci do pracy w Tecnocasa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tecnocasa