Tecnocasa

Opinie o Tecnocasa

Dominik

Tą pracę po prostu trzeba lubić, bo daje duże możliwości, ale bywają też czasy posuchy. Są miesiące, że można zarobić 12 i więcej tys zł. A później przez 2-3 miesiące idzie gorzej. Nie ma się co zniechęcać. Można też sprzedać coś co miesiąc, ale trzeba na to zapracować. Polecam tą pracę dla ludzi komunikatywnych, pewnych siebie, kreatywnych. Tecnocasa operuje głównie w Krakowie, a to wciąż dynamiczny, jeden z największych rynków nieruchomości w Polsce.

Wynajmuję za ich pośrednictwem mieszkanie własnościowe. Wyszukują mi najemców. Mam z nimi podpisaną umowę, jestem zadowolona pod względem finansowym. Mam z głowy kwestie związane z poszukiwaniem lokatorów, podpisywaniem umów itd. Kontakt, obsługa, kwestie formalne oceniam 5/5. Dla kogoś kto posiada mieszkanie pod wynajem - a nie ma czasu na szukanie i weryfikowanie osób chcących je wynająć, jest to bardzo dobra alternatywa.

ankakk

Jestem zadowolona z pośrednika. Dzięki nim kupiłam mieszkanie . Wcześniej probowałam sama szukać kawalerki ale nie było to łatwe. Ceny wcale nie są takie niskie ( niby spadły ale ja pytam się gdzie ? ), poza tym zależało mi na określonym standardzie a naprawdę ciężko jest samemu wyłapać takie ogłoszenia szczególnie,że w sieci jest ich bardzo dużo. Agent, z którym miałam do czynienia przedstawił mi kilka mieszkań Jedno z nich kupiłam Cena nie byla wcale wysoka. Myślę,ze sama raczej bym takiego nie znalazła.

KrzysztofK

Nie rozumiem skąd te wszystkie nagonki. Jeżeli chce ktoś sprzedać szybko mieszkanie przy przyzwoitej prowizji i minimum formalności, to jest to najlepsze rozwiązanie w Krakowie.

Rynkowy

"techocasa" Nowa firma widocznie na rynku :D

Praca

Jeżeli pytanie typu "czy jest Pan dyspozycyjny" lub "jak przebiegała Pana dotychczasowa kariera" można zaliczyć do prywatnych to "tak" padają takowe. Etapy: analiza CV, rozmowa kwalifikacyjna (zazwyczaj jest tylko jedna)ale jeżeli jest jest potrzeba to przeprowadza się również drugą.

Praca

Napisz podstawowe informacje : doświadczenie, edukacja, zainteresowania - i tak wszystko zweryfikuje rozmowa kwalifikacyjna. Mają kilkustopniowy proces rekrutacji więc jeżeli podstawowe kryteria będą spełnione to powinni się odezwać.

Praca

Proszę wysłać CV na ich skrzynkę pocztową dotyczącą rekrutacji - jest ona podana na głównej stronie. Jest ona przeglądana codziennie więc dość szybko powinna być odpowiedź.

weteranka

Napisałam, że poznałam dwóch:) Ja starałam się unikać ofert z pośrednikami więc nie wiem jakby to było gdybym u nich coś kupiła. Napisałam to po to, że ludzie piszą o tecno źle bo wydaje im się, że inne biura to nie mają drakońskich prowizji albo nie ma kwoty rezerwacyjnej itd. Wszystkie działają bardzo podobnie,przykładowo słyszy się, że niby "strona sprzedająca w całości pokrywa prowizję" - nigdy tak nie ma bo jest ukryta w cenie. Chodzi o to, że jak juz płacić to przynajmniej za jakąś przynajmniej fachową obsługę.

weteranka

Witam, przez około pół roku, szukając mieszkania do kupienia, miałam do czynienia z różnymi biurami nieruchomości, również Tecnocasą. O nich mogę powiedzieć, że są profesjonalni gdyż po pierwsze nie robią z ludzi idiotów, mówiąc, że np. zalanie jest efektem "skraplania się prysznica na suficie" czy ciemne mieszkanie wcale nie jest efektem zasłaniających okno drzew, gdyż przecież "jest jasno"(pokazując mieszkanie przy zaświeconym świetle w ciepły, letni dzień:)). Dodatkowo,pośrednicy tecno nie wciskają na siłę i zachowują się na poziomie, co również jest rzadkie w tej branży. Podsumowując, po negatywnych opiniach, które wyszukałam w Internecie przed zakupem, nie mogę powiedzieć o nich złego słowa gdyż okazali się bardzo pomocni w doradzaniu kupna nieruchomości, przy której NIE pośredniczyli. Mimo, że nie kupowałam u nich mieszkania, zostałam potraktowana profesjonalnie i dzięki ich radom(uznając ich za najlepiej przygotowanych po tym jak spotkałam się z nimi dwa razy), kupiłam mieszkanie, które rzeczywiście było atrakcyjną ofertą. Wiem, że kupowanie pierwszego, wymarzonego "m" jest bardzo trudne i męczące, ale nie zdawałam sobie sprawy, że aż tak...bogatsza o nowe doświadczenia, mogę pomóc radą bo wiem ile mogłabym mimo wszystko zaoszczędzić wiedząc o co chodzi na tym chorym z mojego punktu widzenia rynku nieruchomości...

sg

Kupiłem mieszkanie z tecnocasą w krakowie, wszystko sprawnie i bez problemów, pośrednik wiedział co robi i dbał o mje interesy a nie tylko sprzedającego

jola

mialam okazje korzystac z uslug tecnocasy w krakowie i do dzis nie spotkalam aby ktos spelnil moje wyagania jak oni niestety nie znalazlam drugiego biura abym mogla byc w pelni zadowolona. pisze to poniewaz nie moge cytac tych opini ktore sa watpliwe . o\\\\d\\\\od wspolpracy mija juz 6lat a ja do dzis moge zadzwonic i zasiegnac porady i nikt nigdy nie potraktowal mnie zle. pozdrawiam

konkurencja

Witam wszystkich. Miałem okazję pracować w biurze nieruchomości Tecnocasa. Zawsze mile będę wspominał ten czas (zgodziłem się na opisywane przez Was warunki). Dużo się przez ten czas nauczyłem. System pracy ma swoje wady i zalety (co by nie mówić - organizacja pracy stoi na wysokim poziomie). Chcąc pracować w tej firmie musicie przyjąć model agenta jako pracy na pełen etat i zrezygnować z wyobrażeń o \"wolnym zawodzie\". Jak wszędzie -najlepiej zarabia się \"organizując pracę innym\" ale nie zapominajcie, że każdy musi \"frycowe zapłacić\".

Mateusz

...internet piękna sprawa, można pisać co się chce, lub co ślina na język przyniesie bez konsekwencji... tak się Wam wszystkim wydaje, ale do czasu. Wysłałem do portalu oficjalne zapytanie o IP komputerów z których są wysyłane wyssane z palca opinie konkurencji i leni którzy tylko narzekają. Po otrzymaniu info, wierzcie mi, będzie już tylko z góry....poza tym podjęcie jakiejkolwiek polemiki z Tobą"nick prawda" i z Wami ''Doktorami'' jest nieskutecznym sposobem oddziaływania. Moją rolą jest zaspokojenie potrzeb kupującego i sprzedającego, zaszczepienie w współpracownikach ziarna przedsiębiorczości a nie jego wychowywanie Ciebie na drodze udowadniania, kto ma rację. Rację zawsze mają liczby, bo matematyka to nie opinia. P.S jeśli masz odrobinę honoru zapraszam włoską kawę i merytoryczną rozmowę.. Jak mnie znajdziesz??? To proste... Ty wiesz jak.

max

Umowy, ubezpieczenia, opieki medycznej brak??? zapomniales jeszcze dopisac doktorku, ze brakowalo ci prywatnej komorki, laptopa, ipada, samochodu sluzbowego minimum audi, bmw czy mercedes, wakacji dla ciebie nierobie i calej rodziny i wiele innych rzeczy za ktore mial ci zaplacic kierownik czy wlasciciel, zapomniales napisac o tym, ze zamiast poszukiwac nowych nieruchomosci ty siedziales w domu, lub z kolesiami na kawie oszukujac i okradajac twojego pracodawce zapomniales bo moze juz tak bardzo byles zmeczony pracą w hipermarkecie. bywa... jak to napisala twoja na leni nie ma rady...

twoja

dr hause, nie masz racji, pracowalam przez kilka msc w technocasie i musze Ci powiedziec, ze to europejska korporacja, gdzie ABC to dobra organizacja czasu pracy jak i punktualnosc, ktorą czasami ciezko mi bylo zaakceptowac, bo jestem spiochem... co do 8% sie zgodze, myslalam, ze bedzie lepiej u konkurencji. Jednak szybko sie zdziwilam, bo konkurencja obiecywala mi 40% prowizji ale ZERO stałej, po trzech msc zrezygnowalam z pracy u konkurencji bo nic nie sprzedalam, tylko dokladalam do interesu, czasami lepiej jest 8% i wiecej niz nic, ale nie kazdy w Polsce musi znac podstawy matematyki i pewnie dla ciebie lepiej jest pracowac w markecie od do i gdy masz ochote wyjsc do toalety musisz isc na zolte koleczko... wez sie do roboty, nikt nie mowil, ze bedziesz mial latwo, albo glosuj na kogos innego, moze bedziesz mial jak za komuny, czy sie siedzi czy sie lezy.. Obudz sie leniu i nie narzekaj!!!! Otworz sam agencje i zatrudnij kilka osob, a pozniej opisz tu na stronie jak ci leci.. a nie ciagle narzekanie i narzekanie...złobow i koryt obstawionych nie widzialam, ale moze nie bylam tak wtajemniczona jak ty. Slyszalam ze otworzyli dwa nowe oddzialy. wiec chyba ''koryta'' nie sa do konca obstawione...

aspekt

Czyżby w poprzedniej opinii chodziło Panu o oddział w Katowicach? Słyszałem że klienci (?) mają niepochlebne lub złe opinie o TECNOCASA w Katowicach?

Bob1967
@aspekt

Myślę, że nadmiernie uogólniasz. Biura są prowadzone na zasadzie franczyzy.Ja miałem z kolei bardzo dobre doświadczenie z biurem na Salwatorze (ul. Senatorska 26). Obecnie pracuje w Niemczech i tu też korzystałem z usług pośredników i powiem Tobie, ze ten oddział na Salwatorze na prawdę stoi na bardzo wysokim poziomie jak nie na wyższym od tych z którymi spotkałem się w Niemczech.

Zostaw merytoryczną opinię o Tecnocasa - Kraków

• Jak się pracuje w Tecnocasa?

Zobacz opinie na temat firmy Tecnocasa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tecnocasa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tecnocasa?

Kandydaci do pracy w Tecnocasa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tecnocasa