Opinie o Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Kraków Bularnia 5

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Kraków Bularnia 5

zamojąkrzywdę

Firma przetargi wygrywała gdyż zaniżali stawki licząc na niepełnosprawnych. Obecnie stary zarząd wyleciał, gdyż kolejny raz firma zmieniła właścicieli-mistrzowski krok. Dyrektorów też coraz mniej. Po 20 latach kończy się sielanka.

Joanna

@Januszobecnie na stronie internetowej firmy można znaleźć informacje o rekrutacji do pracy na śląsku http://www.aspen.pl/osoba-sprzatajaca-slask Również zatrudniają osoby, które posiadają orzeczenie o niepełnosprawności. Zamierzasz aplikować?

Janusz

Gdzie na slasku Aspen ma obiekty? Szukam pracy , czy zatrudniaja niepelnosprawnych? Jaki warunki?

Joanna

@Nikolamogłabyś powiedzieć coś więcej na temat warunków pracy w firmie? Czy zgłaszałaś sytuacje, o których wspominasz przełożonym? Jak na to zareagowali?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
jojojojojool

Moj mąż z wujkiem pracowali w Radomiu. umowy szkoda gadac bez pieczatek podpisow.... wypowiedzenie tez dali ale oczywiscie na swoja korzysc. mimo to pracowali w miesiacu ponad 400 godzin nawet spali tam, i co z tego jak na koniec potraktowali ich gorzej niz smiecie. Przyszła babka ksywka jej MINI Z radomia i wyrzucila wszystkich ludzi by swoich znajomych zatrudnic. a dodzwonic do nich nie idzie nawet zeby PIT11 wyslali. MASAKRA.

Nikola

Aspen Lublin Makro. No cóż nikomu nie polecam. Praca sama w sobie jest ok, ale Mężczyźni oczywiście nie wszyscy to Alkoholicy i Złodzieje. Niestety cierpi na tym cała Brygada.

Joanna

Chętnie usłyszymy więcej na temat warunków pracy w firmie, jak i również benefitów oferowanych pracownikom. Jakie są plusy pracy w ASPEN?

Łukasz

Dno i nędza. Płacą grosze. Totalny wyzysk. Zgadzają się na stałe obniżki godzin na kontraktach. Ludzie harują ponad siły. Regionalny jak zjawia się to ucieka, a jak dopadną go pracownicy to norma ; KRZYK, poniżanie i udowadnianie że jesteśmy nierobami. Nie dociera do niego że sam nas katuje. Nie można inaczej określić sytuacji kiedy regionalny idzie do zleceniodawcy, tam zgadza się na to że będziemy darmowo wykonywać kolejne prace i ucieka. OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM TĄ FIRMĘ

21.10.2016

Zaskoczenie...co dziwne?jaki czas?jaki minął?.Chcesz komentarzy od odważnych osób?nie proś się bo Ci mogą oczy na wierzch wyjść..Nic nie przeszło i nic nie fajnie a kij rzeczywiście ma dwa końce. Świętochłowice

Zaskoczenie

Czas minął...dziwne...gdzie te odważne osoby które komentarze mają na juz... żeby opluwac... juź im przeszlo... fajnie... ale chyba nie mieli na uwadze że...kij ma dwa konce...oliwa sprawidłowa i krzywda wraca podwójnie.. Świętochłowice

sniezka

firma Aspen w swietochlowicach ok!!!!!!!!!!!!?????????? chyba nie pracowaliscie tam .... dziewczyny sa ponizane i nie tylko dziewczyny bo jeszcze pan od wynoszenia smieci ,biedny latal na posylki a kierownictwo pozal sie boze ...lubili tylko wybranych tzn.. takich co donosili na innych jedna wielka masakra .... obaj doslownie obaj zero szacunku i kultury

sniezka

A.B.C.D. itd.

Aspen... jak to było? Specjalnie przygotowanie spotkanie, żeby nastraszyć nas, że sprawdzicie kto wpisuje bzdury w gowork? Że będziecie wyciągać konsekwencje wobec tych osób, które obrażają obecnego koordynatora, brygadzistkę i kierownika, który podobno zastępuje pana Leszka? Jesteście obłudni. Pan koordynator (Adam) każe się przepraszać za wpisy na tej stronie? Wiecie co to mobbing? Na Waszej stronie są procedury antymobbingowe. To spotkanie piątkowe też do tych procedur należało? Może w końcu dyrekcja tej firmy się dowie, co odpieprzacie na obiektach. Ciekawie, że aż tak bardzo boicie się głosu salowych ze świętochłowic, że próbujecie nas zastraszać. Za pół roku Was tu nie będzie, a my zostaniemy. Aha i przypominamy, pan kierownik z Krakowa, zna choć jednego komornika ze śląska? pan koordynator adam, załatwił choć jedną umowę o pracę dla którejś z nas? Czy to wszytko była praca kogoś innego, a Wy teraz próbujecie zbić na tym kapitał? Pani brygadzistka może sie odezwie, dzięki komu jeszcze pracuje na naszym szpitalu? My w Świętochłowicach nie zmieniamy zdania, tylko spotkania, które mają nas zastraszyć, które mają pokazać, jak to teraz jest świetnie, pokazują Waszą słabość. Pielęgniarka epidemiologiczna już z Was panowie zarządzający, śmieje się wszem i wobec i oficjalnie mówi, że chce innej firmy. Szczerość to podstawa i naprawdę nie trzeba konfrontacji z pozycji siły. Nikt Was tego nie nauczył? Myśleliście, że "złoty człowiek" tak naprawdę nie jest "Bestią"? To myliliście się, tylko nikt już Wam nie ufa i nikt tego nie powie wprost i nie liczcie, że będziemy klakierować panu adamowi. Zresztą rok temu na tej stronie są wpisy o panu Adamie, wtedy jakoś nie przyjechaliscie rozmawiać, tylko załatwił wszystko nasz kierownik. Teraz nie wiecie jak postąpić.

zrezygnowany

Chciałem iść do nich na operatora maszyny sprzatającej ,ale chyba zrezygnujęskoro stawki marne i jeszcze poniżanie w pracy.

Smutek

@eh... nikt nikogo nie prosi o dobre rady ... praca jest ok. Tylko atmosfera i utrataku wartości człowieka jest od dłuższego czasu niszczone panie płaczą po kontach są rozźalone i nie mają wsparcia ze strony kadry kierowniczej to jest smutne... p. Koordynator jeżeli by miał trochę swojej godności męskiej odwagi i honoru to by sobie poszukam nowa prace... to jest Powód dlaczego się tak dzieje... (Świętochłowice )

Smutek

Odpowiedz dla "hmm" nikt tak poprostu z nudów i dla frajdy nie pisze na forum swoich żali a tym bardziej nie wyraża swojego rozgoryczenie na to że jest na skraju wytrzymałość i boi się co jutro dzień przyniesie... jeżeli nie zna się tematu to proszę nie komentować wpisów które piszą osoby co przechodzą piekło za życia...

Smutek

Jedna to prawda choć smutna jak ma się szczęście odwagę i możliwość to nie zwlekać tylko bez żadnych skrupułów uciekać z tej firmy bo lepiej nie będzie to przykre ze po tylu latach uczciwej pracy na starość trzeba szukać pracy... w godnych i spokojnych warunkach... (Świętochłowice ) tak się dzieje że już brak łez...

Salowa

Dużo myślałam o sytuacji panującej aktualnie na Świętochłowicach.... Pan Leszek to człowiek bardzo lojalny który co prawda był wymagający, ale potrafił nas zrozumieć i zapewne nie jedna z nas przekonała się iż może liczyć na jego pomoc nie tylko w sferze zawodowej, ale również w prywatnej. Potrafił słuchać i doradzić. Takich ludzi jak nasz pan Leszek rzadko się spotyka... A teraz przyszło nam współpracować z osobami które nie mają nic konkretnego do powiedzenia. Kontrole z Krakowa - ludzie którzy stracili szpitale w Krakowie przez brud, kiłe i nieudolne kierowanie personelem - uczą nas jak wykonywać swoją pracę.... Obecna kadra kierownicza używa hurtowo wazeliny aby pani epideniilog była zadowolona. Atmosfera w naszym szpitalu jest bardzo nieprzyjemna.... Ciągłe szukanie dziury w całym, poniżanie, chamstwo i dużo innych rzeczy które są nie zgodne z przepisami kodeksu pracy. Więc ja i wiele innych salowych czekamy na naszego Pana Leszka i mamy nadzieję, że szybko wróci spokój

szczera

Odpowiedz do p Smtek..z Świętochłowic Osoby na poziomie z klasą,pozostają na poziomie z klasą....tacy ludzie nie zatracaja swej godności i szacunku do samego siebie i otoczenia.Wychodzi na to że bestia była całe życie bestią...fałszywą i dwulicową a ten typ ludzi to najgorsze na co możemy trafić w życiu.A osoba która was broniła i posiadała wszystkie te zalety których brakuje waszej bestii na Świętochłowicach była widać niewygodna w waszej firmie a powinna być wizytówką tej firmy bo jaka opinia pracownika o szefostwie to taka opinia o firmie.....Walczcie o Tego co potrafił was docenić i traktować jako wartościowych ludzi....o ile macie na tyle odwagi.Powodzenia

szczera

Zostaw merytoryczną opinię o Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Kraków

• Jak się pracuje w Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
2.2/5 Na podstawie 170 ocen.

Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością