Opinie o Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Kraków Bularnia 5

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Kraków Bularnia 5

dlaczego firma płaci od godziny a nie na etat

Joanna

@anonim, zapoznaj się z regulaminem serwisu- używanie takich słów jest niedopuszczalne na forum publicznym. Czy mógłbyś w sposób kulturalny i precyzyjny opisać swoje doświadczenia związane z tym pracodawcą? Skąd taka negatywna opinia? Z pewnością są także dobre strony zatrudnienia w Aspen.

do ASPENA powinna w przyjść inspekcja pracy

nie polecam tam pracy w tym gównie nie zarobisz nic

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

w tej firmie chodzi się do pracy w kratkę co to za zakład pracy pierwszy raz się z takim czymś spotkano raz praca raz wolne raz praca ta firma łamie prawo nie dostosowują się do średnio krajówki masz najwięcej wolnego a nie pracy bo podkładają dni wolne w tygodniu żeby mało zapłacić pracownikowi pracownik żeby miał najmniej wyrobionych godzin pracy to jest nie uczciwe

Dariusz

Jeśli jest tak źle to zawsze można zmienić firmę.

ja się tam zatrudniłem i cały czas dają mi wolne a mało pracy co mam robić to jest celowo żeby mało zapłacić tak nie powinno być w tej firmie

Joanna

Jak w ostatnim czasie wygląda sytuacja w firmie? Wasze odczucia na temat tego pracodawcy nadal są negatywne? A może zaszły jakieś dobre zmiany? Czy obecnie występuje duża rotacja pracowników? @z amoja krzywdę, wspominasz o działaniach przeciwko pracownikom, czy w jakiś sposób zareagowałeś na tę sytuację? Możesz powiedzieć, jakie są relacje między zatrudnionymi osobami?

Lkjhgfdsa

Pani "dyr" dzialu HR. Nie wie zupełnie co to miękki HR. Zastraszanie, mobbing i poniżanie swoich pracownic. Żenada. Nie wiem kto w dzisiejszych czasach trzyma taką osobę na takim stanowisku. Powinna wylecieć z hukiem. Gratuluję wyboru...

Emu
@Lkjhgfdsa

Pełna zgoda z opinią. Prosta osoba z bazaru jest bardziej inteligentna i grzeczna. Osoba, która powinna przeciwdziałać pewnym zachowaniom, sam zastrasza i stosuje mobbing

z amoja krzywdę
@Lkjhgfdsa

sam widziałem te "działania" P. Sz. na wieloletniej pracownicy, niestety ludzie zapominają języka w gębie a i odezwać się w nie swojej prawie szkoda-bo albo łamistrajk, albo lizus... Ogólnie to chyba za Panią Ewusię jej siostra obecnie działa, ale ogólnie firma nie popisuje się niczym a w szczególności tzw. "kodeksem etyki grupy...." Fałsz i pustostan w wersji na papierze, bo ten to wszystko przyjmie a producent tej epopei to nobla za tą gawędę otrzymać powinien

deszcz padał, mróz jednak był

nadal poszukują wyrobników, pomimo zmian w nazwie, rotacji pseudo prezesów etc. To nadal ta sama "firma", która dzięki pewnym układom w ówczesnych władzach Miasta Stołecznego Krakowa, ogromnym dotacjom z PFRON i umiejętności w omijaniu przepisów, dorobiła się kokosów. Pan Jerzy "nowoczesny"M., Tomasz S., Krzysztof G., Ewa Sz. -to bardzo przedsiębiorczy ludzie byli-pomijając Panią od HR, bo to jest mistrzyni ciętej riposty, obłudy i innych nauk zaczerpniętych z nędzy i ogólnego głodu. Już pewien dziennikarz śledczy Witold G., wiercił dziurę znając Wasze prawe podejście.

Joanna

@Lkjhgfdsa, @Emu mobbing należy do bardzo poważnych zarzutów, za które grozi odpowiedzialność karna. Kodeks Pracy opisuje takie działania jako zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegająca na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy konkretnie coś takiego miało miejsce w Twoim przypadku w trakcie Twojej współpracy z ASPEN? Pamiętajcie również, że nie można na forum opisywać konkretnych osób, a tym bardziej ich obrażać. Nie jest to miejsce do tego. I jest to naruszenie regulaminu forum.

Bella
@Joanna

Go work-opinie o pracodawcy... Osoby pistujące stanowiska kierownicze powinny być wizytówką Spółki a nie swoim dzialaniem wpływać niekorzystnie na obraz pracodawcy. Jezeli uwaza Pani, Pani Joanno że ktoś narusza dobre imię Pani pracodawcy prosze skorzystać z możliwości jakie daje Pani w/w przez Panią regulamin choć to nie osoby piszące w internecie ponizaja Panstwa w pracy (jak mozna przeczytac poniżej). Internet jest workiem, ktory przyjmie wszystko i znajda sie tu osoby ktore wypowiadaja sie dobrze jak i takie, ktore wypowiedzią sie w sposób dla Państwa niekorzystny.

Joanna

Na stronie internetowej ASPEN znajduje się wiele ofert pracy. Czy wiecie, czy są one w dalszym ciągu aktualne? Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia do firmy? Warto Waszym zdaniem zatrudnić się w niej? Każda Wasza uwaga na ten temat będzie przydatna dla tych użytkowników, którzy zastanawiają się nad zatrudnieniem u tego pracodawcy.

Gocha
@Joanna

Z tego co mi wiadomo to są oferty z tamtego roku ale można zadzwonić zapytać przy każdej jest numer telefonu.

Cleo
@Joanna

Nie warto !!!!!! Mam informacje z pierwszej ręki od kogoś kto tam pracuje !!!!! Tam jest masakra !!!!!

Lala
@Joanna

Oczywiscie, że NIE warto.

Hejka

Ho, ho, ho. Widzę, że pisze się o "ulubionej" "p. dyr." ... Piggy z Muppetów jako odnośnik urody, ale już nie inteligencji, bo Piggy mądzejsza :)

Joanna

Widzę, że ostatnie Wasze wpisy dotyczące ASPEN jako pracodawcy nie są pozytywne. Wiele aspektów zatrudnienia w tej firmie Wam nie odpowiada. Co w takim razie powinno się w niej zmienić, żeby stała się atrakcyjniejszym miejscem pracy? Zachęcam Was do zamieszczenia na tym forum Waszych wypowiedzi na ten temat.

dw

że też ktoś bliżej się takim firmom nie przygląda, administracja zatrudniona na minimalne w jednej plus zlecenia w drugiej a obsługują przy wypłatach wszyscy wszystkich, bałagan, złe traktowanie, zero socjalnych pakietów, pracownik jest zwykłym śmieciem i wyrobnikiem

robo

firma uduś, umowy śmieciowe, traktowanie pracowników poniżej krytyki, wieczne rotacje i stąd wiele wolnych stanowisk, płaca makabryczna

ona

Pracowalam w aspen res aspen plus catering w krk na sniadeckich na szpitalu .drat firma nie dosc ze.ludzie. Okradali ciagle kubki z jednego wozka do swojego to brakowalo wszystkiego talerzy sztuccow galkownic chochelek. To lazilo sie po 2 czy 3 oddzialy. Niby nie akord a ludzie sie (usunięte przez administratora) jak xzlowiek sie na oddziale nie wyrobil , jak mi cos w pensji nie pasowalo pojechalam na bularnie to sie dowiedzialam ze im wiecej ribie tym ta mniejsza firma mi daje pensje bo nalezalam do 2 a ubezp mnie tylko.w jednej brygadzistki wrecz zmuszaly zebym robila po 14 godzin nie dajac wolnego. Nie mowiac ze falszywi ludzie .to tak przeklinali w palarni ze uszy wiedly .jedzenie powinno byc darmowe przy 14 godz pracy to jak nie chcialas krasc to bie dostalas . Podchodzac na kuxhnie i mowiac zeby dali zupy to sie darli. A sami jedli . Wozki byly ciezkie z rzywnoscia. A jak sie szlo samemu. To byl dramat stali sie w wodzie na zmywaku

@ona

Najpierw to ja bym radził nauczyć się pisać w języku polskim,a później wygłaszać swoje opinie na forum, bo ciężko cokolwiek zrozumieć.

Joanna

@Gocha, Twoim zdaniem, oferty z tamtego roku są w dalszym ciągu aktualne? Czy informacja, którą dysponujesz na ich temat, pochodzi bezpośrednio z ASPEN? Będzie ona ważna dla osób, które chciałyby znaleźć pracę w tym miejscu.

Gocha
@Joanna

Dzwoniłam ostatnio na jeden z numerów facet powiedział mi że jest to dawno nie aktualne i są to stare oferty. Można zadzwonić przy każdej jest numer telefonu.

Cccccc

Pracowałam w firmie Aspen prawie rok i byłam zadowolona pomimo tego że nie mam grupy dostałam umowę o pracę. Pieniądze zawsze miałam na czas. Ale to prawda wszystko zależy od koordynatora akurat mój to złoty człowiek ze świecą tylko szukać, aż za spokojny, nigdy nie skąpił na premię chociaż mój kierownik regionalny to też świetny fachowiec a zarazem wyrozumiały człowiek zawsze szanował pracowników i doceniał naszą pracę. Zawsze profesjonalny i zawsze sprawiedliwy. Także firma ogólnie jedna z lepszych. No ale co dobre to szybko się kończy.

ujti

Firma jak każda inna . Niepełnosprawni dostaną umowę o prace reszta zleceniówki. Pracuje w tej firmie rok i wszystko zależy na jakiego koordynatora się trafi, jedni mają wszystko gdzieś inni wymagają więcej niż to konieczne.

Zostaw merytoryczną opinię o Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Kraków

• Jak się pracuje w Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
2.2/5 Na podstawie 170 ocen.

Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością