Opinie o Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Kraków Bularnia 5

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Kraków Bularnia 5

Sebastian Włocławek

Pracuje w tej firmie i wypowiem się na wasz temat firma ATALIA GLOBAL SERVICE jest kompetentną firmą wynagrodzenia na czas kierowniczka jest w porządku pracuje po 8 nie raz po 10 godzin i mam nadzieję jako jolalny pracownik wykonujący należycie swoje obowiązki z wiązane z pracą którą wykonuje firma doceni to i możliwe że jakaś premia się trafi bo są pracownicy którzy na to zasługują pozdrawiam z poważaniem sebastian

@Sebastian Włocławek

Z czego mi wiadomo to już taks osoba nie pracuje

Elana Toruń
@Sebastian Włocławek

Życzę ci tej premi ale niestety w tej firmie jej nieotrzymasz .Zato będziesz zapierdalal na maksa za najnizsza

Elana Toruń

Ile wynosi stawka na rękę w firmie sprzątającej Aspen Atalian

Nie polecam tej firmy Aspen kierownictwo źle obiecuje premie za pracę nie dają nic pracownik jest to taktowany źle wykorzystują na maks aż ile się da i jeszcze maja pretensje jak się się chce człowiek zwolnić nie polecam praca w Krakowie szczególnie Selgros

Maja

ta premia nie była obiecana za coś dokładnie, zrobienie jakiegoś targetu i moze przez jego nie wyrobienei jej nie było, co ?

S.w.

Nie polecam firmę Aspen pracowałem w ruda Śląska dwa tygodnie i miałem dostać u mowę o pracy kierownik był dla mnie nie miły dla innych ludzi też samo powinny jego wywalić z pracy kierownika z rudy śląskiej. ...

Beata
@S.w.

I co, zwolnili cię przed podpisaniem umowy? Ciekawa jestem czy to stała polityka firmy? :D To chyba niezbyt legalne pracować bez podpisanej umowy :)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Wrrrr

Jeśli ktoś jest niepełnosprawny, lubi pracować za minimalną stawkę, jest ścigany przez komornika i nie chce być zarejestrowany to firma Aspen / Atalian przyjmie go do pracy od zaraz

@Wrrrr

Czyli przyjmują tutaj tylko osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności??

Czy w ASPEN zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Katarzyna

Na razie ciężko powiedzieć,oby następny koordynator dał radę z ludźmi których zadrudnia i próbował się dalej dogadać,bo jak widzę to ludzie salonach niechca pracować.

Witam mam pytanie czy ktoś może dostawał paczki na święta dla dzieci i co w nich było ?

Agi

Nie dają paczek świątecznych

Zuza
@Agi

Pracuje w tej firmie od 3 lat i co roku na święta dostaje paczki dla dzieci

Magi
@Zuza

Tylko co wiem od góry to nie dają paczek

Przemysław
@Zuza

Skąd ten pomysł skoro wszyscy mówią, że nie ma paczek w tej firmie? Wymyśliłaś to sobie?

@Zuza

Ja w tej firmie pracuje 8lat i nigdy nie dostałam paczek dla dzieci na święta tylko na przysłowiowego KARPIA lub ZAJĄCA..Moja kierowniczka zawsze starała się o coś na święta...więc nie wiem z kąd to stwierdzenie

Eee
@Ania

Przecież były paczki dla dzieci. W grudniu rozdawali. Słodycze były w paczkach.

Przemysław
@Eee

Tylko? Czy jeszcze jakieś bony też doszły?

Magi

Czy ktoś wie czy Jeszcze Poznaniu mają jakies obiekty

Komentarz dotyczy pracy Auchan Włocławek ulica cmentarna. Witam chciałbym się podzielić moja negatywna opinia na temat tej oto firmy oraz pracy. Po pierwsze wymagania z kosmosu nie ma co się dziwić że ludzie zmieniają się jak rękawiczki w tej firmie. Po drugie duże dotacje za pracowników z grupą z PFRONu w zależności jaka się ma grupę i tym bardziej jak ktoś ma rentę. Po trzecie (usunięte przez administratora) we Włocławku jest na poziomie dziennym byłem mobingowany w miejscu pracy przez ochronę. Po czwarte niekompetentni ludzie na wyższych stanowiskach jak brygadziści którzy wchodzą w (usunięte przez administratora) nie jakiej kierowniczce Ewie. Ta firma to firma kogucik utrzymuje się z nawinosci ludzi i ludzi niepełnosprawnych nie polecam tej firmy nie ma co się dziwić że ludzie odchodzą szybciej niż przychodzą do tej pracy sprzątania

eblaz

Witam! jestem klientką galerii handlowej w Rumi gdzie prace porządkowe wykonują osoby zatrudnione przez firmę ASPEN( informacja od pracowników Galerii AUCHAN w Rumi) jednak jakość świadczonych usług pozostawia wiele do życzenia. Dziś nie wytrzymałam jak osoba sprzątająca toalety nawrzeszczała na mnie w toalecie jakim prawem rozerwałam opakowanie papierowych ręczników , które ponoć nie są przeznaczone dla klientów tylko dla pracowników. Na pytanie w co mam wytrzeć umyte ręce pani odpowiedziała, że służą one jedynie do wycierania luster. Zwróciłam jej uwagę ,że w tym miejscu od wielu miesięcy nie ma uzupełnianych artykułów higienicznych Pani wzruszyła ramionami i dalej pod moim adresem wykrzykiwała epitety. Nie chciała równiez podac namiarów na swojego kierownika.

gw50

Przez 4 lata sprzątałam w Affidei Zielona Góra.Niestety przetarg na sprzątanie od sierpnia tego roku przejęła Aspen Sp. z o.o. z Krakowa.Sami do mnie zadzwonili i zaproponowali przejście do ich firmy na tych samych warunkach co w dotychczasowej firmie.Mimo ,że miałam atrakcyjne propozycje od firmy dotychczasowej chcąc pozostać w Affidei odrzuciłam propozycje dotychczasowego pracodawcy ( 6 - letni staż pracy i umowa na stałe ).Przez 2 miesiące mnie zwodzili i oszukiwali i zostaję na lodzie.Szerokim łukiem omijajcie tego pracodawcę.Ja mam stopień znaczny niepełnosprawności na stałe i dam sobie radę ale ogromny niesmak pozostał.Na razie mam chyba jednak dosyć firm zatrudniających niepełnosprawnych i postanowiłam utrzymać się tylko z emerytury.

wredota

Pracowałam firmie Aspen przez 9 lat , różnie bywało ale nie mogę aż tak narzekać. Myślę, że nie do końca jest tu winna firma, a raczej przełożeni , bo to oni reprezentują firmę i maja dbać o pracowników.W każdej firmie sprzątającej trafi się nie odpowiednia osób na stanowisku koordynatora, który będzie wykorzystywał swoich pracowników itp. Może takie sytuacje zgłaszać wyżej .

Barbara
@wredota

Dziękuję za Twoją opinię. A jak oceniasz warunki zatrudnienia w firmie ASPEN? Posiadasz długie doświadczenie w pracy w firmie, czy wraz przez ten czas Twoje zarobki wzrosły lub otrzymałaś jakieś benefity?

@wredota
@Barbara

Warunki zatrudnienia nie były tak złe, bo to od kierownika zależało, czy dany pracownik bez grupy dostał umowę o pracę. Zarobki jak jeszcze pracowałam nie wzrosły , a jeśli chodzi o benefity to nie można było na nich liczyć. Co prawda nie pracuję już w tej chwili w Aspenie i nie dawno zapytano mnie czy nie żałuję podjętej decyzji odejścia to dziś odpowiem, że nie żałuję . Pozdrawiam

@Ania76
@Barbara

Ja w tej firmie pracuje prawie osiem lat. Nic złego nie mogę powiedzieć na kierownictwo. Wypłata na czas, kierowniczka super. Myślę że źle opinie o tej firmie piszą ludzie którym nie chce się pracować a chcieliby otrzymywać wynagrodzenie.

Katarzyna

Jak to jest możliwe, że koordynator twierdzi, że nie może podać numer do kadr? Chyba tylko w tej firmie. Poza tym dlaczego na stanowisko koordynatora od sprzątania są przyjmowane osoby niemające zielonego pojęcia o sprzątaniu i zarówno w koordynowaniu. Mam na myśli oddział w Poznaniu.

Sylwia
@Katarzyna

Szkoda mi ludzi którzy wypisują negatywy na ludzi z którymi akurat mi się pracowało bardzo dobrze, za pewne mają nieszczęśliwe życie ???? komorników, problemy, i nie robią Nic poza trollowaniem.

@Sylwia

Niestety wiele osób pracuje dłużej tej firmie niz ty i na tej temat więcej ktoś wie.a sprzątać trzeba dokładnie a nie byle jak i wyjść szybko jak płacone jest za 5 godzin

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w ASPEN?

Aga52

Firma krzak w republice bananowej Podejście do pracownika kuriozalne Np w moim przypadku zatrudnili na 6 miesięcy i pa Moja poprzedniczka też mała jakiś krótki przedział czasowy Nie polecam Ogólnie proponuje się tam nie zatrudniać Chyba że komuś potrzebne miesiąc do emerytury :)

Jaca

Masz może numer do kadr odpisz na mój numer telefonu 692258294

Malina
@Jaca

Możesz mi podać numer to kadr po nikt nie może mi podać a mam sprawę pilną

Potwierdzam niektore komentarze, sam tam pracowalem w 2001 r. W warszawie .Damit (usunięte przez administratora) a szcegolnie P.Leszek P.

byłA

Pamiętajcie tylko, że to już od wielu lat nie jest ASPEN tylko ATALIAN. Całkiem inne kierownictwo i masakryczne braki kadrowe

koordynator forte
@byłA

za JAŚNIE wielmożnego Pana Prezesa Tomasza było to samo, 5,50 na zlecenie przez szereg lat i ogromne dotacje z PFRON.

Czy w ASPEN występują paczki/bony świąteczne?

Mama2 dzieci

Anonim nas dla dzieci do 10 lat paczka za 20 zl

była pracownica

na umowę zlecenie pracowałam w tej firmie koordynator był fajny bardzo miły pracę na Echo sobie chwalę u mnie w mieście ale praca w Sieradzu na magazynie Biedronki to była masakra dużo sprzątania żadnej przerwy od pracy

Arek

To prawda że są tam braki kadrowe?

Wyzysk

Cały czas ten sam(usunięte przez administratora)problemy finansowe, złe traktowanie, bałagan w papierach.Umowy o prace tylko dla niepełnosprawnych którzy i tak podpisują zgodę na prace 8 godzin, tak jak osoba pełnosprawna ( nie róbcie tego ). Kadra administracyjna nie kompetentna, braki kadrowe na każdym stanowisku. Osoby które odeszły nie są zastępowane nowymi tylko praca jest rozkładana pomiędzy inne. Sama byłam świadkiem mobbingu, zastraszania, obgadywania, krzyku na podwładnych. (usunięte przez administratora)

Szpitalna

Pracowałam w Częstochowie na umowie zlecenie. Kierowniczka była podobno ze mnie zadowolona. Rozmawiałyśmy już nawet o umowie o pracę. Trafiłam pewnego dnia do szpitala i nie mogłam dotrzeć do pracy. Zero zrozumienia ze strony tej kobiety. Tego samego dnia wyrzuciła mnie z pracy, prosząc w smsie abym przyszła zdać rzeczy kiedy tylko lepiej się poczuje. Kobieta bez mojej wiedzy pod moją nieobecnosc otworzyła moja szafkę. Zwolnie zrozumiałam, byłam przecież na śmieciowej umowie, ale takiego braku szacunku się nie spodziewałam.

Zostaw merytoryczną opinię o Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Kraków

• Jak się pracuje w Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
2.2/5 Na podstawie 170 ocen.

Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością