Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o.

Opinie o Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o.

delka

a czy ktoś pracował lub pracuje w strykowie? zastanawiam się czy warto mam blisko. potrzebują pakowaczy. proszę o opinie. delka

?

Witam Warto iść do Ołtarzewa na magazyn?Jak płacą? Często są nadgodziny?

ktoś

praca była w Neuca w Katowicach,pomoc magazynowa umowa o prace tymczasową,wynagrodzenie 1550 zl brutto,ciekawe,jak najniższa krajowa na umowe o prace to 1600 zł.

ktoś

Takie umowy możesz mieć do 18 miesięcy,a potem firma w której pracujesz może cię zatrudnic,albo poprostu ci podziękują,przeważnie to drugie,a wypłata z tych umów jest normalnie co miesiąc.

Czy rekrutacja na stanowisko ekipy budowlane w firmie Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
...

to są umowy o prace tymczasową na 7 dni,a czy płacą składki o tych umów,to musiałbyś w ZUS ie się dowiadywać

ktoś

No umowy masz co tydzień,a wypłate z tych umów co miesiąc,np: dostaniesz umowe od 1 do 7 września,i za ten okres dostaniesz kase 10 października,DK Partner to lipa,niewarto nimi sobie zawracać głowe,niech sami sobie robią na tych szemranych umowach.

czytelniczka
@ktoś

umowajest co miesieczna tak jak i wyplata

samuel

A Ty? Masz chyba jakiś problem ze sobą, polecam spotkanie z Dr Freudem :)

Dzień Dobry Korzystając z okazji chciałbym również wyrazić swoją opinię po spotkaniu w Łódzkim oddziale DK Partner. Aplikowałem na stanowisko kierownicze. Dotychczas miałem okazję kilkukrotnie uczestniczyć w rekrutacjach prowadzonych przez inne Firmy rekruterskie, miałem bardzo negatywne doświadczenia. Zazwyczaj rekrutacja przypominała przesłuchanie policyjne, tak jakby jej celem nie było wychwycenie talentu, osobowości oraz potencjału kandydata i zdiagnozowanie jego mocnych stron tylko sprowadzenie do parteru, tak jakby rekruter potrzebował takich sytuacji jak powietrza po to aby poczuł się sam dobrze, jaki jest fajny i jak to kogoś u (usunięte przez administratora) ił. Pytania w stylu: "dlaczego Pan nie ma jeszcze dzieci?", "dlaczego Pan tak szybko zrezygnował z pracy w tak fajnej Firmie pracując tylko po 14 godz. dziennie i mając telefony w nocy?", "czy jakby Pan był zwierzęciem to bardziej pasuje do Pana kot czy pies?" i wiele innych podobnych idiotycznych pytań. Jak się łatwo domyśleć pracę zawsze znalazłem sobie sam.... Chcąc wykorzystać wszystkie możliwości skorzystałem z zaproszenia i poszedłem na spotkanie w Firmie DK Partner, choć po wcześniejszych doświadczeniach bez większego przekonania i entuzjazmu. No i się nieco zdziwiłem. Rekruterka, (chyba Pani(usunięte przez administratora) poprowadziła rozmowę w sposób w jaki wyglądała kiedyś moja rekrutacja w najlepszej Firmie w jakiej pracowałem. Kultura, takt i wyważenie, również trudne pytania w kwestiach wrażliwych, jednak pełna klasa. Czułem, że Kobieta chce wybadać na co mnie stać, co umiem, ale również czego mógłbym się nauczyć, jakie mam możliwości i kompetencje, czy mam potencjał, czy jestem otwarty, czy nie boje się zmian i temu podobne. Zero kretyńskich pytań i czepiania się słówek i sformułowań z CV. Dialog a nie przesłuchanie "z lampą świecącą w oczy". Nie wiem czy coś z tego będzie, (choć jestem dobrej myśli) jednak mam poczucie, iż nie zmarnowałem czasu i było to ciekawe doświadczenie. Pozdrawiam

tak sie zastanawiam czym sie kierujecie piszac takie bzdury,pracuje w Ołtarzewie przez DK ponad dwa miesiace,nie narzekam,praca jak praca,raz jest ciężko,raz luzik.Nie mam żadnych zastrzezeń do DK,super współpraca,pieniądze na czas,a (usunięte przez administratora)-nie macie pojecia jaki \"swój chłop\" (przepraszam pana jeżeli uraziłam) jak nikt wstawia sie za pracownika,z problemem można dzwonić w środku nocy,niezastąpiony. zreszta....szkoda sie rozpisywac,zawsze znajdzie sie jakiś anonimowy bezmózg,pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o.?

Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o.