Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o.

Opinie o Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o.

Jerzy Golonka

Oszuści! W Łodzi w biurze na ul. Piłsudskiego pracuję gościu, który jest osobą niekompetentną, nie potrafi przekazać informacji, a jak już coś wyduka to i tak mija się to z prawdą. Miałem pracować w firmie Organika na Teofilowie, pojechałem i co zobaczyłem? Namiot! Praca odbywa się w namiocie, stoły to palety, zimno i brudno. W biurze mówili, że będzie szkolenie, że praca na akord. Przyszedłem rano, zero szkolenia. Praca okazała się za 5-6 zł, bo koordynator sam nie wiedział. Także w biurze koleś ma fantazję, a na miejscu bród, smród i ubóstwo. Jak ktoś chce iść do pracy nie wiedząc za jaką stawkę, to idealna praca dla niego. Nie polecam, szkoda marnować czas.

grazyna
@Jerzy Golonka

Potwierdzam robota wyszła na 5-6 zł za godz, bo to sa kretacze. Nie płacą za wszystkie przepracowane godziny. Nie opłaca się tam tyrać, bo dostaniesz 5 zl/h. Omijać

Zbeer

Pracowałem przez DK Partner w Toruniu, w sumie bez zarzutów, Pani z biura nawet przyjeżdżała do Nas do firmy, żeby podpisać kolejną umowę. Dla mnie pozytyw

Nie nabierajcie się na magazyn z będzinie , szukają jeleni a płacą 100 zł jak przyprowadzisz kogoś go pracy ,żenada.........zarobki 5 zł na godzinę.

blady

to warto pracowac przez dk czy nie?

JA
@blady

nie warto,bo kantują ile wlezie.

kacha 12n
@blady

Nie warto za żadną cenę oszustwo

Czy rekrutacja na stanowisko ekipy budowlane w firmie Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
krisu

witam firma dk partner jest spoko pracuje przez ich agencje pol roku w firmie w lodzi mam odprowadzane wszystkie skladki kasa na czas mam wyplacane50i100 bez problemu sie z nimi kontaktuje i zalatwiam bez przeszkod a za to jak jest w danym zakladzie pracy dk nie odpowiada za to oni tylko szukaja ludzi pretensje do przelozonych firmy w ktorej sie pracuje

Dałem się nabrać na ładne słówka i obiecanki do IDL Logistic Będzin , dopiero jak dostaniecie umowy to jest czarno na białym , a jak będzie przelew to dopiero ROZCZAROWANIE porażka na całości . ! ! ! Jeśli ktoś lubi być , poniżany i pracować za michę ryżu to tak............

złodzieje DK Partner

porażka ....czekalem 2miesiace na ekwiwalent za urlop ...jak wyplacili okazalo sie ze dostalem za 3 dni a nie za 6 dni urlopu dzwonilem kilkakrotnie ale brak jakiechkolwiek reakcji z ich strony...

Solidna firma

anty
@hamlet

ta "firma" to wielka lipa a ty chyba jesteś klakierem

@anty

Klakierem nie jestem i nie byłem, pisze o tym czego doświadczyłem na "własnej skórze". Oczywiście może się zdarzyć, że Pracodawca użytkownik oferuje gorsze warunki niż inny, ale na to już Agencja nie ma wpływu. Ponadto z tego co mi wiadomo DK zatrudnia kilkaset osób i jeden czy kilku "anty" też nie mają patentu na nieomylność :)

anty
@hamlet

Nie jestem nieomylny, ale teraz jestem pewien, że jesteś klakierem, bo bardzo profesjonalnie i z wielkim szacunkiem nadajesz duże litery jak Pracodawcy użytkownika. Powiem ci otwarcie, że jesteś jednym z nich i bronicie tylko zeszmaconej opinii i kontrolujecie wpisy w internecie po tym jak oszukujecie ludzi. A to jest najlepszym dowodem na to, że właśnie oszukujecie. A ty klakierze musisz być bardzo dobrze wynagradzany przez DK Partner za to, że aż po pól roku od swojej opinii z kwietnia kontrolujesz czy aby nikt nic złego nie nasmarował o was. Idź do psychologa biznesu po poradę albo masz bardzo niskie IQ. Nieprawdopodobnie jesteś oddany swojej agencji, bo oszukujecie i pilnujecie własnej kasy. Nie ośmieszaj siebie i swojej cwaniackiej agencji. Macie ludzi za kretynów i działacie na bezczelnego. I nie ośmieszaj się hamlecie, bo twoje wpisy tylko potwierdzają wasze niecne praktyki :-)) To jest nie tylko bezczelne ale też żałosne. PONAWIAM INFO DLA LUDZI: UWAGA W DK PARTNER BARDZO OSZUKUJĄ !!!!!

@anty

Z osobami nie lub źle poinformowanymi (tak jak z nawiedzonymi) nie polemizuję. Ponieważ wykazujesz duży wskaźnik agresji to Tobie proponuję konsultacje psychologiczne (ew. u dobrego psychiatry). Obrażony się nie czuję bo się nie poczuwam do żadnej winy i nie wstydzę się mojej dawnej (sprzed 2-ch lat) pracy w DK. Współczuję Ci, bo rozumiem, że nie radzisz sobie ze swoimi emocjami, ale ja nie mogę Ci pomóc.

hamlet

Życzę Ci mniej stresu, a przy okazji - czytania ze zrozumieniem

marc
@anty

Dk partner to (usunięte przez administratora) oszukali mnie na zwolnieniu chcieli na miesiącu pracy sa chamscy to hitlerowcy gdzie jest inspekcja pracy

Szarri

DK partner Stryków odradzam w 100% nigdy nie dostaniesz to co mówią na rozmowie rekrutacyjnej oszukują nawet z dniami wolnymi ,straszą zwolnieniem a już jeśli masz w umowie że jak się zwolnisz przed terminem 3 pierwszych dni to nie dostaniesz nawet złotówki będą robić wszystko aby nie wytrzymać i się zwolnić.Za żadną nadgodzinę nie dostałem nawet złotówki.Pracowałem 2 miesiące tylko dla tego aby zobaczyć do czego mogą się posunąć to czyste z......!

DK Partner
@Szarri

Witam, jestem koordynatorem DK Partner w regionie łódzkim i muszę stwierdzić, że chyba nie wie Pan co oznacza stawka akordowa skoro uważa Pan, że powinien dostać dodatkowe pieniądze za nadgodziny. Na rozmowie rekrutacyjnej zawsze mówimy, że zarobki są zróżnicowane i bezpośrednio uzależnione od sprawności manualnej i indywidualnego tempa pracy. Chyba jednak nie było Panu tam tak źle skoro po pierwszej wypłacie pozostał Pan na kolejny miesiąc. (usunięte przez administratora)

Kobra
@DK Partner

To wypowiedz sie Panie koordynatorze jeszcze o urlopach na ktorych oszukujecie. Na 100% przekrecacie ludzi na rozliczeniu. Pewnie napiszesz, że robicie wszystko rzetelnie i nie wiesz skad te pomowienia, bedziesz wtedy kłamcą

Kobra

Uwazajcie na nich bo oszukuja z urlopami. Kolega z firmy konczyl z nimi wspolprace to powiedzieli mu, ze wykorzystal caly urlop, mimo ze nigdy dnia wolnego nie wziąl... lepsza kwestia, ze mu nawet powiedzieli dokladnie kiedy bral wolne. Niezle jajca

Mister-X

Witam, pracuje miesiąc przez tę agencję. Umowa przedłużana co miesiąc, ale podobno nie z winy agencji, tylko to wymóg firmy w której pracuje. Za dużo powiedzieć nie potrafię, bo nawet wypłaty jeszcze nie dostałem, ale ludzie z ktorymi pracuje a też są z DK, są zadowoleni

rot

Tez to zauważyłem z tą stroną internetową, ale to nie jest wina DK Partner, tylko firmy, która robiła stronę, nie ma co pod tym względem oceniać firmy. Napiszcie lepiej pracownicy jak teraz z warunkami.

ciekawski

może ktoś mi wyjaśnić dla czego na oficjalnej stronie DK Partner nie ma żadnych opinij

mariusz

witam mam pytanie jaka jest szansa na dostanie normalnej umowy o prace??? jestem zatrudniony od 2 miesięcy i obie umowy miałem podpisywane co miesiąc umowa ta nazywa się "umowa o prace tymczasową

dz

Witam pracowałam przez wyżej wymieniona agencje i nie bylam zadowolona moze to zależy od ludzi przydzielanyvh do danych grup ale wg nie mozna było sie nic dowiedzieć.po przepracowanych 2mies okazali sie ze nie mamodprowadzanych skladek z czego pracuje na dwóch umowach. A kiedy pracownik zachoruje obniżana zostaje mu stawka ponieważ pracownik powinien trzy dni wcześniej wiedzieć że zlle sie poczuje i zawiadomić koordynatora.

ja.

hamlet,jeżeli ta agencja jest tak w porządku,to możesz mi wytłumaczyć,dlaczego oni oferują na umowie o prace(usunięte przez administratora)u nich jakoś jest.pzdr.

hamlet

Koordynowałem pracę pracowników tymczasowych, prowadziłem rekrutację. Dlatego wiem co piszę i wiem, że pracownicy tymczasowi w DK są traktowani lepiej niż pracownicy w wielu innych firmach. Jak czytam brednie, które tu niektórzy piszą to nie wiem czy śmiać się czy płakać. A odszedłem bo miałem inne plany zawodowe. Ale wdzięczność do firmy pozostała

hamlet

Pracowałem dla nich ponad 1 rok. Odprowadzają wszystkie podatki, a wypłata jest zawsze w terminie. Pozdrawiam

Witam. Ma pytanie. Czy ktoś wie może czy jeśli jest się zatrudnionym przez firmę DK Partner ns umowę zlecenie to firma faktycznie odprowadza składki do Zusu tak jak obiecują? Czy ktoś się spotkał może z sytuacją oszustwa ze strony tej firmy czyli że mówią że odprowadzają a w praktyce nie jesteś ubezpieczony?

zygzak

Może ktoś napisać jak obecnie wygląda wynagrodzenie w DK Partners, pracując dla Neuca? Stawka godzinowa + premia wg regulaminu Neuca. Widział ktoś ten regulamin na oczy? Co tam jest napisane? Czy premia jest od samego początku pracy, czy w pierwszych miesiącach nędzna podstawa godzinowa bez premii?

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o.?

Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o.