logo DK Partner

DK Partner

Opinie o DK Partner

anonim 2010-12-24 10:30:31
prawda o tej firmie jest taka : daja ci umowe o dzielo na poczatek (2 tyg.)potem musisz dzwonic i czekac az z laski swojej odbiora tel. po 2 tyg. dostajesz nastepna umowe o dzielo i tak sie bujasz z tym nie wiadomo ile . a kto sadzi ze ta firma jest ok to musi siedziec tam w zarzadzie bo oni to (usunięte przez moderatora) i nie warto z nimi społpracowac i podpisywac umow !!!!! sa one malo precyzyjne a co za tym idzie maja mozliwosc cie oszukac. (usunięte przez moderatora)
anonim 2010-12-24 11:36:14
Ja pracuje razem z żoną w tej firmie i nie mam większych problemów. Dokumenty doniosłem w terminie, tak więc umowę miałem na czas. Wiadomo, że świat nie jest idealny, ale ile razy na rozmowie kwalifikacyjnej trochę pościemniałem. Każdy stara się jak może, jeśli się troszkę poprawią to będzie z nich agencja.
Animowy 2011-02-21 18:07:02
DKPartner najgorsza agencja w jakiej przyszło mi pracować ODRADZAM
anonim 2011-04-15 13:30:23
opóźnione przelewy to standard w tej"firmie" jak ma byc do 15 to niech sie wywiazuja z umowy, a nie zwlekaja. Pieniadze od firmy, dla ktorej wynajmuja pracownika trafiaja wczesniej, wiec chyba maja czas zrobic przelew, tymbardziej ze te lenie nie maja nic innego do roboty, poza siedzeniem w biurze i surfowaniem po necie.
anonim 2011-07-19 17:23:13
(usunięte przez moderatora)!! Pani na rozmowie zachowuje się tak jakby pozjadała wszystkie rozumy. Dają mało kasy i jeszcze się dziwią że człowiek niezadowolony!!!! Nie polecam.... Oby jak najdalej od tej firmy
Robert 2013-08-08 11:32:16
NIE PROFESJONALNA, NIE KOMPETENTNA, NIE UCZCIWA, (usunięte przez moderatora), OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ Z DALEKA,,,,,,,,,A W SZCZEGÓLNOŚCI JEJ NIE KOMPETENTNYCH PRACOWNIKÓW!!!!!
Jaro 2014-11-30 21:26:45
siemanko, Jan czy ogłoszenie tu wrzucoene przez Ciebie jewst nadal aktuale? wiesz coś ? bo ja wstępnie byłbym zainteresowany tą fuchą, ale jak szukam jej w internecie to nic nie widzę. Chyba że ktoś mi już ją zmył sprzed nosa, w sumie nie zdziwiłbym się, bo pracy teraz mało na rynku a chętnych dużo...
maciek 2015-01-09 14:31:47
no właśnie, ja też nie wiem czy ogłoszenie jest aktualne, bo jakoś nie moge go w ogóle wyszukac i nie wiem co teraz zrobić z tym, bo chętnie bym się zatrudnił u Was, ale nie wiem gdzie wysłać aplikacje.. powiedzcie też jeśli możecie jak mniej więcej wygląda rozmowa u nich kwalifikacyjna, na czym polega i czy ma kilka etapów?
natalia 2015-05-07 16:21:24
pracowałam jako hostessa. odradzam każdemu, wynagrodzenia nie widze do teraz a minelo kilka miesiecy
olek 2016-05-11 14:27:22
jeśli ktoś mierzy niżej to jest teraz oferta na operatora wózka widłowego może i praca jest trzy zmianowa i pewnie dość ciężka fizycznie masz umowę i pełen etat zatrudniony do tego niekiedy premie regulaminowa i uznaniowa więc warto się starać i zabiegać a pensja będzie spora
Zostaw swoją opinię o DK Partner - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DK Partner