Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.

Opinie o Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.

pawel

Jestem tu już 3 lata. Zaczynałem od stażu, jednak z każdym kolejnym miesiącem wciągałem się coraz bardziej. Obecnie nie wyobrażam sobie innego miejsca pracy :) Sa tutaj bardzo doświadczeni pracownicy od których można się bardzo wiele nauczyć. Jak ktoś chce działać w branży to musi się uczyć od najlepszych!

@pawel

Witaj Paweł, cieszymy się, że nasze warunki spełniają Twoje oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań, aby poprawiać jakość naszych narzędzi, tak aby były one perfekcyjne w każdym aspekcie. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Michał2015

Ja mam dobre wspomnienia z Kaczmarki Inkasso. Pracowałem tam półtora roku i gdyby nie wyjazd nadal bym pewnie tam pracował. Profesjonaliści w każdym calu. Jednak nie powiem, praca wymagająca.

@Michał2015

Witaj Michał, dziękujemy za pozytywną opinię. Zadowolenie naszych pracowników to kwestia priorytetowa. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Mateusz

Czytam różne analizy i ostatnio słyszałem, że teraz dobrym wyborem (jeżeli chodzi o pracę) jest postawienie na duże firmy rodzinne. Pewne miejsce pracy + płaca + ludzkie podejscie. Pracuje tam i potwierdzam. A praca w korpo już nie jest taka spoko jak kiedyś...

@Mateusz

Witaj Mateusz, dziękujemy za Twoją opinię. Cieszymy się, że pozytywnie oceniasz naszą współpracę. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Renata

Teraz windykacja bardzo się zmieniła. To nie jest nękanie ludzi, czy chodzenie z kijem,żeby kogoś nastraszyć, a część osób ma takie wyobrażenie na ten temat. W Kaczmarski Inkasso pracują ludzie, którym zależy na tym by pomóc i żeby obie strony wyszły zadowolone z niełatwej sytuacji jaką są przecież długi. Rozmawia się i ustala wspólne rozwiązanie. Jeśli kogoś interesuje taki rodzaj pracy to w tej firmie się odnajdzie i będzie zadowolony.

@Renata

Witaj Renata, cieszymy się, że pozytywnie oceniasz warunki jakie zapewniamy w firmie. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wszelkim wymaganiom pracowników na każdym szczeblu zatrudnienia. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Specjalista Ds. Sprzedaży

Brak maila/sms o potwierdzeniu spotkania dot. rozmowy kwalifikacyjnej - nic. Tyle co ustaliliśmy przez telefon praktycznie 2 tygodnie przed rozmowa musiałem zapamiętać (mi się udało). Rozmowa ustawiona na godzinę 10:00 w siedzibie firmy, rozpoczęła się dopiero ~ 11:30 (pani rekruter była zaangażowana w świąteczną paczkę). Po przeprosinach za cierpliwość, rozpoczęła się sama rozmowa i tutaj muszę przyznać, że dosyć konkretnie - ok. 25min. Niestety po obiecanej informacji zwrotnej dot. przebiegu rekrutacji (udana/ nie udana) do dzisiaj nic nie otrzymałem.

ciekawy

Chciałbym się rozwijać w kierunku windykacji. Poznać tajniki tej pracy od kuchni. Czy Kaczmarski Inkasso to właściwe miejsce? Jak sądzicie?

Patrycja
@ciekawy

ciekawy odpowiadając na Twoje pytanie uważam, ze to dobre miejsce aby rozpocząć swoją przygodę z windykacją. Dla osób bez doświadczenia, proponują 2 tygodniowe szkolenie wprowadzające, coachingi z trenerami, do tego sami pracownicy są przyjaźnie nastawieni i chętnie pomagają i podpowiadają. Sama jestem tego przykładem. Kilka miesięcy temu przyszłam tu bez doświadczenia, a na ten moment osiągam jedne z lepszych wyników w grupie. Z tego co wiem poszukujemy obecnie pracowników, wiec zachęcam do sprawdzenia na własnej skórze jak to jest :)

Mariuszkowal
@ciekawy

Na pewno Kaczmarski Inkasso to dobry kierunek, firma bardzo profesjonalna. Sam tu pracuję, bardzo dużo się nauczyłem. Przede wszystkim trzeba umieć rozmawiać z ludźmi. Dobra wola każdej ze stron to podstawa. Myślę, że warto tu szukać pracy, zarobki też są na dobrym poziomie.

Bora
@ciekawy

ja również polecam. jeśli dopiero zaczynasz to warto się uczyć od najlepszych- stylu pracy, nawyków i umiejętności. w Kaczmarski Inkasso znajdziesz to wszystko, nie zostaniesz sam ;) A jeśli lubisz pomagać ludziom i rozwiązywać problemy, na pewno się tu odnajdziesz.

@ciekawy

Witaj Ciekawy, oferowane przez nas szkolenia pozwalają na zdobywanie kolejnych kwalifikacji oraz pogłębianie wiedzy, dzięki której każdy pracownik ma możliwość rozwoju niezależnie od zajmowanego stanowiska. Serdecznie polecamy się jako pracodawca. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

@Patrycja

Witaj Patrycja, cieszymy się, że ciepło wspominasz pracę pod naszymi skrzydłami. Życzymy wielu sukcesów. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

@Mariuszkowal

Witaj Mariuszkowal, dziękujemy za pozytywną opinię. Zadowolenie naszych pracowników to kwestia priorytetowa. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

@Bora

Witaj Bora, cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań, aby warunki jakie oferujemy naszym pracownikom były jak najlepsze. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Wiesław-40

Pracuję już jakiś czas w Kaczmarski Inkasso....jestem zadowolony z pracy, zdobywa się doświadczenie, pracuje w znanej, prestiżowej firmie, spotyka się z ludźmi. Przede wszystkim zawsze profesjonalnie podchodzimy do klientów, z czego jestem bardzo dumny.

@Wiesław-40

Witaj Wiesław, jako firma, uważamy, że praca to nie tylko wyniki w statystykach ale także dobra atmosfera i zgrany zespół. Z tego względu dokładamy wszelkich starań, aby każdy pracownik czuł się komfortowo a rodzinna atmosfera była wyczuwalna w każdym dziale. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

antoni

Praca ciekawa i dająca satysfakcję finansową. Przy okazji bezcenne doswiadczenie na temat natury ludzkiej, można się naoglądać i nawet zadziwić.

@antoni

Witaj Antoni, dziękujemy za opinię. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby warunki dla naszych pracowników były na jak najwyższym poziomie a praca była rozwojowa na każdej możliwej płaszczyźnie. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Makowski

Polecam. Warto postawić na Kaczmarski, pełen profesjonalizm i długoletnie doświadczenie. A to przekłada się na działania pracowników. Bardzo się cieszę, że tu pracuje, polecam każdemu.

@Makowski

Witaj Makowski, niezmiernie się cieszymy, że jesteś zadowolony ze współpracy. Komfort pracy naszych pracowników, to dla nas sprawa najwyżej wagi, dlatego nieustannie staramy się podnosić poziom oferowanego zatrudnienia. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Elżbieta

jakieś konkrety? tak tylko info,że się nie poleca nie jest zbyt merytoryczne. to ja jestem po tej drugiej stronie bo tą firmę polecam jako pracodawcę, zarówno tym początkującym jak i tym obeznanym z branżą. mają swoje standardy, i ich uczą, człowiek wie jak postępować i chce pomagać, bo o to w tej pracy chodzi. mi to pasuje.

Dżoana

(usunięte przez administratora) Ocena 2/6 nie zachęca do pracy dla nich.

@Elżbieta

Witaj Elżbieta, dziękujemy za opinię. Zadowolenie naszych pracowników to aspekt, do którego przykładamy ogromną wagę i staramy się polepszać warunki pracy. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

gosia

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie

@gosia

Witaj Gosia, na podstawie tak krótkiej opinii nie jesteśmy w stanie wyciągnąć wniosków odnośnie tego, co moglibyśmy poprawić w warunkach jakie tworzymy dla naszego zespołu. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

konrad

Oczywistym jest fakt skuteczności w pracy; ze względu na specyfikę pracy przydatne są umiejętności komunikacji interpersonalnej, niby podstawa ale jakże istotna.

@konrad

Witaj Konrad, dziękujemy za ciepłe słowa uznania. Cieszymy się, że masz pozytywne odczucia odnośnie pracy w naszych murach. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Megi

Firma jaka jest każdy widzi - odradzam prace w tej firmie. Nie polecam.

@Megi

Witaj Megi, przykro nam, że w tak negatywny sposób oceniasz naszą działalność. Nie znając szczegółów zaistniałej sytuacji, nie jestesmy w stanie odnieść się w rzeczowy sposób i zaproponować rozwiązania. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

marek2 lata

Pracuję od dobrych 2 lat. Ogólnie z pracy jestem zadowolony, najważniejsze pozytywy to możliwość nauki i zdobywania doświadczenia, praca w dużej firmie z tradycjami, na pewno też pieniądze, z tego jestem zadowolony. Ludzie w pracy bardzo pomocni. Jeśli ktoś na poważnie myśli o pracy w tej branży to tu na pewno warto pracować.

@marek2 lata

Witaj Marek, cieszymy się, że praca w naszych murach spełnia Twoje oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań, aby pracownicy byli zadowoleni i usatysfakcjonowani z oferowanych warunków. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Pracuję i nie polecam!

Witaj Pracownik, na podstawie tak krótkiej opinii nie jesteśmy w stanie odnieść się do niej w rzeczowy sposób. Zapewniamy jednak, że nasza firma i wszyscy pracownicy działają w sposób profesjonalny a dobro i zadowolenie pracowników jest najwyższym priorytetem. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

samojda

Pracuję i polecam. Szkolenia, narzędzia, wsparcie przełożonych i poczucie dobrze spełnionego obowiązku, uważam za największe atuty tej pracy. Chyba, że ktoś nie lubi pomagać, nie lubi ludzi i nie interesują go ich problemy, to polecam w ogóle inny typ pracy ;)

@samojda

Witaj Samojda, niezmiernie się cieszymy, że jest Pani zadowolona ze współpracy. Komfort pracy naszych pracowników, to dla nas sprawa najwyżej wagi. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Marika. Wroc

Polecam tu prace, ale faktem jest że praca bywa trudna i pewnie nie jest dla każdego. Trzeba umieć rozmawiać z ludźmi. Ale też na pewno praca daje dużo satysfakcji. Kaczmarski to lider w branży, dużo osób zadowolonych jest z pracy.

@Marika. Wroc

Witaj Marika, cieszymy się, że masz pozytywne odczucia względem naszej współpracy. Życzymy wielu sukcesów. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

shadow80

Oczywiscie nie kazdy sie nadaje do pracy w tej branzy. Nie jest łatwo… przyznaje. Wielu ludzi widzi w windykatorach potwora, ale przeciez tacy nie jestesmy. Ja generalnie polecam - zdobylem tu cenne doswiadczenia w pracy z trudnymi klientami, które procentuje

@shadow80

Witaj Shadow80, dziękujemy za pozytywną opinię, cieszymy się, że jako firma spełniliśmy Twoje wymagania. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Vako

ja takze jestem zadowolony z pracy w tej firmie. Niektore przypadki sa bardzo ciekawe, zdobywa sie cenne doswiadczenie i mozna rozwijac swoje umiejetnosci pod okiem specjalistow z branzy

@Vako

Witaj Vako, dziękujemy za słowa uznania, nieustannie staramy się polepszać panujące warunki pracy, a także dbamy o dobrą atmosferę wśród członków zespołów. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Wodzia

Odradzam.

@Wodzia

Witaj Wodzia, przykro nam, że posiadasz negatywną opinię na nasz temat. Dokładamy wszelkich starań, aby jakość usług i warunków pracy była na jak najwyższym poziomie, a nasi pracownicy pozostali zadowoleni. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

billa

to jest dość specyficzna działka, bo polega na pracy z ludźmi i na rozmowie z nimi na niełatwe tematy. jeśli ktoś ma chęci, wie czego chce, lubi się uczyć, to w Kaczmarski Inkasso dostanie narzędzia,żeby wiedzieć jak do ludzi dotrzeć. a jeśli do tego lubi pomagać, i widzieć, że ma wpływ na rozwiązanie czyichś problemów, to będzie miał satysfakcję z tej pracy.

@billa

Witaj Billa, dziękujemy za opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy oraz klienci byli zadowoleni na wszystkich płaszczyznach współpracy. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Zostaw merytoryczną opinię o Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 28 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.