Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.

Opinie o Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.

wikok

Arek, to nie jest takie call center jak myslisz. Owszem teraz mają sporo ofert na negocjatorów telefonicznych we Wrocławiu. Powiem Ci, że to dobra opcja dla studentów, bo grafik jest elastyczny.

@wikok

Witaj Wikok, serdecznie dziękujemy za słowa uznania. Zadowolenie pracowników to dla nas bardzo ważny aspekt. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

alii

@wikok też mi się wydaje, że dla studenta, to jest praca jak znalazł. Teraz we Wrocławiu poszukują negocjatora telefonicznego, wiec jeszcze można poćwiczyć przydatne umiejętności :)

@alii

Witaj Alii, jako firma chętnie przyjmujemy pod swoje skrzydła młode osoby, które chcą odbyć staż pod naszym okiem. Głęboko wierzymy, że inwestycja w rozwój każdej osoby to dobry krok w przyszłość. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

lol

Hej, wiecie jak wyglada rozmowa rekrutacyjna na specjalistę ds. klientów stategicznych? Super, że zapewniona jes tutaj umowa o pracę, a także dorzucają do tego jakieś premie do zarobków, bo jeszcze dorzucają do tego odpowiednie szkolenia i jeszcze narzędzia pracy.

@lol

Witaj Lol, rozmowa rekrutacyjna to nic czym trzeba się przejmować. Pozwala ona na lepsze poznanie kandydata oraz oszacowanie jego możliwości na aplikowane stanowisko. Pragniemy również dodać, że wieloletnie doświadczenie, które posiadamy pozwoliło nam na wypracowanie jednego stałego schematu szkoleniowego dla nowych pracowników. Jest ono tak zbudowane, aby każdy uzyskał maksimum niezbędnej wiedzy do podjęcia docelowej pracy. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

alii

Widzę właśnie bardzo ciekawą rekrutacje. Kaczmarski Inkasso poszukuje we Wrocławiu negocjatora telefonicznego. Wiadomo - potrzebne są specyficzne umiejętności. Ciekawe, ile można zarobić :)

@alii

Witaj Alii, warunki zatrudnienia, zakres obowiązków oraz wynagrodzenia omawiane są na rozmowie rekrutacyjnej z kandydatem indywidualnie. Wszystko jest zależne od doświadczenia oraz posiadanych umiejętności. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Specjalista Ds. Sprzedaży

Brak maila/sms o potwierdzeniu spotkania dot. rozmowy kwalifikacyjnej - nic. Tyle co ustaliliśmy przez telefon praktycznie 2 tygodnie przed rozmowa musiałem zapamiętać (mi się udało). Rozmowa ustawiona na godzinę 10:00 w siedzibie firmy, rozpoczęła się dopiero ~ 11:30 (pani rekruter była zaangażowana w świąteczną paczkę). Po przeprosinach za cierpliwość, rozpoczęła się sama rozmowa i tutaj muszę przyznać, że dosyć konkretnie - ok. 25min. Niestety po obiecanej informacji zwrotnej dot. przebiegu rekrutacji (udana/ nie udana) do dzisiaj nic nie otrzymałem.

alii

Właśnie przeglądam ofertę pracy jako negocjator w zespole spraw gospodarczych z Wrocławia. Wydaje się być bardzo zachęcająca, praca od 8 do 16 na umowę o pracę i z możliwością awansu i rozwoju. Trzeba mieć oczywiście już doświadczenie w pracy jako negocjator telefoniczny. A czy są jakieś benefity?

@alii

Witaj Alii, dostęp do prywatnej opieki medycznej ubezpieczenia grupowego i karty multisport, zniżki do lokali i obiektów sportowych (np. gra w squasha), bony na dzień dziecka, Mikołajki w firmie dla najmłodszych, liczne konkursy z nagrodami dla pracowników, darmowe badania profilaktyczne, owocowe wtorki. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Soldat av Odin

Ludzie, którzy znają swoją wartość i mają jakikolwiek szacunek dla samych siebie, nie zatrudniają się w takich firmach jak KI, w ostateczności na jakiś krótki czas na przeczekanie...

@Soldat av Odin

Witaj Soldat av Odin, nie możemy zgodzić się z Twoją opinią. Każdy pracownik, niezależnie od zajmowanego stanowiska i działu jest darzony szacunkiem i może zawsze liczyć na wsparcie ze storny kadr i przełożonych. Dodatkowo praca w tak dużej firmie jaką jest Kaczmarski Inkasso, daje możliwości rozwoju oraz pogłębiania wiedzy na wielu płaszczyznach. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

eopaoa

Ciekawe czy w najbliższym czasie będą szukać doradców ds. odszkodowań, wiecie? Zarobki pewnie niezłe.

@eopaoa

Witaj Eopaoa, zachęcamy do śledzenia naszych ogłoszeń na portalach rekrutacyjnych. Jeżeli będziemy w najbliższym czasie poszukiwać kandydata na takie stanowisko z pewnością taka informacja się pojawi. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Kosewicz

Nie polecam!

@Kosewicz

Witaj Kosewicz, na podstawie tak krótkiej opinii nie jesteśmy w stanie odnieść się do niej w rzeczowy sposób. Zapewniamy jednak, że nasza firma i wszyscy pracownicy działają w sposób profesjonalny a dobro i zadowolenie pracowników jest najwyższym priorytetem. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

hej hej no widze ze szukaja teraz caly czas negocjatora w zespole spraw gospodarczych we Wrocławiu wymagane jest miedzy innymi tutaj doświadczenie na stanowisku negocjatora telefonicznego, mile widziane doświadczenie w prowadzeniu spraw gospodarczych

@1234

Witaj, rozmowa rekrutacyjna ma na celu lepsze zapoznanie się z potencjalnym pracownikiem oraz oszacowanie czy kandydat nadaje się do zadań jakie będa przed nim stawiane. Zwracamy również uwagę na doświadczenie a także na umiejętności miękkie: komunikatywność, otwartość i kreatywność. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

kiss

Hej, a jakich zarobków można się teraz spodziewać? Podobno oprócz dobrej podstawy dorzucają jeszcze premie co już dobrze o nich świadczy, bo to rzadkość

@kiss

Witaj Kiss, warunki zatrudnienia, zakres obowiązków oraz wynagrodzenia omawiane są na rozmowie rekrutacyjnej z kandydatem indywidualnie. Wszystko jest zależne od doświadczenia oraz posiadanych umiejętności. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

zenon

Spółka kapitałowa KRD - odradzam !!

@zenon

Witaj Zenon, na podstawie tak krótkiej i nieprecyzyjnej oceny nie jesteśmy w stanie odnieść się do Twojej opinii w rzeczowy sposób. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Alek

@anek może uda się coś wynegocjować z godzinami startu zmiany danego dnia (chociaż nie mam pewności...), ale widzę, że szukają kogoś do pracy pn-pt...

@Alek

Witaj Alek, działamy w sposób zorganizowany, pracując od poniedziałku do piątku w określonych godzinach, które obowiązują wszystkich pracowników. Przy tak dużej firmie jaką jest Kaczmarski Inkasso, niezbędne są jasne i klarowne reguły obowiązujące każdego z nas. Tylko wtedy mamy szansę na stworzenie zorganizowanego zespołu, który będzie działał w efektywny sposób. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

wiokop

No dobrze, ale czy oferta pracy na specjalistę ds. kadr i płac jest wciąż aktualna? Chętnie bym się załapał, bo dbają o stabilne zatrudnienie. To dobry znak na to, że się dobrze dzieje, bo warunki pracy jak i atmosfera sprawiają że lepiej się wypełnia swoje obowiązki.

@wiokop

Witaj Wiokop, w zupełności zgadzamy się z tym, że atmosfera wpływa na warunki pracy oraz na jakość wypełnianych obowiązków. Pragniemy dodatkowo wspomnieć, że przykładamy ogromną wagę do przygotowania wszystkich pracowników, niezależnie od pełnionego stanowiska, tak aby w sposób profesjonalny i wyczerpujący byli w stanie pomóc naszym klientom. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

MMn

Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o. z tego co wiem daje sobie radę na rynku, branża potrzebowała właśnie takich ludzi jak tworzący tą firmę, nie ma na co narzekać zupelnie, zwłaszcza że się rozwijają coraz lepiej

@MMn

Witaj MMn, dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć jak najlepsze warunki zatrudnienia dla naszych pracowników, zarówno w kwestii biura jak i wynagrodzenia. Każdy ma możliwość awansu oraz szerokie możliwości pogłębiania wiedzy. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

kiss

Hej, wiecie czy w ogóle jest szansa na to, żeby znaleźć zatrudnienie u nich? Chętnie bym się załapał do nich zwłaszcza, że pewnie wypłata jest adekwatna do powierzanych zadań, a to dobry znak że jest nieźle.

@kiss

anek

najlepiej zrobisz jak zadzwonisz do nich, nie wiem czy poszukują teraz kogoś, ja wczesniej tez pytalem o staz jednka nikt nie odpisał, w tym tygodniu bede dzwonil do nich wiec wszystkiego sie dowiem, mi zalezy na paru miesiacach pracy.

@anek

Witaj Anek, zachęcamy do próbowania swoich sił niezależnie od posiadanego doświadczenia oraz kwalifikacji. Każdego nowego pracownika czeka odpowiednie przygotowanie do pełnionego stanowiska, niezbędne szkolenia oraz pomoc ze strony bardziej doświadczonych kolegów. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

U

No powiem Wam, że jeśli macie smykałkę do takich biznesów to młodszy negocjator telefoniczny może być opcją dla Was

@U

Witaj U, dziękujemy za Twoją opinię. Zgadzamy się ze stwierdzeniem, że praca opierająca się na kontakcie z klientem wymaga pewnych niezbędnych umiejętności interdyscyplinarnych. Wszyscy nowo zatrudnieni pracownicy zostają odpowiednio przeszkoleni. Mogą również liczyć na wsparcie przełożonych i współpracowników. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Xksar

Nie polecam!!!!!

@Xksar

Witaj Xksar, na podstawie tak lakonicznej opinii nie jesteśmy w stanie odnieść się do niej w rzeczowy sposób. Przykro nam, że w negatywny sposób oceniasz naszą współpracę. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Klara

Odradzam prace w KI, nieprzyjazna atmosfera, (usunięte przez administratora)

Zuzka
@Klara

Potwierdzam, słabo oceniam KI jako pracodawcę.

Dana
@Zuzka

ja z kolei całkiem przeciwnie. początki jak wiemy są trudne, zwłaszcza w nowej firmie i to jest czas kiedy najbardziej potrzeba pomocy osób już pracujących. w Kaczmarski Inkasso ją dostałam. szkoleniowo i zwykle po ludzku. to nie są frazesy że dbają o ludzi.

@Klara

Witaj Klara, na podstawie tak krótkiej opinii nie jesteśmy w stanie wyciągnąć wniosków odnośnie tego, co moglibyśmy poprawić w warunkach jakie tworzymy dla naszego zespołu. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

@Zuzka

Witaj Zuzka, przykro nam, że nasze warunki pracy nie przypadły Ci do gustu i nie jesteś usatysfakcjonowana ze współpracy. Gdybyś zechciała podzielić się uwagą co moglibyśmy poprawić, jesteśmy otwarci na wszelką krytykę. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

@Dana

Witaj Dana, oferowane przez nas szkolenia pozwalają na zdobywanie kolejnych kwalifikacji oraz pogłębianie wiedzy, dzięki której każdy pracownik ma możliwość rozwoju. Cieszymy się, że sprostaliśmy Twoim oczekiwaniom. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Mary

A dla mnie ważne są standardy i pomoc innym.Tak mi zawsze mówili w domu. Pracuję już dobry rok w Kaczmarski Inkasso i tu mogę się spełnić. Pomagamy dłużnikom, negocjujemy, więc i oni są zadowoleni i my, bo po ludzku podchodzimy do sprawy.

@Mary

Witaj Mary, cieszymy się niezmiernie, że pozytywnie oceniasz pracę w naszym biurze. Przykładamy wielką wagę, aby warunki były na jak najlepszym poziomie oraz atmosfera była przyjazna i rodzinna. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Zostaw merytoryczną opinię o Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 28 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.