Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.

Opinie o Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.

Praca z ludźmi, jeśli ktoś to lubi to warto próbować. Można zdobyć doświadczenie, nauczyć się dużo, w końcu Kaczmarski to specjaliści. Pracuję i polecam!

@pracownik

Witaj Pracownik, cieszymy się z Twojej pozytywnej opinii. Każda zatrudniająca się u nas osoba, jest zawsze informowana o specyfice pracy i obowiązujących warunkach. Dziękujemy za uznanie. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Aleksander_Wielki

Swoją przygodę z Kaczmarski zacząłem 3 lata temu... i do tej pory pracuję. Bywają gorsze dni, są różni klienci, trzeba mieć dużo cierpliwości i opanowania, ale to tak jak w każdej pracy. Mi atmosfera w pracy odpowiada, ludzie są w porządku. Na pewno zdobyłem bardzo dużo doświadczenia, także dużo umiejętności interpersonalnych. Grunt to dobre nastawienie. Kaczmarski to duża firma i warto tu pracować.

@Aleksander_Wielki

Witaj Aleksander, dziękujemy za słowa uznania. Życzymy wielu sukcesów w pracy. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

joanna

na atmosferę nie narzekam, może dlatego że się mocno skupiam na pracy ;) jasne, że jedni się lubią mniej a drudzy bardziej, ale nie ma to wpływu na to co się dzieje w firmie. a sama praca jest bardzo ciekawa, można się wiele nauczyć w kontaktach z ludźmi, co przydaje się potem na co dzień. na mnie taka praca dobrze wpływa i mam duże poczucie spełnienia zawodowego, a pieniądze też całkiem na poziomie.

@joanna

Witaj Joanna, dziękujemy za pozytywną opinię. Wierzymy, że dobre warunki pracy, atmosfera oraz ciekawe wyzwania pozwolą na stworzenie świetnego zespołu. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Aneta

@joanna co uważasz za największy plus pracy w firmie? chętnie też usłyszymy więcej na temat warunków pracy oferowanych przez Kaczmarski Inkasso oraz benefitów.

Daga
@Aneta

Dla mnie to że pracujesz w dużej firmie, zdobywasz doświadczenie, pieniądze też na moje są dobre i w tej pracy na pewno nie jest nudno. Lubię pracować z ludźmi więc to dla mnie też nie problem. Kaczmarski oceniam na plus.

joanna
@Aneta

to,że zmieniono tu moje podejście do windykacji- windykator nie jest kimś kto chce ogołocić dłużnika z każdej złotówki, jak się powszechnie uważa, a doradcą. faktycznie nam zależy,żeby znaleźć rozwiązanie dobre dla każdej ze stron, bardzo się na to zwraca uwagę. to jest idealna praca dla ludzi, którzy chcą ułatwić innym życie :)

@Aneta

Witaj Aneta, oferujemy pracownikom liczne szkolenia, benefity, mentoring oraz wiele innych, które dają szerokie spektrum zdobywania nowej wiedzy oraz możliwość awansu. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

@Daga

Witaj Daga, dziękujemy za opinię. Zadowolenie naszych pracowników to aspekt, do którego przykładamy ogromną wagę i staramy się polepszać warunki pracy, aby każdy był usatysfakcjonowany. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

@joanna

Witaj Joanna, niezmiernie się cieszymy, że jest Pani zadowolona ze współpracy. Komfort pracy naszych pracowników, to dla nas sprawa najwyżej wagi. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Specjalista Ds. Sprzedaży

Brak maila/sms o potwierdzeniu spotkania dot. rozmowy kwalifikacyjnej - nic. Tyle co ustaliliśmy przez telefon praktycznie 2 tygodnie przed rozmowa musiałem zapamiętać (mi się udało). Rozmowa ustawiona na godzinę 10:00 w siedzibie firmy, rozpoczęła się dopiero ~ 11:30 (pani rekruter była zaangażowana w świąteczną paczkę). Po przeprosinach za cierpliwość, rozpoczęła się sama rozmowa i tutaj muszę przyznać, że dosyć konkretnie - ok. 25min. Niestety po obiecanej informacji zwrotnej dot. przebiegu rekrutacji (udana/ nie udana) do dzisiaj nic nie otrzymałem.

romek

Polecam. Praca pełna wyzwań ale i satysfakcji. Nie narzekam. Chociaż faktycznie praca nie dla każdego, trzeba dużo cierpliwości i trzeba umieć rozmawiać z ludźmi.

@romek

Witaj Romek, cieszymy się niezmiernie, że jest Pan zadowolony z zapewnianych przez nas warunków. Wierzymy, że szkolenia podnoszące kwalifikacje jak i integrację sprzyjają zadowoleniu z pracy oraz atmosferze w biurze. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

berta

pracodawca godny uwagi. można się wiele nauczyć, fajnie się współpracuje, ale trzeba też się wykazać samodzielnością. mimo to z trudnymi sprawami nie zostaje się samemu. no i ma się świadomość, że ludzie są wdzięczni za tą windykację z ludzką twarzą jaką im przedstawiamy. nie każda osoba z długiem to krętacz i wymuszacz, często życie układa się w taki sposób, że nie daje się rady z finansami.

@berta

Witaj Berta, dziękujemy za opinię. Zadowolenie naszych pracowników to aspekt, do którego przykładamy ogromną wagę i staramy się polepszać warunki pracy. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

anna

niestety nie jest to praca dla każdego czy na przeczekanie i myślę,że z tego powodu są problemy i niejasności. to trzeba lubić ;) (no dobra, każdą pracę się powinno). natomiast ma się z tego profity, więc trzeba rozważyć czy się nadajemy. a firma zapewnia szkolenia, daje narzędzia do pracy, więc nie ma problemu z realizacją zadań.

@anna

Witaj Anna, wszystko zależy od tego na jakie stanowisko kandydat aplikuje, rozmowa rekrutacyjna ma na celu lepsze zapoznanie się z potencjalnym pracownikiem oraz oszacowanie czy kandydat nadaje się do zadań jakie będa przed nim stawiane. Zwracamy również uwagę na doświadczenie a także na umiejętności miękkie: komunikatywność, otwartość i kreatywność. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Aneta

Dziękuję za Wasze opinie. @anna wspomniałaś o szkoleniach oferowanych przez firmę. Jaki zakres one obejmują?

@Aneta

Witaj Aneta, oferowane przez nas szkolenia pozwalają na zdobywanie kolejnych kwalifikacji oraz pogłębianie wiedzy, dzięki której każdy pracownik ma możliwość rozwoju. Rodzaj szkoleń oraz ich zakres jest ściśle powiązany z pełnionym stanowiskiem oraz poziomem posiadanej wiedzy. Dokładamy wszelkich starań, aby na każdym szczeblu oferować wartościową wiedzę, która realnie przyczyni się do pogłębiania kwalifikacji. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

hela

porządny pracodawca, spore możliwości rozwojowe a sama praca uczy pokory i daje możliwość pracy nad sobą, a to się przydaje na co dzień. płaca dobra, przełożeni bardzo w porządku.

@hela

Witaj Hela, dziękujemy za słowa uznania. Cieszymy się, że nasze warunki spełniają Twoje oczekiwania. Życzymy wielu sukcesów w pracy. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Miśka

Idę na rozmowę do tej firmy. Nie wiem jakie wymagania płacowe stawiać. Zawsze mi się wydaje, że jak powiem, że chciałabym mieć 3 tyś na rękę to mnie pracodawca wyśmieje. Jak tutaj wygląda? Czy taka propozycja wykracza poza możliwości firmy?

@Miśka

Witaj Miśka, warunki zatrudnienia, zakres obowiązków oraz wynagrodzenia omawiane są na rozmowie rekrutacyjnej z kandydatem indywidualnie. Wszystko jest zależne od doświadczenia oraz posiadanych umiejętności. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Maksymilian

Polecam, trzeba mieć silne nerwy, ale i tak warto, pieniądze na dobrym poziomie, praca w znanej i dużej firmie. Branża stale się rozwija, praca dla kogoś kto stawia pierwsze kroki dobra, ale doświadczeni też się tu odnajdą.

@Maksymilian

Witaj Maksymilian, cieszymy się, że pozytywnie oceniasz warunki jakie zapewniamy w firmie. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wszelkim wymaganiom pracowników na każdym szczeblu zatrudnienia. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Aneta

@Maksymilianrozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. A co więcej możesz powiedzieć na temat możliwości rozwoju oferowanych przez firmę?

@Aneta

Witaj Aneta, każdy dział w zależności od specyfiki pracy ma dostęp do konkretnych szkoleń podnoszących kompetencje i umiejętności. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić jak najlepsze warunki rozwoju wszystkim pracownikom. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

katka

praca jest ciekawa, ciągle się uczę, nie da się popaść w rutynę. trzeba umieć słuchać i rozmawiać, i kontrolować swoje emocje ;) ale to się przydaje w życiu osobistym także. dla mnie praca, która spełnia moje oczekiwania. jeśli ktoś szuka poważnej firmy i nie chce się nudzić, to polecam.

@katka

Witaj Katka, dziękujemy za opinię. Wierzymy, że dogodne warunki pracy, atmosfera oraz ciekawe wyzwania pozwolą na stworzenie zespołu, który będzie czerpał przyjemność z wykonywanej pracy a ona sama będzie rozwojowa dla każdego pracownika. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

reo

Kaczmarski Inkasso jest sporą firmą, gdzie można się wiele nauczyć. Oprócz tego dobrze traktują pracowników, są fair w stosunku do nich, pieniądze zawsze są na czas. jednak jest to praca z ludźmi i trzeba to mieć na uwadze.

@reo

Witaj Reo, dziękujemy za pozytywną opinię. Każda zatrudniająca się u nas osoba, jest zawsze informowana o specyfice pracy i obowiązujących warunkach. Cieszymy się, że sprostaliśmy Twoim oczekiwaniom i praca w naszych murach sprawia Ci satysfakcję. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Aneta

@reo a możesz powiedzieć coś więcej na temat Tego jak wygląda Twoja codzienna praca w Kaczmarski Inkasso?

Janusz70
@Aneta

Wszystko zależy od stanowiska. Ja np. spotykam się z klientami i rozmawiamy i negocjujemy warunki. Także dużo pracy z ludźmi, trzeba pamiętać, że czasem jest trudno, spotykasz się z różnymi ludźmi. Są też szkolenia. Bardzo pomocne. Mi praca odpowiada, ale trzeba mieć dużo spokoju, opanowania i cierpliwości. Moim zdaniem jednak warto. Zespół ludzi bardzo fajny, są i doświadczeni pracownicy i tacy, którzy dopiero zaczynają. Ogólnie polecam.

@Aneta

Witaj Aneta, wierzymy, że dobre warunki pracy, atmosfera oraz ciekawe wyzwania pozwolą na stworzenie świetnego zespołu. Zadowolenie naszych pracowników to aspekt, do którego przykładamy ogromną wagę i staramy się polepszać warunki pracy. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

miss

praca w takim miejscu jest i satysfakcjonująca, jak udaje się komuś pomóc, i trudna jeśli dana osoba tej pomocy nie chce i na nią nie pozwala. dlatego trzeba mieć odporność na stres i nie brać wszystkiego do siebie. na szczęście nowe osoby są przygotowywane do tej pracy po przyjęciu, jednak warto znać siebie i wiedzieć czy damy radę zanim aplikujemy na stanowisko w windykacji. atmosfera jest ok, można poznać fajnych ludzi, nie ma kwasów, przełożeni w porządku, a pensja dobra.

@miss

Witaj Miss, cieszymy się z Twojej pozytywnej opinii. Każda zatrudniająca się u nas osoba, jest zawsze informowana o specyfice pracy i obowiązujących warunkach. Dziękujemy za uznanie. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

derka

Firma jest stabilna i daje pewne zatrudnienie. Praca z ludźmi, sporo rozmów, czasem niełatwe, bo jednak to rozmowy nt problemów z finansami. Ale dzięki temu można się nauczyć opanowania, spokoju i słuchania drugiej strony. Jeśli jest się pomocną osobą, to taka praca da dużo satysfakcji, tej finansowej też :)

@derka

Witaj Derka, dziękujemy za słowa uznania, nieustannie staramy się polepszać panujące warunki pracy, a także dbamy o dobrą atmosferę wśród członków zespołów. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Lukas

Zdecydowanie odradzam

Zośka
@Lukas

Praca po godzinach i brak szacunku do ludzi. To najważniejsze co powinniście wiedzieć o KI.

@Lukas

Witaj Lukas, na podstawie tak krótkiej opinii nie jesteśmy w stanie wyciągnąć wniosków odnośnie tego, co moglibyśmy poprawić w warunkach jakie tworzymy dla naszego zespołu. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

@Zośka

Witaj Zośka, dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy mieli możliwość rozwoju i samokształcenia. Możliwość wypracowania nadgodzin jest kwestią indywidualną i dobrowolną - nikogo do tego nie nakłaniamy. Nie możemy się jednak zgodzić z zarzutem dotyczącym braku szacunku. Jako firma dbamy o naszych pracowników i każdego traktujemy na równi, poważnie i z szacunkiem, niezależnie od zajmowanego stanowiska czy posiadanego doświadczenia. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

karol

praca z ludźmi, wymaga cierpliwości, opanowania, ale warto. duża firma, dużo możliwości i wyzwań, ale w zamian dobre zarobki. atmosfera w pracy też ok, mi się dobrze pracuje.

@karol

Witaj Karol, dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że nasze warunki spełniają Twoje oczekiwania i jesteś usatysfakcjonowany z oferowanych warunków. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Waldi

Mam 37 lat - 10 lat w windykacji , czy mam szanse na 3600 brutto ? Dajcie znać bo nie wiem czy przechodzic z Getin Banku .

Poinformowany
@Waldi

3600 na spokojnie

@Waldi

Witaj Waldi, warunki zatrudnienia, zakres obowiązków oraz wynagrodzenia omawiane są na rozmowie rekrutacyjnej z kandydatem indywidualnie. Wszystko jest zależne od doświadczenia oraz posiadanych umiejętności. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Zostaw merytoryczną opinię o Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 28 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.