Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.

Opinie o Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.

TomHidlestołn

Pracuje od kilku lat i właściwie polecam. Nie ma co się (usunięte przez administratora) praca idealna nie istnieje, więc i tutaj nikt ni da wam "złotych gór". Rozumiem także że nie każdemu taki format pracy może odpowiadać. Tutaj bezwarunkowo wymaga się punktualności, przestrzegania procedur oraz przynajmniej przyzwoitych wyników, co przy rzetelnym podejściu nie powinno się stanowić problemu. Praca bywa stresująca, czasem nawet bardzo i szczególnie dla osób nie zaznajomionych z rynkiem windykacyjnych kontakt z trudnym klientem może okazać się odstraszający. Wynagrodzenie zawsze jest na czas, system premiowy jest rozsądny, tylko tak jak chyba w każdej takiej pracy trzeba przygotować się na słuchanie (niezależnie jak dobrze jest) że realizacja danego celu jest kluczowa i nie wolno nam odpuścić... Taki urok tego systemu.

Malio

Jestem bardzo zadowolony z pracy w Kaczmarski Inkasso - dobre wynagrodzenie, idealne miejsce na zdobycie doświadczenia, ale również na pracę na dłuższy okres czasu. Firma stawia na szkolenia i rozwój pracownika co dla mnie ma ogromne znaczenie.

KrystianPawlacki93

Bardzo przyjazna atmosfera i całkiem atrakcyjne zarobki w stosunku do stanowisk. Możliwość UP bardzo duży plus. Dodatkowo szkolenia różnego rodzaju plus integracje.

Czy Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Dzień dobry, zatrudniamy zarówno na podstawie UOP i UZ, o szczegółach formy umowy i czasu jej trwania informujemy podczas rekrutacji. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Specjalista Ds. Sprzedaży

Brak maila/sms o potwierdzeniu spotkania dot. rozmowy kwalifikacyjnej - nic. Tyle co ustaliliśmy przez telefon praktycznie 2 tygodnie przed rozmowa musiałem zapamiętać (mi się udało). Rozmowa ustawiona na godzinę 10:00 w siedzibie firmy, rozpoczęła się dopiero ~ 11:30 (pani rekruter była zaangażowana w świąteczną paczkę). Po przeprosinach za cierpliwość, rozpoczęła się sama rozmowa i tutaj muszę przyznać, że dosyć konkretnie - ok. 25min. Niestety po obiecanej informacji zwrotnej dot. przebiegu rekrutacji (udana/ nie udana) do dzisiaj nic nie otrzymałem.

lisix

przyznam ze pierwszy raz bylam na takiej rozmowie. za stolem ubranych w biale koszule 3 (usunięte przez administratora)- rozmowa trwala moze 5 minut. malo sympatycznie i brak dystansu do siebie, do pracy, wszystkiego. zrezygnowalam po wyjsciu z budynku.

@lisix

Witaj Lisix, przykro nam, że nie sprostaliśmy Twoim oczekiwaniom i miałeś negatywne pierwsze wrażenie. Zapewniamy, że do każdego kandydata podchodzimy indywidualnie i staramy się doceniać i gratyfikować każde posiadane umiejętności. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

student

Niedawno kaczmakrsi inkasso wystawił ofertę pracy na stanowisko Negocjatora telefonicznego, ktoś pracował na takim stanowisku, fajnie jest?

zed
@student

Zajebiście jest! Dzwonisz od 7 do 20 po ludziach (usunięte przez administratora) Praca marzeń.

@student

Witaj, dbamy o wszystkich pracowników, starając się zapewnić im maksymalnie komfortowe i dogodne warunki pracy, benefity, konkursy czy inne udogodnienia. Stawki, które są oferowane naszym pracownikom są zależne od posiadanego doświadczenia i umiejętności. Serdecznie zachęcamy do próbowania swoich sił. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

@zed

Witaj Zed, każdego pracownika traktujemy na równi, poważnie i z szacunkiem, każdy ma możliwość wypracowania nadgodzin - jest to kwestia do uzgodnienia. Jeżeli pracownik takową chęć posiada, należy to zgłosić i porozmawiać z przełożonym. Natomiast nie jest to obowiązkowe i żadna z zatrudnianych przez nas osób nie jest traktowana gorzej jeżeli nadgodzin nie wypracowuje. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

gość

Bedziesz dzwonił do dłużników i z nimi rozmawiał i czasem są to kulturalne rozmowy czasem nie.

@gość

Witaj, dbamy o odpowiednie przygotowanie naszych pracowników, aby poziom obsługi klienta był jak najwyższy a sprawy rozwiązywane maksymalnie szybko. Oferujemy liczne szkolenia, które umożliwiają zdobywanie kolejnych kwalifikacji. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Manol

(usunięte przez administratora)Odradzam wszystkim, zarówno szukającym pracy jak i kontrahentom!

@Manol

Witaj Manol, przykro nam, że nie sprostaliśmy Twoim oczekiwaniom. Gdybyś zechciał podzielić się swoimi przemyśleniami co moglibyśmy poprawić - jestesmy otwarci na krytykę. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

zuza

Odradzam! Wyzysk człowieka! Normy do wykonania kompletnie z sufitu, a jak jakimś cudem uda się je wykonać, to w następnym miesiącu norma jest podniesiona tak aby jej przypadkiem nie wykonać i wtedy sorki ale premii nie ma, bo przecież nie wykonałeś normy. Marchewka jest ale ciężko ją dostać.

@zuza

Witaj Zuza, przykro nam, że w taki sposób oceniasz naszą działalność. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy pracownik czuł się dobrze oraz miał możliwie najlepsze warunki adekwatne do posiadanych umiejętności. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

gosia

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie.

@gosia

Witaj Gosia, na podstawie tak krótkiej opinii nie jesteśmy w stanie odnieść się do niej w rzeczowy sposób. Przykro nam, że w negatywny sposób oceniasz naszą współpracę. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

tadek

Interesujące jest tylko to, dlaczego jest niepolecana ta firma. Jeśli w głównej mierze chodzi o wypełnianie obowiązków, to przecież wszędzie trzeba pracować, tutaj może trochę więcej i już.Na pewno godna uwagi jest oferta pracy na negocjatora telefonicznego. Jest umowa o pracę i nie dość, że są szkolenia to także różne benefity np. opieka lekarska

@tadek

Witaj Tadek, cieszymy się, że pozytywnie oceniasz warunki jakie zapewniamy w firmie. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wszelkim wymaganiom pracowników na każdym szczeblu zatrudnienia. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

jnttr

pamietam ze byla u nich kiedsy oferta pracy na stanowsiko negocjatora telefonicznego, ciekaw jestem czy w najblizszym czase beda znowu kogos poszukiwac

@jnttr

Witaj Jnttr, zachęcamy do śledzenia naszych ogłoszeń na portalach rekrutacyjnych. Jeżeli będziemy w najbliższym czasie poszukiwać kandydata na takie stanowisko z pewnością taka informacja się pojawi. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

kacza

Ja mam w poniedziałek rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko negocjatora windykacyjnego. Po wszystkich powyższych opiniach zastanawiam się w ogóle czy się tam wybierać (szkoda mi czasu bo przejazd tam trwa ode mnie ok. 1h-Wrocław). Chcialabym się dowiedzieć czy ktos jest w stanie poinformować mnie jak tam wygląda podstawa i premia i czy warto się w ogóle fatygować?

@kacza

Witaj Kacza, nie ma powodu do obaw względem rekrutacji oraz pytań. Rozmowa ma na celu lepsze zapoznanie się z potencjalnym pracownikiem oraz oszacowanie czy kandydat nadaje się do zadań jakie będa przed nim stawiane. Zwracamy również uwagę na doświadczenie a także na umiejętności miękkie: komunikatywność, otwartość i kreatywność. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

łukasz

@kacza wydaje mi się, że warto byś spróbowała. Skoro firma zaprosiła Cię na rozmowę kwalifikacyjną, to zawsze warto poświęcić ten czas i przekonać się samemu.

@łukasz

itaj Łukasz, dziękujemy za opinię! Nieustannie pracujemy nad polepszaniem naszych warunków tak, aby współpraca przebiegała w najlepszy możliwy sposób. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

dondo

eopaoa, a nie bierzesz pod uwagę, że też za takie wymagania mogą być lepsze pieniadze ? Słyszałem, że tutaj dużo zależy od efektywności, a nie którzy lekką ręką inkasują 3 tyś

@dondo

Witaj Dondo, warunki zatrudnienia, zakres obowiązków oraz wynagrodzenia omawiane są na rozmowie rekrutacyjnej z kandydatem indywidualnie. Wszystko jest zależne od doświadczenia oraz posiadanych umiejętności. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

piotr_JJ

A wiecie czy oferta pracy na negocjatora telefonicznego jest wciąz aktualna? Dają umowy zlecenia i odpowiednie szkolenia, pewnie zatrudnienie w soboty jest dodatkowe płatne.

@piotr_JJ

Witaj Piotr, zachęcamy do śledzenia naszych ogłoszeń na portalach rekrutacyjnych. Jeżeli będziemy w najbliższym czasie poszukiwać kandydata na takie stanowisko z pewnością taka informacja się pojawi. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Masz rację @dondo czasem wysokie wymagania równają się wysokim zarobkom i tak też chyba jest w przypadku tej firmy. W dodatku dają umowę o pracę, praca jest od poniedziałku do piątku, są dodatki premiowe i prowizyjne. Warto :)

@:)

Witaj, dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że nasze warunki spełniają Twoje oczekiwania i jesteś usatysfakcjonowany z oferowanych warunków. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

mrosos

no też słyszałem, że można wiele zarobić u nich, fajna sprawa. widziałem też, że jest oferta na negocjatora telefonicznego i nie wymagają doświadczenia :)

@mrosos

Witaj Mrosos, serdecznie dziękujemy za słowa uznania. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie a każdy pracownik był usatysfakcjonowany ze współpracy. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

wiokop

no prosze, teraz nie ma już nawet stanowisk jako telemerkater, ale jako Negocjator Telefoniczny w zespołach B2B oraz B2C i wydaje mi się, ze to jest trudniejsze, ale i lepiej płatne. A opinie widze mocno podzielone, jednak wypłatami są regularni.

@wiokop

Witaj Wiokop, dziękujemy za Twoją opinię. Cieszymy się, że pozytywnie oceniasz naszą współpracę. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Darek

Na umowe zlecenie to ja mogę jabłka zrywać.Widzę że też chcą oszczędzać na pracownikach...

@Darek

Witaj Darek, każdego pracownika traktujemy na równi, poważnie i z szacunkiem. Warunki i zasady pracy, zwłaszcza te dotyczące wynagrodzenia oraz rodzaju umowy, omawiamy zawsze w trakcie rekrutacji. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Zostaw merytoryczną opinię o Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 28 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.