INPROGRESS

Kraków

Opinie o INPROGRESS

Pablo 2016-03-25 21:52:27
Byłem na rozmowie na specjalistę ds. obsługi klienta, miło i konkretnie, ale pewnie konkurencja była potężna. Czy ktoś was dostał wyniki rozmów?
Karolina 2016-06-16 00:10:39
Kiedyś fajnie było tam pracować. Ale właścicielom w głowach się poprzewracało i myślą, że są pępkami świata. Wynagrodzenia nie w terminie, presja, stres, ponadto wszystko wiedzą najlepiej. Rozmowy rekrutacyjne bywają bardzo złudne. Nie wierzysz? Chcesz własnego doświadczenia? Aplikuj!
Karolina 2016-06-16 00:10:57
ona 2016-09-19 16:44:23
Sugeruje uwazac na tę firmę. NIe płaca w terminie, atmosfera jest słaba (w ciągu kilku tygodni odeszło kilka osób). Trochę takie polskie piekiełko. Podobno (niepotwierdzone) w pokojach gdzie pracowaliśmy były podsłuchy. Pracownicy biurowi noszą paczki i takie tam (praca fizyczna). Na rozmowie duże pompowanie balonika (wizja i misja firmy, plany ekspansji swiatowej, bycie liderem rynku), po kilku dniach się okaże, ze nie jest tak wesoło (problem z pieniędzmi, traktowanie pracownika bez szacunku, manipulacja). Po kwartale sam/sama pomyslisz o odejsciu. Pracować tam to jak pracować w biedronce - jesli muszisz bo nie masz innej opcji ok - jesli tylko możesz cos innego, wybierz cos innego.
Bądź mężczyzną 2016-09-29 08:13:20
Praca pod kątem zakresu obowiązków i samodzielności jest na prawdę bardzo przyjemna. Jest to firma, w której można dużo się nauczyć i potem odczuć ulgę w innych firmach. Niestety problemem jest Zarząd, który faktycznie nie szanuje swoich pracowników (nowe osoby mogą mieć odmienne zdanie, ponieważ Panowie sprawiają na pierwszy rzut oka bardzo przyjemne wrażenie, do czasu aż będzie można sypać historię jak z rękawa o złym traktowaniu pracowników i absurdalnych sytuacjach wymyślonych przez Zarząd). Jeśli ktoś chce pracować w INPROGRESS musi przygotować się na nadgodziny, nadgodziny i jeszcze raz nadgodziny, można spróbować je odebrać jako dzień wolny, pytanie tylko kiedy gdy szkolenie wpada jedno za drugim i trzeba znów robić nadgodziny?
Bądź mężczyzną 2016-09-29 08:17:19
może 12 zł za godzinę? Im mniej, tym lepiej. Choć staże tam polecam, bo można się czegoś nauczyć, a potem uciec do innej firmy.
Trener 2016-10-04 00:52:04
Tylko rotacja większa niż w Biedronce... A firma szczyci się szkoleniami z zakresu "zarządzania" :) Taki oksymoron.
bądź mężczyzną 2016-10-04 19:45:24
staż polecam - jest co wpisać w CV, z odbieraniem nadgodzinami nie ma problemu, bo rozliczanie jest godzinowe, z firmy można odejść w każdej chwili.
stażystka 2016-10-20 22:09:50
Byłam stażystką w tej firmie przez 6 miesięcy. Plusy: traktowali mnie od początku poważnie, jak regularnego pracownika, wymagali zaangażowania, odpowowiedzialności za pracę i podejmowane decyzję. Nie było ściemy, parzenia kawy, bezsensownych zadań - spotkała to już w innych firmach, dlatego piszę to bo to było wartościowe dla mnie. Minusy: pracy w tej firmie jest dużo (uprzedzali na rozmowie rekrutacyjnej, ale to dopiero sobie uświadomiłam w trakcie stażu). Na rozmowie usłyszałam, że tam za staż zawsze się płaci, nigdy nie było w tej firmie bezpłatnych staży i oprócz mnie była jeszcze jedna stażysta (od administracyjnych tematów) i ona też dostawała wynagrodzenie. Tak też było w moim przypadku. Dostawałam 13zł netto za 1h na umowę zlecenie. Nie wiem jakie proponują teraz stawki, ale to da jakieś porównanie. Dobre było to, że nawet jeśli było więcej pracy w danym momencie to dostawała dzięki temu kasę za każdą godzinę pracy.
Atmosfera na plus (nie ma podległości, procedur, itp., itd.). Realne doświadczenie, sympatyczni ludzie, wdrażają w pracę, a od koleżanki która tam dalej pracuje slyszałam że zmienili siedzibę i biuro jest teraz naprawdę fajne (za moich czasów lokal był na średnim poziomie).
Ogólnie: polecam i zachęcam do stażu w tej firmie.
nowy tutaj 2016-10-20 22:26:28
Tak, też to zauważyłem co ty. Wysłałem CV na Spec ds obsługi klienta. Rozwijają się bardzo szybko. Zresztą liczby na www robią wrażenie. w zeszłym roku przeszkolili prawie 5000 osób. Cały czas rekrutują i szukają nowych osób do pracy, czyli zespół sie tam powieksza. Mam nadzieję, że się odezwą i uda sie dostać na rozmowę kwalifikacyjną. Nie mam doświadczenia w tej branży, ale w sumie nie wymagali tego w ogłoszeniu.
Zostaw swoją opinię o INPROGRESS - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INPROGRESS