Opinie o Korpo w Jawor

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Korpo. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Korpo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Korpo w Jawor

blazny kramera

DZisiaj przejeżdżam wiaduktem, majóweczka trwa a korpo przekładnie klepie haha, błazny sprzedajecie sie za marne stówki

Mow
@blazny kramera

Odezwal sie pan bogaty,:)

czarny

Darmowy dowóz ze Złotoryi i Bolkowa ? Widocznie miejscowi i okoliczni już dobrze poznali się na tej firmie .

opinia

po co się tym przejmować niedługo mercedesa otwierają inne firmy w pobliżu potrzebują do pracy wiec nie rozumiem nie chcesz pracować to odchodzisz prosta logika ,trzeba próbować szukać pracy na adekwatnym poziomie a nie się tu wyżalać .

Mon
@opinia

Co racja to racja

mercedess

Z całego serca nie polecam tego zakładu, brak szacunku do pracowników, praca na pod firmie, szczególnie szczypie w oczy PROPAGANDA! Przecież te super oferty i warunki pracy to kit ! :D Nie polecam. JEDNA WIELKA PROPAGANDA UKARTOWANA PRZEZ PANA Wierzbickie**

@mercedess

Tylu już okolicznych ludzi przewinęło się przez tą firmę że już mało kto da się zrobić w kuta na propagandę tego pana .

Aplikowałeś do Korpo na stanowisko Ślusarz - Konserwator? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
bejbi

O proszę jestem byłym pracownikiem Korpo i miałem cichą nadzieje że zabraknie ludzi do pracy. W sumie nie jestem mściwy ale za traktowanie w tym zakładzie przyda się panom zarządzającym utarcie nosa żeby w Kordelu zobaczyli co się wyprawia.

Twardziel
@bejbi

O proszę, następny który ciśnienia nie wytrzymał, tzn miękkie kluczy, co to się dzieje, co jest tego powodem, kwestia wychowania????

Twardziel
@bejbi

KLUCHY

dddaa
@Twardziel

Kolejny typ całujący kramera po nogach za 50gr podwyżki :D

Oceniacz

Niestety nie udało się komuś utrzymać w firmie a teraz pełen złości pisze bzdury!!!

@Oceniacz

Co to za praca do której idziesz nie z przyjemności tylko dlatego że musisz ? Co masz na myśli mówiąc nie udało się komuś utrzymać w tej firmie ? Nawet pracownicy z 10-cio letnim stażem pracy pozwalniali się z tej firmy bo nie mogli dłużej wytrzymać tego syfu .

jaworskieghetto
@Oceniacz

Jakie utrzymać człowieku, zatrudniacie do tej firmy nawet ludzi po kryminale i bez ukończonej szkoły podstawowej. Jak czytam oferty pracy korpo to mam wrażenie ze tam "miód płynie". Co oni tam nie daja hah. Ciekawe dlaczego jest ciagly deficyt pracowników. Korpo nie radzi sobie z uciekającymi ludzmi i postanowili ściągać pracowników z Legnicy Złotoryji. Dlaczego nie z Jawora ktoś zapyta ? Przez 20 lat istnienia zakładu przewinął sie już cały Jawor i każdy wie jakie są tam warunki pracy. JAK KTOS CHCE ISC DO TEGO ZAKŁADU NIECH PIERW POCZYTA OPINIE! Nie bez powodu sa tu same negatywy !

Moj

Ja ponoc slyszalem ze jeszcze jednaosoba tez idzie. A firma pewnie nic nie zrobie zeby ich zatrzymać....

@Moj

Pójdzie i to nie jedna . I oby tak się stało ! Może w końcu w Korpo nauczą się szacunku do pracownika .

Radny

Zobaczymy

On

Mercedesss:)

michał

Omijajcie ten zakład dużym łukiem. Nie bez powodu jest tu tyle negatywnych komentarzy, i niestety wszystkie prawdziwe. NIE POLECAM NIKOMU!

On

Już niedługo pierwsza osoba odejdzie do Mercedesa na brygadziste. Ciekawe czy ktoś jeszcze:)

Szagi
@On

Nie pierwsza i nie ostatnia

DR BENZ

I powodzenia

das welt
@On

I wiekszość pracowników tez haha

gutek

cześć mógłby mi ktoś dokładnie opisac jak wygląda praca operatora obrabiarek cnc na tokarce? jest to praca w miarę bezpieczna,duże są normy ,czy "atmosfera" na tych stanowiskach jest ok? jak to z premią i nadgodzinami przez pierwsze 3 miesiące?

ełzabi
@gutek

Praca "w miarę" bezpieczna. Atmosfera haha, takie slowo tam nie obowiązuje, podpierniczanie innnych i obrabianie za plecami to codzienność. Czasem mam wrażenie ze ludzie cierpią w tym zakładzie na syndrom Sztokholmski. Szkolenie to jakaś bujda, dają cie na maszyne za kilkaset tys zl, a innemu pracownikowi każą Cie szkolić, oczywiscie nikt Cie nie szkoli bo inni mają Cie w nosie bo jestes kolejnym nowym ktory wytrzyma 3 tyg i ucieknie. " ochronka" na okresie próbnym to kit, skroją premie jak tylko będą mieli okazje. Nadgodziny ? haha. ludzie po 8h wrzucania żelastwa do maszyn ledwo do szatni wchodzą bo sa tak zajechani. Jesli ktoś chce zobaczyć jak kiedyś funkcjonowały niemieckie obozy pracy to warto tam się zatrudnić. Pozdrawiam

@ełzabi

Nie wiem czy jesteś świadom co piszesz, (usunięte przez administratora)???? Módl się żeby ktoś się tym nie zainteresował, możesz wylądować sadzie, czego bardzo ci życzę

@ełzabi

To nie Niemcy stworzyli ten (usunięte przez administratora) ! Tylko durnowate Poliaczki którzy od Niemca dostali władzę !

@Ktoś!

niski poziom inteligencji i tyle

chodzi o ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Adwokat

Inteligent się znalazł !

Ktoś!

Po co w ogóle ktoś zakładał te forum ? Cenzura na nim jeszcze większa niż za komuny ! Niewygodne posty są tutaj kasowane w całości . Nie obwiniajcie Niemców za ten cały bajzel w Korpo . Oni mają tylko z tego świetny ubaw bo Niemiec Niemcowi by coś takiego nie robił !

Weronika

Widzę że na forum jest obecnie dość intensywna dyskusja. W świetle tego pozwolę sobie przypomnieć że wszystkie osoby wypowiadające się obowiązuje regulamin (https://www.gowork.pl/regulamin). Zgodnie z nim proszę o to by wszystkie Wasze wypowiedzi były napisane w sposób kulturalny i merytoryczny, nie obrażając nikogo i nie zdradzając danych personalnych. A jak wam się pracuje w Korpo? Nie znalazłam żadnych ofert pracy z tej firmy, ale CV na pewno można złożyć. Warto próbować? Jesteście w stanie polecić?

@Weronika

Czasami co jakiś czas trafiają się na stronie PUP Jawor .

Pracownik aktualny
@Weronika

Praca nie jest zla robisz swoje i tyle jedno co mnie denerwuje i to bardzo to to ze po 1 zmianie musisz byc w sobote w pracy no niby mozesz odmowic ale majstrowie zmuszaja cie do odrobienia tego w tygodniu porazka sobota moj swiety czas po 5 dni pracy .. ale oczywiscie w ogloszeniach pisza ze praca od pn do pt

szagi

Witam????Chciałbym sie dowiedziec czy sa przyjęcia jakies do Korpo?

Pracownik Korpo
@szagi

Cały czas,można bez problemu cv składać

tuitam

Bardzo mała stawka godzinowa przez co za nadgodziny bardzo słabo sie wychodzi

@tuitam

To jaka jest ta stawka ? O ile wyższa od tej najniższej krajowej 13,7zł/h brutto ? 1zł ? 2zł ?

Ubawiony

12 zł. brutto ????

Markus
@Ubawiony

Stawka to 12 brutto, mówią że premia ze kokosy dają ze super atmosfera. Tylko potem sie okazuje ze umowa to kicz, stawka ukraińska a premii sie nie ma za byle pierdniecie. DEFICYT PRACOWNIKOW! NOWE SORTY LUDZI WYTRZYMUJA MAKS PO 4 DNI :d

tuitam
@Markus

Bardzo dobrze napisane , każdy na poczatku jest zaczarowany obietnicami az do pierwszej wyplaty . Jawne wykorzystywanie

@Markus

Innymi słowy jest coraz gorzej w tym zakładzie ! 10lat temu to pracownik szukał Korpo bo ciężko było się dostać do tej firmy . Teraz to Korpo szuka pracowników . Kiedyś byłoby to nie do pomyślenia ! Praca poprzez Agencję Pracy Tymczasowej ? W takim zakładzie "prestiżowym " ?! Koń by się uśmiał !

ciec
@Ktoś!

bzdura ,zobacz co sie na rynku dzieje, korpo nie musi ukrainców zatrudniać

Asssss
@tuitam

Dokladnie .....jak wam zle do wlocha idzcie .....na kolanach wrócicie....nikt w obrebie do wrocka tyle nie placi co korpo.....nawet jak ustawiasz i.nie jestes ustawiaczem a masz za to kase .....wiec nie narzekajcie bo co niektory nigdy lepszej roboty nie znajdzie

Lozys
@ciec

Tak to idź na łożyska i popatrz na pierwszych Ukraińców

asssss
@Lozys

już niema żadnych ukrainców...jestes nie doinformowany.....!!!!!!

@asssss

A co boczek zjadłeś wszystkich ? haha KORPO juz zatrudnia Ukraińców !

boczek
@Michał

chyba w (usunięte przez administratora) twojej

Boczek
@Michał

podaj chociaż jedno nazwisko, ciu,ciu nie był ukraincem,ha,ha,ha

Fredek Kiepski
@Boczek

Boczek to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) społeczna, pasożyt i grubas

RĘCE OPADAJĄ

Nie polecam!!! Wyzysk,poniżenia,nie ma żadnych plusów i pozytywów.Najgorszy zakład jaki może być.Omijanie ten (usunięte przez administratora) dużym łukiem!!!

Byly pracownik

Hej ludziska a robi jeszcze wnie korpo ten smierdzacy potem boczek?

fred

cześć a na jakie stanowiska odbywa się najczęściej nabór? Produkcja/magazyn czy jakość? Jest teraz prowadzony jakiś nabór?

tutmirleid
@fred

Zdecydowanie produkcja

Tak i to ponoć aż na rok! Dlatego pytam o to?

@Zainteresowany

Pracownicy zatrudnieni poprzez Agencje Pracy Tymczasowej mają 24 dni urlopu zamiast 26 po przepracowaniu roku . Umowy dają od razu na rok ? Czy przedłużają co miesiąc ?

Drugoroczny
@Ktoś !

Pierwszy rok agencja pracy. 2 dni urlopu za każdy przepracowany miesiąc. Tak jest w Kodeksie Pracy. Pierwsza umowa 3 miesiące. Jak się sprawdzisz, tzn wykażesz chęci do pracy to dostaniesz drugą umowę. Druga umowa 9 miesięcy. Jak się sprawdzisz, tzn czegoś nauczysz to przechodzisz do Korpo. W Korpo umowa na 3lata. Następna na czas nieokreślony.

marcinek
@Drugoroczny

Nie prawda, prosze nie pisać głupot ! nie polecam również tej firmy ! Wysoki poziom mobbingu przuymusowe prace w soboty i niedziele ! Normy potężne przerwa 15 min gdzie na sama stolówke się idzie 5 min dlatego ludzie nie chodza na przerwy

agencyjny
@marcinek

co ty piszesz.człowieku...ty nie wiesz co to mobing itd.....obowiazek wyrobienia normy i jakości to nie mobing........otwórz sobie własna firmę to wtedy pogadamy.....

@agencyjny

A kto tę normę ustalał ? Właściciel ? Czy czarni (usunięte przez administratora) ? Jeżeli było to legalne to dlaczego ukrywano to przed Kordelem ? Tak że Panowie ! Tempo 22 ! Kołki w zęby !

agencyjny
@Ktoś!

co to znaczy nie legalne.....człowieku jakie ty masz myslenie.....robili 200 a pisali 100? wszystko jest w systemie meldowane, ukrywanie dobre mi sobie.....nie rozumiesz na czym polega meldowanie i kalkulacja ....... nic dziwnego że na budowie robisz .................

@agencyjny

A to ciekawe co mówisz ?! To dlaczego jak zawsze przyjeżdżał na zakład Kordel to chowane były przed nim kartki z nowymi czasami ustalanymi przez brygadzistów ? Po co ukrywaliście to przed nim skoro było to legalnie ? Z tym dopisywaniem sztuk ..... może ty tak robiłeś ?

agencyjny....
@Ktoś!

szkoda dyskutować z tobą.....nie masz pojęcia o niczym....ciągle powtarzasz te same wywody od iluś lat.....tu jest tak żle że z powrotem wracaja ci co kiedyś zle o firmie mówili....tak tu jest żle ...sam byś chetnie tu popracował znowu....bo nigdzie nie płacą itak jak tu w obrębie do wrocławia., i sam o tym dobrze wiesz.........

@agencyjny....

Kasa to nie wszystko !

Profen
@agencyjny....

Ludzie wracaja bo nie ma za bardzo w czym wybierac jesli chodzi prace

@Profen

Chodzić do pracy której nie lubisz ? Chodzić do zakładu którego nie lubisz ? Oglądać czarne gęby które nie lubisz ?

szagi

Na jaki dział jest zapotrzebowanie najczęsciej?Dziwne pytanie,ale dlatego pytam bo niechciałbym robic na tokarkach.

Zostaw merytoryczną opinię o Korpo - Jawor

• Jak się pracuje w Korpo?

Zobacz opinie na temat firmy Korpo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 126.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Korpo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 9 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Korpo