Opinie o Korpo w Jawor

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Korpo. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Korpo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Korpo w Jawor

Odam

Od zawsze wiedziałem że złe traktowanie ludzi doprowadzi was do braku pracowników, zmaganie się z brakami w kadrze spowodowane tragicznymi warunkami pracy. Fizola do upadku i ciagle zabieranie premii i straszenie zwolnieniem. KORPO teraz pozwalniajcie ludzi jak kiedyś straszyliście :) to sam dyrektor chyba przyjdzie na maszyny normę wyrabiać

Mara
@Odam

Masakra,chciałam podjąć pracę,ale jak dla mnie dyrektor stwierdził że nie chcę być kolejnym wpisem w moim CV!!

arter

Czy jako pracownik gospodarczy mogę pracować na 1/2 etatu a nie na 3/4 tak jak jest w ogłoszeniu? Co z umową?

Rekon

Też nie czaję po coś ktoś tutaj zagląda skoro ma zamiar karcić każdego kto nie pyta o to co według niego jest warte zapytania

Nika

Jak w ogłoszeniu jest napisane że coś jest mile widziane to wiadomo, że jest obowiązkowe. Pytani jak interpretować, że coś jest dodatkowym atutem?

@RaeN

Karty działają tylko i wyłącznie w automatach znajdujących się na terenie zakładu, wcześniej działały jeszcze w Macdonald, KFC i kilku innych dyskontach , ale obecnie już można z nich co najwyżej bułkę kupić lub jakiegoś batona .

Młody

Od kilku lat jestem osobą która tam pracuje i wykonuje praktyki szkolne pracuje mi się dobrze dodatek w wysokości złotówki za godzinę jako praktykant zawsze coś dodaje do wypłaty brygadzistów mam spoko nie ma na co narzekać doświadczenie zbieram na wypłaty nie narzekam

kręgiel
@ogr

praktyki to ogólnie chyba tylko przez szkołe mogą się odbyć, nie wiem czy tak samemu się byś mógł złosić

Lili Nowy wpis

Ktoś tutaj pracuje w ich IT? Taki informatyk z językiem niemieckim na jak atrakcyjne wynagrodzenie może liczyć? Umowa o pracę, to pewna sprawa? Pytam, bo miałam do czynienia z wypychaniem na samozatrudnienie, jestem tym zmęczona, może właśnie czas osiąść w firmie produkcyjnej. No, ale wiadomo, że zarobki mogą nie równać do rynkowych...

M.M Nowy wpis
@Lili

z tego co sie orientuje to na pierwszy rok jest zatrudnienie przez agencje pracy tymczasowej, a po tym okresie firma zapewnia umowe o prace bezpośrednio u nich

straw
@arter

trochę niesprecyzowane pytanie ;p no to po pierwsze, jeśli w ogłoszeniu napisali jaki jest etat to podejrzewam, że szukają konkretnie 3/4, ale zawsze możesz się zgłosić i jeśli się odezwą to wtedy zapytać czy może byc inny wymiar pracy

@straw

Wiem, wiem, ale chodzi mi o to czy ktos juz sie z pracujacych spotkal z taka sytuacją żeby się udało pracować na 1/2 etatu.

Eqwat
@arter

Ja pracowałem z kumplem co robił na pół etatu jakiś czas temu, ale wtedy było normalnie ogłoszenie o kogoś takiego. Jak szukają na 3/4 to obawiam się, że nie dadzą ci po prostu połówki... No ale wiesz, spróbować zawsze można :)

zagubiony
@Eqwat

ej a jak z godzinami? w sensie bo mam dwóch kumpli co robią i jeden ma trzy zmiany a drugi tylko jedną... wiec moze mi ktoiś wyjaśnić na jakich stanowiskach jak się robi? sa jeszcze jakieś inne zmiany?

Fester
@zagubiony

ogólnie to w firmie jak bys poszukal robi sie na wszystkie trzy rodzaje zmian na różnych stanowiskach, wiec jest do wyboru do koloru, ale kto na ktorych dokladnie to wszystkiego nie wiem i w blad wprowadzac nie chce

precel
@Fester

to jakby ktoś dopowiedział jakie tu są zmiany na poszczególnych stanowiskach to będę wdzięczny

precel
@Eqwat

a ktoś w ogóle kojarzy jak to teraz wygląda z ogłoszeniami? szukają teraz kogoś na mniejsze etaty?

david
@precel

sa przeciez ogloszenia na stronie jak sobie wpiszesz tylko ze jak spojrzalem na wiekszosc to raczej pelny etat oczekuja

ostryga
@precel

co do zmian to zależy o które stanowisko pytasz, ale ja na przykład pracuje na dwie zmiany 7-15 i 15-23, ale są też trzy zmiany na innych. Ogólnie znam też ludzi którzy pracują na jedną zmianę poranną więc to zależy haha

Bodziu
@ostryga

ej a wiecie moze czy te ogloszenia tutaj na stronie sa aktualizowane? te tam na gorze w zakldace oferty pracy?

vader
@Bodziu

przeciez jest kilka ogloszen z lipca to na pewno sa akutalne

vader
@Bodziu

masz tam aktualne oferty na slusarza, na produkcje, elektromechanika.. do wyboru do koloru

Makler
@vader

a ktoś się już zgłaszał przez tę stronę i dostał odpowiedź?

Nunu
@vader

możesz coś o procesie rekrutacji powiedzieć w takim razie? jak to czasowo wygląda?

Biuro
@Nunu

O jakie stanowisko pytasz? Tez bym sie dowiedzial chetnie jak to wyglada, chodzi mi o rekrutacje na stanowiska administracyjne.

Pelikan
@Nunu

Klasycznie pozaadministracyjnie jest bodajże jeden etap

Pelikan
@Biuro

A co do samej atmosfery to bardzo w porządku, klasyczna rozmowa rekrutacyjna i podstawowe pytania, nie wiem co mogę ci dokładnie powiedzieć.

Umami

rozumiem, że już jakiś czas pracujesz czy w takim razie możesz powiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda to od środka? Bo rozmowy rozmowami, pierwsze wrażenie ważne ale liczy się tylko to jak potem w pracy to wygląda.

Umami
@Pelikan

Jak byś mógł jeszcze tylko wspomnieć ile taki proces rekrutacyjny od a do z zajął w twoim przypadku?

@Umami

praca jest okej, fajne dodatki czy to do drugiej czy też trzeciej zmiany, ludzie spoko i brak konkurencji w regionie więc nie ma jakiegoś niesamowitego nacisku na robienie do utraty tchu

@Umami

z tego co pamiętam był tylko jeden etap rekrutacji czyli jedna rozmowa i finito, nie pamietam już ile czekałem na kontakt po wysłaniu cv, ale od momentu umówienia się z nimi na rozmowę po decyzję w sprawie pracy to jakiś tydzień może półtora minął więc bardzo sprawnie

@Umami

chyba że chcesz na administracje iść to wtedy oni tam bardziej skompikowane rekrutacje mają ale to już nie moja działka niestety

zyga
@kokos

a nie wiesz czy nie szukają kogoś właśnie na administracyjno - biurowe stanowiska??

belba
@zyga

najszybciej się dowiesz jak ogłoszenia przejrzysz :)

vans
@belba

gdzie te ogłoszenia mam przeglądać zdradź proszę w takim razie?

Rodzynek

Jeszcze na ich stronie znalazłem oferty, myślicie że są aktualne tam?

Vioe

Na ślusarzu macie tutaj nocki?

Vioe

Bo widziałem właśnie tam ogłoszenie i była możliwość pracy w nocy ale od poniedziałku do piątku, prawda to?

hauru
@kokos

rzeczywiście bardzo szybko a pamiętasz może coś z rozmowy? nie pytaja o jakieś absurdalne rzeczy?

wombat
@Rodzynek

skoro wiszą to najpewniej znaczy, że można cv tam przesłać warto wysyłać do momentu zakończenia bo często w procesach rekrutacyjnych jest tak że niektóre osoby wypadają z najróżniejszych powodów więc nie ma co się zastanwiać jeśli jest się zdecydowanym :)

sezamki
@wombat

wombacie skoro pracujesz to może mógłbyś coś powiedzieć o rodzaju umowy który tutaj obowiązuje?

koktajl krewetkowy

mógłbyś przybliżyć temat ewentualnych benefitów? macie tam coś fajnego?

OSK
@koktajl krewetkowy

ja sie jeszcze z checia dowiem czy zatrudnienie jest stabilne, czy mozna sie na dluzej zatrzymac tam

Jagody
@wombat

powiedziałbyś cos więcej o tym jakie dodatki/bonusy pracownicze tutaj przysługują pracownikom?

Smażony karp
@OSK

pracuję już dosyć długo i w sumie znam ludzi, którzy mają znacznie wyższe staże pracy więc wydaje mi się, że jeśli ci praca bedzie odpowiadać to nie ma powodu żeby się zatrzymać na dłużej

Moko
@Jagody

Czy benefity przysługują dopiero po okresie próbnhym?

Nono
@Moko

Dobre pytanie w poprzedniej mojej pracy było właśnie tak że po próbnym ci benefity wchodziły do użytku ktoś mógłby potwierdzić czy tutaj też tak jest?

Amamam
@Nono

W mojej poprzedniej pracy też było tak, że i opieka medyczna i benefity wchodziły dopiero jak się było na okresie określonym co najmniej tutaj szczerze to nie wiem, ale nie wydaje mi się żeby na próbnym już były.

impel
@Moko

nie, nie przysługują

Wusk

Chyba tez po to jest to forum, zeby pisac jak sie ma jakies pytania !

Rekon Nowy wpis

W internecie widnieje oferta pracy na stanowisko elektromechanika. Czytam, że pracuje się tutaj od poniedziałku do piątku. A w jakich godzinach? Bo chyba pracuje się tutaj na zmiany. No i obowiązuje nagroda roczna. Z ciekawości - za co można ją otrzymać ?

Kowboy

Poratujesz gdzie ta oferta sie znajduje??

lakki
@Kowboy

pracamoney, cos takiego. jak wpiszesz nazwe firmy i dopiszesz ogloszenia o prace lub oferty to na pewno znajdziesz na stronie glownej

hajk

nie ma różnicy, bylebyś wysłał zanim się rekrutacja skończy xd

Kucyk

Też tam jeszcze nie zaglądałem zawsze te najbardziej standardowe obczajam pierwsze typu pracuj, ktoś się orientuje czy dzwonią do kandydatów jeszcze w czasie trwania rekrutacji czy już po zakończeniu ważności ofert?

panda
@Kucyk

chodzi ci o to czy dzwonią po tym jak wyślesz cv?

lepszy
@Kucyk

dzwonią zazwyczaj jakoś tydzień po wysłaniu cv z tego co się orientuje, oczywiście do osób którymi są zainteresowani

crucio

przekonales sie o tym? ;/ jak rekrutacja przebiegla u ciebie powiesz?

Dexter

W sensie na same wysłane CV? Raczej nie, pewnie mieliby zbyt dużo kandydatów do poinformowania.

paszur

na jakiego maila to wysyłacie?

Naprawdę?

Nie czaje, zaboli cię jak sobie wejdziesz na stronę i sprawdzisz? XD serio teraz sobie siedzisz i czekasz aż ktoś odpisze?

cyrus Nowy wpis

jak tutaj w ogole wyglada proces rekrutacji?

Witam serdecznie, ja będę prawdopodobnie wysyłać CV na informatyka z niemieckim. Proszę tylko powiedzieć, jakiego dokładnie poziomu oczekują znajomości tego języka? O ile jest to jakoś doprecyzowane oczywiście.

nodt

komunikatywny to standard, umiesz się dogadać to dasz radę

b2
@nodt

a myslisz ze mozna do nich napisac maila z zapytaniem?

Karolak

Nikt za was nie sprawdzi, nie ma na co czekać lepiej po prostu do nich napisać i liczyć, że jak wpadnie w spam to też sprawdzą.

Aplikowałeś do Korpo na stanowisko Ślusarz - Konserwator? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?

To info, ze firma zapewnia bezpłatny dojazd z Bolkowa i Złotoryi, to chyba raczej dla produkcji jest przeznaczona niż dla informatyka z językiem niemieckim, którego szukają. Ale ja mam pomysł - może dowóz można zamienić na koszt paliwa zużytego na dojazd do (usunięte przez administratora) Ktoś z Was takie negocjacje prowadził z nimi i udało się uzyskać kasę?

zapobiegawczy

cześć, zastanawiam się na aplikacją do firmy czy ktoś mógłby mi powiedzieć ile mniej więcej czeka się na odpowiedź? mam dosyć długi okres wypowiedzenia w poprzedniej pracy i nie chce namieszać z datami z góry dzięki

chala
@zapobiegawczy

teraz ciezko stwierdzic bo sa swieta itp, ale rekrutacja pewnie tak miesiac max trwa, mysle ze tak 3-4 tyg

W skrócie
@chala

Przed końcem roku raczej się pracy jeszcze nie zacznie.

schab

na stronie internetowej firmy znajdziesz informacje jak możesz zaaplikować, nie wiem czy gdzieś jeszcze wstawiają ogłoszenia

kilo
@schab

po jakim czasie odpowiadaja z reguly???

helol

u mnie bylo na prawde w porządku, same konkrety ze strony rekrutera a jednak wszystko w dobrej atmosferze, na poziomie itd, wszystko co chcialem to sie dowiedzialem wiec dobrze wspominam

Kibic
@helol

Długo czekałeś zanim się odezwali z decyzją?

Marcepan
@Kibic

w moim przypadku też raczej szybko coś około 2tyg może nawet nie całych

@Marcepan

a kojarzycie moze po jakim czasie zadzwonili po tym jak wyslaliscie cv?

Mleczyk

Ale różnie to jest do mnie np się odzywali po około dwóch tygodniach, ale może się wstrzeliłem w jakiś luźniejszy czas czy coś

dragon

pytali o czas oczekiwania na decyzje, a ja wlasnie pytam ile czekali po wyslaniu cv, o to chyba nie bylo pytań jeszcze

lajs
@dragon

ja po wyslaniu cv czekalem ponad tydzien, uwazam ze to i tak dosc sprawnie :)

Nickel
@lajs

Dzwonili czy maila dostałeś?

Ósmy
@lajs

A taka rozmowa jest zdalnie czy stacjonarnie? nie wiem czy ktoś już o to pytał a nie mogę znaleźć odpowiedzi

Pyrek
@Nickel

Jak ja kiedyś aplikowałem to telefonicznie dawali znać że chcą się na rozmowę umówić i wspólnie ustalaliśmy tam jakiś dogodny w miarę bliski termin

rytm
@Pyrek

może zależeć też gdzie chcesz się dostać może to zależeć gdzie co i jak większość fizycznych zakłądam że jednak stacjonarnie

brwi

nie szukacie nikogo teraz na magazyn?

Unikat

A z uprawnieniami szukacie??

luz
@Unikat

wszystko ci powinno pisać w ogłoszeniu

panda
@Unikat

jeśli jest to napisane w wymaganiach w ofercie, to tak, ale jeśli nie ma żadnego info o tym no to nie

Estera

Na produkcję przyjmują także kobiety? Czy to ciężka praca fizycznie, i raczej sami mężczyźni? W ofercie piszą o dodatku za trzecią zmianę, niecałe 12 zł. Firma to respektuje, realnie można dostać taki dodatek do godziny roboczej? Doświadczenie niby nie jest wymagane, przyjęli kogoś bez niego, czy raczej jednak biorą je pod uwagę?

Kotołak
@Estera

Na tej produkcji to jakie godziny pracy są?

retusz
@Kotołak

dwie albo trzy zmiany zazwyczaj ale to zalezy od stanowiska na którym robisz

Gatacho
@retusz

to na produkcji dwie czy trzy? czy to zależy? bo już nie rozumiem

Tajper
@Gatacho

no przecież napisał że zależy od stanowiska xd

Żeń
@Kotołak

jak wygląda w ogóle praca na produkcji tutaj? wymagają jakichś uprawnień albo doświadczenia?

@Żeń

albo czy te uprawnienia mozna nabyc jakos juz w trakcie zatrudnienia, ktos o takim czyms slyszal tu?

brudka
@Żeń

wiesz co mi sie wydaje że teraz w ogóle za bardzo to przyjęć tutaj nie ma

Szpon

gdzie na codzień ogłoszenia sprawdzacie?

riktik
@Szpon

jak masz już wybraną konkretną firmę tak jak tu z tego co widać to czemu sam sobie nie spróbujesz wyszukać tych ofert?

galaretek

a jak ogólnie się pracuje? jest bardzo ciężko czy do wytrzymania i praca raczej standardowa?

pujsz
@galaretek

pewnie zależy od stanowiska ale ja np. nie narzekam ani obowiązki nie są jakoś nad wyraz przytłaczające ani atmosfera u mnie nie jest zła :)

@pujsz

a na jakim stanowisku pracujesz? :-) może podasz, jakie obowiązki musisz wykonywać i jakie wynagrodzenie za nie dostajesz? :-) dopytuję tak, bo szukam stabilnej pracy z godnym wynagrodzeniem. :-)

@pujsz

jak jest z umowami? czy mam szanse na umowe zlecenie?

rytm
@dragon

nie, raczej po agencji dostajesz uopa

@rytm

To jak długo jest się zatrudnionym przez agencję na zleceniu? I jeśli chodzi o tę umowę o pracę, to na jak długo się ją dostaje? Jest szansa na czas nieokreślony? ;)

Klucz żurawii

cześć, byłby ktoś łaskaw powiedzieć w jakich godzinach się tutaj pracuje?

paszol
@Klucz żurawii

roznie, mogą byc 3 zmiany czyli 7-15, 15-23, 23-7, moga byc dwie 7-15 i 15-23 albo jedna 7-15

paszol
@Klucz żurawii

a o jakie stanowisko konkretnie pytasz? bo to od tego zalezy

@paszol

A na stanowisku operatora obrabiarek w jakich godzinach się pracuje? Bo myślę nad aplikacją na to stanowisko. I czy weekend też jest pracujący? Napisz proszę.

witam byłych pracowników firmy Korpo w Białogardzie miałem te\e nie miła przyjemność pracować tam gdzie nie wspominam tego dobrze a wręcz przypłaciłem swym zdrowiem.Jak kos lubi tzw tyrkę to se tam odnajdzie.

Cześć, zauważyłem, że w ogłoszeniu na operatora obrabiarek nie wspomnieli o tym, czy wymagają kogoś z doświadczeniem, jest ono istotne? Ciekawe, plus stawkę podali "od" to czy właśnie jako doświadczona osoba będę mógł wynegocjować więcej, niż z założenia przewidują? Dajcie znać, czy ma to jakiekolwiek znaczenie.

Odam

Lrv

Nie wiem jak tam można pracować na stałe, ja osobiście na tokarkach wytrzymałem dwa lata i powiedziałem dość. Robienie z siebie maratończyka co biega od maszyny do maszyny i jeszcze mu hajs zabiorą bo zrobił w pośpiechu 3 braki.(usunięte przez administratora)

Tymbark

Nie? Jak robię źle to mam szkolenia , ale to w innym zakładzie a nie jak w korporacji więc nie gadaj głupot

Bsbs

Jak tam każdego biorą xd

Izabela

A za co zabierane są takie premie? Wiesz coś na ten temat?

tyski
@Odam

Ciekawe czy kierownictwo dalej tak chodzi i (usunięte przez administratora)zwolnieniami i ze na miejsce jednego maja 10 ludzi xD paru wirnych żołnierzy zostało do bedą robić po 5-6 maszyn na klate zeby dostać 100-200 zl wiecej niż u gwiazdy xD

Mara
@Odam

w internecie znalazłem ofertę pracy na stanowisko operatora obrabiarek sterowanych numerycznie. firma proponuje atrakcyjne wynagrodzenie od 32 zł brutto / godz. od czego w takim razie zależy, w jakiej wysokości finalnie ono będzie? ustalane jest od razu, czy po jakimś czasie się zmienia? napiszcie, bo będę tu aplikować.

HR CONSULTING

Siema czy to prawda że pracownicy dostali tylko 100 złotych na święta????

@HR CONSULTING

Tak , 100 zł + 200 za dziecko. Ale nie wszyscy mają dzieci , więc można powiedzieć że premia wynosi 100 zł

Dżygit
@HR CONSULTING

Tak dostaliśmy 23 €

Nika

Pak
@Nika

tak samo jak mile widziane przy czym jego brak nie jest totalnie dyskwalifikujący po prostu jak ktoś go będzie miał to masz nieco mniejsze szanse

ross
@Pak

dokładnie, jak będą kandydaci podczas tej samej rekrutacji, którzy spełniają ten warunek, to wiadomo, że będą mieć większe szanse, ale na zatrudnienie tez raczej wplywa sam fakt, jak sie zaprezentujesz, więc to nie tak, że jak go nie spełniasz to masz zamkniętą drogę i nic z tego

Agata
@ross

Czy łatwiej dostać się do firmy przez agencję pracy czy bezpośrednio przez firmę? Ile etapów ma rekrutacja?

a ile czeka się na jakis odzew po wyslaniu swojego cv? tak przecietnie jak wszedzie kilka dni, tydzien, dwa?

Spossible
@123

ja czekałem tydzien ale nie wiem jak to wyglada u innych...

Spossible
@123

No ale warto czekać, fajna praca :D

Kondziu

O to super że tylko jedna rozmowa bo zwykle się stresuje na takich spotkaniach. A wiesz o co pytają? Tylko o doświadczenie zawodowe? Czy trzeba wykazać się jakimiś umiejętnościami? Feedback jest zwykle po ilu dniach?

Aligator
@Kondziu

Ja pamiętam, że miło wspominam całą rozmowę rekrutacyjną i nie była jakaś bardzo stresująca. Pytań nie pamietam, bo to bylo dosyć dawno temu, natomiast jak próbujesz się tam dostać i zadzwonią to weź sobie moją radę do serca i nie stresuj się niepotrzebnie.

@Aligator

jesli chodzi o umowy, to uopa daja po jakim czasie?

@Agata

Na początku wszyscy przez agencję przez rok. Potem bezpośrednio pod firmę.

iren

jak wygląda stablinośc na umowie pod agencją? czesto leca zwolnienia?

merci

no a jak przechodzisz pod firme to trzeba na nowo miec umowe z okresem probnym czy cos w tym stylu?

agent
@merci

nie, potraktuj prace pod agencją jak okres próbny xd

tatar

jakie benefity tutaj macie? skoro jest tak fajnie to cos oprocz pensji mam nadzieje sie znajdzie

@agent

Okej czyli mogę liczyć po takim czasie na umowę o prace na czas nieokreślony? Zastanawiam się tez czy pracownik zatrudniony bezpośrednio pod firmą ma lepsze stawki j dodatkowe benefity czy jak to wyglada?

ostof

karty przedplacone? a co to takiego jest?

franli
@ostof

działa tak samo jak karta kredytowa czy debetowa, po prostu nie wypłacisz z niej tych pieniędzy

Dapo
@franli

mozesz za to kupić cokolwiek? czy jest przeznaczone na jakieś dane rzeczy?

RaeN
@Dapo

Całkiem ciekawe pytanie, bo to chyba zależy, raczej mogliby to ustawić czy tylko jakieś konkretne sklepy albo artykuły w to wchodzą.

wayb

Czy te karty przedpłacone to są jednorazowo dawane czy jak to działa?

@RaeN

Młody

kl234
@Młody

a na jakim stanowisku masz te praktyki?

ogr
@Młody

jak się zgłosić na praktyki? trzeba coś wypełniać?

Krr
@Młody

Mówili coś że po tych praktykach przyjmują do pracy?

gogel
@Młody

a sam sie zglaszales czy to szkola cie zglosila??

brudka
@gogel

przez szkołe chyba to robią

kręgiel
@ogr

Aleksandra

Szukają elektromechanika i nieźle tam jest wszystko rozpisane, ale kto powie, ile tych nadgodzin tak średnio wyjdzie i jakie są płatne 50, a jakie 100 procent? Podali ile pln dodatków jest za które zmiany, ale nie napisali do czego te dodatki są, tzn. ile w ogóle elektromechanik ma zarabiać :D Kto pomoże?

Miki
@Aleksandra

Pewnie ci zaproponują dokładnie wszystko na rozmowie rekrutacyjnej tak jak robi każda firma ;>

Onion
@Aleksandra

Jako elektromechanik to pewnie doświadczenie mieć trzeba na to? Wymagane są jakieś uprawnienia tam?

Trója
@Onion

Z tego co kojarzę to dobrze by było mieć uprawnienia na wózki i doświadczenie z obrabiarkami

@Miki

No to pomogłeś kobiecie, która pewno pyta dla brata, ojca albo męża. Brawo ty, dżentelmen XD Odpowie ktoś przytomny ile ma wypłaty elektromechanik? Ja też w kolejce i nie będę się pchał, żeby się nie okazało, że najniższa krajowa.

man
@Trója

firma proponuje jakieś nabory z przyuczeniem?

jeriko
@man

teraz to ja nie wiem czy w ogóle jakiś nabór jest...

Krr

Hej mam wykształcenie elektromechanika czy znajdzie się tu praca dla takiej osoby ale jeszcze bez doświadczenia zawodowego?

nawal
@Krr

przejrzyj sobie oferty pracy, tam bedziesz miał rozpisane kogo szukaja i czy potrzebne jest doswiadczenie czy nie, ewentualnie wyślij do nich cv bezposrednio z zapytaniem o to, ludzie od rekrutacji sa tutaj spoko

Fester
@Krr

wymagania to zazwyczaj wyksztalcenie w danym kierunku, doswiadczenie nie jest potrzebne ale zawsze lepiej wyglada na cv

mid
@Fester

nie jest potrzbne dopoki w ogloszeniu nie napisza wymagan i tam doswiadczenia :D a nw o ktorym ogloszeniu mowicie?

mid
@Fester

a bo wy o elektromonterach a ja tu na montera, nvm. mozna do firmy maila wyslac z cv?

Kordian
@nawal

To trochę kamień z serca, że ludzie od rekrutacji są spoko, bo wiem z doświadczenia, że różnie to bywa. Jak już o osobach od rekrutacji mowa to wiesz może, czy rozmowa o pracę jest taka luźna i mniej formalna, czy normalnie robią jakieś testy i jakieś trudne pytania zadają na które trzeba znać odpowiedź? Może dziwne moje pytanie ale życzyłbym sobie dobrze się przygotować do rozmowy, jakby była taka potrzeba.

@Kordian

wyzej pisali ze jest chyba jeden etap rekrutacji to chociaz tyle

perwux
@hulk

mógłby ktoś doprecyzować w takim razie jak ten jeden etap wygląda?

Orion
@perwux

spotykasz się z dyrektorem technicznym i kierownikiem działu no i gadacie o tym co zwykle na rozmowie o pracę/ atmosfera jest okej, niewiadomo czego też od ciebie nie wymagają

Orion
@perwux

na administrację tych etapów jest więcej (nie wiem do końca ile) i wiem że tam z prezesem się spotyka, taka różnica

blok
@Orion

to serio jakos bardzo wpływa na rozmowę kto na niej jest?

Pewnie tak. A ktoś wie ile dokładnie tych etapów jest na administracje? I czy ta rekrutacja jest jakoś bardziej skomplikowana? Sprawdzają w jakiś sposób wiedzę? Mi to jeszcze zależy na szybkiej rekrutacji, żeby w razie co szybko szukać dalej. Tutaj ten proces jest rozległy w czasie?

kra kra kra

popieram jak się ma rozmowę z kimś niżej postawionym to zawsze jest większy luz niż z bosem wszystkich bosów :D

Operator obrabiarek ma podane tutaj w ogłoszeniu 34 zł brutto, ale z gwiazdką, do której nie ma odnośnika i nie wiem co to znaczy. Wiecie?.Godziny nadliczbowe opłacane są 50 i 100 procent, ale kto wie, które i dlaczego tak lub tak?

Jeśli traficie na normalnego lidera/brygadziste to idzie przeżyć, ale potrafi chodzić i szukać problemów nawet brygadzista nie z waszego działu(usunięte przez administratora)

aligator

szybkie pytanie, na jakie zmiany pracuje się u was na stanowisku ślusarz?

Minem
@aligator

albo jakby chociaż ktoś powiedział ile jest zmian .

tatar
@Minem

albo w ogole ile na magazynie jest zmian, 2 czy 3?

Ward
@aligator

widziałem ogłoszenie też na ślusarza i nie rozumiem jak to jest tam rozpisane też

Ward
@aligator

bo jest napisane na drugiej zmianie coś i na trzeciej zmianie coś czyli pewnie są trzy zmiany?

CJ
@Ward

Ja mam pytanie czy zdarza się, że ktoś pracuje tylko na jedną zmianę? Czy jest możliwe tylko żeby pracować na te trzy?

J.K.
@CJ

Zależy od stanowiska pracy. Na produkcji robisz na trzy zmiany, w kontroli jakości na trzy zm, utrzymanie ruchu na dwie zmiany, montaż na dwie... Są też tacy co robią tylko na jedna ale zazwyczaj zwykli pracownicy robią na zmiany

Danka
@J.K.

Skoro są trzy zmiany, to rozumiem, że nocki też są? A płacą dodatek nocny? Czy jakoś o wiele lepiej płacą a trzech zmianach, niż na dwóch? A Ci co robią na jedną, to na jakim stanowisku?

Zostaw merytoryczną opinię o Korpo - Jawor

• Jak się pracuje w Korpo?

Zobacz opinie na temat firmy Korpo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 126.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Korpo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 9 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Korpo