FHS (Flexible Human Services)

Opinie o FHS (Flexible Human Services)

kpina nie agencja

280 euro na czysto to placili doslownie 8 lat temu. Ludzie po co wy tam jedziecie jak widzicie co za opini ema firma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pracuje w FHS od prawie 2 lat tam gdzie ja pracuję jest spoko zakwaterowanie również a na inne tematy nie będę pisać bo nie które rzeczy są do przemyślenia ogółem jak ktoś chce pracować to będzie pracował

Pojawiły się nowe oferty pracy do firmy FHS (Flexible Human Services). Poszukują kogoś na stanowisko Pracownik Produkcji. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Maja rozne firmy wiec lepiej zadzwon i dopytaj o szczegoly

tomek

wszystko tylko nie FHS !

Iwona
@tomek

A zdradzisz konkretnie dlaczego tak uwazasz? Własnie opublikowali ogloszenie na stanowisko produkcji, chcialam rekrutowac, ale twoj komenatrz mnie lekko mowiąc zaniepokoil :P

Akula
@tomek

@Tomek Dlaczego Nie ???????

Urszula
@Akula

Może jednak "Tak" skoro już nie odpowiedział? ;)

Były pracownik _2
@tomek

Ponieważ też mam złe wspomnienia z tą agencją

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w FHS (Flexible Human Services)? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Praca przy produkcji kiełbas macie jakieś opinie

As
@Zainteresowany

Oczywiście. Pracuje ponad pół roku. Praca jak najbardziej okej ale są ludzie i ludzie. Dla jednych praca będzie bardzo męcząca a dla innych okej. Proponuję samemu sprawdzić. Jak dla kobiety to praca nie jest trudna ani ciężka. Oczywiście mam nadzieję że mówimy o tej samej firmie. Pozdrawiam

Agnieszka
@As

To może coś napiszesz o obowiązkach, jak wyglądają? ;)

Urszula

Ale skoro sam zauważasz takie niezgodności to czemu tego nie zgłosisz? Chyba, że jednak nie ma co zgłaszać?

Ola

Pracuje w Flexible Human Services od 3 tygodni i juz mam dosyc chce wracać do domu. Przepracowalam 50 godzin na polu (praca przy tulipanach) dostalam przelew na konto 280e. Pozdrawiam Joanna B. planer z biura.

Janusz
@Ola

A na ile się umawiałaś? Jaka była stawka na umowie? No właśnie - i jaki rodzaj umowy podpisali z Tobą?

Sabina
@Ola

Witam mam zamiar przyjechac do pracy przy suszonych kwiatach . Czy możesz mi napisać jak tam wygląda praca?

Majstr

Jako Agencja na prawdę nie wypadają aż tak bardzo zle ale zastanawia mnie jedno ciebie miga (usunięte przez administratora) z roboty tego samego dnia a ty jak się zwolnisz bez okresu wypowiedzenia to już mają twoje 2 przelewy po 300euro i dostaniesz z nich połowę albo i mniej ???????? wiedzieli jak miec ludzi w ręce

Major

Pracowalem przez fhs 10tyg (usunięte przez administratora) Mialem zaproponowane na start 12,60eur za godzine pracy ale jeszcze przed wyjazdem.. Gdy juz przyjechalem to okazalo sie ze robie za 10eur brutto.. Dwa dni pracy 3dni rezerey! (usunięte przez administratora)

O.N.A.

Tak jest

CK
@Major

(usunięte przez administratora)Agencja w Polsce naobiecuje ci duzo zebys tylko wyjechał a na miejscu jest całkiem inna rzeczywistosc. Mieszkasz z innymi osobami w pokoju gdzie na chacie sa tłumy nie masz pewnosci pracy bo raz pozniej gdzie indziej dla. zarabiaja na tobie podwójnie raz na twojej pracy a dwa ze placisz 100 e / tydz za łózko w inna osoba w pokoju

@Major

Ja miałem to samo patrzę na Solaris przy wypłacie 10,48 miałem jeden dzień wolnego dostałem 215 euro nie wiedziałem czy mam (usunięte przez administratora)

Agencja jak agencja Wiadomo że ktoś kto robi 5 lat w Holandii nie pójdzie ci na pole robić za 10 euro bo to śmiech na sali za takie tygodniówki W Holandii drogo się zrobiło od czasów ci ty pierwszy raz przyjechałem moim zdaniem jak nie ma się w agencji na miesiąc na czysto 1600 przy tych cenach to lepiej w Polsce se już robić za 3,5tys nie warte rozłąki takie ochłapy po 290euro za 40godz

Praca jak praca w agencjach jest jej dużo przy tych stawkach 10:48 trzeba zrobić. 50 godz żeby dostać 350 euro ,Najgorsze jest to że trafisz gdzieś na pokój na jakąś (usunięte przez administratora) ćpunów zdemoralizowanych Co wgl nie wiedzą co to czystość ,porządek biorą każdego rowerem 15 km w jedną stronę do pracy deszcz nie deszcz do roboty trzeba jechać ,byłem w 3 agencjach i szczerze wolałbym robić na orderpicerce ciężej za stawkę 13 euro w Albercie mieć w 40 godz 400 euro jak 290 tutaj przy 40

Wendlina

Gdyby nie te panie na wędlinach (usunięte przez administratora)atmosfera była by inna, lepiej by się pracowało, a tak zwolnią cie za byle co. Nowi to mają nieciekawie bo są obgadywani, oczerniani, zawsze coś nieprawdziwego się na nich wymyśli. (usunięte przez administratora),(usunięte przez administratora)

Trener

Gdyby nie te panie na wędlinach atmosfera była by inna, lepiej by się pracowało, a tak zwolnią cie za byle co. Nowi to mają nieciekawie bo są obgadywani, oczerniani, zawsze coś nieprawdziwego się na nich wymyśli. Ale (usunięte przez administratora)

dndlac

Nie badzcie naiwni. nie polecam Wysokie ceny wynajmu łózka, pokoje (usunięte przez administratora), prace na polu, czeste zmiany firmy wiekszosc ta pracuje jako skoczki po roznych firmach Dadza wam zarobic tylko zeby oplacic ich domy, reszta ich nie obchodzi

Wyjazd

Hej, planuje wyjazd do pracy za granicę i szukam osoby do wspólnego wyjazdu. Mam 21 lat i najlepiej żeby to był ktoś w podobnym wieku. Jeśli jest ktoś chętny to piszcie na email wyjazd13@gmail.com

@Wyjazd

I jak udało się kogoś znaleźć? Tak z ciekawości to ile można na takim wyjeździe wyciągnąc?

Polak

Praca dla tej agencji to katastrofa ostrzegam wszystkich nie podejmujcie pracy dla tej agencji zarobki 200e- 300e. za 40 godzin przy stawce 12e.

Dima

Hey, Praca jest dobra, mieszkanie tez jest ok. Ja bym chciał więcej godzin, ale mówią, ze nie można cały czas mieć dwa etaty. Zapraszam do Aalsmera!

Fly

Komentarz napisany poprawnie bez bluzg a usunięty

Fly

Powiem tak praca jest zawsze jeśli nie masz lewych rąk lecz jest jedno ale pola chłodnie albo rozładunek tirów. Jednym słowem (usunięte przez administratora)do tego (usunięte przez administratora) rowerem do 10 km . (usunięte przez administratora)

Tomato

Nie polecam tej agencji 25 km rowerem , zero szacunku dla pracowników, Solaris zawsze czegoś brakuje , kwarantanny bardzo droga 300 e za tydzień,(usunięte przez administratora)

Ricco
@Tomato

Co za bzdury pisze... Bylem na kwarantannie, pobrali jak za tydzien zakwaterowania. po 8 tyg zwrocili mi te pieniadze. 25km rowerem???? musisz miec super nawigacje skoro ci takie trasy pokazuje albo jezdziles nawalony po wsi w kolo. najwieksza odleglosc ktora mialem do pokonania normalnym rowerem to 8,2km. zdazylo sie ze wyslali mnie dalej to dostalem nowke sztuke rower elektryczny i mialem 13km w jedna strone. a co do traktowania pracownika to jak mowia: jak Kuba Bogu... Lepiej napisz co odwaliles ze juz tam nie pracujesz. 95% osob ktore pisza negatywne opinie to same sobie winne i za darmo nie zostaly zwolnione, a potem jaka to agencja zla i (usunięte przez administratora) i nie wyplaca... ojjj jaki ty biedny

gaa
@Tomato

powaznie fhs pobieral oplate za kwarantanne ????????????

@gaa

Witam, w celu uzyskania poprawnych informacji dotyczacych warunkow dojazdu do pracy oraz kwarantanny zapraszamy do kontaktu z naszym biurem +31 850-210505 lub na email praca@fhs.jobs.

Jaaa
@Tomato

Nie no chyba pomyliłeś agencje, ja pracuje tu od grudnia zeszłego roku i nie narzekam, chociaż fakt, początek był ciężki, po Bożym Narodzeniu byłem tydzień na rezerwie, słabo było z pracą w styczniu ale z tego co się dowiadywałem po znajomych styczeń wszędzie był ciężki, a i za to co byłem na rezerwie z 94,50 za mieszkanie umorzyli mi 75 także idzie się dogadać a jeśli chodzi o warunki mieszkalne, niema tragedii, tylko jak sami o to nie dbamy to do kogo mieć później pretensje?? Ważne żeby na początku się nie zniechęcać i tyle w temacie. A dla tych co się wybierają do pracy przez fhs pytajcie o pracę w menken ie pracuje tam już pół roku i naprawdę polecam.

Lol
@Jaaa

Tak sobie zarabiają na utrzymanie hoteli i innych lokacji. Tu komuś dadzą parę dni tam komuś dadzą parę dni rezerw a ciebie i tak policzą za mieszkanko w dobrej cenie. Pójdziesz na 4 dni do pracy i zadowolony,że na przeżycie masz a agencja rączki zaciera.

ya
@Ricco

(usunięte przez administratora)...to ze ty dojezdzales 8 km nie znaczy ze kogos nie rzucali po (usunięte przez administratora) Czasami ludziom kazali jechac do pracy 1 wszy dzien po wiele km i nie wytlumaczyli gdzie ta firma jest (usunięte przez administratora) prace mialem spoko poznej zostalem przyjety bezposrednio ale co przezylem z ta agencja i moja zona to nasze !!!

Dd
@Jaaa

Jak chodzi o warunki mieszkaniowe przyjechałem ledwo co. Dom w którym mieszkam (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) Jedynie trafili mi się wspaniali ludzie co częściowo rekompensuje (usunięte przez administratora) I największy minus agencji nie pojedzie z tobą żaden koordynator do do pracy żeby Ci wytłumaczyć co i jak tylko radź sobie sam...

operator Przemek

To było śmieszne

Mariusz
@Ricco

tekst o nawigacji- mistrzostwo! hahahaha

Zostaw merytoryczną opinię o FHS (Flexible Human Services) - Noordwijkerhout

• Jak się pracuje w FHS (Flexible Human Services)?

Zobacz opinie na temat firmy FHS (Flexible Human Services) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FHS (Flexible Human Services)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 144, z czego 33 to opinie pozytywne, 74 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FHS (Flexible Human Services)?

Kandydaci do pracy w FHS (Flexible Human Services) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FHS (Flexible Human Services)