FHS (Flexible Human Services)

Opinie o FHS (Flexible Human Services)

Paulina

Na samym początku mojej przygody z FHS wszystko było w porządku, ale do czasu. Początkowo zakwaterowali nas w spokojnym kameralnym, czystym miejscu z 3 innymi osobami. Było nam tam dobrze, czuliśmy się dobrze. Po trzech tygodniach ni stąd ni zowąd w piątek ( bo w weekendy nie działa dzial mieszkaniowy - tak żeby nikt nie mógł nic z tym zrobić) poinformowali nas przez hausemaistra że mamy zmienić lokalizację na nastęny dzień. Następnego dnia byliśmy po pracy, pakowaliśmy się a ludzie już chcieli nam włazić do pokoju. Ci ludzie też byli przeniesieni i było im to nie na rękę. Gdy zabraliśmy wszystko swoje rzeczy pojechaliśmy na wskazaną nową lokację. (usunięte przez administratora)Watpie by pisanie do nich (wysłałam maila) coś dało. Znajoma pisze i dzwoni bo ma 20 km i prosi 0d 4 tygodni o przeniesienie bliżej i nic z tym nie robią a innych ludzi przerzucają.(usunięte przez administratora)

Paulina
@Paulina

Na wskazanej lokacji dostaliśmy pokój gdzie okno się nie otwierało a kaloryfer sam włączał się w nocy. Zero przewiewu, brak powietrza, gorąco. (usunięte przez administratora)

Kaczuszka
@Paulina

Na twoi miejscu bym sie cieszyła że wogóle sie włączał. Ponieważ są lokacje gdzie musisz z grzałką koło siebie spać w pokoju ponieważ grzejnik jest ale nie czynny :)

Wtopa

Razem przyjechaliśmy z jednej miejscowości jako znajomi. (usunięte przez administratora) miał być pokój 2 osoby, rozdzielili nas na inne pokoje. (usunięte przez administratora)

kinga

Ogólnie jeżeli zastanawiacie się nad wyjazdem do tej firmy to odradzam. (usunięte przez administratora) Powiedziano mi, że trafie na lokacje (hotel) gdzie będę dowożona samochodem do roboty i jak będą godziny to będę mogła zarobić dużo pieniędzy. (usunięte przez administratora)Trafiłam do jakiegoś domku (akurat o to żalu nie mam, bo naprawdę spoko lokatorzy z którymi można było pogadać) ale jeżeli nie lubisz jeździć rowerem albo nie za bardzo Ci się widzi jeżdżenie rowerkiem do pracy (usunięte przez administratora) Zarobki? No… jak będziesz pracował a nie siedział na rezerwie to może i zarobisz. Ale przy 40 godzinach pracy tez nie spodziewałabym się niespodzianki. A No! I codziennie weryfikacje obiektu gdzie mieszkasz, (usunięte przez administratora)Fajnie jest w tej firmie (usunięte przez administratora) Wiec jeżeli liczysz (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Pracowałam 6 miesięcy (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora) jedna firma stała do końca po kwiatkach. (usunięte przez administratora) polecam!!! Kontakt z fhs (usunięte przez administratora)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w FHS (Flexible Human Services)? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
NA,M

Przewaznie kazdy jedzie do Nl zeby zarobic mysli ze bedzie tak jak obiecuja w Polsce (usunięte przez administratora)

hajo

(usunięte przez administratora) Oczywiscie sa przypadki ze osoby dobrze trafiaja gdzie firma ceni ich prace (usunięte przez administratora)

8yi

(usunięte przez administratora)PAMIETAJCIE MACIE PRAWO ZAKONCZYC UMOWE Z 1 DNIODNIOWYM WYPOWIEDZENIEM PRACUJAC NA FAZIE A. (usunięte przez administratora)

Niko

Polecam omijać te agencje. (usunięte przez administratora) Kiedy jesteś w pl i ugadujesz się na inną pracę i mieszkanie wyjeżdżasz do Holandii (usunięte przez administratora) 15 godzin spędziłam jadąc z Polski. (usunięte przez administratora)

Dm

Odradzam wszystkim wyjazdu. Lepiej dobrze się zastanowić. (usunięte przez administratora) Wspólnie z chłopakiem pojechaliśmy z nadzieją na zarobienie pieniądzy. Już na początku firma obiecywała super mieszkanie i pracę. Po przyjeździe kiedy dowiedzieliśmy się jaka lokacje dostaliśmy, ujzelismy hostel dla 40 osób (usunięte przez administratora), parking na samochód 20 minut od lokacji.. pomimo próśb agencja cały czas mówiła jedno nie ma wolnych miejsc. Kiedy chcieliśmy wejść do hostelu pani holenderka powiedziała że mamy wyjść, i przyjść sobie po 3 godzinach. Byliśmy po 24 godzinach na nogach.. W biurze na rozmowę czekaliśmy 5 godzin jak nie więcej. (usunięte przez administratora)

Po jakimś czasie od powrotu do Polski dostaję się wakacyjne? Ile trzeba czekać ?

Witam, zapraszam do kontaktu z dzialem administracji FHS. Mozna wyslac wiadomosc przez aplikacje lub napisac na email hr@fhs.jobs

Alicja

Nie polecam! Po przyjeździe praca inna niż przy rekrutacji, a dodzwonienie się do biura graniczy z cudem. Rzucanie z pracy do pracy nawet po 100km od zamieszkania bez podania jakichkolwiek informacji. Przeprowadzka w ciągu tygodnia po 12h pracy bez uprzedzenia, na która ma się góra godzinę bo nowi ludzie stoją już w drzwiach. Pokoje trzyosobowe kompletnie do tego nieprzystosowane, niedziałająca lodówka, brak wyposażenia, brudne materace, każde pranie płatne dodatkowo. Wieczne rezerwy i ilość godzin pracy tylko taka żeby opłacić mieszkanie jest na porządku dziennym. Radzę dwa razy zastanowić się nad tą agencja bo frustracja gwarantowana.

Pracownik obiektywny

Zapraszam do fhs 15 km rowerem i więcej w jedną stronę w deszcz i wiatr . W Polsce obiecują co innego a po przyjeździe do holandi jest inaczej nie ma bajki .praca w polu czeka a miałaś pracować w magazynie, szklarni ot taka rzeczywistość

Pracownik fhs

Witam. Ktos mi napisze jaki jest okres wypowiedzenia umowy z agencja? Pracuje prawie 2 miesiące czy mogę poprostu z dnia na dzień zrezygnować ?

@Pracownik fhs

Witam, zapraszam do kontaktu z dzialem administracji lub z opiekunem. Pytanie mozna skierowac rowniez przez aplikacje.

Acia
@Pracownik fhs

Teoretycznie masz 4 tygodnie na złożenie wypowiedzenia i chodzi głównie o mieszkanie , w końcu firma żyje z wynajmu kwater i kwarantanny, ale masz prawo zakończyć współpracę w dowolnym terminie , bo to umowa zlecenie.

fead
@Pracownik fhs

mozesz i to bez zadnych konsekwencji czy potracen agencja nie ma prawa nalozyc na ciebie zadnych kar czy zeby ci nie zaplacila za prace czy wakacyjne !!!

@fead

Witam, okres wypowiedzenia zawarty jest w umowie. W razie watpliwosci zapraszamy do kontaktu z administracja lub opiekunem klienta.

pytanie

czemu zrezygnowałeś?

gada
@FHS (Flexible Human Services)

(usunięte przez administratora)wg. prawa KAZDY PRACUJACY NA FAZE A MA PRAWO WYPOWIEDZIEC UMOWE W CIAGU JEDNEGO DNIA (usunięte przez administratora)

Wiola
@Pracownik fhs

Możesz. Na każdej (usunięte przez administratora) możesz odejść z dnia na dzień(usunięte przez administratora)

MADZIA

Pracowałam dla FHS przez 8 miesięcy. Po 2 tygodniach latania po różnych firmach w końcu załapałam się na stałą posadę, gdzie pracowałam już do końca. Nigdy nie miałam problemu z salarisem, wszystko zawsze było OK. Domki na De Witte Raaf w porządku, rowery takie sobie. Jednym z problemów jakie miałam z tym biurem były zjazdówki, które naprawdę nałogowo były "gubione". Kilkoro moich znajomych miało problem ze zjazdem do Polski, ponieważ biuro informowało pracodawcę, że nie miało pojęcia o zjeździe pracownika mimo oddania papieka o dacie powrotu do Polski. Drugim problemem było wysyłanie mnie do pracy nawet, gdy dostawałam wolne od samego pracodawcy, ponieważ miałam 70 godz tygodniowo, więc po prostu uznał, że zasłużyłam na chwilę wytchnienia. Ludzie w biurze uznawali inaczej i zamiast ściągnąć do pracy ludzi na rezerwach wrzucali mnie, mimo jasnych wiadomości, że nie powinni tego robić. Miko wszystko polecam FHS, nie pozdrawiając naprawdę niemiłych pań pracujących w biurze ;)

@MADZIA

Witam, dziekujemy za podzielenie sie swoja opinia. Obecnie zjazdowki sa przyjmowane tylko i wylacznie digitalnie przez aplikacje. W aplikacji jest dostepny plan pracy, kontrakty, mozna sie komunikowac z roznymi dzialami, wysylac zapytania o urlopy, kartki godzinowe itd. Jak pani widzi wciaz pracujemy nad rozwojem firmy i nad udogodnieniami dla naszych pracownikow. Pozdrawiam serdecznie

Toj
@MADZIA

Gdybys wiedziala ile tracisz na nadgodzinach.... 70h... Niektorzy sa tak nierozgarnieci, ze nie wiedza nawet, ze im sie nadgodziny zaczynaja po 48h???? albo, ze im w soboty placa do poludnia normalna stawke???? tak sie daja ludzie (usunięte przez administratora)

MADZIA
@Toj

Zarobiłam wtedy 520 euro przez tydzień przy stawce ledwo powyżej 10 euro ;) Jak dla mnie to cholernie opłacalne, tym bardziej, ze bardzo lubiłam swoją pracę.

skorpion
@MADZIA

Witam a jaką miałaś pracę co robiłaś napisz jak to wyglądało

Domi
@MADZIA

Witaj . Czy możesz do mnie na maila napisać odnośnie pracy tej, w której pracujesz? Chcę podjac prace przez tą agencje ,ale sie zastnawiam. To mój e-mail: perla1666@wp.pl

A to dobre :)
@MADZIA

Niestety Pani kłamie jak z nut. Wyplaty za 40 godzin pracy w tygodniu leko po wyzej 270 euro czasem 280. Smiech na sali. Ludzie ryzykują życie w czasie pandemi a oni nas doją jak mogą. Ogolnie po za tym nie ma wiekrzych problemow(usunięte przez administratora) Sam opiekun lokacji natomiast jest bardzo wporzadku.

Kkk
@A to dobre :)

A na jaka ofertę jechałaś??

Madzia
@MADZIA

A za ile godzin było te 520 euro??

Kolega
@MADZIA

Przy 80 godzinach to zarobie takie pieniazki w PL nie rosmieszaj ludzi dziewczyno

Daria

Nie polecam!!! Przed wyjazdem do Holandii agencja ustaliła, iż docelowo mam trafić na firmę która oferuje pracę sezonową na cebulkach. Po przyjeździe i załatwieniu całej dokumentacji (tj. Numer Sofi) przez trzy tygodnie codziennie byłam rzucana na nowe firmy, rzucanie na niepłatne rezerwy to norma w tej agencji. Dawanie pracy na dwa dni po czym wyrzucenie na rezerwę na kolejne trzy dni daje agencji możliwość odbicia pieniędzy na zakwaterowanie i z wypłaty zostaje dokładnie nic. Biuro od planingu i administracji nie odbiera telefonów, nie można liczyc na żadną pomoc z ich strony. Brak godzin, przy wiekówce stawka 9,50 , rzucanie po najgorszych firmach, rzucanie na rezerwy. Katastrofa!

Daria

Przyjechałam na okres wakacyjny, w agencji przed przyjazdem zostało ustalone, iż trafię do firmy która oferuje pracę sezonową na cebulkach po przyjeździe do Holandii i załatwieniu całej dokumentacji (numer Sofi) przez trzy tygodnie byłam rzucana na najgorsze firmy, w każdy dzień inna firma, rzucanie na niepłatne rezerwy to też norma w tej agencji. Nie polecam osobom które chcą dorobić przez okres wakacyjny jeżeli jesteście na wiekówce stawka godzinna nie przekroczy 9.50 euro za godzinę

Lili

W pl obiecują prace przy serach, produkcji inpakach a po przyjeździe lądujesz w polu w deszczu i wietrze i wmawiają ze nie ma inej pracy choć jest. Gdy chcesz zrezygnować z pracy w polu lub z pracy gdzie fizycznie nie dajesz rady to mówią że nie ma innej pracy albo tam pracujesz albo wracaj do PL. Praca 3lub 4 dni w tygodniu żeby na domek zarobić. Mają firmy gdzie dziennie pracujesz 4-5 godzin więc nie zarobisz. Chcesz jeździć 15 km rowerem w deszcz i wiatr zapraszam do fhs. Znikające godziny , masz mało godzin a i tak ci jeszcze zabiorą

Antek123

Czy ktoś wyjeżdża na cebulki kwiatowe z tej agencji?(miejsce firmy to najprawdopodobniej Noordwijkerhout) Jakieś opinie, ktoś coś?

Gav

Witam czy ktoś się orientuje jak wygląda zakwaterowanie w Rozenburgu oraz jak wygląda praca przy produkcji lamp szklarniowych?

Rafi Flowers

Witam posiadam firmę z kwiatkami w Nordwajku poszukuje jednego męższczyzny do pracy na okres paru tygodni , jaka była by stawka wraz z btw

@Rafi Flowers

Witam, prosze o kontakt z biurem na adres email info@fhs.jobs

Zostaw merytoryczną opinię o FHS (Flexible Human Services) - Noordwijkerhout

• Jak się pracuje w FHS (Flexible Human Services)?

Zobacz opinie na temat firmy FHS (Flexible Human Services) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FHS (Flexible Human Services)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 144, z czego 33 to opinie pozytywne, 74 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FHS (Flexible Human Services)?

Kandydaci do pracy w FHS (Flexible Human Services) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FHS (Flexible Human Services)