FHS (Flexible Human Services)

Opinie o FHS (Flexible Human Services)

Lolek

FHS czytaj. (usunięte przez administratora)pracowałem w tej agencji 4 miesiące, po 2 miesiącach nie wiadomo z jakich przyczyn zostałem przeprowadzony do miejsca gdzie siedziałem w domu przez tydzień ponieważ nie było niby dla mnie pracy. Dzwonię do biura w northweek pytając się jak długo jeszcze będę miał wolne bo nie przyjechałem tutaj na wakacje tylko do pracy pani nie było wstanie mi odpowiedzieć na to pytanie. Poczym wk końcu wymusiłem na pani żeby doradziła się koleżanek czy mam jechać do Polski czy zostać bo na to samo by wyszło jeżeli nie iwdomo kiedy będę mógł przystąpić do pracy. Pani na drugi dzień oddzwoniła z odpowiedzią ze mam jechać na urlop a za tym pojechałem. Mijają 3 tygodnie urlopu dziwnie do biura w Polsce informując swoją gotowość do wyjazdu pan kieruję mnie do innej lokalizacji w czasie naszej rozmowy wynika że była dla mnie praca gdy byłem w holandi ale biuro jest tak nie do informowane ze są wtedy takie sytuacje, (usunięte przez administratora) czy to jest normalne?. Wyjazd nr 2. Trafiłem w to samo miejsce w którym byłem za pierwszym razem lecz do innej pracy. Jadąc do miejsca nocleg dzwonię do koordynatora mieszkaniowego i mówię że będę za tyle i tyle po czym on byl bardzo zdziwiony ze jadę do nich z tego powodu że nie ma tam pracy ludzie siedzą po 7 dni na urlopach. Myślę (usunięte przez administratora)znowu to samo ale postanowiłem pojechać i sprawdzić. Rozpocząłem pracę na magazynie. Praca wygadała od 23 do 30 godzin tygodniowo. Dwa lub może 3 tygodnie trafiły się po 40 godzin. Zarabiałem dosłownie na jedzenie. Gdy dzwoniłem do koordynatora (usunięte przez administratora)żeby zmienić pracę bo zarobki są tragiczne itp. Pani (usunięte przez administratora)stwierdziła że nie ma innej pracy i że nie będzie. Nie wytrzymałem i w końcu zrezygnowałem. Za 40 godziny dostałem 290 e.... Za 23 godziny 123 e... Zmieniłem agencje i zarobki które mam za 40 są nie porównywalne z agencja fhs!!! Ostrzegam przed tą pracą i zdecydowanie nie polecam!!!!!!!

@Lolek

Witam, zapomnial pan wspomniec o waznym szczegole: nasi klienci nie byl zadowoleni z pana pracy i zostal pan zablokowany u 2 klientow. Pozdrawiam i mam nadzieje ze znalazl pan lzejsza prace.

Dragon
@FHS (Flexible Human Services)

Oczywiście ze powiecie ze ludzie normy nie wyrabiają bo co innego... (usunięte przez administratora)Ja i moja partnerka po sezonie wakacyjnym bylismy co najmniej pol tygodnia na rezerwie nie ma pracy nie ma pieniedzy. (usunięte przez administratora). Wkoncu zmienilismy agencje bo co innego moglismy zrobić po ostanim telefonie (usunięte przez administratora)

@Lolek

Ja w tej agencji za 30 godzin 180 euro tragedia jakaś ogolnie pracowałam 3 miesięce ale na chłodni zarobki do 200 euro nie wytrzymałam to nie na moje nerwy

@Liwia

Mamy rozne oferty, osoby pracujace przy serach zarabiaja nawet 500 euro netto na tydzien (znajomosc angielskiego jest tam wymagana). Przy cebulkach wyplaty dochodza do 400 - 450 euro netto na tydzien.

wd
@FHS (Flexible Human Services)

no tak 500 euro (usunięte przez administratora)

Kill
@FHS (Flexible Human Services)

Sery serami, ale wszystkich pracowników do jednej firmy nie wrzucicie, więc nie ma co się zasłaniać jedna z lepszych prac które macie w ofercie.

Obiektywny
@FHS (Flexible Human Services)

Otóż to! Kij ma zawsze 2 końce. No ale ten koleś widzi tylko jeden koniec...

Szukająca
@Lolek

Mógłbyś polecić jakąś agencję. Bo z tego co widzę to chyba wszędzie ciężka z godzinami? Za 200 e to faktycznie nie opłaca się jechać jak ma się zobowiązania w PL

Wiola
@Dragon

Dołączam się. Też przyjechałam do pracy do dziś na początku 2020 roku(usunięte przez administratora). Po prostu mieszzzkalam na mieszkaniu zatem spakowalam manatki I wróciłam do domu. (usunięte przez administratora)

Daw

Witam czy posiadacie oferty pracy w aalsmeer dla ludzi z wlasnym mieszkaniem i dojazdem?

@Daw

Witam, mamy tam regularnie oferty pracy. Zapraszam do rejestracji na naszej stronie https://recruitment.fhs.jobs/pl

Groszek

Byłam w tej firmie szczerze nie polecam mało godzin (usunięte przez administratora) po prostu żenada zarobiłam przez cały miesiac łącznie 520 euro tragedia ogólnie rekruterzy (usunięte przez administratora) nie opłacam i odradzam.

Wiking

Szkoda Twojego czasu, a przede wszystkim zdrowia na tę 'agencję'.(usunięte przez administratora) . (usunięte przez administratora) i. Nienaturalne godziny pracy to standart, a gdy chcesz urlop, to dostaniesz go tylko wtedy kiedy pasuje to przełożonemu. Dojazd do pracy oczywiście płatny. Z pozytywów to tylko rodacy, których tam poznałem (gdyby nie atmosfera którą stworzyliśmy opuściłbym ten (usunięte przez administratora) tego samego dnia, w którym tam przyjechałem). Polecam liczyć godziny pracy, gdyż lubią czasem zgubić 3-4h, a jeśli tego nie zauważysz będą robić to notorycznie. Nadgodziny i weekendy również odradzam, naliczają sobie od nich niedorzeczną prowizję. Absolutny hit to (usunięte przez administratora) bez 4 tygodniowego wyprzedzenia (sprawa do przyjrzenia się przez jakiegoś prawnika).(usunięte przez administratora) . Mój wpis to tylko osobiste odczucia i nie mają na celu urażenia nikogo. Pozdrawiam, Uuu ! :)

Suzuki
@Wiking

Na jakiej lokacji chcą to 4 tygodniowe wypowiedzenie?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w FHS (Flexible Human Services)? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Emilian

Zacząłem prace 31 sierpnia przy cebulkach w firmie (usunięte przez administratora) , wypowiem się tak, pracowałem tam przez 4 dni bardzo dobrze razem z mamą, jeśli chodzi o atmosferę w zespolę to była super, zostaliśmy przeniesieni na firme (usunięte przez administratora)której szczerze nie polecam to właśnie chłodnia, w ogóle brak szacunku , jeśli bedziecie tam pracować (usunięte przez administratora)nie przyjemni są, potem dali nas na inną robote też chłodnia firma (usunięte przez administratora) , niestety mało godzin to ten minus, ale atmosfera bardzo dobra, a na koniec praca (usunięte przez administratora)przy jajkach, atmosfera w zespole fatalna, pracownicy sobie za dużo pozwalają , (usunięte przez administratora)Nie Polecam

@Emilian

Wiem kto to nawet napisał ????pozdrawiam

@Liwia

Ja też wiem bo z nimi mieszkałem i pracowałem pozdrawiam

Aga

Hej mija kolejny tydzień , kwarantanna spłacona, Solaris 280 za 40 godzin, plus koszty własne czyli stary rower i zmaganie się z matką naturą, praca jak praca, ogólnie b słabe pieniążki i słabe warunki bytowe, brak nadziei na nadgodziny czyli przypisanie do jednej firmy, więc trzeba uciekać, bo się nie zarobi , i Fhs w mojej ocenie jest bardzo przeciętna firma z dużymi kosztami i nieludzkim podejściem do pracownika

Aga

Nie polecam, najpierw sprawdź koszt kwarantanny, a potem pomyśl czy warto przez kilka tygodni oddawać kasę za hostel w Scheweninge, nie nie warto, szkoda zdrowia , firma rozbuchana biurokratycznie do granic przyzwoitości, chcesz być numerem bez prawa głosu przyjedź i dzwon do innych agencji bo tylko to ci pozostanie

ania
@Aga

Jakie koszta kwarantanny Ci podali ? Możesz się ze mną skontaktować i napisać coś więcej ? Też się tam wybieram ;-/

@ania

Witam, koszty kwarantanny podaje biuro. Zachecam do bezposredniego kontaktu pod numerem telefonu +31850210505.

Czarna

FHS (Flexible Human Services tragedia przed rozpoczęciem pracy podczas rozmowy aż do podpisania umowy wszystko idealnie firma godna zaufania wszystko się zmienia po podpisaniu umowy.(usunięte przez administratora)Łazienka wspólna i toaleta też (usunięte przez administratora). Razem z chłopakiem mieliśmy pracować w jednej firmie(usunięte przez administratora). Już przed pierwszym dniem pracy otrzymaliśmy planing na różne firmy po skontaktowaniu się z działem planingu otrzymaliśmy informacje że wątpi abyśmy razem mogli pracować. Nie polecam.

Janka

Pracowałam w FHS w zeszłym roku, było dobrze. Mieszkanie czyste, lokatorzy spokojni, praca była ( miałam stałe miejsce pracy)choć zdarzały się dni rezerwy ( spowodowane brakiem pracy w miejscu pracy) jednak kiedy były to dwa dni pod rząd biuro na ten drugi dzień coś znalazło. Wypłaty na czas, rozliczenia ok. Teraz sytuacja jest jaka jest cały ten (usunięte przez administratora) z covidem robi wszystkim ,,koło pióra,,.

Gumi

Heheh jasne dział administracji (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) księgowa od wypłat jest Holenderka więc możesz sie umówić na spotkanie jeśli się dogadasz. (usunięte przez administratora)

Maly
@Gumi

Dokladnie mieszkania(usunięte przez administratora) ludzie (usunięte przez administratora) mało godzin pracy cały czas (usunięte przez administratora)dają

Znajdzie się tam praca na sezon ?

@Michał

Witam, zapraszam do rejestracji na naszej stronie https://recruitment.fhs.jobs/pl/apply Prace sezonowe beda sie wkrotce rozpoczynac.

Hahah
@Michał

Nie idzie tu do pracy ja tu jestem i jest lipa same rezerwy do pracy ściągają cie kiedy maja kaprys tygodnioki po 200 e

Strata czasu

Nie Polecam lokalizacji De Stek, jeśli tam trafisz to tylko na szklarnie albo na kilka dni rezerwy i kilka dni pracy żeby im za utrzymanie hotelu zapłacić. Pracownicy a mianowicie pani (usunięte przez administratora) Gdy skończyłam prace ponad 2 godziny przed czasem, powinna po mnie przyjechać bo to była godzina i to jest jej praca , odmówiła ponieważ rzekomo odśnieżała samochód ( jak się okazało bo się dopytałam to był jej samochód prywatny a nie firmowy bus ) ze niby głodna i musi się wykapać . Dla mnie sytuacja nie do przejścia , to tak jakby pracownik wyszedł z pracy bo musi odśnieżyć auto , coś zjeść i się umyć ... Szok, zażenowanie i kpina jakiej w życiu nie widziałam a o bezczelności już nie wspomnę... Żegnam

Pracownik FHS

Jeżeli szukasz stabilnej (nie mylić ze stałą) pracy i chcesz odłożyć - to pod zły adres trafiłeś. Na początku będziesz mamiony dodatkami świątecznymi, duża ilością godzin itp, byle cię ściągnąć z Polski. Dalej - różnie. Możesz mieć szczęście i trafić do jednej firmy, gdzie będziesz miał zapewnione 40 h do końca sezonu. Możesz też być rzucany z firmy na firmę, co tydzień zaliczać rezerwę i zarabiać doslownie na jedzenie i opłacenie domku. I nie, nie trzeba do tego być ćpunem, leniem czy olewać pracę. Po prostu organizacja biura pozostawia wiele do życzenia. Zgarniają ciężkie pieniądze za pracowników, a jednocześnie nie mogą albo nie chcą zapewnić im konkretnej pracy. Z zakwaterowaniem jest straszna niesprawiedliwość. Płacisz ok 100 euro tygodniowo, a możesz mieszkac w pokoju podobnym do nory, gdzie jest tylko jedno małe okienko na dachu i latem nie idzie wytrzymać przez odwieczną duchotę. Czasem cię mogą zakwaterowac z Rumunem, któremu pojęcie higieny osobistej będzie obce, a potem zobaczysz, że z portfela zniknie ci trochę grosza. A inni w tej samej cenie mają wypasione domki z grillem, łazienki w pokoju itp. Rowery w mojej lokalizacji - dramat, zardzewiałe, wykrzywione, z ciężko chodzącymi pedałami, w pajeczynie. Ja rozumiem, że poprzednicy nie dbaja, ale czemu nowoprzybyli mają się męczyć? Kolejnym dramatem jest płatne pranie 3 euro, w dodatku osoba, przyjmująca to pranie, nie wykonuje dobrze swoich obowiązków - jest ryzyko, że dostaniesz przebarwione i zniszczone ubrania. Moim zdaniem, pracownicy, prezentujący firmę, powinni być czyści, więc po co utrudniać im dostęp do prania??? Przyjeżdżamy tu po to, żeby zawieźć gotówkę do Polski, a nie wydawać je na usługę, która w wielu agencjach jest darmowa!

fuckflex
@Pracownik FHS

potwierdzam

Ola i DominikPolska

lila7@onet.com.pl to moj email kontaktowy czekam na odp pozdrawiam

Gabrysia

Ogólnie pracowałam ok pol roku praca niby była ale mało godzin, Przez koronę niby 800 euro miesięcznie to nie da się utrzymać, jak ktoś ma zobowiązania i( kłopoty ze zdrowiem to jednak wybiera zdrowie ) jakiś większych kłopotów z fhs nie miałam do czasu gdy siedziałam na kwaranntanie nie ze swojej winy i później nagle dostałam rezerwy jak większość , ale moje koleżanki które miały pozytywne testy Na koronę pracowały o dziwo ???????????????????????? wiec wróciłam do Polski to nie jest zła agencja bo są dużo gorsze i mysle ze jak ktoś chce to odnajdzie się w każdej pracy

@Gabrysia

Dziekujemy za zaufanie i polecanie Korona uderzyla niestety w wiele osob. Wiele procesow musielismy dostosowac do nowej sytuacji. Osoby z pozytywnymi testami sa u nas izolowane. Mam nadzieje ze zdrowie sie juz poprawilo. Faktycznie zdrowie jest na pierwszym miejscu! Pozdrawiam

Lovely

@anonim rzekomo 6 tygodni od zakończenia umowy, ale oni tego potrafią nie wypłacić, więc polecam zgłosić się do sncu. nl. Ja czekam do 1 października i jak mi nie wypłacą, to ich zgłaszam.

@Lovely

a wie ktos jak sprawdzic na salarisie jaką kwote sie powinno dostac?

@Lovely

I jak wypłacili?

Coś z wakacjami u góry powinno być 2 rubryka

Magda

Dzień dobry, czy faktycznie wymagają zaświadczenia o niekaralności?

Takie to se

Mieszkania są różne. Ja trafiłem na dość fajne wyremontowane z łazienką w pokoju. Z pracą gorzej. Brak pracy, albo codziennie przenoszą na inny dział. To było bardzo wkurzające. Piszę o pracy w firmie Menken. Po tygodniu byłem na zastępstwo w innej firmie przez 2 dni. Do przeżycia ale na krótki okres. Później oddelegowano mnie do pracy na Frijlinku. Atmosfera super, młodzi ludzie, praca bardzo przyjemna. Z chęcią mógłbym robić nadgodziny. Sezon skończył się i znowu do menkena tam pracy mało, ale udało się przeoracowac pełny tydzień ale godzin było mało. W następnym tygodniu rezerwa i tak kilka dni więc do biura wybrałem się powiedzieli że z pracą ciężko to nara. Ogólnie to po co rekrutować nowych pracowników skoro pracy nie ma. Lepiej mniej a dbać też o dobre opinie. Paski z wypłatami mogłyby być dokładnie opisane za co odtrącenie albo dodatek bo nic nie wiadomo. Raz dostałem 150e mniej ale po zgłoszeniu zostało to wyrównane. Jazda codziennie 20km na rowerze niezależnie od warunków pogodwoych. Ja miałem samochód ale wiele osób na rowerze tyle musi jeździć ale w sumie kto dłużej siedzi może sobie samochód kupić. Bardzo mało zarobiłem albl na zero wyszdlem ale przynajmniej blisko morza to takie ala wakacje były hah. Ogarnęli by temat z pewną pracą i gwarantowanymi godzinami to by była już bdb agencja. Pojechałbym pracować przez tą agencje następny raz ale tylko z zapewnionymi godzinami.

Emilian

Zacząłem prace 31 sierpnia przy cebulkach w firmie (usunięte przez administratora) , wypowiem się tak, pracowałem tam przez 4 dni bardzo dobrze razem z mamą, jeśli chodzi o atmosferę w zespolę to była super, zostaliśmy przeniesieni na firme (usunięte przez administratora) której szczerze nie polecam to właśnie chłodnia, w ogóle brak szacunku , jeśli bedziecie tam pracować (usunięte przez administratora) nie przyjemni są, potem dali nas na inną robote też chłodnia firma (usunięte przez administratora), niestety mało godzin to ten minus, ale atmosfera bardzo dobra, a na koniec praca (usunięte przez administratora)przy jajkach, atmosfera w zespole fatalna, pracownicy sobie za dużo pozwalają , t(usunięte przez administratora)Nie Polecam

Emilian

Zacząłem prace 31 sierpnia przy cebulkach w firmie (usunięte przez administratora) l, wypowiem się tak, pracowałem tam przez 4 dni bardzo dobrze razem z mamą, jeśli chodzi o atmosferę w zespolę to była super, zostaliśmy przeniesieni na firme (usunięte przez administratora) której szczerze nie polecam to właśnie chłodnia, w ogóle brak szacunku , jeśli bedziecie tam pracować (usunięte przez administratora)nie przyjemni są, potem dali nas na inną robote też chłodnia firma(usunięte przez administratora) , niestety mało godzin to ten minus, ale atmosfera bardzo dobra, a na koniec praca (usunięte przez administratora)przy jajkach, atmosfera w zespole fatalna, pracownicy sobie za dużo pozwalają , t(usunięte przez administratora)Nie Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o FHS (Flexible Human Services) - Noordwijkerhout

• Jak się pracuje w FHS (Flexible Human Services)?

Zobacz opinie na temat firmy FHS (Flexible Human Services) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FHS (Flexible Human Services)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 144, z czego 33 to opinie pozytywne, 74 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FHS (Flexible Human Services)?

Kandydaci do pracy w FHS (Flexible Human Services) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FHS (Flexible Human Services)