FHS (Flexible Human Services)

Opinie o FHS (Flexible Human Services)

Janusz kozioł

(usunięte przez administratora) Agencja (usunięte przez administratora)

Pola

Nie polecam tej agencji, mam około 10km do pracy a i tak dojeżdżam rowerem, kontakt z biurem znikomy, nie chcą zmienić transportu ani lokalizacji. Nie pomagają żadne prośby, że ten transport ze względów zdrowotnych nie jest odpowiedni.

@Pola

I nie nastawiaj się na to że ci zmienia coś byłem świadkiem jak koordynator był bezradny gdy miał zabrać samochód 4 osobowej ekipie i dać rowery pomimo iż mieszkali w tym samym domu oraz pracowali w tej samej firmie . Dla nich nie było szans aby to zmienić . Ale życie powodzenia .

K.....

Mam pytanie dostałem ofertę od pośrednika na order picker przez tą właśnie agencje. Ktoś kto miał styczność może polecić. Moje minimum przyzwoitości to 320 po opłatach. Nie interesuje mnie żadna impreza tam tak więc pytam czy warto jechać aby w spokoju zarobić godziwe pieniądze?

@K.....

280 max wyciągniesz . Ja gdy jechałem miałem obiecane nawet 600 e byłem nastawiony na zarobek lecz czar prysł po wypłacie wynagrodzenia . 280 przy 40h

Czy w firmie FHS (Flexible Human Services) występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Pracownik Produkcji?

Xxxx

Jeśli interesuje cię system pracy 3 dni w pracy i dwa dni na rezerwie lub odwrotnie to omijaj szerokim łukiem . Na początku tak będziesz miał dopóki nie znajdą ci normalnej pracy . Zastanów się dwa razy na wyjazd przez to biuro .

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w FHS (Flexible Human Services)? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Xxxx

(usunięte przez administratora) ! Tyle w temacie .(usunięte przez administratora)

Witam polecam tą firmę ...kordynatorki pomagają pracownikom ... pozdrawiam Panią Magdalenę z firmy Menken .....mam zasadę jeśli nie sprawdzę to nie pisze ....polecam z czystym sumieniem

Przemek N

Pani Magda jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Pani Justyna też. Sympatyczni ludzie. Tylko te sarkastyczne ogłoszenie z wacikami ????... Dobre nie powiem

Urszula
@Przemek N

takiego z wacikiem to chyba nie widziałam... Napiszesz o co chodzi? czyli u Ciebie nawet najmniejszego problemu nie było, że tak chwalisz czy tak szybko je rozwiązują?

Floyd

Nie polecam aplikować do tej agencji. Wyjechałem w grudniu przed świętami z dziewczyną przez (usunięte przez administratora), które Nas skierowało właśnie do FHS. Zacznę od tego, że czekaliśmy dwa tygodnie w Polsce żeby zwolniło się miejsce do pracy którą od samego początku chcieliśmy. Po dojechaniu na miejsce FHS daje nam umowę z jakąś inna firma i mówi, że jesteśmy pracownikami fleksyjnymi. A rozmawiałem z Panią (usunięte przez administratora), że nie chcemy być pracownikami fleksyjnymi. Kazali Nam przepracować tydzień w pracach zastępczych i tak zrobiliśmy bo w następnym tygodniu już na 1000% będzie Nasza obiecana praca. Minął tydzień i pracy nadal nie było plus przenieśli Nas do domku (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)Całe szczęście uciekliśmy jak tylko była możliwość. NIE POLECAM bo obiecują jak się jest w Polsce i nic z tego ni3 ma.

Przemek N

Pracowałem tam z 7 miesięcy i mam dobrą opinię, prace mają lekkie i ciekawe lecz troszeczkę większe stawki mogliby dawać. Byłem na trzech lokacjach i dwie były spoko. Pokoje 2 osobowe i zazwyczaj miałem ciekawych współlokatorów przede wszystkim normalnych. Z tymi nie normalnymi zazwyczaj było tak, że rezygnowali lub wywalali ich za złe zachownie, nieobecności itp.( tak to jest jak szukasz wrażeń zamiast pracować). Statystyki mówią że nigdy nie może być zawszę dobrze. W jednej lokalizacji był homoseksualista który ćpał twarde narkotyki i awanturował się. Kurde taki mały piesek który głośno szczeka. Był też brudasem i po napisaniu do biura, że nie sprząta i nie ma tam warunków zmienili mi na fajną lokalizację z normalnymi ludźmi. Byłem tam do końca swojej kariery i dobrze wspominam. Lecz dziwna rzeczy zaczęły się dziać po wprowadzeniu Mariusza do mojego pokoju(dostałem informację że moje dane z karty zostały wykradzione) Chłop mówił że jest jakimś agentem i ogólnie, że zna całe biuro... Okazało się że cpa twarde ale też że zna główną koordynatorkę panią M i jej chłopa pana K. Którzy pracują tam do tej pory. Jeśli koordynatorzy biorą udział w kradzieży danych z kart kredytowych to nie halo. W moim przypadku nic się nie stało przez zabezpieczenia mojego banku. To moja sugestia i nie mam pewności że tak było ale jak łączyłem klocki to na to wychodzi... Do ostatniej pracy nie dostałem też dokumentów na temat pracodawcy czasu pracy itp i to był główny powód do zrezygnowania z powrotu. Nie wypłacili mi przez to 300 euro wakacyjnego. (usunięte przez administratora)

Damian

Chciałem polecić FHS ponieważ kto chce pracować ten będzie miał pracę i zarobi :)

Bardzo fajna agencja, zero problemów z organizacją pracy i z kontaktem z biurem. Pracuje w firmie Menken Keuken od kilku lat. Cudowna koordynator pani Magdalena, która robi bardzo dużo dla ludzi w tej firmie, zawsze wysłucha i pomoże. Wszystko na 5+ ???? pozdrawiam

Pracowałam przez tą firmę bardzo miłe kordynatorki pozdrawiam Panią Magdalenę z firmy Menken ....polecam tą firmę z czystym sumieniem

Zainteresowany pracą

Cześć! Czy każdy pracownik przed zatrudnieniem musi przejść wideo rozmowę? Jest ktoś kto niedawno się zatrudniał i może opowiedzieć jak to wyglada ?

Rezerwant

Szczerze odradzam ta agencję pracy,werbują ludzi do pracy,(usunięte przez administratora) ,(usunięte przez administratora) pokoje nie zamykane na klucz ,wchodzą do mieszkań koordynatorzy kiedy chcą bez zapowiedzi,(usunięte przez administratora)

Urszula
@Rezerwant

tzn., to że sprawdzają co słychać to akurat dobrze ale o co chodzi z tym wertowaniem rzeczy? Do czego to ma służyć, chyba że to nawiązanie do tego, że ktoś może mieć przy sobie coś nielegalnego i starają się tego pilnować?

Vinci

Czy znajomość języka obcego jest obowiązkowa? Pozdrawiam

@Vinci

Witam, znajomosc jezyka obcego nie jest wymagana na wszystkie oferty. Czesc ofert wymaga jednak znajomosci jezyka obcego. Szczegolowych informacji mozna uzyskac w dziale rekrutacji 0031850210505

Czy FHS placi za rezerwę.?

Szalony

Pracowałem w firmie Zandbergen około dwa miesiące temu miałem przyjemność pracować z Kingą i Natalia bardzo pozytywne operatorki chciałbym tam wrócić Polecam FHS

Iwona
@Szalony

Skoro było spoko, to czemu zrezygnowałes? :) To był jakiś okres próbny, skoro mogłeś się zwolnić po 2 miesiącach już?

paulina

Szukasz pracy w Holandii? Z czystym sumieniem polecam prace w FHS z siedzibą w Noordwijkerhout. Firma posiada prace w różnych sektorach między innymi cebulki, produkcja, szklarnia, pole oraz wiele innych ciekawych ofert. Jeżeli jesteś osoba , której zależy na pracy i będzie pracował sumiennie napewno firma znajdzie coś dla Ciebie. Swoją przygodę rozpoczęłam w 2018r. w firmie z cebulkami, dzięki pracowitości szczebelek po szczebelku moja wypłata się zwiększała. Atmosfera w pracy prawie jak w domu. Wszyscy życzliwi łącznie z szefem, który zawsze podchodzi do swoich pracowników z uśmiechem na twarzy. Wszystko zależy od Ciebie jak będzie wygadać Twoje wynagrodzenie. Dzięki pracy możesz podwyższyć swoje kwalifikacje i umiejętności co wiąże się z większa wypłata. Mieszkania czyste i zadbane. Solarisy i wypłaty zawsze na czas. Koordynatorzy pomocni w każdej kwestii. Pomagają gdy tylko pojawi się jakiś problem, wyrozumiali. Serdecznie polecam i zapraszam do kontaktu z firma +31 252 344 533

Zofia

Pracuje razem z moim synem juz pol roku na szklarni. Wyplata sie zgadza, godziny mamy. Kiedys polecila mi ta firme kolezanka ktora tutaj juz 5 lat pracuje. I nie zalujemy.

Agnieszka
@Zofia

To ile godzin miesięcznie robicie? :) Oczywiście wliczając w to nadgodziny, jeśli tutaj się zdarzają. Dobrze wiedzieć na ile godzin pracy trzeba się nastawić

@Agnieszka

W FHS obowiazuje gwarancja 36 godzin tygodniowo. Wiec nawet jeśli ktoś by miał przestoj w pracy a nie mielismy pracy zastępczej to zapewniamy godziny.

W czerwcu wyjechałam z chłopakiem, koleżanką i kolegą. Dom w którym mieszkałam był tragiczny, brudno, grzyb na ścianach, praca rożna, potrafili wysłać mnie 100 km w jedną stronę. Jeżeli dzwonisz i masz o coś problem to później jest tylko przerąbane, trudno się dogadać z Paniami w biurze. Wypłata na czas ale bardzo niska bo bardzo mało godzin. Natomiast druga para trafiła na fajny hotel i prace. Wiec wszystko zależy od szczęścia i nie buntowania się bo dostaje się po (usunięte przez administratora) Ja nie polecam

Luka

Jedna poważniejszych większych tego typu firm w Holandii. Jestem w pełni sprawny ale zdecydowanie po pięćdziesiątce i poprzez FHS mam stałą i całoroczną pracę a nawet możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji oraz umiejętności. Oczywiście dużo zależy od szczęścia, czego życzę.

Zostaw merytoryczną opinię o FHS (Flexible Human Services) - Noordwijkerhout

• Jak się pracuje w FHS (Flexible Human Services)?

Zobacz opinie na temat firmy FHS (Flexible Human Services) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FHS (Flexible Human Services)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 144, z czego 33 to opinie pozytywne, 74 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FHS (Flexible Human Services)?

Kandydaci do pracy w FHS (Flexible Human Services) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FHS (Flexible Human Services)