FHS (Flexible Human Services)

Opinie o FHS (Flexible Human Services)

Wyjechaliśmy jako para w lutym. Przepracowaliśmy 3 miesiace tak jak planowaliśmy. Kontakt z firmą ok. Praca ok. Zakwaterowanie ok. Na zakończenie współpracy pochwała od szefa holendra. Cały ostatni tydzień naszej pracy dopytywał czy wrócimy do niego w późniejszym terminie. Opinia o agencji była by mega pozytywna gdyby nie fakt, że po załatwieniu spraw w Polsce chcieliśmy wrócić do FHS. Dzwoniliśmy któregoś dnia z zapytaniem o prace- rekrutacja mówiła że oczywiście jak najbardziej szuka nam pracy. Tydzień później zadzwoniliśmy z przypomnieniem się czy już coś dla nas znaleźli a tu nagle pani z działu rekrutacji poinformowała nas że JAKIS TAM koordynator z JAKIEGOS TAM bezpodstawnego powodu (wszystko utajnione nie można niczego się dowiedziec) wystawił nam bana na pracę w agencji i nie podejmą z nami współpracy. Ani razu nie było na nas skargi na domku. Nie imprezowaliśmy. Nie spóźniliśmy się ani nie olaliśmy pracy ani jednego razu. Wszystko było super. (usunięte przez administratora)

Rafalski

Witam chciałem zapytać czy w firmie FHS jest możliwość pobrania zaliczki? (oczywiście po przepracowaniu kilku dni)

@Rafalski

Witam. Niestety nie. Obowiazuje u nas tygodniowy system wyplat.

Kazimierz
@FHS (Flexible Human Services)

Tylko tygodniówki? Nie ma wypłaty raz w miesiącu? Pracuje się tu też w soboty? Jaki dzień jest zwykle wybierany na wypłaty albo przelewy?

@Kazimierz

Dopiero po roku czasu jest przejscie na system miesieczny. Praca w sobote jest uzalezniona od klienta. Wyplaty sa we wtorki. W przypadku innych pytan zapraszam do kontaktu z dzialem rekrutacji +31 850 210 505

wersja demo
@Rafalski

dlaczego nie mozna uzyskac umowy w formie elektronicznej przed przyjazdem do miejsca pracy? chcialbym wiedziec co zostanie mi podsuniete w busie do podpisania na kolanie

@wersja demo

Zapraszam do kontaktu z dzialem rekrutacji +31 850 210 505

Kazimierz
@wersja demo

No co ty? To jedzie się w ciemn bez żadnych warunków zapewnionych na papierze? Przecież to trzeba przeanalizować a takie podpisywanie na szybko to tylko potem jakieś nieporozumienia są. Ustnie miałeś jakieś ustalenia? Powiesz jaką stawkę proponują?

eliasz tichoniuk

superancka praca bojs

Rafalski

Witam chciałem zapytać czy w firmie "FHS" jest możliwość pobrania zaliczki w pierwszym okresie zatrudnienia? (oczywiście po przepracowaniu kilku dni)

@Rafalski

Witam. Niestety nie. Obowiazuje u nas tygodniowy system wyplat.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w FHS (Flexible Human Services)? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Magda

Nie polecam, lepiej mają ci co mają znajomości. Praca lepsza i stała dla wybranych, (usunięte przez administratora) na mieszkaniach

@Magda

Nasi klienci nie zwracaja uwagi na to czy ktos ma znajomosci czy nie. Nasi klienci prosza o planowanie u nich zmotywowanych pracownikow.

Helena

Na stronie agencji jest oferta pracy dla rekrutera. Zastanawia mnie, czy ten mile widziany holenderski język mocno decyduje o wyborze kandydatki? Wydaje mi się, że spełniam warunki, ale tego nie :) Jak w ogóle finansowo to wygląda, płacą pensje, czy od zrekrutowanej osoby?

@Helena

Witam, nie posiadamy juz oferty na rekrutera.

Helena
@FHS (Flexible Human Services)

Żałuję :) Ale jakieś plany rozwoju pod kątem zespołu pewnie Państwo mają? Jest możliwość, że ponownie rekrutacja na to stanowisko będzie? I co z ewentualnym wymogiem znajomości języka niderlandzkiego?

@Helena

Zapraszam do kontaktu z dzialem rekrutacji 0 +31 850 210 505

Iwona

Kiedyś już pisałam tę opinię, ale ją powielę, bo widzę, że jest bardzo na czasie: "Byłam w FHS-ie ponad 4 lata. Bardzo dobrze wspominam te kilka lat. Przez cały ten okres czasu miałam dwie stałe firmy w których lubiłam bardzo pracowac. Warunki mieszkaniowe (kieruje sie lokacjami na ktorych mieszkalam) są bardzo dobre, oczywiście duzo zalezy tez od osob z którymi sie mieszka, a pod tym względem bywa różnie, jak w każdej agencji. Wypłaty zawsze na czas, Panie w biurze zawsze miłe i pomocne, szczególnie mam tu na myśli Panią Gosię, Agatę oraz Eline. Jesli ktos ma dobre, pozytywne podejscie do pracy, chce pracowac - nie bedzie zadnych problemow. Przez te kilka lat byłam swiadkiem wielu sytuacji jak ludzie mieli prace "gdzieś", a potem byli zdziwieni ze dany klient z nich zrezygnował. Ogólnie rzecz ujmując, polecam FHS."

Witam, prosze wyslac e-mail na adres hr@fhs.jobs

Szczerze mówiąc to nie ma się za bardzo do czego przyczepić. Dla mnie najgorszym mankamentem tej agencji była po prostu organizacja podpisywania umów po długiej podróży z Polski i oczekiwanie dodatkowych kilku godzin na transport na lokację. To było wykańczające. Poza tym jeśli chodzi o lokację- hotel w Ermelo dla mnie miał klimat i był przytulny i ludzie stamtąd też byli okej. Praca na Mayonnie - idzie się przyzwyczaić do tych 2 stopni, szef jest w porządku, poza niektórymi dziewczynami których po prostu nie dało się lubić było całkiem spoko. Co do FHSu, wypłata zawsze na czas, prostowanie godzin praktycznie tego samego dnia, na największą pochwałę zasługuje Pan z działu medycznego który potrafi zaopiekować się pracownikiem, załatwić lekarza, lekarstwa, ogarnąć L4. Transport do pracy i z pracy - wszyscy zaczynają i kończą o tej samej porze, stała ekipa, brak problemów. Szczerze? Polecam.

Pracownik FHS

Nie polecam. Dodatkowe opłaty za media oprócz czynszu o których nie informowano w Polsce Dodatkowe opłaty na biuro pt: Staff FHS..jakby było im mało z tego co zabierają z wypłaty zatrudniając pracowników Niskie wypłaty..stawki od 11-13.60€ brutto tj od 280-400 netto w zależności od liczby godzin Kara 4 tygodniowego czynszu za wypowiedzenie umowy przed czasem nawet jak zostaniesz zwolniony Brak podstawowych informacji na umowie o pracę tj Miejsca pracy ,stawki, zero adresu i telefonów Umowa po polsku w Holandii!!! Osobną umowa na mieszkanie na którą nie można się ani zameldować ani okazać w żadnym urzędzie holenderskim (usunięte przez administratora) Doliczanie wakacyjnego do wypłaty chyba tylko po to żeby wyglądała lepiej ,bo bez tego jest jeszcze niższa Warunki mieszkaniowe..jak kto trafi. Zależy dużo od mieszkańców ogólnie domki. Ogólnie nie polecam. Niskie wynagrodzenie bardzo nieczytelne paski wyplaty. Ale jak ktoś chce sprobowac na własnej skórze to proszę bardzo.

Mariusz

Polecam firme praca ok warunki mieszkaniowe również jak i wypłaty na czas.

Mariusz

Polecam.

PatrykKasia

Chciał bym się dowiedzieć czy macie jakies pozytywne pracę z agencji fhs do polecenia interesuja mnie konkrety pracy się nie boimy damy radę aczkolwiek już niejedno krotnie byłem w NL w pracy i wiem jak to często wygląda

Krzysztof..
@PatrykKasia

Do jakiej pracy jedziecie?

Witam grupowiczow pracuje ktoś na produkcji serów 19 będę wyjeżdżał do holandi co sądzicie i jak jest pozdrawiam

Stylesowa7

Hej, Was też rekruterka prosiła o video rozmowę ?

Talos

Czy naprawdę na tarciu sera w Vergen Holand można zarobić 450 euro po odjęciu już opłat? Interesuje mnie ta oferta, ale większość ofert z Holandii jest mało opłacalna bo trzeba płacić za mieszkanie, ubezpieczenie, a podatki też są wysokie. Jednak 450 euro tygodniówki na czysto to fajny pieniądz i dlatego ciężko mi w to uwierzyć. Ktoś tam pracował?

Magda
@Talos

Tak. Praca na pakowaniu sera w Woerden. Firma Vergeer. Praca 3 zmianowa, weekendy i święta pracujące. Z dodatkami wychodzi te 450 euro więc średnio tak naprawdę. Ale ludzie fajni i ogólnie miło wspominam więc polecam

@Magda

Dzięki za odpowiedź. Chciałbym tylko doprecyzować = 450 euro za 40h czy za 50-60h tygodniowo?

@Magda

Dzięki za odp. Chciałbym tylko doprecyzować = 450 euro tygodniowo za 40h? Czy więcej?

patrycja
@Magda

Hej czy można odezwac się gdzieś do ciebie w wiadomości prywatnej?

Zj

Może ktoś z was mógłby się wypowiedzieć jakie warunki pracy oraz zakwaterowania przy projekcie w firmie Menken??

Bogusław W

Byłem nie żałuję . Pracowałem 3 lata . Jak Ktos chce pracować to zachęcam . Byłem w niejednej firmie ale ta była najlepsza . Zarobki dobre ,jeśli ktoś chce zarobić a nie bawić się to ta firma jest jak najbardziej otwarta dla uczciwych i pracowitych osób.

Bogusław W

Super firma polecam

Żenada 280 euro !!!!

280 euro (usunięte przez administratora) i pokoje wieloodobowe. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o FHS (Flexible Human Services) - Noordwijkerhout

• Jak się pracuje w FHS (Flexible Human Services)?

Zobacz opinie na temat firmy FHS (Flexible Human Services) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FHS (Flexible Human Services)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 144, z czego 33 to opinie pozytywne, 74 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FHS (Flexible Human Services)?

Kandydaci do pracy w FHS (Flexible Human Services) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FHS (Flexible Human Services)