Opinie o luckywork personalservice GmbH w Lipsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy luckywork personalservice GmbH. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w luckywork personalservice GmbH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o luckywork personalservice GmbH w Lipsk

Bartek Nowy wpis

Dwa dni i mam super zlecenie, po 55 godzin w tygodniu, zaliczka na czas, zapowiada sie ok

Mariusz Nowy wpis

Szukalem pracy przez kilka tygodni, zadzwonilem do nich w piatek i juz od poniedzialku pracuje w fajnej ekipie. Kwatera super, mamy 4-pokojowe mieszkanie na trzech!

Co wchodzi w socjal luckywork personalservice GmbH?

Martin Nowy wpis

W pierwszej wyplacie brakowalo 300€, bylem bardzo wkurzony, jednak szybko poprawili blad i wyrownali brakujaca kwote. Od tamtego czasu wszystko sie zgadza. Praca przy spawaniu regalow jest ok, proste spawanie przy stole, jedna zmiana, stawka tez adekwatna do tej pracy. Zostaje z nimi na przyszly rok! Polecam!

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy luckywork personalservice GmbH? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Elektryk - okablowanie, budowa i montaż szaf rozdzielczych 14€ netto + mieszkanie DREZNO? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Wojciech K.

Witam praca elegancka , wypłaty na czas i fajni ludzie. Kontakt z Firmą jest na najwyższym poziomie. Polecam każdemu kto chciałby pracować w profesjonalnej niemieckiej Firmie

Mateusz

Przeszedlem z innej agencji do Luckywork, bo na budowie mi polecieli , tamta mnie ciagle rolowala na wyplaty i wysylala na dwu osobowe pokoje. Odkad jestem u nich, czyli jakies 4 miesiace w koncu mam swiety spokoj i nie musze sie doszukiwac gdzie mi kasy brakuje. Poki co uwazam, ze zrobilem dobrze i slyszalem tez od innych ze to dobra agencja

Seba

Wypłata na czas, kontakt z biurem ok - nawet po zakończeniu współpracy. Pracowałem ponad pol roku i polecam.

ZG

Pracowałem w firmie i nie mogę nic złego powiedzieć ani napisać na temat firmy Luckywork. Szczególnie polecam współpracę z Panem Rafałem. Poświęcając swój prywatny czas P. Rafał zawsze udzielała wsparcia. Jedyny problem ,jak w życiu bywa wynikał z mojej winy. Pieniądze na czas , mieszkanie blisko pracy . Rzadko się tak zdarza co należy uszanować Pozdrawiam Zbyszek

Jestem spawaczem pracującym dla firmy Luckywork i jestem niezwykle zadowolony z mojego doświadczenia. Zarówno płace, jak i zakwaterowanie są bardzo satysfakcjonujące. Praca, którą mi przydzielono, jest interesująca i spełniająca moje oczekiwania. Luckywork dba o swoich pracowników i jestem wdzięczny za tę współpracę.

Mariusz Zielonka

Na początek trafiłem do pracy, która była nieporozumieniem, przepracowałem tydzień, a następnie dostałem nową pracę, która bardzo mi odpowiada. Spawam gotowe, złożone elementy, pracuję na jedną zmianę, ekipa w zakładzie jest bardzo miła. Pieniądze z zaliczek dochodzą, z wypłatą też wszystko się zgadzało

Kamil

Mieszkanie super, praca taka jak chcialem, zaliczka doszla na czas, zapowiada sie dobrze

Czy w firmie luckywork personalservice GmbH są regularne szkolenia pracownicze?

Janek

Czekałem na pracę trzy tygodnie, gdy już traciłem nadzieję, znaleźli mi idealne zlecenie dopasowane do tego, co ustalaliśmy. Pracuję już drugi miesiąc i wszystko się zgadza. Polecam!

Noncjusz

Bylem, pracowale, gdy tylko sytuacja pozwoli to wroce! Polecam!

Lucjan Eryk

Dobry pracodawca! Oplacili mi kwatere z gory, jasne warunki, zadnego zeitkonta, gwaracja konkretnej stawki netto. Praca taka jak mowili, poki co wszystko sie zgadza!

Stanislaw

Jestem bardzo zadowolony! Nie zabieraja na zeitkonto, wyplacaja tyle co obiecali! Praca, ktora mam tez jest ok!

Mareczek

Pierwsze zlecenie nieco mnie rozczarowało, musiałem przejechać w inne miejsce po 4 dniach pracy, jednak potem trafiłem na pracę, w której jestem już drugi miesiąc. Pracuję samodzielnie z rysunkiem, mam spokój, brygadzista zagląda tylko czasami. Ludzie w biurze są bardzo pomocni i przyjaźni. Kasa taka, jak obiecali. Po poprzednich przykrych doświadczeniach z pośrednikami, tę firmę mogę szczerze polecić!

Marcin Mil

Polecam! Najmilsi i najlepsi koordynatorzy jakich spotkalem podczas 10 lat pracy za granica! Pomoga ze wszystkim, cierpliwie wytlumacza co i jak. Wyplaty i zaliczki na czas, wszystko tak jak obiecali.

Adam Rysz

Pracuję jako spawacz w firmie LuckyWork od 3 miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Praca przy spawaniu maszyn górniczych jest rozwojowa, a atmosfera w firmie jest przyjazna. Polecam!

Jan Bar

Jestem zadowolony, pracuje u nich od kilku miesiecy, nie mialem najmniejszych problemow. Dlugie spokojne zlecenie, fajna kwatera, kasa na czas. Wszystko ok!

Zostaw merytoryczną opinię o luckywork personalservice GmbH - Lipsk

• Jak się pracuje w luckywork personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy luckywork personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w luckywork personalservice GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 19 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

luckywork personalservice GmbH