logo RIELE Personaldienstleistungen  und Büroservice GmbH

RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH

Leipzig (Niemcy)

Opinie o RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH

john 2015-02-12 16:11
Ja juz po rozmowie kwalifikacyjnej .Na razie jestem zadowolony .W Dreźnie przyjemna atmosfera.Czekam na wyjazd.
monter 2015-08-27 22:45
Hej może razem będziemy pracować firma ok narzekają nieroby i pijaki
żona zła 2015-09-29 12:17
mąż przepracował w Riele prawie rok, jak tylko nadazyla sie okazja zmienil pracodawce, podobnie jak kilku innych jego kolegow. Glowny powod - nieterminowe wyplaty. Co do ich wysokosci raczej zawsze sie zgadzala, ale byly przypadki chlopakow ktorzy nie otrzymywali wynagrodzenia w calosci a jego wyrownania nie mogli sie doprosic. My rowniez musielismy wystapic do firmy z oficjalnym pismem o zwrot pieniedzy za godziny zgromadzone w banku godzin. Na prace jako taka nie narzekał, jak wszedzie. Ale dla osoby z rodzina, i ewntualnymi zobowiazaniami w postaci kredotow, gdzie data wplywu wynagrodzenia ma znaczenie odradzam, szkoda nerwow...
olek 2015-10-25 09:25
Zawsze są jakieś problemy .Koleś zadzwonił że za mało dostał na wypłatę o mu powiedzieli że faktycznie i na tym się skończyło.Niemcy maja 12-50 na godz . im wystarczy 160 godz.Ja sam jadę zawsze i duże koszty mam 160 godz to mało.
oszukany 2015-10-25 09:28
A ją na wypłatę dostałem 850 za 170 godz wałek ciekawe co mi powiedzą napisze
byniu 2015-10-30 00:11
To co czytam to firma nieporozumienie .A ta babka werbuje ludzi ale roboty jak nie ma tak nie ma.I to okradanie ludzi z pieniędzy zarobionych za ciężką pracę sąd tylko sąd.
oszukany 2015-11-26 18:10
No sprawa się wyjaśniła zwracam honor firmie wypłacił i co do grosza.
maciek cb 2015-12-19 12:48
Idź na montera więcej godz i kasy.Spawacze maja mało godz .
xyz 2016-01-13 18:39
Jak zwykle zaliczek nie ma .ludzie bez kasy a oni mają w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Jak do piątku nie zapłacą nasza 4 nie jedzie w poniedziałek do roboty.
kim 2016-01-31 20:21
Znowu nie mają kasy na wypłaty zapychają dziury.Jeszcze 22 nigdy nie dostałem kasy.Za co ludzie mają jechać.Kwatery drogie paliwo eksploatacja samochodu te 600 nie starcza a jeszcze mało godz.w Lipsku gdzieś mają polaków.
piko 2016-05-29 16:20
Racja.Chciałem coś załatwić to powiedział że mu na meila z Lipska nie odpowiedzieli .I że muszę sam załatwiać.To po co on tam siedzi.Jak przyjechałem do biura to grał w gierki na internecie.Wszyscy się na niego żalą Jedynie ta dziewczyna w biurze jest konkretna .Jak się podejmie coś załatwić to załatwi.
KK 2016-06-14 08:44
Jestem pracownikie firmy RIELE GmbH, proszę o wyjaśnienie, na czym polega problem Firmy i co ewentualnie można poprawić.
Wachsmann Tadeusz 2016-08-30 17:20
Wart o przestać oszukiwać ludzi. Pracowałem 4 lata. Wyrok Sądu Pracy z Lipska korzystny dla mnie, inaczej nie mogłem doprosić wynagrodzenia. Wachsmann Tadeusz
Rozczarowany 2016-10-22 09:50
Porażka jeżeli chcesz coś załatwić.Panie mile w Lipsku .Ale tylko tyle na zalatwienie byle papierka 2 lub 3 miesiące trzeba czekać a i na telefonie non stop.Kto nie zna niemieckiego nie ma szans.A w Goerlitz no cóż nic nie zalatwisz Pani każe pisać do Lipska maile.I koło się zamyka.
Fred 2016-10-22 11:48
Powinni przyjąć Polaka do Lipska.Ktory by załatwiał sprawy Polaków.
:) 2016-11-29 20:46
Firma to jedna wielka pomylka nie polecam,oszukuja na kazdym kroku!!!!!!!
gleba4 2017-01-28 02:23
Jak przyjmują monterów którzy nigdy w rękach szlifierki nie trzymali nie był nigdy na cementowni elektrowni itp to co on się dziwi pracuje już jakiś czas i nie mogę narzekać tylko się trzeba trochę znać na robocie
Ciekawy 2017-01-30 18:42
Witam jakie wyplaty koledzy braliscie na poczatku i czy zwracaja za paliwo ?
Joanna 2017-03-17 15:30
Pracujesz obecnie w firmie? Chętnie dowiemy się jakie są Twoje doświadczenia. Co uważasz za największy plus pracy w RIELE?
KK 2017-04-04 10:10
Google - translater:
Uważam, że to strasznie, co tu jest napisane. Mówią o incydentach, które są całkowicie niezwiązane! Pracodawca RIELE GMBH jest również bardzo często źle traktowane:
BSP: praca nie pasuje, jest certyfikat ubezpieczenia zdrowotnego. Jest ładna pogoda, to nie jest pobudzana do pracy. Chociaż masz nowe ubrania, firma reprezentowana jest źle. RIELE płaci opłatę na miejscu, jak pozwala na to prawo. zespole również uzyskać bonus czasowy - płatność. Nasi koledzy okłamuje nas! I wierzę, że nie wiem!
Co RIELE siebie: to umowy o pracę nie są zakończone, a nie wtedy, gdy praca nie jest tutaj! Czy antyspołeczne? Stale rosnące płace dla monterów i spawaczy na budowach, tylko dla pracowników biurowych nie jest wystarczająco dużo pieniędzy. są zawsze zapisywane koniecznością!
johny 2017-04-08 16:03
Witam nie bardzo rozumiem wpisu.Ale rozumiem że zdarzają się pracownicy dobrzy i żli.Może firma niech nie traktuje każdego pracownika tak samo.Powinni szanować i pomagać pracownikom sumiennym z ktorymi nie ma problemów.Chorobowe zdarza sie wszystkim .Ale jak młody chłopak choruje juz 4 lub więcej mies to wiadomo że to wał.Oczywiście nie w każdym przypadku.Nie mamy czasu jako pracownicy załatwić swoje sprawy urzędowe itd .Firma powinna nam pomagać . Mianowicie papiery do rozliczenia z podatku za granicą albo inne czas oczekiwania jest straszliwie długi .A i trzeba dzwonić co dwa tyg i prosić się.Cokolwiek załatwić to droga krzyżowa.Jak firma kuleje z logistyką to trzeba coś zmienić .A i nastawienie pracowników też będzie inne.Bolączek jest więcej.Ale na razie to tyle.Pozdrawiam
Joanna 2017-04-10 10:45
@johny rozumiem, że według Ciebie powinny zajść zmiany w logistyce firmy? Co jeszcze chciałbyś, żeby uległo poprawie?
Joanna 2017-04-24 13:17
@Jeronimo rozumiem, że taka sytuacja może budzić frustrację. Czy próbowałeś ją zgłaszać do firmy?
Joanna 2017-05-11 12:23
Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń, jednak nie jest to miejsce do obrażania pracowników firmy. Bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi.
chuj 2017-06-18 21:07
Firma zmienia siedzibę .Nawet nikt nie informuje pracowników .A przecież wysyłamy tam godzinowki.Tragedia .
MK 2017-06-22 07:37
Proszę o wyjaśnienie jak to jest z podwyżkami ? Podobno miały być z automatu co czerwiec, a jak dotąd cisza. Pracuje już ponad rok. Czy również trzeba wysłać meila lub pismo z przypomnieniem? Żenada
on 2017-06-24 13:25
Stawki podstawowe (minimalne) określa taryfa igz dgb, ta jest ustalana na kolejne trzy lata dla regionu wschód i zachód, ale to nie jest tak, że czerwiec jest tym miesiącem automatycznym, w którym stawki idą do góry, bo np w tym roku stawki podstawowe dla danej grupy zaszeregowania podnoszone były już dwa razy: z początkiem stycznia i kwietnia. Obstawiam, że do stawki podstawowej na umowie jest dodatek podnoszący wynagrodzenie. Pracodawca może także dać podwyżkę od siebie, niezależnie od podwyżki stawki wynikającej z taryfy, ale do tego trzeba mieć mocny argument... :)
MK 2017-07-04 17:22
Jeśli były podnoszone stawki podstawowe, to dlaczego nie mamy takiej informacji oraz cały czas liczone po starej stawce?
Brylant 2017-09-06 10:04
Jednym słowem dziadostwo
Joanna 2017-09-08 17:14
@Brylant dlaczego tak uważasz? Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat? @MK czy rozmawiałeś o tym z pracodawcą? Warto szybko zareagować i porozmawiać o stawce. Może nie dotyczy to wszystkich stanowisk.
Hahaha 2017-09-11 21:03
Hit miesiąca.Zwolnienia lekarskie mają być tlumaczone te polskie .Hahaha teraz będą sprawy w sądzie pracy.
Joanna 2017-09-25 17:22
@Hahaha czy możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Czy ktoś podzieli się swoją opinią na temat pracy w RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH? Czy polecacie pracę w tej firmie?
stefan 2017-09-26 21:23
nie !!!!!!!!!!!!
Joanna 2017-10-02 15:01
@stefan czy powiesz coś więcej o tym dlaczego nie polecasz pracy w firmie RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH? Co najbardziej nie podoba Ci się pracując tutaj? Pamiętajmy, że każde stanowisko pracy jest inne i są inne warunki pracy.
Zostaw swoją opinię o RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH - Leipzig (Niemcy)
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH