logo RIELE Personaldienstleistungen  und Büroservice GmbH

RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH

Leipzig (Niemcy)

Opinie o RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH

john 2015-02-12 16:11
Ja juz po rozmowie kwalifikacyjnej .Na razie jestem zadowolony .W Dreźnie przyjemna atmosfera.Czekam na wyjazd.
morning 2015-05-07 18:34
Nie płacą w terminie, olewają ludzi, nie polecam
moro 2015-08-01 10:39
oszukują na wypłatach jak mówia że zwrócą to jak sam się nie upomnisz to nie zwrócą wypłaty nie w terminie logistyka w tej firmie to poraszka większość z wyplaty wydasz na podróze jak cię zaczna wysyłać samego a jeszcze teraz dieta nie za dzień a za godzinę a wiadomo jak niemcy pracują w piątki po trzy cztery godziny to po opłaceniu spania i policzeniu dojazdu do pracy pieniedzy z delegacji ci nie wystarcz także w piątki praca 3 czy 4 godziny niema sensu nie polecam jak masz problem wszyscy cie olewaja
monter 2015-08-27 22:45
Hej może razem będziemy pracować firma ok narzekają nieroby i pijaki
żona zła 2015-09-29 12:17
mąż przepracował w Riele prawie rok, jak tylko nadazyla sie okazja zmienil pracodawce, podobnie jak kilku innych jego kolegow. Glowny powod - nieterminowe wyplaty. Co do ich wysokosci raczej zawsze sie zgadzala, ale byly przypadki chlopakow ktorzy nie otrzymywali wynagrodzenia w calosci a jego wyrownania nie mogli sie doprosic. My rowniez musielismy wystapic do firmy z oficjalnym pismem o zwrot pieniedzy za godziny zgromadzone w banku godzin. Na prace jako taka nie narzekał, jak wszedzie. Ale dla osoby z rodzina, i ewntualnymi zobowiazaniami w postaci kredotow, gdzie data wplywu wynagrodzenia ma znaczenie odradzam, szkoda nerwow...
olek 2015-10-25 09:25
Zawsze są jakieś problemy .Koleś zadzwonił że za mało dostał na wypłatę o mu powiedzieli że faktycznie i na tym się skończyło.Niemcy maja 12-50 na godz . im wystarczy 160 godz.Ja sam jadę zawsze i duże koszty mam 160 godz to mało.
oszukany 2015-10-25 09:28
A ją na wypłatę dostałem 850 za 170 godz wałek ciekawe co mi powiedzą napisze
byniu 2015-10-30 00:11
To co czytam to firma nieporozumienie .A ta babka werbuje ludzi ale roboty jak nie ma tak nie ma.I to okradanie ludzi z pieniędzy zarobionych za ciężką pracę sąd tylko sąd.
oszukany 2015-11-26 18:10
No sprawa się wyjaśniła zwracam honor firmie wypłacił i co do grosza.
maciek cb 2015-12-19 12:48
Idź na montera więcej godz i kasy.Spawacze maja mało godz .
xyz 2016-01-13 18:39
Jak zwykle zaliczek nie ma .ludzie bez kasy a oni mają w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Jak do piątku nie zapłacą nasza 4 nie jedzie w poniedziałek do roboty.
kim 2016-01-31 20:21
Znowu nie mają kasy na wypłaty zapychają dziury.Jeszcze 22 nigdy nie dostałem kasy.Za co ludzie mają jechać.Kwatery drogie paliwo eksploatacja samochodu te 600 nie starcza a jeszcze mało godz.w Lipsku gdzieś mają polaków.
piko 2016-05-29 16:20
Racja.Chciałem coś załatwić to powiedział że mu na meila z Lipska nie odpowiedzieli .I że muszę sam załatwiać.To po co on tam siedzi.Jak przyjechałem do biura to grał w gierki na internecie.Wszyscy się na niego żalą Jedynie ta dziewczyna w biurze jest konkretna .Jak się podejmie coś załatwić to załatwi.
KK 2016-06-14 08:44
Jestem pracownikie firmy RIELE GmbH, proszę o wyjaśnienie, na czym polega problem Firmy i co ewentualnie można poprawić.
Wachsmann Tadeusz 2016-08-30 17:20
Wart o przestać oszukiwać ludzi. Pracowałem 4 lata. Wyrok Sądu Pracy z Lipska korzystny dla mnie, inaczej nie mogłem doprosić wynagrodzenia. Wachsmann Tadeusz
Rozczarowany 2016-10-22 09:50
Porażka jeżeli chcesz coś załatwić.Panie mile w Lipsku .Ale tylko tyle na zalatwienie byle papierka 2 lub 3 miesiące trzeba czekać a i na telefonie non stop.Kto nie zna niemieckiego nie ma szans.A w Goerlitz no cóż nic nie zalatwisz Pani każe pisać do Lipska maile.I koło się zamyka.
Fred 2016-10-22 11:48
Powinni przyjąć Polaka do Lipska.Ktory by załatwiał sprawy Polaków.
:) 2016-11-29 20:46
Firma to jedna wielka pomylka nie polecam,oszukuja na kazdym kroku!!!!!!!
gleba4 2017-01-28 02:23
Jak przyjmują monterów którzy nigdy w rękach szlifierki nie trzymali nie był nigdy na cementowni elektrowni itp to co on się dziwi pracuje już jakiś czas i nie mogę narzekać tylko się trzeba trochę znać na robocie
Ciekawy 2017-01-30 18:42
Witam jakie wyplaty koledzy braliscie na poczatku i czy zwracaja za paliwo ?
Zostaw swoją opinię o RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH - Leipzig (Niemcy)
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH