logo RIELE Personaldienstleistungen  und Büroservice GmbH

RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH

Leipzig (Niemcy)

Opinie o RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH

john 2015-02-12 16:11
Ja juz po rozmowie kwalifikacyjnej .Na razie jestem zadowolony .W Dreźnie przyjemna atmosfera.Czekam na wyjazd.
morning 2015-05-07 18:34
Nie płacą w terminie, olewają ludzi, nie polecam
moro 2015-08-01 10:39
oszukują na wypłatach jak mówia że zwrócą to jak sam się nie upomnisz to nie zwrócą wypłaty nie w terminie logistyka w tej firmie to poraszka większość z wyplaty wydasz na podróze jak cię zaczna wysyłać samego a jeszcze teraz dieta nie za dzień a za godzinę a wiadomo jak niemcy pracują w piątki po trzy cztery godziny to po opłaceniu spania i policzeniu dojazdu do pracy pieniedzy z delegacji ci nie wystarcz także w piątki praca 3 czy 4 godziny niema sensu nie polecam jak masz problem wszyscy cie olewaja
monter 2015-08-27 22:45
Hej może razem będziemy pracować firma ok narzekają nieroby i pijaki
żona zła 2015-09-29 12:17
mąż przepracował w Riele prawie rok, jak tylko nadazyla sie okazja zmienil pracodawce, podobnie jak kilku innych jego kolegow. Glowny powod - nieterminowe wyplaty. Co do ich wysokosci raczej zawsze sie zgadzala, ale byly przypadki chlopakow ktorzy nie otrzymywali wynagrodzenia w calosci a jego wyrownania nie mogli sie doprosic. My rowniez musielismy wystapic do firmy z oficjalnym pismem o zwrot pieniedzy za godziny zgromadzone w banku godzin. Na prace jako taka nie narzekał, jak wszedzie. Ale dla osoby z rodzina, i ewntualnymi zobowiazaniami w postaci kredotow, gdzie data wplywu wynagrodzenia ma znaczenie odradzam, szkoda nerwow...
olek 2015-10-25 09:25
Zawsze są jakieś problemy .Koleś zadzwonił że za mało dostał na wypłatę o mu powiedzieli że faktycznie i na tym się skończyło.Niemcy maja 12-50 na godz . im wystarczy 160 godz.Ja sam jadę zawsze i duże koszty mam 160 godz to mało.
oszukany 2015-10-25 09:28
A ją na wypłatę dostałem 850 za 170 godz wałek ciekawe co mi powiedzą napisze
byniu 2015-10-30 00:11
To co czytam to firma nieporozumienie .A ta babka werbuje ludzi ale roboty jak nie ma tak nie ma.I to okradanie ludzi z pieniędzy zarobionych za ciężką pracę sąd tylko sąd.
oszukany 2015-11-26 18:10
No sprawa się wyjaśniła zwracam honor firmie wypłacił i co do grosza.
maciek cb 2015-12-19 12:48
Idź na montera więcej godz i kasy.Spawacze maja mało godz .
xyz 2016-01-13 18:39
Jak zwykle zaliczek nie ma .ludzie bez kasy a oni mają w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Jak do piątku nie zapłacą nasza 4 nie jedzie w poniedziałek do roboty.
kim 2016-01-31 20:21
Znowu nie mają kasy na wypłaty zapychają dziury.Jeszcze 22 nigdy nie dostałem kasy.Za co ludzie mają jechać.Kwatery drogie paliwo eksploatacja samochodu te 600 nie starcza a jeszcze mało godz.w Lipsku gdzieś mają polaków.
piko 2016-05-29 16:20
Racja.Chciałem coś załatwić to powiedział że mu na meila z Lipska nie odpowiedzieli .I że muszę sam załatwiać.To po co on tam siedzi.Jak przyjechałem do biura to grał w gierki na internecie.Wszyscy się na niego żalą Jedynie ta dziewczyna w biurze jest konkretna .Jak się podejmie coś załatwić to załatwi.
KK 2016-06-14 08:44
Jestem pracownikie firmy RIELE GmbH, proszę o wyjaśnienie, na czym polega problem Firmy i co ewentualnie można poprawić.
Wachsmann Tadeusz 2016-08-30 17:20
Wart o przestać oszukiwać ludzi. Pracowałem 4 lata. Wyrok Sądu Pracy z Lipska korzystny dla mnie, inaczej nie mogłem doprosić wynagrodzenia. Wachsmann Tadeusz
Rozczarowany 2016-10-22 09:50
Porażka jeżeli chcesz coś załatwić.Panie mile w Lipsku .Ale tylko tyle na zalatwienie byle papierka 2 lub 3 miesiące trzeba czekać a i na telefonie non stop.Kto nie zna niemieckiego nie ma szans.A w Goerlitz no cóż nic nie zalatwisz Pani każe pisać do Lipska maile.I koło się zamyka.
Fred 2016-10-22 11:48
Powinni przyjąć Polaka do Lipska.Ktory by załatwiał sprawy Polaków.
:) 2016-11-29 20:46
Firma to jedna wielka pomylka nie polecam,oszukuja na kazdym kroku!!!!!!!
gleba4 2017-01-28 02:23
Jak przyjmują monterów którzy nigdy w rękach szlifierki nie trzymali nie był nigdy na cementowni elektrowni itp to co on się dziwi pracuje już jakiś czas i nie mogę narzekać tylko się trzeba trochę znać na robocie
Ciekawy 2017-01-30 18:42
Witam jakie wyplaty koledzy braliscie na poczatku i czy zwracaja za paliwo ?
Joanna 2017-03-17 15:30
Pracujesz obecnie w firmie? Chętnie dowiemy się jakie są Twoje doświadczenia. Co uważasz za największy plus pracy w RIELE?
KK 2017-04-04 10:10
Google - translater:
Uważam, że to strasznie, co tu jest napisane. Mówią o incydentach, które są całkowicie niezwiązane! Pracodawca RIELE GMBH jest również bardzo często źle traktowane:
BSP: praca nie pasuje, jest certyfikat ubezpieczenia zdrowotnego. Jest ładna pogoda, to nie jest pobudzana do pracy. Chociaż masz nowe ubrania, firma reprezentowana jest źle. RIELE płaci opłatę na miejscu, jak pozwala na to prawo. zespole również uzyskać bonus czasowy - płatność. Nasi koledzy okłamuje nas! I wierzę, że nie wiem!
Co RIELE siebie: to umowy o pracę nie są zakończone, a nie wtedy, gdy praca nie jest tutaj! Czy antyspołeczne? Stale rosnące płace dla monterów i spawaczy na budowach, tylko dla pracowników biurowych nie jest wystarczająco dużo pieniędzy. są zawsze zapisywane koniecznością!
Adolf Bonaparte 2017-04-08 14:46
Super firma .Wszystko czarno na białym.Umowa o prace ,ciuchy robocze ,zlecenia co tydz.Nie ma się do czego przyczepić.Jak coś potrzebujesz z firmy wystarczy jeden telef i już masz .Panie w Goerlitz tylko czekają aby szybko coś załatwić pracownikom z Polski.Jak masz jakiś rachunek np swój za ciuchy to jak tylko wyśle się rach to od razu firma płaci.Nie ma mowy żeby brakowało kasy za przepracowane godz nawet się zdarza że jest więcej kasy.Poza tym że mam schizofrenie paranoidalną jest ok
johny 2017-04-08 16:03
Witam nie bardzo rozumiem wpisu.Ale rozumiem że zdarzają się pracownicy dobrzy i żli.Może firma niech nie traktuje każdego pracownika tak samo.Powinni szanować i pomagać pracownikom sumiennym z ktorymi nie ma problemów.Chorobowe zdarza sie wszystkim .Ale jak młody chłopak choruje juz 4 lub więcej mies to wiadomo że to wał.Oczywiście nie w każdym przypadku.Nie mamy czasu jako pracownicy załatwić swoje sprawy urzędowe itd .Firma powinna nam pomagać . Mianowicie papiery do rozliczenia z podatku za granicą albo inne czas oczekiwania jest straszliwie długi .A i trzeba dzwonić co dwa tyg i prosić się.Cokolwiek załatwić to droga krzyżowa.Jak firma kuleje z logistyką to trzeba coś zmienić .A i nastawienie pracowników też będzie inne.Bolączek jest więcej.Ale na razie to tyle.Pozdrawiam
Joanna 2017-04-10 10:45
@johny rozumiem, że według Ciebie powinny zajść zmiany w logistyce firmy? Co jeszcze chciałbyś, żeby uległo poprawie?
Jeronimo 2017-04-21 22:06
Więc tak.Wygląda na to że te Panie w Goerlitz pracują na etacie magazynierek.Bo wydają ciuchy robocze i kaperują nowych do roboty.Bo jak to można nazwać inaczej gdy pracownik potrzebuje coś załatwić a pani z Goerlitz mówi żeby pisał meila do Lipska .I że można pisać po Polsku.Tak tylko z Lipska żadnej odpowiedzi nie ma.Koło się zamyka.Przecież my utrzymujemy te Panie z biura naszą ciężką pracą. Jak można lekceważyć kogoś kto siedzi cały czas poza domem nie ma możliwości ani do Lipska przyjechać ani do Goerlitz.Bo jeżeli jestem przy granicy to przelotem gdzie mam jeszcze parę godzin jazdy.Jak już ktoś pracuje to mają go gdzieś bo już kase robi dla firmy.Szkoda gadać .Pozdrawiam Panie magazynierki może przyjadę po robocze ciuchy.Jak oczywiście mnie przyjmą bo trzeba się wcześniej umawiać i jak nie trafie przejazdem i usłysze że pocałuje klamke to i nawet z nimi roboczego ubrania nie dostane.Pani która pracowała wcześniej przynajmniej się starała.A teraz jest tragedia .Pozdrawiam .
Joanna 2017-04-24 13:17
@Jeronimo rozumiem, że taka sytuacja może budzić frustrację. Czy próbowałeś ją zgłaszać do firmy?
Zostaw swoją opinię o RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH - Leipzig (Niemcy)
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH