Opinie o Majors („Major” Sp Z.O.O) w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy „MAJOR” sp z.o.o. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w „MAJOR” sp z.o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o „MAJOR” sp z.o.o w Tychy

Bez owijania

Nie polecam tej firmy NIKOMU! Czysty wyzysk. Nie dajcie się nabrać na obietnice. 2, 3 maszyny i ciągle pretensje bo mało mało ????

Texsass

Nie polecam zdecydowanie tej firmy czysty wyzysk ludzi, puszczają cię na początku na jedną frezarkę czy tokarkę potem pracujesz już na dwóch pracujesz niczym maszyna. Ja pracowałem 2 tygodnie nie miałem czym dokonać pomiarów kontrolnych nie było suwmiarki przez godzinę się prosiłem lidera i brygadziste po godzinie zeszłem sam i podziękowałem za taką pracę. Nikt niczego nie wytłumaczy a potem się dziwią że tyle braków. Masakra jakaś omijać szerokim łukiem.

Texsass

Nie polecam tej firmy najgorszemu wrogowi pracowałem dwa tygodnie w ostatni dzień miałem pracować na maszynie bez urządzenia pomiarowego suwmiarki prosiłem przez godzinę brygadziste i lidera nie doczekałem a według wytycznych mam obowiązek pierwsza sztukę zawsze zmierzyć i tak co godzine i opuściłem zakład pracy po godzinie pracy bo to my później dostajemy po (usunięte przez administratora) że wyszło tyle brakow. Nie polecama

Dobra rada

Witajcie mam dla Was przestrogę i dobrą radę pod żadnym względem nie marnujcie swojego życia w tej firmie. Nie warto składać tam papierów, coś o tym wiem sam straciłem tam sporo czasu i teraz żałuję....czasu nie cofnę ale mogę Was ostrzec. Stawka na start najniższa krajowa.....; po trzech miesiącach jak się w (usunięte przez administratora) będzie dobrze wchodzić to premię i podwyżkę w wysokości 1zł otrzymacie.....szacun co nie ? heh to śmieszne pieniądze. A w zamian za to dostajesz pracę w brudzie, (usunięte przez administratora) i smrodzie.....; oszczędność na ogrzewaniu bo po co niech pracownicy marzną..... a przynieś L4 to od razu po premii a potem do zwolnienia. Prezes....heh (usunięte przez administratora)...straszy.....dramat podejścia do ludzi w ogóle nie ma ni szacunku ni nic.....ale co tu mówić jak takie rzeczy wynosi się z domu(usunięte przez administratora)Młodszy (usunięte przez administratora) to spoko gość i pogada itp. Ale oboje firmy prowadzić nie umieją są dusi groszami....tak więc reasumując jeśli nie chcesz sobie (usunięte przez administratora) życia....czasu nerwów itp. to twoja CV nie powinna nigdy do tej firmy trafić....Narobisz się jak wół na 3 bądź 4 maszynach wymarzniesz...... nawąchasz się smrodów i będziesz sprzątać po nie swojej robocie wszystko to zaoferuje ci ta firma za najniższą krajową i nie proś o więcej bo i tak nie otrzymasz. Mówię Wam serio a jak mi nie wierzycie to się przekonajcie idźcie popracujcie ale potem nie narzekajcie ......; pozdro

Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Avanti

Co słychać u brygadzisty zm. A? Kiedyś by z niego dobry herbatnik.

Praktykant

Miałem nieprzyjemność odbywać praktyki 2018r w tym jakże przykrym zakładzie,ludzie odradzają pracy a ja również praktyk niczego Cię nie nauczą a jedynie wykorzystają. Zakład miał mnie za darmo na 8 godzin dziennie przez kilka miesięcy, od razu zostałem obsadzony przy maszynie następnie dolewałem chłodziwa do maszyn, całość nie miała nic wspólnego z moim kierunkiem szkolenia. Atmosfera jak w więzieniu o zaostrzonym rygorze zero zaufania do pracownika kamery nad każdym stanowiskiem,brygadzista Burak, Pan od szkoleń wstępnych nie mający pojęcia o narzędziach pomiarowych istniejących w zakładzie. Ogólnie (usunięte przez administratora) oraz brak szacunku do pracownika. Omijajcie szerokim łukiem.

Dezerter

(usunięte przez administratora) Proponujemy: Kamery na podczerwień w każdym pomieszczeniu - nawet w szatni. Nowa brame z jeszcze nie gotowym napisem motywujacym ;) Reularne zabieranie premii. (usunięte przez administratora) Korzystne przeliczanie urlopu na korzyść pracownika. Karte magnetyczna(usunięte przez administratora) Brak odzieży roboczej na czas pandemii. Brak środków dezynfekujacych (płyn W5 z Lidla też się nadaje) Brak wczasów pod grusza oraz tzw. Karpiowego. Przyjazny system scada dla pracownika. Hasło do komputerów wpisywane co 5 min. Soki i kubeczki plastikowe do dystrybutorów wody. Możliwość przejścia na 4/5 etatu, gdy nie masz czasu się tym zająć przedstawiciele załogi zrobią to za Ciebie ! (usunięte przez administratora) Brak podwyżek za sumienne wykonywanie pracy. Przelewy dokładnie 10 dnia każdego miesiąca z wyjątkami:) Brak nadgodzin - ewentualnie soboty darmowe. Pakiet multisporta za min.69zl. Pakiet taniego ubezpieczenia. (usunięte przez administratora) Najlepszej jakości chlodziwo przyjazne alergikom. Wigilię firmową plus wyjazdy integracyjne. Pozytywne nastawienie szefostwa gdzie pracownik jest dla nich wazniejszy od pieniądza :) Czy powyższe atrakcje nie brzmią kusząco dla kazdego kto chce zacząć pracować w tej wspaniałej firmie ? Zastanówcie się dobrze przed ewentualnym zatrudnieniem.

@Dezerter

Hoho a co to za wyjazdy integracyjne? Brzmi jak ironia :)

@Dezerter

Dlatego to najgorsza firma w Tychach, nie polecam, chyba że ktoś lubi być poniżany, nie dostawać premii, robić na 4/5 etatu. W każdej innej firmie dostanie więcej niż tutaj.

XD
@Dezerter

Ale tego karpia i wczasy pod gruszą to nikt nikomu nie obiecuje w żadnej firmie.

ARCANST
@XD

I tutaj się mylisz ????

Szukam pracy

Witam, widziałem ogłoszenie o pracę do firmy Major na ul. Krokusów. Ile nowy pracownik dostanie "na rękę" po 26 roku życia i jak wyglądają weekendy? Widzę opinie nie są za ciekawe może ktoś coś więcej powiedzieć o pracy? I jak wygląda social dla pracowników i premia?

@Szukam pracy

Kolego, szukaj czegoś innego. Nie chce mi się rozpisywać, więc powiem krótko. O ile nic się nie zmieniło to na start najniższa krajowa. Po trzech miesiącach podstawa się nie zmienia, dostajesz jedynie premię, parę stów, którą lubią uciąć z byle powodu. Parę dni przed wypłatą po hali chodzi lider bądź brygadzista z listą osób, które miały jakieś reklamacje na robiony detal. Także kilkadziesiąt godzin przed wypłatą w styczniu zabierają ci premię, bo np. była reklamacja na coś, co miałeś robić 5 grudnia. Szczegółów brak, nie dowiesz się, co się stało. Poza tym smród, brud i oszczędności na wszystkim, co się da. Jeżeli chcesz się nauczyć zawodu to też nie miejsce na to. Nie z zawiści, ale szczerze odradzam.

Dobrarada
@Szukam pracy

Witaj jak masz możliwość szukaj lepszej pracy ta, tutaj w ogóle nie będzie cie satysfakcjonowac nie zarobisz wiele podwyżki nie otrzymasz social nie istnieje a weekendy są jak prezes ma dobry humor to pozwoli ci przyjść. Dlatego nie podejmuj tam pracy dobrze Ci radzę

Ex
@Szukam pracy

To zależy jakie masz ambicje i jak wiele możesz znieść. Są tacy, którzy potrafią i chcą tam pracować. Osobiście wszak odradzam, bo mam porównanie. Zarobki na początek są kiepskie. Później niewiele się zmieni. Rozwój jest mocno ograniczony. Czeka Cię zakładanie, wyciąganie i przyciskanie guzika w Tempie które Cię prawdopodobnie przytłoczy. Procesy produkcyjne są przy tym niedopracowane i dość niestabilne, co przekłada się na dużą ilość braków, za które często niesłusznie wini się operatorów. Jeśli nawet kiedyś dostaniesz szansę by ustawić obróbkę to będziesz szczęściarzem. Każdą wolną chwilę trzeba spędzać produktywnie. Rozmowy, a w szczególności uśmiechy nie są akceptowane. Praca jest monitorowana a konsekwencje nie stosowania się do zasad bywają przykre. Przygotuj się na dyskryminację i poniżanie. Atmosfera jest więc nieszczególna. Spędziłem w tej firmie ponad dekadę i znam ją na wylot. Podsumowując - ani nie nauczysz się tam fachu, ani też nie zarobisz przyzwoitych pieniędzy. Natomiast na pewno ucierpi Twoja psychika. Szkoda życia kolego.

Iuy

Co się dzieje ?

Avanti

Co ty mówisz super zakład tylko nie chcesz pracować i narzekasz

Afera Dredzia

W firmie jest ostatnio bardzo głośno o tzw. "aferze dredziej". Ktoś wie o co chodzi i co się stało ???

Ciekawski
@Afera Dredzia

Jak nie wiadomo o.co chodzi, to pewnie chodzi o pieniądze.

dred
@Afera Dredzia

Serwus, co by rozwiać wszelkie plotki i niedomówienia jako główny aferzysta czuję się zobowiązany, aby tu co nieco napisać. Tak, chodzi o pieniądze, a mianowicie o brak premii świątecznej, która się należy każdemu pracownikowi za przepracowany listopad – wynika to z ogólnodostępnego ogłoszenia podpisanego przez zarząd jak każdy dobrze wie. Cóż, widocznie po ponad siedmiu latach pracy, przepracowaniu 16 miesięcy bez dnia L4 i umówieniu się, że przepracuję cały okres wypowiedzenia premia świąteczna się nie należy… Dlaczego? Bo nie. Nie będę opisywał jak się poczułem potraktowany, bo administrator to i tak usunie. Pozdro.

Martyna

Dobro wraca :)

Gratuluje
@dred

Gratuluję decyzji o zakończeniu współpracy z tą kolonią pracy :)

@dred

Mogli dać wypłatę na konto,a świąteczną premie do ręki. Chciał bym potem usłyszeć co mają do powiedzenia szefowie i całe to bocianie gniazdo z Kanapką na czele.

Arkadiusz D.
@dred

dred nie był zwykłym szeregowym pracownikiem, był Specjalistą przez duże S. Dla takich pracowników jak on robi się zebranie pożegnalne z podziękowaniami za wsparcie firmy Major i bezinteresowną pomoc innym. Wszystkie wymagania odnośnie swojego stanowiska pracy spełniał w 110% i mógł zasilić każdy inny dział czy to informatyczny czy też technologiczny. Był jednym z najbardziej kompleksowych pracowników w firmie Major. Każda firma ma plusy i minusy, ale nie pozwólmy na to żeby takie osoby były traktowane w ten sposób - tą wiadomość kieruję bezpośrednio do przełożonych. Pozdrawiam.

Błąd
@dred

Tu najlepiej razem z wypowiedzeniem walnąć L4 odrazu...

PRGRS

To jest nas dwoch????

Pralka
@Afera Dredzia

W tym roku firma również bierze udział w szlachetnej paczce ?

Qwe
@Pralka

Tak, firma kupuje pralkę i wszystkim po premii

Karol

Czy firma ma stałe godziny pracy?

F1
@Karol

Tak 3 zm i weekendy kto chciol

Jprdl

A co to ku@(usunięte przez administratora)ma do pracy na zakładzie?Po co komu prywatne życie innych? Idź zapytaj tej Pani, jeśli jesteś aż tak zainteresowany jej życiem I nie masz własnego...

Naj

Nie pisz skoro już nie pracujesz, (usunięte przez administratora)

@Naj

Wyobraś sobie że pracuje.

Tb

Ja nie wiem co wy tak duzo złych komentarzy. Praca jak praca. premie dostalam po 2 miesiacu, i dziewczyny mówią że odejmuja jak się nie chodzi do pracu albo przyjdzie reklamacja na elemnt ktory ty robiłaś. Liderka na b mila ukrainka w porzadku. Mogliby wiecej placic, no ale przynajmniej praca jest.

Szacunek

Tyle się ostatnio w firmie mówi o szacunku do pracownika, o dobrej atmosferze... Panie Brygadzisto zmiany A gratuluję pięknego popisu o 5:59 pod drzwiami. Nie ma Pan przed sobą dzieci na które można krzyczeć jak wściekły, jesteśmy ludźmi którzy potrafią normalnie rozmawiać i mamy swoją godność. Nie dziwne, że nikt nie chce pracować na tej zmianie. Gratulacje.

@Szacunek

Słyszałem ten występ. To było słabe, zresztą jak wszystko w wykonaniu tego pana. Zawsze robi dużo zamieszania wokół siebie, może czas na zmiany?

Rew
@Szacunek

Zmiana A jest najlepsza, najlepszy brigadzista i lider, bardzo kompetentne osoby

@IMCa

Widać kolego że krótko tam pracujesz chyba masz duży problem z swoją osobowością ale nie martw się tacy też muszą być bo praca była by nudna marudzisz jak baba proponuje zakupy w galerii na szacunek trzeba sobie zasłużyć ty tego chyba nie doznasz

Etyka
@Zmiana A

Na szacunek trzeba sobie zasłużyć? Brak słów.

@IMCa

Proponuję Lear lub Fiat tłocznia tam masz szansę się wykazać potem napisz jak Ci poszło

@Zmiana A

Ha, chciałeś napisać coś błyskotliwego, oj znowu nie wyszło, popracuj nad sobą, zalecam przebywanie z inteligentnymi ludźmi, a nie darcie gęby na stadionach. Pracuje długo i mógłbyś się wiele nauczyć odemnie. Tylko trzeba mieć umiejętność przyswajania wiedzy, niestety tego nie da się nauczyć, trzeba mieć trochę inteligencji. (usunięte przez administratora)

Donald Tusk
@Szacunek

Skoro brygadzista lub ktoś z kadry kierowniczej podnosi głos na pracownika to świadczy o tym jakim jest burakiem i ze niema odpowiednich kwalifikacji na to stanowisko. Kiedyś ktoś nie wytrzyma i brygadzista będzie znokautowany lub będzie zbierać zęby z podłogi. Ta firma to jeden wielki mobbing.

@Zmiana A

szacunku to juz dawno niema dla pracownika w tej firmie a ty chyba zasluzyles kablowaniem innych bo inaczej sie nieda

Prawda
@IMCa

To prawda Cinek to jakaś pomyłka nie wiem co ten gościu jeszcze robi na tym stanowisku.. krętacz i kapuś.. zero szacunku dla pracownika.. kiedyś ze stoperem mierzył czas ile ludzie siedzą w kiblu..

fiona

wyszło szydło z worka =)

Dobranoc Panie MW

@Zmiana A

Dzień dobry (usunięte przez administratora) Co spać nie możemy? MW? Zgadnij zgadula kto ma Cię za ci#la:) ale łatwo się tobą manipuluje, spotkanie z kimś takim jak ty to strata czasu! Bij się dalej z myślami: )

Kajetan

Trzeba było mu zdyni.. Wywalić.. Pozdrawiam kumatych

Xxx

Droge szefostwo kupcie deskę toaletowa do kibla. Albo postawimy słoik na rzutkę jak to taki koszt. Hala nr 2 WC męskie

Xxx

Jak tak to dobry plan bo ja chodzę do szatni 5min dłużej

Mądry po szkodzie

Co tu tak cicho, pomarliście z głodu? :D Moim zdaniem, jeżeli ktoś rozważa złożenie CV w tej firmie to nie powinien tego robić. Jeżeli ktoś rozważa odejście- nie rozważaj tylko szukaj innego pracodawcy. Jako były pracownik muszę napisać wprost- ta firma to najgorsza, w której przyszło mi pracować. Nawet nie chodzi o ludzi, bo ci trafiają się różni, ale o podejście do pracownika, sprzętu oraz samą organizację pracy. No i zarobki, a raczej ich brak. Patrząc na konto "10" każdego miesiąca czułem się opluty. Obecnie nie wyobrażam sobie zarabiać takich ochłapów i dziwię się sobie dlaczego na to tak długo pozwalałem. Mój błąd. Na takich błędach ludzkich to miejsce, zwane hucznie zakładem pracy, nadal funkcjonuje. Pamiętam brak wszystkiego. W magazynie większość narzędzi była regenerowana bądź z odzysku. Utrzymanie Ruchu działa na zasadzie "byleby pojechało do następnej zmiany", niech następny się martwi. Nie ma w sumie się co dziwić takiemu podejściu, gdyż zarobki oraz brak narzędzi czy części zamiennych nie motywuje do sumienności. Tak samo warunki. Smród już na wejściu na hol, ponieważ chłodziwo jest, mówiąc górnolotnie, wątpliwej jakości i kiśnie. W losowych wannach pływa sobie grzyb, a ludzie to wdychają wkładając jeszcze głowy do maszyn, by wymienić formatki. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Chłodziwo w tym prężnie rozwijającym się przyszłym monopoliście rzeczy zbytecznych ze stali, stali nierdzewnej bądź aluminium- nie jest wymieniane. Jest dolewane! Tylko i wyłącznie. Osobiście nie widziałem, by było coś więcej niż filtrowane, gdy smród był już nie do zniesienia dla nieszczęśnika wciskającego akurat tam zielony guzik. Widziałem też wiele ludzi z reakcjami alergicznymi po wielogodzinnej styczności z tym czymś. Zaś co do zielonego guzika to powtórzę przedmówców- zatrudniając się władze oczekują od was jedynie machania młotkiem i wciskania tego zielonego buttona. Jeżeli nie macie żadnej wiedzy w temacie CNC to tutaj jej nie zdobycie, bo na każdej hali są 3-4 osoby znające się na rzeczy, reszta jest od masowej produkcji. Mogę się oczywiście mylić, co do konkretnych liczb- jeżeli się mylę to mnie poprawcie. I bez obrazy dla tych, którzy nie potrafią. Jak macie się nauczyć skoro nigdy nie ma na to czasu, nigdy nie ma kto no i nigdy nikt nie ma do tego chęci? W ramach motywacji- obecnie zarabiam dwukrotnie więcej mając spokojniejszą pracę. Zatem Jeżeli ktoś nie uważa się za osobę niezdolną do przyuczenia innego zawodu/maszyn to uciekajcie z majora. Osobiście żałuję każdej chwili tam spędzonej, a to u mnie rzadkie. W nowej pracy w miesiąc nauczyłem się więcej aniżeli na Majorce przez lata. Wracając. Wspominał ktoś o ucięciu przerw. Teraz już nie ma tych dwóch 5 minutowych dymków? Zmieniło się ostatnio coś konkretnego na niekorzyść za panowania nowego kierownika?

Szpak
@Mądry po szkodzie

To gdzie tak dobre zarobki?

Ja pracuje już w tej firmie kilka dobrych lat. Zarabiam dobrze, nikt się mnie nie czepia, nie ucinają mi premii, nikt nade mną z batem nie stoi, nie odczuwam braku szacunku a nikomu nie liże rowa. Płaczą tutaj tylko „guziki”, którzy nic od siebie nie dają a tylko wymagają. Tyle w temacie. Dobranoc

Żaden z wyżej wymienionych.

GrammarNazi

Pomijając to co sie dzieje w firmie, bardziej przerażający jest poziom gramatyki i ortografii tych, co tu komentują... Wiem, że stawki nie powalają i może być ciężko kupić za nie słownik, ale komentujacy z telefonów chyba posiadają taką opcję? ;)

XD
@GrammarNazi

No bo składnia i gramatyka to decydująca kwestia w punktowaniu przywar tego kołhozu. Jak już nie ma się nic ciekawego do powiedzenia to najczęściej obiera się azymut na gramatykę, bo na poważne rozważania już Twój tytanowy intelekt sobie nie pozwoli.

CNC

Hej Nie ma już Pana kanapki? To teraz macie chyba luzy. Może warto wrócić. Po ile teraz maszyn na głowę na sprintach?

Olewacz
@CNC

Min. 4

Jankiel
@CNC

hej, co wy macie z tym panem kanapką - któż to taki ?

Zostaw merytoryczną opinię o „MAJOR” sp z.o.o - Tychy

• Jak się pracuje w „MAJOR” sp z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy „MAJOR” sp z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w „MAJOR” sp z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 11 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy „MAJOR” sp z.o.o?

Kandydaci do pracy w „MAJOR” sp z.o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

„MAJOR” sp z.o.o