Opinie o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tychy Turyńska 100

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tychy Turyńska 100

Franke

Na jakim dziale pracuje się najlepiej? Czy jest ktoś tutaj kto np zmieniał działy?

Czeri
@Franke

NA FHS jest spoko, teraz idzie rekrutacja pod LKW - jak tam jest nie wiem. U nas bez ciśnień - Z kierasem Sławkiem można się dogadać na lajcie.

Zauroczony

Najlepsza firma pod względem płac , warunków socjalnych , stołówki itd itd. Przepracujesz do tego parę godzin nadliczbowych a to jest pikuś i wypłata super.

@Zauroczony

Śmieszy bardzo mnie ten wpis 90% ludzi to Ukraina. A co do wypłat to trzeba się upominać o wypłaty nadgodzin. Pracuje bo muszę gdzieś robić ale nie polecam nikomu chyba że masz żelazne nerwy i doprosisz się swoich pieniedzy

Jaruzel

u Pana to są ewidentne problemy z liczeniem. Oddział w Niepołmicach ma w tej chwili około 300 osób do czerwca będzie 800. Ludzi z ua niema więcej niz 60

@Jaruzel

Zarzucasz mi kłamstwo. Szkoda że nie napiszesz jak zakazujecie rozmów pracownikom z ludźmi z mana. Pod pretekstem że podkładają świnie co jest kompletna nie prawdą. Praca by była dobrze zrobiona najpierw trzeba kogoś nauczyć jak się robi a nie że później pretensje że wpisywane są braki. 800 ludzi kto będzie chciał pracować jak stosowane już są zakazy rozmów i wymagania takie że sam kierownik nie wie o co chodzi ale rob

Kapibara

Praca jak to w magazynir. Mamona na czas

Owocowywojownik

Bardzo polecam współpracę. Firma rzetelna, uczciwa, godna zaufania. Pani z hr stara się jak najlepiej dopasować odpowiednie miejsce pracy dla odpowiedniej Osoby. Jeśli są pytania lub niejasności cierpliwie wyjaśnia lub interweniuje. Ponadto bardzo pomaga we wszelkich formalnościach. Pełen profesjonalizm.

Grzegorz

Mi tam się kasa zgadza

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Młodszy specjalista ds. rekrutacji i administracji w firmie BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Elektromonter
CARBOAUTOMATYKA SA

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej

Marzena

Praca trochę nudna, ale fajni współpracownicy i kierownik. Polecam.

Wypłata

Dziękuję za wypłatę naprawdę jestem bardzo zadowolony pracując cały miesiąc za niecałe 3 koła rozumiem sprawa będzie wyjaśniana super tylko to wy będziecie sobie wyjaśniać z inspekcją pracy!!!! Praca marzeń sistema

Logistyk
@Wypłata

No i co? Zatrudniłeś się za najniższą to masz najniższą. Czego oczekujesz? Wypłat takich jak w MANie?

Gremlin

a ja tam jestem zadowolony. Robotę w man kocze 21 - od 24 zaczynam w SP. Dostałem bonus powitalny 2000 brutto. Umowa się zgadza.

Haha
@Gremlin

???????? Ludzie bez honoru. Zamiast siedzieć w Manie i czekać na jakieś lepsze stawki przechodzą za grosze. Bo dostaną dodatek ????????

Logostyk
@Haha

Nie. Dyrektor z HR nakrzyczał na magazynierów zwłaszcza że zaraz miejsc nie będzie, takiej kasy już nie dostaniemy nigdy, mamy rodziny, kredyty , dzieci i potrzebujemy stabilnego zatrudnienia i nigdzie już nigdy nie dostaniemy takich ofert i te 2k do 28.04 tylko jest, później nie będzie. Dlatego im zmiękły dupy

anonim 07.04.2023 23:28 W imieniu całej załogi sistemy mówię wam (usunięte przez administratora) wam w (usunięte przez administratora) za wypłatę. (usunięte przez administratora) i tyle połowa ludzi dostała źle wypłaty to są jakieś kpiny co miesiąc kasy godzin brakuje i najlepsze że osobą co naprawdę pracują A taki nie powiem kto łysy jojstik przychodzi na nadgodziny co niema roboty A Kacper go wzywa i gościu 4 6 godz siedzi z żoną przy kompie jeszcze się sam śmieje że nadgodzinki lecą.... Koniec tego od wtorku wsiadacie Daniel maciek marcin na wózek i jeździcie A Sławek na cx i boczniaka jak tak nas szanujcie koniec wszyscy już mają dosyć co wy robicie!!!! Już było dobrze to przyszedł cały hans i są ef

Jacek
@Anonim

Zostawię to bez komentarza bo nikt z naszych przełożonych nie będzie zwracał uwagi na tak GŁUPI wpis jaki zamieściłeś ale chce żebyś wiedział że ja wiem kto ty jesteś -)

Ler

Czy w tym roku, były już podwyżki?

I nie będzie. To jest firmą gdzie się pracuje jak (usunięte przez administratora) a zarabia jak dziecko po to weszła ta firma by zmniejszyć koszty

@Ler

Podobno od marca +300 brutto ale aneksu jescze nie widziałem.

Z
@Ler

Teraz 300,od lipca 200

@Z

???? na gębę. A aneksu nie ma i wyrównania też nie było. Śmiech na sali

@Adam

Sa aneksy, wyrownan nie I mialo nie byc

Henio

Proszę takie są wpisy ludzi na go work Man opinie. Nikt się nie odezwie głośno że w sistemie jest źle i co boli człowiek w bo każdy się boi krzysztofa i nowego kierowniczka marcina ale wiecie co dostaniecie od wtorku pakiet wypowiedzeń to się nauczycie zostaną wam ci nowi co nie nadają się do niczego i ukraina co tak samo leci w gumy rozumiem dzień dwa nowy pracownik aje gościu po 2 3 tyg robią dalej nie dają rady a staży pracownicy muszą im pomagać robić za nich bo linia musi iść A na koniec taki nowy bierze tyle co doświadczony pracownik wy tak chcecie mieć dobrą ekipę?? Została nas garstka dosłownie garstka tych co są od początku my to jeszcze trzymamy co zrobicie jak nas braknie ?kto wam będzie robić ukry? Hahaha emeryci?hahahaha

Dzik

Przecież to oczywiste, ze wszystkie pozytywne komentarze piszą ludzie z kierownictwa Sistemy. Wystarczy zobaczyć godziny w jakich dodawane są komentarze :) dodawane są w odstępstwie kilku minut. A co do pracowników to nie dostają odzieży roboczej (nie wszyscy). Czasami widać ich jak śmigają w dresach, jeansach itp. Jedynie kamizelki są B3. Jeżeli chodzi o poruszanie się po terenie zakładu to faktycznie trzeba na nich uważać, chyba jeszcze nie do końca ogarniają obsługę wózków.

@Dzik

Nie do końca ogarniają -???? jak można ogarnąć wózek jak nie miało się wcześniej styczności z wózkiem i prawdziwym ładunkiem. Na.kursie uczą przestawiać palety. To jest plus że ludzie mają możliwość zdobycia doświadczenia lecz czeku kosztem wynagrodzeń doświadczonych pracowników. Nie ukrywając by swobodnie się poruszać z częściami samochodów ciężarowych w pojemniku trzeba mieć przynajmniej 2 letnie doświadczenie jako operator wózków wysokiego składowania. Aż strach pomyśleć co się będzie działo na magazynie od czerwca gdy sistema wpuści osoby bez doświadczenia

Dzik
@Adam

Chciałem to delikatnie ująć ;) na cx nie muszą mieć papierów- wystarczą chęci :D nie mówię co robią na czołówkach bo to już wola o pomstę do nieba. Elementy magazynu/doków są częściej uderzane niż kobieta w (usunięte przez administratora) rodzinie. Jak odejdą pracownicy MAN to będzie bardzo wesoło :p chyba trzeba będzie wstawić barierki przy drogach bo ufać im nie można. Teraz to nawet przez pasy strach przejść jak widzisz osobnika z oznakowaniem B3

J.

Mi się bardzo dobrze pracuje. Przyszłam praktycznie bez doświadczenia, zaraz po studiach,trafiłam na super przełożona

Ler
@J.

Kochana to trzeba mieć studia by pracować na.magazynie. czego ja się dowiaduje. Chyba że jesteś z tych mądrych co kawę spijają i myślą że wszystko wiedzą bo papier wszystko przyjmie. I tak ładnie na nim to wygląda. Szkoda że to wszystko jest w teorii a nie praktyce

Praca fajna, atmosfera i ludzie też ok. Polecam

MArcin

Pracuje jako kierowca od października, jak na razie wszystko jest ok. Na początku było trochę problemów z wdrożeniem ale już jest wszystko ok.

Henio

Witam wszystkich Manowców z magazynu. Pragnę was wszystkich poinformować iż sistema oferuje nam te same stawki co osobą bez doświadczenia czyli 6214. Dziś byłem na rozmowie kwalifikacyjnej przez agencję pracy. Ta informacja wbiła mnie w fotel. Proszę by sistema wypowiedziała się gdzie jest dodatek za przejście pracownika Man do sistemy gdyż jest to jawne (usunięte przez administratora)

Wacek

Strasznie się czyta te komentarze które są pisane przez jedną bądź kilku (usunięte przez administratora)i mają za to płacone. Pytanie pierwsze czemu odział w Niepołomicach zmienił nazwę na odział Tychy. Pytanie drugie czemu ma służyć zachwalanie firmy mieszczącej się w teczce . Pytanie trzecie czemu są usuwane nie korzystne a faktyczne komentarze ci do pracy. Myślę że po tych trzech pytaniach wszystko jest jasne. nie polecam

Zapracowany

Praca trochę nudna, ale fajni współpracownicy i kierownik. Polecam.

Julia

Dobry dzień pozdrawiam bardzo fajnego wysokiego chłopaka na antresoli ze zmiany A bardzo miły i pomocny zawsze uśmiechnięty aż chce się przychodzić do pracy.

X

Pracuje w tu już 5 miesiąc i trafiłam na świetny zespół, pracy jest zawsze dużo ale wspieramy się i zawsze dajemy ze wszystkim radę a premie mamy co miesiąc. Współczuję dziewczynom które mają złe doświadczenia z innymi pracodawcami ale pamiętajcie ze wszystko zależy od zespołu i bardzo dużo od kierownika. Nie jest to praca dla osób które przychodzą do pracy posiedzieć. Wszystkie problemuly są u nas rozwiązywane na bieżąco.

Zostaw merytoryczną opinię o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Tychy

• Jak się pracuje w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 41 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.8/5 Na podstawie 47 ocen.

BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ