Opinie o Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. w Zawiercie

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. w Zawiercie

zainteresowany

Witam! Czy w najbliższym czasie będzie jeszcze rekrutacja do Plymouth? Pozdrawiam

@zainteresowany

Witam, Na chwilke obecna nie planujemy rekrutacji stolarzy i elektrykow, jezeli jednak wakaty sie pojawia napewno zostana umieszczone na naszej stronce i inncyh portalach. Pozdrawiam

noVy

Jakie sterowanie maszyn? Jaka miejscowość?

@noVy

Witam, Poszukujemy operatorow na rozne sterowniki, ale glownie na fanuca i mazatrola.Polnoc uk, Szkocja badz poludnie. Pilnie poszukiwany Programista cnc / frezer na mazaki w okolice Londynu.Stawka okolo 14GBP /h. Do Newcastle potrzebujemy Tokarzy / Ustawiaczy na fanuca z doswiadczeniem w obrabianiu duzych elementow.Stawka 12.00GBP Pozdrawiam

Oferty Pracy

OPERATOR CNC / FREZER CNC / USTAWIACZ CNC (HEIDENHAIN, MAZATROL, FANUC) 2014-04-08 Brasco Recruitment Ltd. poszukuje dla swojego klienta w Irlandii Północnej kandydatów na stanowisko: OPERATOR CNC / FREZER CNC / USTAWIACZ CNC (HEIDENHAIN, MAZATROL, FANUC) Miejsce pracy: Irlandia Północna Obowiązki: Ustawianie i obsługa frezarek CNC ze sterownikami HEIDENHAIN, FANUC lub MAZATROL; produkcja elementów dla branży lotniczej.

On68
@Oferty Pracy

Taaa, a ja nic o tym nie wiem, a podobno miałem być informowany. Pozdrawiam firmę Brasco. Piotr. P.

@On68

Witam, Panie (usunięte przez administratora),juz Pana informowalam mailowo.Nie mamy ofert na Heidenhaina,jak beda to sie z Panem skontaktuje...oferta zostala odswiezona...co nie znaczy ze sa wakaty na ten sterownik. pozdrawiam Pana

witam, Poszukujemy Operatorów CNC. Pozdrawiam

Aplikowałeś do firmy Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Zawiercie
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Zawiercie
ACTION Poland Sp. z o. o.
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK

Witam, Ostatnia grupa wyjezdza 22.03. pozdrawiam

Podzielili nas na grupy. Tak co 2 tygodnie chyba grupa wyjeżdzała

tomasz

A Panowie jadą dopiero teraz z tego testu, co był w lutym, czy był jeszcze jakiś?

ViruZ

(usunięte przez administratora) jak by co to gg 7983407(usunięte przez administratora)

Tomas

tak ja wyjezdzam ale nie podales zadnego kontaktu :-( (usunięte przez administratora)

ViruZ

Wyjeżdża ktoś 20 marca do Princess jak tak to proszę o kontakt.

Mateusz

wyjeżdżałem z chłopakami 24 Lutego do Princess Yachts i jak narazie wszystko miło i przyjemnie:) Miłym zaskoczeniem jest miejsce w którym mieszkamy czyli Opal Villas bo jak za taką kasę ciężko będzie znaleźć coś fajniejszego i z taka lokalizacja. Jeśli chodzi o ludzi z Princess Yachts tak samo wszyscy mili i przyjemni. Myślę ze reszta kolegów podziela moje zdanie;) Jeśli chodzi o nadgodzinny to mysle ze pytanie sie ludzi z Brasco nie ma sensu bo oni sa tylko agencja pracy a nie firma zatrudniajaca. Teraz moze byc nadgodzin oporowo a za 3 miesiace nie bedzie wogole. Jak wszedzie tego nikt nie jest w stanie przewidziec. Ogolnie jesli chodzi o Brasco to nie mam przeciwskazan zadnych i dziekuje za mega profesjonalne podejscie i zalatwienie wszystkiego tak jak powinno byc. Pozdrawiam!

stolarz

Witam, mam pytanie, może ktoś wie czy będzie w najbliższym czasie nabór stolarzy do Princess Yachts?

ON68

Witam. Czy wyjeżdżając do pracy do UK jako ustawiacz CNC, jest możliwość podwyższenia swojego stanowiska na {programista operator" ? Czy mają tam systemy Heidenhain? Fanuc 180i Manual guide? Ile trzeba mieć pieniędzy na to, aby dożyć do pierwszej wypłaty? Czy opłaca się jechać samochodem (własnym) Czy są jakieś informacje, których się nie dowiemy na spotkaniu z pracodawcą? Pozdrawiam.

@ON68

Czy Pan pyta o konkretna oferte?W uk maja rozne systemy, wszystko zalezy od firmy.Pierwsza wyplata jest wyplacana zazwyczaj po 2 tygodniach, wiec trzeba by bylo miec pieniadze na wyzywienie ( moze okolo 40 GBP/ tydzien choc to sprawa bardzo indywidualna)+zakwaterowanie (okolo 75GBP /tydzien) zalezy od regionu uk.Niestety odnosnie przejazdu wlasnym samochodem to sie nie wypowiem, bo po prostu nie wiem. Moze Pan wyjasnic co ma Pan na mysli w ostatnim pytaniu? Pozdrawiam

ON68
@Brasco Recruitment Ltd

Dziękuję za informacje. W sumie, to ustalmy, że ostatniego pytania nie było. Co do wyżywienia miałem na myśli raczej normalne jedzenie bez "szaleństw" Tak, żeby przeżyć. Cena zakwaterowania jest ceną za pokój wynajęty przez Waszą firmę? Czy można znaleźć coś tańszego w swoim zakresie i ew. po jakim czasie? Jak najdalej od firmy zdarzyło się znaleźć Wam zakwaterowanie pracownikowi? Pozdrawiam.

@ON68

Witam, Zakwaterowanie mozna oczywiscie znalezc we wlasnym zakresie,cena pokoju to cena wynajecia zakwaterowania bezposrednio u Wlasciciela mieszkania.Brasco nie posiada wlasnych kwater. Pozdrawiam

jack

A od czego to zależy czy jest czy nie?

noVy

9.394£ gdy jest opłacany NI, lub 10,32£ gdy nie jest opłacany NI.

jack

Witam ktoś mi powie ile zarobić na rękę mając 11,69 ile dostane na godzinę na czysto po wszystkich podatkach itp.

kristof

Witam, Czy jest tutaj ktoś kto jedzie do plymouth do pracy 10 marca ja jestem z woj. łódzkiego i było by miło jak by się ktoś znalaz co też by leciał w tym dniu.

Brasco Recruitment Ltd

Witam, W cenie pokoju wliczone są media, rachunki za gaz wode itp. Kontrakty beda przesylane w poniedziałek, wtorek i wszystkie informacje beda w nich zawarte. Jeśli chodzi o internet to chyba trzeba będzie korzystać z Modemu usb. POZDRAWIAM

noVy

Do @Jack, W UK jest tak, że jak płacisz np. £80/week za pokój to media masz wliczone. Nie wiem jak sytuacja przedstawia się np. za dostęp do internetu?

Jack

Ale jakaś średnia odnośnie nadgodzin musi być jakiś okres w którym jest największe zainteresowanie. czy będzie ta możliwość odrobienia sobie. około 100£ mieszkanie a ile tak + - media i czy my za to płacimy czy to jest w czynszu? a i pytania odnośnie urlopów czy jest coś takiego jak to wszystko wygląda pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. - Zawiercie

• Jak się pracuje w Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna.?

Zobacz opinie na temat firmy Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna.