Opinie o Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. w Zawiercie

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. w Zawiercie

Brasco Recruitment LTd

Witam, w Uk kazdy jest ubezpieczony, zlozenie dokumentow prawdopodobnie nic nie kosztuje.Kazdy kandydat ktory wyjezdza zagranice zalatwia NIN we wlasnym zakresie.(Bedzie potrzebny dowod osobisty )

Brasco Recruitment Ltd

Dodam rowniez, ze kazdy ma prawo sam sobie znalezc zakwaterowanie, i nie jest zmuszany do pozostania w miejscach ktore by zalatwiamy. Pozdrawiam

Brasco Recruitment Ltd

Witam, Domyslam sie kto sie tu udziela tak niepochlebnie o Brasco, chcialabym jednak nadmienic ze nikt sie nie przeprowadzal co 3 dni z hotelu.Sytuacja wygladala nastepujaco iz nie bylo wolnych miejsc w hotelu przez 7 dni i dlatego zaproponowalam Panom kilka dni w innym hotelu oddalonym o kilka minut i kazdy z Panów dobrze o tym wiedzial.Nadmienialam rowniez ze moze byc problem ze znalezieniem zakwaterowania, poniewaz ciezko jest przekonac Landlorda zeby wynajal pokoj kandydatom ktorych nigdy nie wiedzial na oczy. Stawka jaka Panowie maja to 10GBP/h stawka nocna jako Operatorzy (czasem trzeba ustawic maszyny, bez programowania).Jezeli natomiast chodzi o nadgodziny, nikt nie ejstw stanie ich zagwarantowac. Zaznacze rowniez ze niesmaczne jest oczernianie mojej osoby, zawsze staram sie kazdemu pomoc i rozwiazac sytuacje aby kazda ze stron byla zadowolona. Ale chyba najlatwiej jest zrzucic na kogos wszystkie winy, anizeli samemu zainteresoiwac sie sytuacja:)Pozdrawiam serdecznie i zycze powodzenia.

zyzior

Jeżeli masz ochotę pracować na 3 maszynach po 12/ 7 dni w tygodniu i mieszkać w hotelu, który kosztuje tez nie mało to jedz, ale licz się z tym ze później dojdzie podatek i ci skoczy się dobra kasa w belgi są lepsze pieniądze

Aplikowałeś do firmy Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Zawiercie
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Zawiercie
ACTION Poland Sp. z o. o.
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
zyzior

Tu nie potrzebują operatorów cnc frezerów ani tokarzy tylko ciepaczy robisz na 3 maszynach jak Beduin po 12 godz. a szefostwo klepie cię po ramieniu i wiecie, co myślą. I za wszystko płacisz sam za hotel za dojazd i masz czysta stawkę nie ma żadnych nadgodzin możesz robić 7 dni w tyg. po 12 godz. i nie ma żadnej nadgodziny i zapomnij, o jakieś umowie z ta firma, bo takiej nie dostaniesz szkoda czasu i nerwów

zyzior

a co chcesz wiedzieć jeszcze ???

mak

napisz co wiecej bo i ja składałem tam cv. i czekam na odpowiedz, a jak opisujesz ze to (usunięte przez administratora) to kazdy szukajacy pracy przez tą agencje powinien byc ostrzezony. hej

zyzior

Witam wszystkich szukających pracy w Anglii przez Brasco Recruitment Ltd, jeżeli was interesuje praca za grosze i po 12 godz. 7 dni w tyg. zapraszam pani Katarzyna ma wyje..... Wie, jakie są warunki pracy, ale wali głupa a praca wygląda jak dla małpy i tak jesteśmy traktowani mieszkasz w hotelu, za który płacisz krocie i przeprowadzają cię minimum, co 3 dni do innego wiec nie polecam tej firmy, ponieważ musisz wyłożyć kasę sam a później okazuje się ze lipa straszna

Zostaw merytoryczną opinię o Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. - Zawiercie

• Jak się pracuje w Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna.?

Zobacz opinie na temat firmy Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brasco Majchrzyk, Kot Sp.jawna.