Opinie o Specific Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Specific Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Specific Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Specific Sp. z o.o. w Białystok

Pracowałem kilkanaście miesięcy i rzuciłem tą robotę. System pracy (usunięte przez administratora) czyli przychodzisz, masz zrobić jak najwięcej jak najszybciej i nie odzywać się niepytany. Nieprzestrzeganie BHP na porządku dziennym. Kierownik produkcji jeżdżący na hulajnodze elektrycznej po zakładzie, prezes chodzący na produkcji w klapkach, noszący swojego pieska na ręku. W największe upały brak wody pitnej na hali. Brak porządnego odpylania, brak wydajnych wyciągów przy stanowiskach, praca wiąże się z wdychaniem pyłu drzewnego przez cały czas. Zamiatanie pod dywan wypadków w pracy. Z drugiej strony narzędziowcy, którzy są też mechanikami, więc nigdy ich nie ma, sprzęt tygodniami w naprawie, często nie dostajesz sprawnego na wymianę. Technolodzy, którzy nie znają CAD i projektują nowe wyroby na kartce metodą prób i błędów. Kadry, które robią sobie godziny wolne kiedy chcą i zastajesz zamknięte drzwi. Grupa na Whatsappie, na której kierownikowi produkcji i prezesowi zdarza się mobbingować szeregowych pracowników na forum. Sztywna stawka bez żadnych podwyżek, wypłaty wypłacane co łaska, bo nie znasz nawet składników wynagrodzenia. Masz podstawę(minimalna) plus premię, która nie jest nawet premią, bo jest to po prostu dodatek do wypłaty, żeby zgadzała się stawka na rękę. Jeśli robisz nadgodziny to w tygodniu nie masz płacone dodatkowo 50% do godziny(tak jak wynika z KP) tylko gołą stawkę. Za soboty dopłacają tylko 30%(a nie minimum 100%) co też jest niezgodne z KP. Ogólnie rzecz biorąc ta firma to krzak i bujda na resorach. Firma trzyma się jeszcze na kilku wiernych obywatelach Ukrainy i kilku stałych pracownikach, którzy mają nóż na gardle, więc nie mogą się zwolnić. Cała reszta już dawno poszła po rozum do głowy.

Jula
@Siala lala la

A za ile godzin w miesiącu zarabia się te 5k? Od początku jest uop, nawet na okresie próbnym? Wraz z latami pracy dostaje się podwyżki lub dodatki stażowe? Ciekawi mnie jeszcze czy sprawdzają umiejętności, jeśli ktoś pisze, że ma doświadczenie.

Anon

Ta firma to jakiś nieśmieszny żart. Zero szacunku do pracowników, dla przełożonych jesteś zwykłym mięchem do charowania. Wyzwiska ze strony kierowników jak i współpracownników i krzyki że coś jest źle to codzienność. Żeby zarabiać cokolwiek więcej trzeba zacharowywać się przez lata i robić 12h dziennie i soboty a i tak będzie to śmieszna stawka jak na takie warunki i atmosfere. Jeśli ktoś lubi charowanie 6 dni w tygodniu za najniższą krajową albo lekko ponad do akopaniamentu wyzwisk i krzyków to polecam tą firmę.

@Natalka
@Natalka

O podwyżkach mówią z miesiąca na miesiąc że będziemy rozmawiać i tak w kółko się ciągnie od jakoś pół roku.Zrezygnowanemu pracownikowi zaoferowano zmianę działu a po 3 miesiącach i tak dalej nie przenieśli

Wchodząc na halę produkcyjną od razu czuć powiew lat 90((usunięte przez administratora).Na hali zimno,nie mówiąc o szatni.Nadgodziny płatne (usunięte przez administratora) w soboty(powinno być 100% więcej,wynika to z kodeksu pracy).Posadzka krzywa że trzeba patrzeć pod nogi by nie upaść.Stara poprlowska hala.O okulary/rękawiczki i inny sprzęt bhp trzeba prosić.Dziwie się że ludzie dają się robić(usunięte przez administratora) i pracują za pół darmo w soboty,(usunięte przez administratora) Bentleyem do pracy.Gdzie jest inspekcja pracy i służby skrabowe w tym kraju!!!?Brakuje jeszcze tylko napisu ,,(usunięte przez administratora)

@Pele

Te pracujące soboty to na produkcji, tak? Widziałem przed momentem gdzieś w internecie nieaktualną już ofertę pracy dla pracownika produkcji i z tego co pamiętam to w ogłoszeniu napisali, że oferują pracę od poniedziałku do piątku w godz. 6 -14/14-22. Czy podczas rozmowy o pracę informują o tych pracujących soborach?

to nie ja! Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

firma już jest tak zdesperowana ze przyjmuje sprzątaczki na stanowiska które nie maja zielonego pojęcia o pracy w zespole a najłatwiej im przychodzi obrażanie,(usunięte przez administratora),dogadywanie sie za plecami i robieniem z kogoś (usunięte przez administratora) bo to całe życie robiły. Nie umiesz ?! to się nie pchaj!

Fifi Nowy wpis

Jest nowe ogłoszenie dla specjalisty biura obsługi klienta z językiem niemieckim. Chciałem dopytać jeszcze o język. Znam niemiecki komunikatywnie i nie wiem czy to będzie wystarczające. Firma organizuje kursy językowe żeby się dokształcić i nie ma problemu jak ktoś chce się uczyć i podnosić kwalifikacje?

Leon Nowy wpis

To co zobaczyłem to nie spodziewałem się że w tych czasach jeszcze istnieją takie firmy no ale jak widać tak. Zero kultury osobistej przełożonych , same krzyki co chwile zmiana systemu pracy… brut na całym zakładzie , byłem świadkiem jak myszy biegały po zakładzie totalny szoook.

Co się zmieniło w sprawie sobót?Proszę o rozwinięcie.

Pele

Nic się nie poprawiło z sobotami, jest jak było. Setek dalej nie ma i pewnie nie będzie. Dużo ludzi pracuje w soboty i to jest duży zysk dla firmy, że nie płacą podwójnych dniówek. Ludzie przychodzą do pracy bo nie mają wyjścia, mają kredyty, dzieci, i inne wydatki z resztą przynajmniej 2 soboty musisz być w miesiąc czy chcesz czy nie. Jest to wprost wymuszane na pracowniku.

Krystian Ś
@Nowy

Dzień dobry.Chcę odnieść się do mego wcześniejszego wpisu, w którym przedstawiłem się nickiem ,,nowy".Niniejszy komentarz proszę traktować jako moje przeprosiny oraz sprostowanie wyżej wspomnianego wpisu.Mam na myśli moją niepopartą żadnymi dowodami i argumentami krytykę dotyczącą funkcjonowania zakładu, stosunku przełożonych do pracowników, przestrzegania prawa pracy i BHP, stanem technicznym budynków firmy, jak i również stanu posiadania Prezesa Zarządu. Było to działanie bezprawne, karygodne, łamiące zasady współżycia społecznego, szkalujące renomę spółki, uderzające w dobre imię wszystkich osób w niej zatrudnionych, oraz naruszające mój obowiązek dbania o wspólne dobro zakładu jako pracownik. Z wyrazami szacunku

@Pele

Rozmowę kwalifikacyjną w Specific Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Pracownik Produkcji?
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Białystok
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Trener/Szkoleniowiec: Kurs Księgowości
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA

Znalazłem ogłoszenie, że firma szuka pracowników na produkcję. Oferują 30-38 zł brutto/h. Przy pełnym etacie to prawie 6400 brutto miesięcznie, i to bez nadgodzin, jak rozumiem. Czy to standardowe stawki, czy może podniesiono je w ostatnim czasie?

No ja właśnie tym stanowiskiem się interesuje, ale nie widziałem aktualnych przyjęć do firmy. Nie wiem, czy jest sens przesyłać im CV, bo chyba mają aktualnie komplet. Skąd pewność, że nie mają szkoły?

Ala

Jeszcze można wysyłać cv, bo jest jeszcze otwarta rekrutacja na stanowisko pracownik biura obsługi klienta ze znajomością języka niemieckiego. I wiadomo, wymagany jest język niemiecki. Wystarczy jak mam certyfikat na poziomie b2? Czy potrzeby jest lepszy poziom? I czy ten wpis o podnoszeniu kompetencji oznacza też podnoszenie umiejętności językowych?

Patryk
@Ala

Hej Ala. Wysłałaś tam cv? Bo cały czas szukają :)

Wszędobylski

Firma marzenie. Idealna dla ludzi o poglądach "czy się stoi czy się leży premia się należy". Kierowników na każdym kroku od wszystkiego. Najwięcej to od robienia chaosu i poniżania. Nie jesteś znajomkiem to nasz duc na innych. A najlepiej jest u szwaczek. Płacą im za samą obecność. Dwie brygadzistki na zmianie zmieniające tylko położenie tyłka na krześle. Wiecznie oburzone że ktoś czegoś od nich oczekuje i obarczanie winą innych. Szwaczki które dorabiają sobie lewizną szyjąc poduszeczki , torebeczki, kosmetyki z brygadzistką na czele. Kierownictwo nie nadające się nawet to wywozu (usunięte przez administratora) i bajerujacy koleżanki. Praca marzenie. Nic nie robić a dobrze zarobić-motto brygady Specific. Polecam .

Tobiasz
@Wszędobylski

Nie przeczysz sobie? Najpierw, wśród morza dobrych słów o osobach, z którymi przyszło Ci pracować, piszesz o dorabianiu sobie szwaczek. Po czym na sam już koniec dodajesz o dobrym zarobku za nic nierobienie. Może podaj poprostu kwotę, jaką się na szwalni zarabia?

Wszędobylski
@Tobiasz

Propozycje zapoznać się z definicją sarkazmu, może łatwiej nam będzie się porozumieć. Po drugie widzę że jesteś z tych aktywnie śledzącym stronę wiec uaktualnij wiadomości i wyprowadź mnie z błędu bo jak na tą chwilę z tego co słyszę nic się nie zmieniło od czasu połączenia się firm,wręcz przeciwnie... Jest jeszcze większa samowolka.

Mijami
@Tobiasz

Na szwalni kobiety miały 17-18/h netto. Uwłaczająca stawka jak na te czasy i inflację. A szef z dyrektorkiem chwalą się, że mieli rekordowe zyski w roku ubiegłym, wstydu nie mają. Kierownicy produkcji z tego co wiem dostali za to samochody służbowe, ciekawe jaki był ich wkład na też rekordowy zysk. Ale pracownikom dzięki którym firma zarobila to kasy nie ma.

@Mijami

To może chociaż ze względu na te zyski można liczyć na premie roczną? Te samochody to nowe z salonu podostawali? Mogą korzystać z nich również prywatnie czy to dali je tylko na prywatny użytek?

Jaka jest stawka początkowa w Specific Sp. z o.o.? 30 października na Praca.gov.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Pracownik Produkcji.

A dlaczego wspominasz o kierowniku produkcji, jaki jest jego wkład w pracę podległych mu ludzi? I jeśli możesz napisz, czy poza kwotą 3490 zł brutto płacą jeszcze jakieś premie, jeśli idzie o stanowisko tapicera - pracownika produkcji? Szukali z tydzień temu, ale nie wiem, czy jeszcze można składać papiery?

@Piotr

Wkład tego pana jest taki, że uznawany jest za gebelsa tej firmy, domniemam, ze ma duże kompleksy i rozładowuje je na ludziach tam pracujących. Przez tą osobę wiele ludzi się zwolniło pracujących tam kilka lat. Brak poszanowania drugiego człowieka to jego drugie imię. Serio nie mam pojęcia jakim cudem on tam jeszcze siedzi. Ogólnie ciekawie sie dzieje, skoro sam szef ostatnio pracował na linii ???? Jakie 3400 brutto? Tam magazynier ma 20/h netto

Trutututu

Chyba nie pracujesz tam wystarczająco długo, skoro dopiero teraz widziałeś Pawła Ś pracującego na linii :) Zdarzało się już wielokrotnie, że szef tapicerował, kleił, zbijał, ciągał towar itd. nie wiem w jakim celu ale domyślam się że chce znać lepiej proces. Piotr, dobrego tapicera nie jest prosto znaleźć. Firma szuka tapicerów cały czas. Praca.wymaga dokładności trochę siły precyzji. Tapicer jest rozliczany z pracy w akordzie i może wyciągnąć ponad 5k na rękę. Oczywiście człowiek z ulicy, ktory nigdy tego nie robił, od razu nie będzie potrafił tyle zarobić. Możecie mi dawać łapki w dół, ale ja problemów z kierownikiem BR nie miałem nigdy.Nie żebym go bronił, ale mi wpracy nigdy nie przeszkadzał. Oczywiście że leserzy chowający się po kątach mają się czego bać, ale potwierdzam co już ktoś tu pisał, jak ktoś normalnie pracuje, to nikt nikogo się nie czepia a tym bardziej nie obraża. A i bardzo dobrze, że kombinatorzy są ścigani, bo jest to przynajmniej sprawiedliwe względem osób normalnie pracujących.Firma zatrudnia 400-500 osób to wiadomo, że będą dobrzy ludzie jak i niestety słabsze organizmy.

Stary

Pracuje prawie od początku i pamiętam jeszcze jak Paweł zaczynał. Sam robił pierwsze łóżka i zna każdy proces. Myślę że jest jedną z niewielu osób w firmie która potrafi zrobić całe łóżko od początku do konca. Czasem ma szalone pomysły to i na linii stanie :p

Julia

Magazynier 20 na h, to jest stawka na początek? Potem można się starać o jakąś podwyżkę? Może dochodzą do tego jakieś premie? Jak to jest?

Hehe
@Julia

21 max w tej chwili nawet po 5 latach

Gabi
@Hehe

I żadnych dodatków do tego? Albo benefitów pozapłacowych? Czy czasem coś sie zdarza? Ile godzin dziennie przy takiej stawce się pracuje?

@Gabi

Dostać w tej firmie jakaś dodatkowa premie graniczy z cudem, ale czasami się zdarza jak są pod ścianą. Na Boże Narodzenie dostajesz winiacza i 100/200zł. Pracujesz 8h w większości przypadków, w sezonie czasami będzie 9-10h + soboty - na niektórych działach praktycznie nie pracujesz w soboty, na innych w sezonie będą chcieli żebyś przychodził w każdą/co drugą.

Ciekawy

To, ile osób tam pracuje, skoro piszesz, że firma trzyma się na kilku wiernych obywatelach Ukrainy i kilku stałych pracownikach, którzy mają nóż na gardle? I czy zanim rzuciłeś tę robotę poszedłeś porozmawiać o podwyżce? Bo nie napisałeś, ile łączenie z premią zarabiałeś?

@Ciekawy

Pracować, to pracowało jakieś ~450 osób na koniec tamtego roku. Zanim się zwolniłem chodziłem porozmawiać o większej stawce kilka razy na przestrzeni 1.5 toku - za każdym razem dostawałem odp, że firma nie zarabia, że jest krucho. Potem dowiedziałem się, że część osób która dobrze żyje z kierownictwem ma większe stawki. Oczywiście teraz nagle wyczarowali pieniądze, żeby podnieść pensje skokowo. Obecnie w firmie wprowadzony został akord, podobny do tego jaki mieli tapicerzy. Nie miałbym do tego zastrzeżeń, gdyby nie był to akord zbiorowy oraz nie wiedziałbym w jakim stanie są niektóre maszyny i ile zajmuje naprawa prostych usterek

@Ciekawy

Zapomniałem dodać, że niejednokrotnie Paweł potrafił zmieniać stawki na akordzie bez informowania o tym tapicerów, którzy dowiadywali się o tym po czasach na ekranach lub po zarobkach na koniec dnia...

Ciekawy2
@Blablabla

Nie odpowiedziałeś. Ile można zarobić w tej firmie jako tapicer? Pracowałem w podobnym zakładzie za 3500 zł miesięcznie, niestety na czarno i jak poważnie zachorowałem to niestety przez 3 miesiące siedziałem bez kasy. Chce wrócić do pracy jako tapicer ale już nie do tego dziada co wcześniej.

Siala lala la
@Ciekawy2

Skoro pracowałeś w podobnej firmie jako tapicer, masz doświadczenie i umiesz to robić to na bank piątaka na rękę wyciągniesz. Umowa o pracę rzecz jasna a nie żadna lewizna.

@Ciekawy

Jakie rozmowy o podwyżce skoro stawka była sztywna i od początku ucięto jakiekolwiek spekulacje o podwyżce?

Amanda
@Blablabla

Skoro została wprowadzona praca na akord, to jak wygląda teraz wypłacanie pensji? Zarabia się tyle, ile się zrobi? Czy jakąś podstawę ma się gwarantowaną? Mąż nigdy nie pracował tutaj, więc nie wie, jak wyglądał ten akord u tapicerów... jakbyś mógł rozjaśnić, będę wdzięczna

Jula
@Siala lala la

koleś

Szanowni Państwo pracownicy zastanawiam się czy warto do Was dołączyć mam chęć pracować w dużej firmie bo sa perspektywy Ale się orientuję jaka jest atmosfera w zakładach "Forte" Tu macie na pewno nowoczesne maszyny czyściutko na hali bo posadzki na pewno wylane nowe ,stołówki są nowe i ładne do kibelka aż się chce przyjść nawet może w domach niektórzy tak nie mają .z tego co widzę ciepło dostają z EC to powinno być ciepło na hali bo blisko .Budynek stał dość długo pusty a robiony był remont to wszystko na pewno jest cacy -niedociągnięcia się zdarzają .obserwując z zewnątrz to i parking jest spory i zawsze pełny samochodów i to w miarę dobrych marek to sobie myślę iż pobory są bardzo dobre .Może w kadrze jest kilku(usunięte przez administratora) stosujących (usunięte przez administratora) nad ludźmi ale inspekcje pracy nic o tym nie wiedzą mają dość dobrą opinię o firmie .Chciałbym wiedzieć jak Wy to odczuwacie i jaki macie zdanie wolę to wiedzieć niż przeżyć duże rozczarowanie . Pozdrawiam Was wszystkich czekam na rzetelne wypowiedzi

(usunięte przez administratora) słabe stawki - unikajcie. Brak dodatków za nadgodziny

@Marcin

Podasz konkretnie ile wynoszą te stawki? Nadgodziny są w takim razie obowiązkowe, bo raczej mało kto chciałby pracować jak za normalne godziny?

@Marcin

Często zdarzają się te nadgodziny? Ile zazwyczaj ich jest? Co jeżeli nie zostanie się po godzinach? Można spodziewać się jakichś konsekwencji? Czy nie idzie za tym nic;)? Tak się zastanawiam cały czas, czy składać CV ;p

kolka

A JAK MACIE Z OGRZEWANIEM NA TEJ HALI

W Specific Sp. z o.o. trwa proces rekrutacji na stanowisko Pracownik Produkcji. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

Michaśka

Spodobała mi się oferta pracy dla Pracownika Produkcji, jest jeszcze chwila żeby aplikować. Praca od poniedziałku do piątku więc dla mnie super. Tryb 2 zmianowy. Jeżeli ktoś chciałby sobie dorobić może zostawać i wyrabiać sobie nadgodziny? Jak są płatne, stawka za nie jest taka sama jak za normalną h pracy czy dochodzi jakiś dodatek?

Diana

Czy w pracy szwaczki nadal jest system dwuzmianowy? W marcu tak firma podała w ogłoszeniu o pracę na to stanowisko. Ciekawa jestem, czy trzymają się w praktyce tych zmian po osiem godzin, czy jednak zdarza się aktualnie zostawać dłużej? Jakieś panie tu są, co pracowały tam? Osiem godziny by mi najbardziej pasowało.

@Diana

Szwalnia pracowała w każdą sobotę, bo kierownictwo nie potrafi mierzyć sił na zamiary. Oczywiście płacone nie 100 procent do stawki tylko 30 procent niezgodnie z kodeksem pracy.

Do Pracy Rodacy

Witajcie, znalazłem ostatnio ogłoszenie o pracę w tej firmie. ile na dzisiaj można zarobić?

Artur

Na pewno będą podwyżki :p jak przyjdziesz w sobote za 30% albo jak zrobisz nadgodziny za ktore nikt nie placi normalnie a juz tyle osob z produkcji jest na wypowiedzeniach ze kazdy zarobi heheheh

@Artur

Nie ma co się dziwić, jak niektórzy najlepsi nie dostali podwyżek nawet od 2 lat, ta co miała być, nie miała miejsca bo nie ma zamówień i pojawiło się kombinowanie jak z 2 zmian zrobić jedna, na której zrobią więcej niż na 2 zmianach. Teraz kwiatami rzucają najlepsi, którym się chciało, za miesiąc zacznie się sezon i będzie zdziwienie.

Kasa
@Artur

Mogę przyjść i bez 30% żeby tylko te soboty były. Kiedyś można było pracować w każdą sobotę a to wychodziło dodatkowo 800 zł. Niestety nie ma roboty :(

@Kasa

Zaraz nawet jak nie będziesz chciał/chciała nadgodzin to będą. Chcą zrobić jedną zmianę zamiast dwóch - na linii wezglowi robili jakieś 360 sztuk w 2 zmiany na krajowce i Niemcach, teraz ma być ponoć 270. Ktoś optymistycznie zakłada, że wszyscy tak chętnie będą robić nadgodziny.

Adas ile chcesz...
@Kasa

Po co wypisujesz takie głupoty? zatrudnij się gdzieś na 2 zmiany i se oraj a w wieku 40 lat będziesz wąchać kwiatki od spodu.Tutaj nie chodzi ile jesteś w stanie przerobić bo twój organizm po 2-3 latach będzie na wykończeniu np. stawy,plecy,dretwienie dłoni i palcow od pistoletów a to tylko kilka przykładów. Teraz jest tysiace sposobów na dorobienie sobie do wypłaty a ty robisz z siebie pożytecznego idiote. Już nie jeden robotę chciał przerobić a pózniej sam sie zwalniał. ;]

parobas
@Blablabla

@blablabla To prawda,zacznie się sezon i wyjdą gały bo część tych którzy byli ogarnięci to stąd odeszli i teraz co kilka miesięcy odchodzą i przychodzą nowi a wita ich specyficzny meksyk

@parobas

To nawet nie chodzi o to czy sezon się zacznie czy nie - chociaż i tak będzie ciężko przez najbliższe miesiące bo codziennie zwalniana się doświadczeni pracownicy. Od kiedy forte zamoczyło swoje łapki w tą firmę, odnoszę wrażenie, że osoby odpowiedzialne za organizowanie pracy albo nigdy nie były na hali produkcyjnej, albo nie znają realiów w jakich się wykonuje to pracę. Teraz kombinują jak zwiększyć efektywność pracowników, jednocześnie wstawiają palety np z podbitkami na regały: będziesz potrzebować rolki to znajdź wózkowego który ci ja ściągnie i potem odstawi na miejsce. Będziesz potrzebował 3 różnych to będzie ściągać 3 palety. Głupota, ale zabiera czas 2 pracowników, gdy wcześniej brałeś i temat zamknięty. Tak samo jest z zamawianiem materiału na stolarni - niektórzy mają do pokonania ~250metrow w jedną stronę.

Kulfon

Rozwijają się i to jest na plus, ale ludziom płacą słabo,z bhp też jest słabo. Nie wygląda jakby im zależało na pracowniku.

@Kulfon

A co jest nie tak z BHP? Doprecyzujesz? Czy rozwój firmy wpływa jakoś na rozwój pracowników? Na jakieś szkolenia chociaż wstępne można liczyć ?

parobas
@Kulfon

Jedyne co się rozwija w tej firmie to flota dyrekcji w garażach.Straszyli mandatami zwykłego pracownika za brak obuwia roboczego jak weszło bhp jeszcze na starej hali ale już brygadziście który też pracuje i przemieszcza się po hali we wszystkich stanowiskach,nie raz jeździł paleciakiem/wózkiem wolno chodzić w swoich trampkach.

Zostaw merytoryczną opinię o Specific Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Specific Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Specific Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Specific Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Specific Sp. z o.o.
  • Gen. Władysława Andersa 38